Luźny I

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny I

Post autor: Jutsimitsu »

Renia Z.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Ciekawe czy domyka oczy przy takim naciągu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Ale kto to jest?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźny I

Post autor: Crowley »

Bridget Jones.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Yup, Bridget Jones. Myslalem ze w obecnym swiecie, gdzie glowni aktorzy The Big Bang Theory maja ponad 4 dychy a wygladaja na 2X aktorzy sie nie beda zmieniac, a tu prosze.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny I

Post autor: Jutsimitsu »

Turtles pisze:Ale kto to jest?
Developerę pisze:Renia Z.
:(
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźny I

Post autor: Crowley »

Co się dziwisz? Jakby grała w jakimś młodzieżowym serialu, to by ją Rzułw kojarzył a tak to ni chu chu.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźny I

Post autor: Gregor »

Nie znam się na "celebrytach", ale coś mi tu śmierdzi: Bridget Jones to fikcyjna postać wg mnie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
! Dominick !
Człowiek-Fotel
Posty: 455
Rejestracja: 9 maja 2014, o 17:12

Re: Luźny I

Post autor: ! Dominick ! »

Grana przez Arnolda Schwarzeneggera.

Sent from my 700-230ea using Tapatalk
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny I

Post autor: Matthias[Wlkp] »

A tymczasem w Kanadzie:

http://www.cbc.ca/news/politics/parliam ... -1.2808710

W kilku miejscach Ottawy, m.in. w okolicy budynku Parlamentu, nieznani sprawcy zaczęli strzelać. W sumie to nie bardzo rozumiem, do kogo/czego strzelali, bo ranny są tylko dwie osoby (EDIT: Jednak zmarł postrzelony żołnierz pełniący wartę przy Pomniku Pamięci), a jeden z napastników został już zastrzelony. Teraz jest obława na całego, zamknęli śródmieście i sprawdzają wszystkie samochody wyjeżdżające z Ottawy.

Jakiś czas temu, dwóch żołnierzy zostało potrąconych przez muzułmanina z religijnym okrzykiem na ustach, więc tutaj spodziewamy się czegoś podobnego.

Multi-kulti kur*... A ja głupi złożyłem przedwczoraj papiery o stały pobyt...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźny I

Post autor: ThimGrim »

Religia łączy ludzi...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Jakiś czas temu, dwóch żołnierzy zostało potrąconych przez muzułmanina z religijnym okrzykiem na ustach, więc tutaj spodziewamy się czegoś podobnego.

Multi-kulti kur*..
Ty uwazaj, w Norwegii swego czasu z takimi wyrokami sie mocno przestrzelili :P
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Luźny I

Post autor: snt »

All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
! Dominick !
Człowiek-Fotel
Posty: 455
Rejestracja: 9 maja 2014, o 17:12

Re: Luźny I

Post autor: ! Dominick ! »

Imigranci to zło.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

snt pisze:A propos multikulti
Jeszcze w 2010 roku Szwecja zajmowała 15. miejsce w rankingu ONZ Human Development Index, jednak według prognoz już w przyszłym roku spadnie na 25. miejsce
2013: 11 miejsce
2014: 12 miejsce

A PKP na osobe? tutaj Powodow do zmartwien nie widze.

Na Wiki strona skasowana, mirror tutaj. Na przyszly rok maja spasc na 25 miejsce. Aha, dane opublikowano w 2010 roku jakby co. Teraz sobie ktos to odkrył i zrobił "newsa". Raport na stronie ONZ juz nie istnieje. Kopia tutaj - http://core.kmi.open.ac.uk/download/pdf/6314088.pdf

I zeby bylo smieszniej, ten HDI na poziomie "krajow trzeciego swiata" jest i tak sporo wyzszy, niz ma teraz Polska (prognozowana katastrofa to 0.908 vs Polski dzisiaj 0.834). Tak wiec Szwecja bedzie takim krajem trzeciego swiata jak dzisiaj Dania, Singapur, Kanada czy Niemcy.

Yay!

