Eurowizja 2014

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Eurowizja 2014

Post autor: DaeL »

Ciekawe jak nam pójdzie na Eurowizji. Cleo zaśpiewała fatalnie, ewidentnie głos jej już nie wyrabiał. Tego jak przetłumaczono tekst na angielski to nawet nie komentuje - ale pod tym względem nie oni jedni prezentowali badziewie.

Także imho dzisiaj będziemy mieć case study pt. jak daleko można w Eurowizji zajść na cyckach. Ja stawiam na pierwszą trójkę.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2739
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Luźny I

Post autor: Cherryy »

Hm, nie rozumiem krytyki. Według mnie jest nieźle i prezentujemy się dobrze. Taka Europa otwarta, a 1/3 cycka pokazać - i wielka debata. Hipokryzja.

Piosenka - jak na Eurowizję - spoko. Przypomnijcie sobie Mietka albo inne wynalazki. Ja się nie wstydzę.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Luźny I

Post autor: Killashandra »

Ja osobiście chyba jednak wolę cycki niż kobietę z brodą i raperów na trampolinie.. :roll:
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Odp: Luźny I

Post autor: peterpan »

Cherryy pisze:Hm, nie rozumiem krytyki. Według mnie jest nieźle i prezentujemy się dobrze. Taka Europa otwarta, a 1/3 cycka pokazać - i wielka debata. Hipokryzja.

Piosenka - jak na Eurowizję - spoko. Przypomnijcie sobie Mietka albo inne wynalazki. Ja się nie wstydzę.
Albo Lordi. Jezeli wygraja to na podobnej zasadzie

Napisane przy uzyciu Faptalka
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5009
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Luźny I

Post autor: Zolt »

Jak ja się cieszę, że nie wiem o czym mówicie :D
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

I w Eurowizji rzekomi faworyci-Polska znów szlifuje ostatnie miejsca...
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7486
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźny I

Post autor: Crowley »

Lewacki spisek!
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Nie oglądam ale stawiam, że cycki sromotnie wtopią z kobietą z brodą. Pewnie wszystkie 'cywilizowane' kraje, które w "Etyce..." reprezentuje zazwyczaj Cherryy grubo posmarują punktami brodatej Heldze, bo tolerancja kurwa! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Luźny I

Post autor: Killashandra »

:alien: Moim faworytami byli Francuzi z piosenką o wąsach. Nic nie dostali xD
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5009
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Luźny I

Post autor: Zolt »

Słodki Jezu, faktycznie kobieta z brodą wygrywa. O_O
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Sith, Austria wygrywa ta sama metoda co swego czasu Finlandia z Lordi. Naprawdę bez sensu dorabiasz do tego ideologię.

Killa, Francja dostała juz 1 pkt wiec może nadrobia ;-)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Tolerancja bijaaaaaaaaaaacz! Łap jakąś laskę i żeń się Zolt, bo jak tak dalej pójdzie zostanie Ci najnowsze pokolenie i będziesz musiał się dzielić maszynką ;]

LLo: tzn.?
Obrazek
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Luźny I

Post autor: Killashandra »

LLothar pisze: Killa, Francja dostała juz 1 pkt wiec może nadrobia ;-)
Honorowy punkt :lol2: a szkoda. Bardzo zabawna piosenka
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Sith, na kobiete z broda głosują, bo jest to dziwaczne, śmieszne, absurdalne, a nie żeby pokazac ze jesteśmy tolerancyjni.

To jest kobieta Z BRODA, a nie zagubiony chłopiec który był prześladowany za swoją odmienna orientacje i chce być teraz piękna kobieta.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7486
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźny I

Post autor: Crowley »

Żeby być dokładnym to jest facet z brodą przebrany za kobietę. Myślałem, że to koleś po operacji zmiany płci, dopiero potem doczytałem, że on się tylko przebiera. W przyszłym roku powinniśmy wysłać Grodzkiego. Jakąś przaśną piosenkę z akordeonem w tle mógłby zaśpiewać.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5009
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Luźny I

Post autor: Zolt »

no i wtedy, że tak powiem, nie ma chuja. Musimy wygrać.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Luźny I

Post autor: Killashandra »

Czyli to nawet nie jest kobieta z brodą tylko drag queen! Skandal!
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Nie skandal. SPISEG!
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: Luźny I

Post autor: Yggor »

check, check, one, two.

