Lajfstajl prawdziwego menczizny

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Jutsimitsu »

Byłem tam dzisiaj, ale nie widziałem nic w moim rozmiarze (generalnie było dosyć mało). Byłem w Vistuli, Wólczance, Bytomiu, Kastorze, Lavardzie i Willsoor'ze. Absolutnie nigdzie nie znalazłem rozmiaru 47, a nawet 46.
Awatar użytkownika
batton
baton
Posty: 191
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: batton »

Akurat jamesbutton ma średnie opinie, szczególnie po praniu. Widzę, że Osovski ma czarną z kołnierzykiem 46
https://osovski.pl/product-pol-411-Kosz ... M0046.html
Bez konkurencji jeżeli chodzi o cena/jakość jest Charles Tyrwhitt. Ma też duże rozmiary. W zasadzie tam trudniej dobrać te mniejsze. No ale tydzień trzeba liczyć na przesył.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Jutsimitsu »

W końcu, trafiłem w Wólczance rozmiar 48, ale znalazła też ostatecznie 47 na dnie szafki jak zrobiłem obchód po galerii. Także Wólczanka dała radę (tylko 160 zł sobie i tak zażyczyli :S ).
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5598
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: LLothar »

Kochany Pamiętniczku,

Szukam od jakiegoś czasu czegoś nieco bardziej eleganckiego niż plecak do brania do pracy. Trzeba byc pr0. Neseser czy inny aktówka to troche przesada dla ężyniera, więc rozglądam się za skórzaną torbą a'la Indiana Jones (a nie Tinky Winky).

Macie jakieś doswiadczenie w tym zakresie? Wyczaiłem takie o cos na razie, tylko kurde drogo. Jakbyscie mieli propozycje to ja chetnie. Może być w Polsce - rodzice beda w lipcu to przywioza.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7404
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Służę uprzejmie.
Spoiler:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tak na poważnie, to chyba wszystko, co wygląda jak skórzana torba na laptopa albo aktówka ujdzie. Raczej unikaj dużych klamr i innych błyszczących elementów.

To co podałeś w linku wygląda jak torba na aparat i na mojej skali "elegancji" punktuje raczej niżej niż powyższe.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Razorblade »

Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: SithFrog »

Polecam to ze zdjęcia od Matthiasa ;)

Torby na laptopa są dobre jak nosisz laptopa.

Ja noszę coś takiego:

http://allegro.pl/david-jones-czarna-me ... 21357.html

Tylko mnie nie słuchaj, bo ja się nie znam na modzie i nie jestem fancy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7404
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Matthias[Wlkp] »

SithFrog pisze:Torby na laptopa są dobre jak nosisz laptopa.
A teraz będzie przytyk ;)
Matthias pisze:wygląda jak skórzana torba na laptopa
Ja wcale nie powiedziałem, że to ma być "torba na laptopa" tylko ma "wyglądać jak torba na laptopa", zatem wcale nie musi być torbą na laptopa ;).
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Yggor »

Ta torba którą Sith ma wygląda spoko. Sam zresztą przymierzam się właśnie do torby, dotychczasowa już ledwo wygląda, ostatnio moją uwagę przykuła taka, choć to byłby trochę lans mode on, ale jeśli torba jest tak dobrze zrobiona co notatniki, to czemu nie:

https://store.moleskine.com/pol/en-gb/b ... cgoddtsGQQ
Yggor.
Awatar użytkownika
Rojek
zielony
Posty: 258
Rejestracja: 17 maja 2015, o 20:06

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Rojek »

Jakby ktoś szukał torby, to dzisiaj znalazłem taką stronę firmy spod Częstochowy, która robi różnego autoramentu torby, aktówki, plecaki itp. Jak dla mnie mają całkiem fajny asortyment

https://www.barellybags.pl/
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5598
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: LLothar »

Rojek pisze:Jakby ktoś szukał torby, to dzisiaj znalazłem taką stronę firmy spod Częstochowy, która robi różnego autoramentu torby, aktówki, plecaki itp. Jak dla mnie mają całkiem fajny asortyment

https://www.barellybags.pl/
Wyglada super, cena tez spoko - na 99% cos od nich zamowie.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Piccolo »

Łosz, wygląda zacnie. A moja torba powoli umiera.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Voo »