Edit: jeszcze zapomnialem - w raporcie o imigrantach nie ma ani slowa. Szwecja tez nie jest wymieniona nigdzie poza dwiema tabelkami.

edit2: kopie dalej i jeszcze zabawniej. Artykul jest "mocno zainspirowany" artykulem z CBN news z kwietnia. - http://www.cbn.com/cbnnews/world/2014/A ... ird-World/.

Co to CBN? Christian Broadcasting Network. Jest to ewangelikalna telewizyjna stacja nadawcza w Stanach Zjednoczonych, założona w 1961 roku przez teleewangelistę Pata Robertsona.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Luźny I

Post autor: snt »

Imigranci to zuo i vomity.
fix'd
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze: A PKP na osobe?
Wiem, że to literówka ale się uśmiałem :D

Co to jest human development index?
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Luźny I

Post autor: Halaster »

Tzw HDI czyli wskaźnik rozwoju społeczeństwa bazujący bodajże na umieralności niemowląt, wskaźniku piśmiennictwa, średniej długości życia i chyba pkb.

Do niedawna uznawany za najlepszy wskaźnik "szczęśliwości" społeczeństwa, w tej chwili już są nowsze ;)
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Luźny I

Post autor: Pquelim »

Cherryy pisze:Swoją drogą. Czy w polskich internetach istnieje choć jeden stricte informacyjny portal? Taki, żebym mógł się dowiedzieć, co dzieje się na świecie, a nie tylko na Wiejskiej, na Ukrainie i ewentualnie w Syrii? Chociaż coś na poziomie BBC.
PAP.pl
a jak chcesz czytać tylko to co lubisz, to news.google.pl ;)

Nie ma innych, ale to nie jest nisza tylko efekt ewolucji. Onet, WP, Interia - to wszystko kiedyś były portale informacyjne.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Jak avik? Nie mogłem sie zdecydować pomiędzy http://imgur.com/a/U463f
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny I

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Mieszkałem w Geteborgu przez 3 miesiące i było całkiem spoko, gdyby nie jesienna pogoda... Jeździłem tramwajem do pracy i było baaardzo multikultorowo. Tylko śmiecili strasznie... Codziennie rano było od razu widać, gdzie zamiatarki jeszcze nie było. Z perspektywy czasu, do takiego codziennego życia, chyba jest tam lepiej niż w Kanadzie, czy Polsce, ale są poważne minusy, które mnie stamtąd przepędziły:
- język
- pogoda
- bardzo krótkie dni zimą
- ciągle pada
- kiepska pogoda
Nie wiem jak sprawy wyglądają w urzędach, czy lekarzach, bo nie korzystałem.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny I

Post autor: Jutsimitsu »

Nie straszcie, bo u mnie istnieje mała szansa, że jadę do Szwecji na pól roku do pracy.
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Luźny I

Post autor: Kalten »

Zajebisty dzień wczoraj miałem :sciana: Zapisałem się do chirurga. Numerek 31, pani mówi żeby przyjść około 12. Przyszedłem, a tu dopiero nr 18 wchodzi. Nie chciało mi się siedzieć więc zrobiłem zakupy i wpadłem za godzinę. Ludzie to są chamscy, tylko kombinują jak się wepchnąć bez kolejki, kłamią jaki mają numerek, albo w ogóle bezczelnie ładują się bez zapisu. Ja pierdolę, albo się wykłócisz, albo wejdziesz ostatni. Najgorsze jest że to głównie stare babcie są takie cwane. I co ja mam jej zrobić jak bezczelnie mnie okłamała, że ma nr dwadzieścia któryśtam, a przy wejściu do gabinetu wychodzi, że ma 35? Wziąć za kołnierz i wystawić za próg? :/ Pewnie jakbym siedział od ósmej rano i pilnował kolejki to by mnie nie wydymali, ale po to chyba są te numerki, żeby nie koczować pół dnia pod gabinetem :sciana:
No nic, następnym razem przyjdę o 6 rano stanąć w kolejce do zapisu, będę pierwszy i nie będę użerał się z tą starą hołotą :maruda:
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Bo widzisz Kalten, dla tych ludzi to jest sport. Taka rozrywka jak dla Ciebie rajdy czy piłka nożna. Wprowadziliby 5 pln opłaty za każdą wizytę i w pół roku kolejki skrócą się o 30% :P

A z tą Szwecją to o co chodzi? Jaki jest ogólny wniosek LLo? Spada poziom życia, bo jest multi-kulti?