Wyjedzie człowiek na tydzień, a tu takie rzeczy się dzieją. Pomału czytam ten nadmiar postów z ostatniego tygodnia, miło widzieć wszystkich w nowym miejscu :)
Yggor.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

LLo: spoko spoko, poczekaj na reakcje jutro :) Ciekaw jestem w ilu miejscach poczytamy o tym, że Europa zdała dziś egzamin z tolerancji :D
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Sith, to już inna sprawa ze media nie widza zartu tylko dorabiają ideologię, w koncu sam masz tak samo.

Powtarzam-kobieta z broda o imieniu Sabrina Parówa to zadna manifestacja a zwykle, ironicznie, jaja.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Nie Sabrina Parówa tylko Muszelka Kiełbasa. Trochę szacunku :)

A co do żartu - niekoniecznie się zgodzę. Widzisz, jak koleś 24/7 jest normalny (o tak, co za kalumnia!), a na Eurowizję się tak wyszykował to ok ale jeśli tak wygląda jego codzienność to jednak jest jakiś manifest stylu życia, a nie konkretna poza pod jedną piosenkę, prawda?

Nie piszę, że koleś zaplanował cynicznie ten sukces ale zobaczysz, tak to zostanie rozdmuchane propagandowo. Przecież u nas Grodzki to taki poseł jak każdy inny, co? :)

Z drugiej strony już chyba kiedyś wygrała niby-baba co była chłopem ale jajka upitoliła, chyba z Izraela, więc to żadna niespodzianka :)

Aha, i to nie jest kobieta z brodą tylko facet w sukience :D
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźny I

Post autor: zodi »

Nie było mnie dłuższy czas, nie wiedziałem co się dzieje, ale dzięki temu dodałem chyba ostatni post w historii tamtego forum :)
A teraz, niniejszym, melduję się na nowym :)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7486
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźny I

Post autor: Crowley »

Śmiechy śmiechami ale powiem wam, że jakiś taki niesmak czuję. Co innego jak wygrywało Lordi albo jak Ukraińcy wystawili kolesia ubranego w folię aluminiową, udającego starą babę. To było zabawne i z przymrużeniem oka. Tak samo rozumiem jak wygrywają w takim konkursie reprezentanci Bałkanów, albo z krajów byłego ZSRR, bo głosują na siebie sąsiedzi. Tu natomiast mamy sytuację, że zamiast babę z brodą pokazywać w klatce w zoo (albo wcale) ludziska klaszczą uszami, a niektórzy nawet robią z tego symbol tolerancji na kontynencie. Dla mnie to było niesmaczne i przede wszystkim nieśmieszne. Może i jestem zacofanym głupkiem bez poczucia humoru, ale w takich momentach nachodzi mnie myśl, że zbyt dawno nie było porządnej wojny na kontynencie.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Luźny I

Post autor: peterpan »

Wlad Putin słucha cię z uwagą Crow ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 371
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: Luźny I

Post autor: skoob »

A teraz jakiś hamburger znajdzie w internecie info o tym i sobie pomyśli "to dlatego musimy wysyłać myśliwce do obrony europy".
11.XI.2006
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Luźny I

Post autor: Sobies »

Wygrała Litwa stwierdzając, że czas się ogolić - uśmiałem się wtedy :lol2:
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny I

Post autor: Jutsimitsu »

LLothar pisze:Sabrina Parówa
Cipka Parówa (afaik wulgarnie Conchita to cipka, ale mogę się mylić).
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźny I

Post autor: boncek »

W sumie nie wiem co jest smutniejsze. Fakt, że na kiczowatej, nic nie znaczącej już imprezie wygrywa austriacki celebryta, który był tak słaby, że musiał po rozpadzie boysbandu założyć kieckę i zapuścić brodę, żeby w ogóle ktoś się nim zainteresował (jednocześnie sprzedając ryby w jakimś ichniejszym reality show) czy fakt, że niektórzy przez to żałują, że nie było już dawno globalnego konfliktu, w którym zginie kilka milionów ludzi zapewne. ;)
Równie dobrze po wygraniu Lordi można było oskarżyć organizatorów Eurowizji o promocję satanizmu. ;)

Panowie, mamy weekend. Proponuję położyć na to lachę, a nie popadać w histerię. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2739
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Luźny I

Post autor: Cherryy »