Znalazłem coś dla Was dziewczyny:

http://kobieta.gazeta.pl/follow/7,15334 ... .html#Prze

Tylko bez podśmiechujek. Nie do zaakceptowania będzie tu jakakolwiek krytyka odejścia od binarnego podziału płci!
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7404
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja uznaję tylko konturowanie sześciopaka na klacie. Albo bicepsa...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: SithFrog »

[quoteWszystko wynika z odmiennego wyobrażenia męskości i braku jakiejkolwiek tolerancji względem odejścia od binarnego podziału płci. ][/quote]

Ja pierdolę... No jak można dzielić świat na mężczyzn i kobiety. No skandal ;) Przecież makijaż męski jest ok. Tylko poprawia skórę i podkreśla brwi. Ja pierdolę...
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: boncek »

Kto nie słuchał Lady Pank niech rzuci kamieniem. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Pquelim »

Koncept rozdzielenia płci biologicznej i tożsamości płciowej, mimo że parę lat już ma, pozostaje dla wielu kompletnie niezrozumiały
W tym miejscu autor tego pseudoartykułu sam się zaorał :lol2:
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Voo »

boncek pisze:Kto nie słuchał Lady Pank niech rzuci kamieniem. :P
Ja nie rzucę. Wiadomo, że środowisko artystyczne, scena, studio, plan filmowy rządzą się swoimi prawami i tam makijaż u mężczyzny jest wręcz niezbędny. Chociaż pytanie ilu z facetów malujących się "zawodowo", robi to w dzień powszedni, ale pal już licho.

Bardziej chodziło mi o ten pouczający i strofujący ton całego artykułu, który można było napisać bez takiego spięcia pośladów i wątków potępienia (i na wszelki wypadek z wyłączeniem możliwości komentowania ;) ) W końcu chodzi tylko o facetów rozjaśniających policzki, nie trzeba od razu strzelać z armaty do wróbli ;) Jak dla mnie jak ktoś chce to może się malować, nie widzę problemu.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5598
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: LLothar »

Wszystko to kwestia mody. W krajach arabskich przecież norma jest, że faceci farbują włosy i brodę, u nas często nie do pomyślenia.

To że facetowi makijaż nie pasuje to taka sama prawidłowość że do brązowych butów nie pasuje czarna torebka.

Kreowanie mody to trudna sztuka, która na pewno genderystow przerasta.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Gregor »

Pquelim pisze:
Koncept rozdzielenia płci biologicznej i tożsamości płciowej, mimo że parę lat już ma, pozostaje dla wielu kompletnie niezrozumiały
W tym miejscu autor tego pseudoartykułu sam się zaorał :lol2:
Najlepsze jest to, że obok pisze, że chłopak co się maluje nie jest żadnym trans. Jakiś fajniejszy pretekst do bredzenia o toższamościach płciowych mógł sobie znaleźć jak to nie ma nic do rzeczy :D

Już nie mówiąc, że pisanie artykułu o komentarzach pod jakimś filmikiem na youtube jest żałosne. Może od razu naskrobać coś o plotach Grażyn na ławeczce w Sosnowcu? :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: boncek »

LLothar pisze:W krajach arabskich przecież norma jest, że faceci farbują włosy i brodę, u nas często nie do pomyślenia.
Guldan chyba kiedyś na fejsie pisał, że w trakcie pobytu w Dubaju największym zaskoczeniem dla niego było to, że faceci chodzą trzymając się za ręce.

A wracając do meritum - jestem pewien, że nastolatków malujących się było jest i będzie masa. Ludzi komentujących to w ten czy inny sposób też. Różnica jest taka, że kiedyś nikt nie wrzucał poradników na YT, a potem nikt tych poradników nie komentował w ten czy inny sposób.
Niestety żyjemy w takich czasach, że każdy ma w kieszeni "okno na świat" i każdy może z dnia na dzień stać się jutuberem. Czy to malujący się chłopiec, czy skrajny terrorysta z ISIS. Dawniej przecież ani jeden, ani drugi nie miałby żadnych szans na zaistnienie, chyba że na VHSie, samemu kolportując materiał. Tylko komu by się potem chciało wysyłać hate listy pocztą. ;)
Voo zamiast wklejać tutaj artykuł siedziałby sobie w ogródku i grzebał przy motorze, ja bym pewnie w coś grał itd. itp. A druzgotek nakładałby sobie kolejne warstwy fluidu. ;)


Osobiście uważam, że swobodny dostęp do informacji i do ich kreowania będzie tym co doprowadzi do upadku zachodniej cywilizacji. Zresztą już widać zaczątki - wszyscy się radykalizują w poglądach, jedni szukają sposobu powrotu do "prostszych czasów" (wzrost poparcia dla populistów) inni chcą być coraz bardziej (w ich rozumieniu) progresywni. A, że newsy w internecie żyją krótko to coraz częściej idziemy na skróty, operujemy chociażby screenami bez kontekstu, jakimiś filmikami wyrwanymi z całości itd. itp.