A propos tego co pisał Matthias. Też byłem w szoku jeśli chodzi o śmieci. To był chyba Rotterdam, ścisłe centrum. Godzina może 22:00 i łaziłem w syfie (kubki starbaks, makdonald, kawałki gazet, paczki po fajkach) dosłownie po kostki. Jakbym tego nie widział to chyba bym nie uwierzył. U nas w porównaniu z nimi to jest uber-czysto, jeść można z ziemi :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Luźny I

Post autor: Kalten »

SithFrog pisze:Bo widzisz Kalten, dla tych ludzi to jest sport. Taka rozrywka jak dla Ciebie rajdy czy piłka nożna. Wprowadziliby 5 pln opłaty za każdą wizytę i w pół roku kolejki skrócą się o 30% :P
Chyba masz rację :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźny I

Post autor: Crowley »

Nie chyba, tylko na pewno. Sam widziałem emeryta, który wparował do poczekalni pełnej ludzi i zaczął się awanturować od wejścia, że on tu jest kombatantem, honorowym dawcą krwi i emerytem-rencistą i on wchodzi bez kolejki! Oczywiście w końcu się wepchał, bo trzeba by go było obezwładnić, żeby tego nie zrobił. A po wyjściu facet usiadł w tej samej poczekalni na ławeczce i pół godziny gadał z jakimś kolegą, którego tam spotkał. Taki był zarobiony i zalatany.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
eddina
zielony
Posty: 45
Rejestracja: 7 maja 2014, o 20:03

Re: Luźny I

Post autor: eddina »

SithFrog pisze: A propos tego co pisał Matthias. Też byłem w szoku jeśli chodzi o śmieci. To był chyba Rotterdam, ścisłe centrum. Godzina może 22:00 i łaziłem w syfie (kubki starbaks, makdonald, kawałki gazet, paczki po fajkach) dosłownie po kostki. Jakbym tego nie widział to chyba bym nie uwierzył. U nas w porównaniu z nimi to jest uber-czysto, jeść można z ziemi :P
Tru dat. Polecam Kopenhage w niedziele o 7 rano. Kraj, w ktorym legalne jest picie alkoholu na ulicy. Wiec nie oznacza to wcale ze smieca multi-kulti, a kulturalni Dunczycy w ogole. No ale oni sa najszczesliwsi na swiecie, wiec im wolno.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:A z tą Szwecją to o co chodzi? Jaki jest ogólny wniosek LLo? Spada poziom życia, bo jest multi-kulti?
SNT wrzucil - http://biznes.onet.pl/szwecja-stanie-si ... news-detal

Gdzie stoi:

Według ONZ Szwecja ubożeje w zastraszającym tempie, a do roku 2030 może dołączyć nawet do tzw. krajów trzeciego świata. Winna jest multikulturowość i próba zbudowania idealnego społeczeństwa na bazie wielkiej fali imigrantów.

I sie okazalo, ze to taki news jak ze na placu czerwonym rozdaja samochody. Z reszta przeczytaj mojego posta powyzej 22 paź 2014, o 21:11 tej.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźny I