Ja słów Sitha nawet nie będę komentował, bo, jak dla niego poparcie dla adopcji dla par jednopłciowych = tolerancja kiczu w postaci brodatej baby i temu podobnych, to udowadnia, że nie warto zaburzać jego czarno-białego świata jakimiś wyjaśnieniami. :*

A teraz, cóż, spójrzcie na Wykop. Głosowanie wg tylko i wyłącznie głosów widzów. Zdobyliśmy piąte miejsce:

http://www.wykop.pl/link/1985900/uk-glo ... wo-polsce/
Since 2001.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźny I

Post autor: Gregor »

Sith, na kobiete z broda głosują, bo jest to dziwaczne, śmieszne, absurdalne, a nie żeby pokazac ze jesteśmy tolerancyjni.
Jeśli było tak jak piszesz, to wstyd takiej Europy. Ani to śmieszne, ani po coś. W dodatku piosenka nudna. Szczęśliwie o tym konkursie gówna zapomina się błyskawicznie :P

Za rok wyślemy zespół żonglujących karłów ze ślubu króla Joffreya i jeszcze bardziej wygramy poczucie humoru Europy XXI wieku :alien:

Hue hue hue! Facet w sukience! Ale jaja! Zaraz się posikam ze śmiechu! Hue hue! Takie ironiczne!... NOT.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:ale jeśli tak wygląda jego codzienność to jednak jest jakiś manifest stylu życia, a nie konkretna poza pod jedną piosenkę, prawda?
gowno prawda
The monster costumes are such an integral part of Lordi's publicity image that they refuse to be photographed or even interviewed without them, even if in some cases it leads to their own discomfort. Lordi has done interviews without their masks but the interviews are always filmed from the back so that their faces are not visible.

[...]

On 24 May 2006, the Finnish tabloid magazine 7 Päivää (Seven Days) published an old picture of Mr. Lordi's face on the front page, and two days later another tabloid, Katso! ("Look!"), published unmasked pictures of the other four band members.[7] Both magazines were heavily criticised by their readers for publishing these pictures, which led to swift apologies from both magazines and promises not to publish unmasked pictures of Lordi anymore.
Obrazek

Gdyby to samo bylo z Conchitą, to przeciez bylby taki szum ze łojezu i komentarze typu "moze od razu wprowadzmy obowiazek bycia pederasta".
SithFrog pisze:Nie piszę, że koleś zaplanował cynicznie ten sukces ale zobaczysz, tak to zostanie rozdmuchane propagandowo.
Oczywiscie, zostanie, co jest rownie bez sensu jak uwazanie, ze jest to "manifest stylu zycia".
Gregor pisze:Jeśli było tak jak piszesz, to wstyd takiej Europy. Ani to śmieszne, ani po coś. W dodatku piosenka nudna.
Widzisz, jednak sadzac po glosowaniu ludzie maja inna opinie.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Cherryy pisze:A teraz, cóż, spójrzcie na Wykop. Głosowanie wg tylko i wyłącznie głosów widzów. Zdobyliśmy piąte miejsce:
Czytajac tamtejsze komentarze widac jedna ciekawa rzecz - od zawsze glowna krytyka Eurowizji bylo to, ze glosowanie audio-tele zabilo ta impreze. Ze nie liczy sie muzyka tylko sympatie medzy krajami i z jury bylo lepiej. Teraz jak mamy lepsze miejsce bez jury to okazuje sie ze "prawdziwe" wyniki to wlasnie te z audio-tele?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Serio LLo? Myślisz, na podstawie tego cytatu, że chłopaki z Lordi na każde zakupy, do kina i na przyjęcia chodzą właśnie tak ubrani? Wiesz, poza zaplanowanymi akcjami typu wywiad, występ czy powyższa, "przypadkowa" sesja? Serio serio? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

A myślisz ze Thomas Conchita Kielbasa po bulki tez się tak ubiera?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Tak jak na eurowizję nie, zbyt galowo. Natomiast nie zdziwiłbym się gdyby jednak fryzurę, paznokcie i jakieś ładne biodrówki zakładał do Biedronki ;]

I jeszcze quiz:

Obrazek

Na podstawie flag na fotce odpowiedz na pytanie: jaki kraj kibicuje Kiełbasie? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Dobra, nie przekonam, bo wszystkie na wszystkie niewiadome masz juz swoja odpowiedz, a nie lubie dyskusji, gdzie ktos pisze "ja uwazam ze" bez zadnych podstaw, a moim zadaniem jest szukanie zrodel pokazujacych, ze jednak jest odwrotnie.