Ale to temat na osobną dyskusję. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Kto nie słuchał Lady Pank niech rzuci kamieniem. :P
Co ma słuchanie LP do codziennego makijażu dla faceta? Michaela Jacksona też słucham do dziś, ale nie uważam wybielania skóry za najmądrzejszy pomysł :) Nie mówiąc już o tym, że Panasewicz czy Borysewicz raczej walili makijaż na scenę/do teledysków, a nie w celu odświeżania skóry i podkreślania brwi :D Jak byłem w TV też mnie pudrowali, żebym się nie świecił, ale to niekoniecznie to samo. W jednym przedstawieniu szkolnym grałem nawet Cher - na co dzień nie noszę jednak ani kiecki, ani obcasów :) Fajnie jak koleś dba o skórę, goli się, używa kremu, nie łuszczy mu się skóra na ryju, ale makijaż? No kurwa...
boncek pisze:Osobiście uważam, że swobodny dostęp do informacji i do ich kreowania będzie tym co doprowadzi do upadku zachodniej cywilizacji. Zresztą już widać zaczątki - wszyscy się radykalizują w poglądach, jedni szukają sposobu powrotu do "prostszych czasów" (wzrost poparcia dla populistów) inni chcą być coraz bardziej (w ich rozumieniu) progresywni. A, że newsy w internecie żyją krótko to coraz częściej idziemy na skróty, operujemy chociażby screenami bez kontekstu, jakimiś filmikami wyrwanymi z całości itd. itp.
+1
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Piccolo »

A Jackson to ostatecznie nie miał jakiejś choroby, która, mu pigment wybijała ze skóry? Wiem, że dawniej mówiło się, że on tak sam sobie ale potem pojawiły się informacje, że w sumie to Bóg się nad nim zlitował i zaczął go stopniowo wybielać jakąś chorobą :P.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4334
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Turtles »

Miał. Bielactwo.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: SithFrog »

Oczywiście, że miał. Innym objawem bielactwa były zmieniające się rysy twarzy i kształt nosa ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Gregor »

Zmienianie się z czarnego w białego nazywacie chorobą? ;) ;) ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: ThimGrim »

Gregor pisze:Zmienianie się z czarnego w białego nazywacie chorobą? ;) ;) ;)
:D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: SithFrog »

Gregor pisze:Zmienianie się z czarnego w białego nazywacie chorobą? ;) ;) ;)
Nie, resocjalizacją.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Cherryy »

O kurcze, znowu wyjdzie ze mnie lewak, a to takie niepopularne teraz, ale jak chce malować ryj, to niech maluje. To - absurdalnie - inni mają ból dupy, a nie on. ;)

W ogóle to jakieś straszne przeinaczenie historii, że kiedyś to wszyscy byli męscy, a teraz kultura kreuje mężczyzn na pizdy. Czy to dzisiaj, czy 100 lat temu faceci mieli tak samo różne charaktery, jak teraz, tylko wtedy nie mieli możliwości dać upust swojej naturze, albo byli bardziej nastawieni na ostracyzm, więc nie było to tak widoczne, jak teraz.

Dajmy żyć innym, jak chcą, póki drugiemu nie robią krzywdy. :P
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: SithFrog »

Ależ ja nikomu nie zabraniam się malować! Niech się maluje, zakłada obcasy i nazywa Pamela, nic mi do tego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Piccolo »

Ale tutaj trochę Cherry ma racji, że to w sumie nie on teraz wyje i robi aferę jak go obrażono. Gość położył na to ciepły żur i wypuścił kolejny filmik, tym razem to internet sam się nakręcił i utrzymywał dramę.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Cherryy »

Sith, Tobie nie przeszkadza, ale wielu jednak tak. I ja tylko piszę kto ma tak naprawdę ból dupska w tym momencie. Totalny absurd. Czy on się każe innym malować? Nie, ale ludziom to i tak przeszkadza. Bo tak. Bo ''moja racja jest najmojsza'', a Roksana i Łysy też tak myślą.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Counterman »