Post autor: Counterman »

eddina pisze:
SithFrog pisze: A propos tego co pisał Matthias. Też byłem w szoku jeśli chodzi o śmieci. To był chyba Rotterdam, ścisłe centrum. Godzina może 22:00 i łaziłem w syfie (kubki starbaks, makdonald, kawałki gazet, paczki po fajkach) dosłownie po kostki. Jakbym tego nie widział to chyba bym nie uwierzył. U nas w porównaniu z nimi to jest uber-czysto, jeść można z ziemi :P
Tru dat. Polecam Kopenhage w niedziele o 7 rano. Kraj, w ktorym legalne jest picie alkoholu na ulicy. Wiec nie oznacza to wcale ze smieca multi-kulti, a kulturalni Dunczycy w ogole. No ale oni sa najszczesliwsi na swiecie, wiec im wolno.
W Amsterdami to samo, syf na ulicach, że aż strach. Ale rano regularnie sprzątają, nie mają wyboru w sumie. :lol2:
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźny I

Post autor: ThimGrim »

Lubicie czarnych czy nie?
Ankieta jest do wypełnienia:

http://www.jestemgraczem.com
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny I

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Miałem napisać, że w Szwecji multi-kulti jest spoko, a śmiecą wszyscy. A jak śmiecą, to na maksa - jeszcze o 6-7 rano są normalnie sterty śmieci, głównie z fast-foodów.

Jutsi - ja ogólnie bardzo miło wspominam pobyt w Szwecji, na prawdę nie ma się czego bać. Po prostu na dłuższą metę - 3 lata i więcej, z rodziną - bym się nie zdecydował. Do jakiego miasta Cię wysyłają?

Co do strzelaniny w Kanadzie, podali tylko, że gość rozrabiał już wcześniej w dwóch prowincjach, ale nie pisali, czy był "zradykalizowany", tak jak ten poprzedni, co przejechał dwóch żołnierzy samochodem. Aczkolwiek foto z arafatką ma całkiem wymowne...

http://www.cbc.ca/news/canada/montreal/ ... -1.2809562
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny I

Post autor: Jutsimitsu »

Nie jest to jeszcze ani trochę pewne, ale jeśli pojadę to do Linkoping. Szkoda tylko że od początku grudnia... ach ten 2-3 godzinny dzień ;)
Awatar użytkownika
! Dominick !
Człowiek-Fotel
Posty: 455
Rejestracja: 9 maja 2014, o 17:12

Re: Luźny I

Post autor: ! Dominick ! »

Bardzo miło wspominam Goteborg. A restaurację Kraków to już w ogóle :)
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźny I

Post autor: Gregor »

Wyczuwam nadchodzące posty zaczynające się od "A u nas w Szwecji..." ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Ej, jak myslice, czy galaretka w proszku moze sie zepsuć? Tak dwa lata po terminie waznosci? Bo znalazłem na dnie szuflady, zrobilem i sie ladnie zrobiła, wiec chyba nie wymorduje rodziny jak się ją zje, nie?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźny I

Post autor: Counterman »

Nie wiem, chyba co najwyżej ostra sraka złapie.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźny I

Post autor: ThimGrim »

Jak długo drży gdy ja dotykasz?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny I

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Nigdy nie rozumiałem terminów ważności na rzeczach w proszku... Budynie raczej wyrzucam. Galaretka to też w dużej mierze materiał organiczny, więc może być różnie. Obstawiam jednak ostrą sraczkę w najgorszym razie.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźny I

Post autor: PIOTROSLAV »

hmm... rzeczy w proszku...
pewnie chodzi o to, ze folia/klej w torebce staje się mniej szczelna, zawartośc moze się utlenić/zawilgotnieć albo w inny sposób przereagować...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny I

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Właśnie dostałem uprawnienia na wózek widłowy po 2 godzinach kursu teoretycznego :D (bez egzaminu). Szef warsztatu powiedział, że możemy sobie poćwiczyć po godzinach, jeśli nie czujemy się pewnie :diabel:
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Odp: Luźny I

Post autor: boncek »

Crowley pisze:Nie chyba, tylko na pewno. Sam widziałem emeryta, który wparował do poczekalni pełnej ludzi i zaczął się awanturować od wejścia, że on tu jest kombatantem, honorowym dawcą krwi i emerytem-rencistą i on wchodzi bez kolejki! Oczywiście w końcu się wepchał, bo trzeba by go było obezwładnić, żeby tego nie zrobił. A po wyjściu facet usiadł w tej samej poczekalni na ławeczce i pół godziny gadał z jakimś kolegą, którego tam spotkał. Taki był zarobiony i zalatany.
No jak jest faktycznie kombatantem i honorowym to wchodzi bez kolejki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźny I