Caly moj dowod polega na tym, ze jak chcesz sie pokazywac tylko jako inna postac sceniczna, wcale nie oznacza, ze koniecznie musi to byc tylko promocja czegos.


Inna ciekawostka Eurowizji - wiecie, ze jezeli w audio-tele pierwsze 10 miejsc dostana jakies konkretne kraje, to lokalne jury swoimi glosami moze kazdy jeden kraj wywalic i wstawic tam dowolny inny kraj, ktory byl poza pierwsza 10tka? Tak np Polska w UK z audiotele dostala pierwsze miejsce, a ostatecznie punktow dostalismy... zero. Bo Jury uznalo, ze przysluguje nam 25-24 miejsce i srednia wyszla 11.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

Ale co to za srednia jak miejsca 1 i 5 daja pozycje 2 a miejsce 3 i 3 pierwsza ;). W ogole jakies z dupy te wyniki tak btw, ale zawsze uznawalem Eurowizje za kretynstwo.

A co do Lordi a Conchita - ja wiem LLo ze masz swoja jedyna prawdziwa teorie, ale nie sadzisz ze rownie dobrze na Lordi glosowano bo ludzie mieli dosc tandetnego POPu a na Conchite bo "tak wypada" i jak widac bardziej tak uwaza jury (a tych latwiej posadzic o szowinizm, seksizm, uprzedzenia) a nie audiotele?

wyslane bo mialem taki kaprys aby to byl tapatalk.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:Caly moj dowod polega na tym, ze jak chcesz sie pokazywac tylko jako inna postac sceniczna, wcale nie oznacza, ze koniecznie musi to byc tylko promocja czegos.
Kuknij na fotkę :) Jaki kraj z tych co grały na Eurowizji ma taką flagę? Ja nie kojarzę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Razorblade pisze:Ale co to za srednia jak miejsca 1 i 5 daja pozycje 2 a miejsce 3 i 3 pierwsza
Ehh... I znow dyskutujemy, ze komus sie wydaje, a ja ide i szukam zrodel...

Jak przeczytasz regulamin, to jury przyznaje punkty: 12, 10, 8, 7, 6, 5,... tak wiec miejsce 1 i 5 to jest 12+6 = 18, a 3 i 3 to jest 8 + 8 = 16...
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźny I

Post autor: Gregor »

Widzisz, jednak sadzac po glosowaniu ludzie maja inna opinie.
Ha! No to Polaki nie takie cebulaki, skoro średnia europejska jest jeszcze gorsza i śmieszą ich faceci w sukienkach ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5009
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Luźny I

Post autor: Zolt »

Kuknij na fotkę Jaki kraj z tych co grały na Eurowizji ma taką flagę? Ja nie kojarzę
Dobra, a jakby na występie Eddiego Izzarda, który przebiera się w kobiece ciuchy ktoś pomachał tą flagą, to nagle Eddie byłby ikoną ruchu LGBT?
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Razorblade pisze:a na Conchite bo "tak wypada"
Tak, ludzie siedzieli w domach i mysleli - "wyslijmy na Conchite, bo inaczej sasiedzi spod dwojki pomysla ze jestesmy homofobami"
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Odp: Luźny I

Post autor: peterpan »

LLothar pisze:
Razorblade pisze:a na Conchite bo "tak wypada"
Tak, ludzie siedzieli w domach i mysleli - "wyslijmy na Conchite, bo inaczej sasiedzi spod dwojki pomysla ze jestesmy homofobami"
Raczej - zaglosujemy na nia, bo tego wymaga postep. Tu nie chodzi o to co pomysla inni, tylko o to co te glosujace osoby pomysla o sobie samych. Jezeli wszystko mowi ze ruch lgbt jest ucisniony a nie wspieraja go tylko zatwardziale homofoby, to aby wystrzec sie potencjalnego dysonanu poznawczego, moga zaglosowac tak a nie inaczej.