Da i chyba to jest największe przekleństwo tej "ery (dez)informacji" - że wszyscy wszędzie się wypowiadają, a ludzie w stadzie są debilami.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: SithFrog »

Ale mnie (i chyba nas tutaj) bardziej rozwala czy mierzi to co napisał ten koleś w felietonie, a nie to co nakręcił ziomek z yt.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: PIOTROSLAV »

Dziwię się, że aż dwa dni nad tym gadacie... tutaj jest sensowny komentarz w tej sprawie
phpBB [video]
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Counterman »

SithFrog pisze:Ale mnie (i chyba nas tutaj) bardziej rozwala czy mierzi to co napisał ten koleś w felietonie, a nie to co nakręcił ziomek z yt.
Mnie ziomek z yt też nie przeszkadza. Odnosiłem się bardziej do gównoburzy i jej zasięgu w sieci.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Voo »

Wreszcie będziecie mogli zrobić to o czym zawsze marzyliście...

https://youtu.be/dojamM4dfzA

Podwinąć rękawy!

Nie musicie dziękować za linka, nie musicie...
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Piccolo »

Dokładnie to samo miałem pisać :D. Wytrzymałem do "Na ręku macie szałową bransoletę mówiącą, że jesteście łobuzem"... że co 0_0?
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5598
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: LLothar »

Piccolo pisze:Dokładnie to samo miałem pisać :D. Wytrzymałem do "Na ręku macie szałową bransoletę mówiącą, że jesteście łobuzem"... że co 0_0?
+1

Męska moda wywodzi się z brytyjskiej arystokracji. Kiedys jakis krol byl za gruby i nie mogl dopiac ostatniego guzika z marynarki i tak zostalo. I to, chcemy tego czy nie, nadal sie ciagnie.

Czy wyobrazacie sobie Ksiecia Williama z szałową bransoletą, mówiącą, że jest łobuzem?
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Voo »

Tyle zawiści w ludziach, którzy nie wiedzą jak podwinąć rekawy, ech....
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4998
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Zolt »

Voo pisze:Tyle zawiści w ludziach, którzy nie wiedzą jak podwinąć rekawy, ech....
Albo wiedza jak podwinac, ale nie potrafia policzyc do trzech ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Voo »

Albo podwijają z zapiętymi guzikami, głuptasy...
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4998
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Zolt »

Guziki. Heh, jak plebejsko. Ja do podwijania zdejmuje platynowe spinki.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Piccolo »

Żeby wszystkie Panie wiedziały, że nie ma z tobą żartów?
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: SithFrog »

Zolt pisze:Guziki. Heh, jak plebejsko. Ja do podwijania zdejmuje platynowe spinki.
Upinasz włosy?
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Gregor »

Voo pisze:Wreszcie będziecie mogli zrobić to o czym zawsze marzyliście...

https://youtu.be/dojamM4dfzA

Podwinąć rękawy!

Nie musicie dziękować za linka, nie musicie...
Oszustwo! Elegancki mężczyzna nie nosi żadnych bransoletek!

<Captain obvious flies away>
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4998
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Zolt »

SithFrog pisze:
Zolt pisze:Guziki. Heh, jak plebejsko. Ja do podwijania zdejmuje platynowe spinki.
Upinasz włosy?
Tylko pod pachami.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Piccolo »

Troszkę odkopuję temat ale kojarzę, że ta sprawa była już poruszana tutaj jakiś czas temu.
Dojrzałem do decyzji zerwania z chujowymi, jednorazowymi maszynkami do golenia i postanowiłem kupić sobie coś porządnego. Okazuje się, że rynek maszynek na żyletki wciąż żyje i się rozwija :D. Znalazłem sobie taką
http://facetaria.pl/muhle-maszynka-do-g ... p-658.html i na 99% będzie kupowana.
Co prawda ja golę również głowę ale powiem wam, że zacięcie się na głowie jest chyba z 5 razy trudniejsze niż na brodzie/szyi. Jedyna kwestia jaka teraz się pojawia to dodatki. Jakoś do maszynki na żyletki za 120 złotych średnio mi pasuje żel do golenia z Biedry za czypisiąt dlatego też chciałem zapytać, czego Wy konkretnie używacie? Mydła do golenia? Lepsze (jakościowo) żele?
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Lajfstajl prawdziwego menczizny

Post autor: Counterman »

Kup elektryczną golarkę i oszczędź sobie 20 minut z każdego poranka. ;P
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
ODPOWIEDZ