Post autor: Voo »

Matthias[Wlkp] pisze:Właśnie dostałem uprawnienia na wózek widłowy po 2 godzinach kursu teoretycznego :D (bez egzaminu). Szef warsztatu powiedział, że możemy sobie poćwiczyć po godzinach, jeśli nie czujemy się pewnie :diabel:
Dawaj, zróbcie tak! :D

phpBB [video]
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:
Crowley pisze: Nie chyba, tylko na pewno. Sam widziałem emeryta, który wparował do poczekalni pełnej ludzi i zaczął się awanturować od wejścia, że on tu jest kombatantem, honorowym dawcą krwi i emerytem-rencistą i on wchodzi bez kolejki! Oczywiście w końcu się wepchał, bo trzeba by go było obezwładnić, żeby tego nie zrobił. A po wyjściu facet usiadł w tej samej poczekalni na ławeczce i pół godziny gadał z jakimś kolegą, którego tam spotkał. Taki był zarobiony i zalatany.
No jak jest faktycznie kombatantem i honorowym to wchodzi bez kolejki.
+1
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźny I

Post autor: Voo »

Jakby był taki honorowy kombatant to by usiadł po żołniersku w kolejce i poczekał z innymi dziadkami.

Czasem oddaję krew, nieczęsto się zdarza, może z raz w roku, kiedyś tam oddawałem częściej, mam wśród kolegów honorowych dawców i nikomu nie przychodzi do głowy machać u lekarza w kolejce legitymacją. Krew oddawać i jednocześnie nie móc poczekać w kolejce, będąc strasznie zabieganym emerytem? ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Voo +1

Poza tym inna rzecz jest wejść i powiedzieć na spokojnie, a inna roszczeniowo drzeć ryło od wejścia. Ja nie mam problemu z puszczaniem uprzywilejowanych ale czasem to rodzi kuriozalne sytuacje. Raz w LuxMedzie czekałem na pobranie krwi. Sam. Przychodzi kobieta z brzuchem, mina bojowa ale nie zwróciłem uwagi na początku. Najpierw stoi i się patrzy na mnie. Potem podchodzi i nerwowo pyta czy ja też do zabiegowego - mówię, że tak. W tym momencie laska dosłownie wydarła się "ale ja jestem w ciąży, ma mnie pan wpuścić w kolejkę!!!".

Ludzie i ludziska.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

O ile kobietę w ciąży to ludzie mogą rozpoznać i wpuścić to kombatant by musiał chyba w mundurze do lekarza chodzić. :-P
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:O ile kobietę w ciąży to ludzie mogą rozpoznać i wpuścić to kombatant by musiał chyba w mundurze do lekarza chodzić. :-P
Legitymacja kombatanta. Tak samo krwiodawcy mają swój papier. Przecież nikt nie chodzi z wenflonem w żyle :P

A z kobietami w ciąży jest tak: jak nie widać ale czują się fatalnie (1szy trymestr) to nikt nie wpuści. Jak mają brzuchol ale poza tym jest ekstra - czasem nawet siłą z kolejki wypychają na przód :D
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Ale wtedy i tak połowa ludzi stwierdzi ze przyszedł i wymachiwal legitymacja. W koncu w kolejce wszyscy i tak wkurzeni zazwyczaj.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Pro-tip z innej beczki. Jak będziecie mieć kiedyś złamane żebro to możecie z bólem oddychać, śmiać się, nawet coś podnosić (boli mniej niż złamana noga, z autopsji mówię) ale na boga NIGDY, NIGDY NIE KICHAJCIE!

Ja fakam, przekręcić się idzie :/
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźny I

Post autor: Voo »

A co, kichnąłeś i strzeliłeś kleksa z bólu? :)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Zablokowany