Napisane przy uzyciu Faptalka
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

peterpan pisze:Raczej - zaglosujemy na nia, bo tego wymaga postep.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

LLothar pisze:Ehh... I znow dyskutujemy, ze komus sie wydaje, a ja ide i szukam zrodel...
ehh... i znow ktos cos pieprzy, mowie ze pieprzy a ten udowadnia ze pieprzy. Sam napisales o sredniej wiec napisalem "co to za srednia". Tyle. W pupie mam zasady punktowania na eurowizji, ale sam nie wiedziales jak to dziala chyba rzucajac o "sredniej". W przypadku "sredniej" zwyciezca powinien byc ten, kto ma czlonkowa pozycje wyzsza... tyle.
LLothar pisze:Tak, ludzie siedzieli w domach i mysleli - "wyslijmy na Conchite, bo inaczej sasiedzi spod dwojki pomysla ze jestesmy homofobami"
nie - ludzie pzyznali jej 5 miejsce. Nie sluchalem, nie wiem czy adekwatne czy nie. Jury przyznalo 1 - bardziej o to chodzi w kwestii "poprawnosci" jakbys sie nie zacietrzewial a czytal.

Jeszcze gwoli zwyklego wyjasnienia, ale do LLo i tak nie dotrze pewnie, bo po co:

- zaraz po polfinalach "na cywilizowanym zachodzie" w mediach zaczela sie krucjata jakie to Polska przepchnela "soft porno" na eurowizje. PRZED Eurowizja, niejeden muzyk i osoby zainteresowe muzyka przyznawaly krotko i bez teledysku - to jest dobry muzycznie utwor. Na prawde sadzisz ze rozstrzal 1 a 25 nie wiaze sie w zaden sposob z nagonka medialna? Coz. Ja nie musze wszedzie wypatrywac spiskow, ale tez nie musze udawac ze cos "lewego" jest prawe. Tyle. Dobrze ze mam takie rzeczy w dupie ;P

A Lordi nie byli w muzyce pierwsi wiec co w tym mialo byc "smiesznego"?
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Razorblade pisze:Na prawde sadzisz ze rozstrzal 1 a 25 nie wiaze sie w zaden sposob z nagonka medialna?
Wiem tyle, ze pierwsze miejsce od UK wiaze sie nie z jakoscia utworu a z tym, ze po prostu Polakow na wyspach jest calkiem sporo. 25 od jury? Nie wiem, nie siedze u nich w glowach.
Razorblade pisze:nie - ludzie pzyznali jej 5 miejsce. Nie sluchalem, nie wiem czy adekwatne czy nie. Jury przyznalo 1 - bardziej o to chodzi w kwestii "poprawnosci" jakbys sie nie zacietrzewial a czytal.
A nie moze to byc kurde przypadek? Nie moze tio byc pizdyliard innych powodow? Koniecznie musi to byc wymuszona poprawnosc? To jest kurde konkurs piosenki gdzie siala rzeczy rozrzut glosow jest totalny.

Nie, musi byc jakies wytlumaczenie, dlaczego to Austria, a nie Polska wygrala. Polska na pewno byla lepsze, zawsze jest lepsza, to nigdy wina Polski, ze nie wygrywa. Tym razem jest to homopropaganda. Polska piosenka byla idealna, jest ok!
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

Oczywiscie ze moze byc przypadek ale moze to byc jeden z powodow, prawda? Czy w idealnym LLotharowym swiecie to NA PEWNO nie byl zaden powod ani jego ulamek. Objawil mu to Allah w trojcy jedyny Jahwe zwaczy sie czasem Budda ze gdy ktos twierdzi ze to mogl byc jeden z powodow to LLo juz wie NA PEWNO ze nie byl.

wyslane bo mialem taki kaprys aby to byl tapatalk.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Oczywiscie ze moze byc przypadek ale moze to byc jeden z powodow, prawda?
Oczywiscie ze mogl. Mogli tez torpedowiac piosenke dlatego bo sa nazistami i nienawidza slowian. Tylko ze ani ja, ani Ty tego nie wiemy, tak samo jak nie wiemy, czy jury zdawalo "egzamin z tolerancji" czy nie. Rozmawiajmy o faktach, a nie o tym, co "moglo byc jednym z powodow."


Jeszcze link do identycznej, parszywej homopropagandy. Tym razem baba z samym wąsem. Tfu.:

https://www.youtube.com/watch?v=o-Zo4AVL7AE#t=188
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Razorblade pisze:- zaraz po polfinalach "na cywilizowanym zachodzie" w mediach zaczela sie krucjata jakie to Polska przepchnela "soft porno"
Ja bym poprosił o kilka linków pełnych antypolskiego rage'a na potwierdzenie. Tylko to ma być krucjata a nie notka, ze polski wystep jest sexy, saucy i make a stir.
Obrazek
#sgk 4 life.
ODPOWIEDZ