Rządy PiS

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Nie po to taki chlew robią, żeby dalej rządzić. Potem obwinią o wszystko następców i zrobią pętlę z 2015. Już od jakiegoś czasu chodzą słuchy, że oni się już tak obłowili, że w zasadzie to nic nie muszą i bardziej się już nie napchają.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Theeck pisze:Ja uważam, że jednak oddadzą. Przekonamy się za 6 lat :)
Jak oni będą przy korycie kolejne 6 lat to już bez różnicy, bo ten kraj będzie nadawał się do życia jak Turcja czy inne Węgry. Albo Mars.

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Ejże, w Turcji musi być fajnie skoro miliony Polaków jeżdżą tam na urlop :)
A poza tym - no offence - nasz kraj. Nieważne jakie chuje aktualnie żrą z koryta, kraju nam nie odbiorą i kraj jest nasz, a nie ten.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

O co Ci chodzi niby? Tylko przestepcy i wrogowie ojczyzny boja sie tego wniosku! Normalny prawy polak katolik nigdy nie trafi do sadu! A jak trafi to proces ma byc skuteczny, a nie jakis tam "sprawiedliwy"! O chuj Ci chodzi?


Ehhhhh.... :/

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
grel3gargamel
sraczkowaty
Posty: 901
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Rządy PiS

Post autor: grel3gargamel »

https://wiadomosci.wp.pl/jak-lukasz-mej ... 619456960a

Nawet jak na standardy polskiej polityki typ jest wyjątkowo obrzydliwy
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

:O :O :O

Jakby to dobrze wykorzystać, przebili by Amber Gold...
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Matthias[Wlkp] pisze::O :O :O

Jakby to dobrze wykorzystać, przebili by Amber Gold...
Naprawde Matt? I moze jeszcze konwencja praw człowieka jest niekonstytucyjna? Oh wait...

Ale juz na poważnie to akurat nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem. Amber Gold to byla zwykla piramida finansowa bazujaca na glupocie. Tutaj koles udowodnil jak wielkim kawalem chuja bez empatii jest zerujac na tym co najważniejsze - zdrowiu najbliższych. Niemniej nie widze tutaj "afery" jako takiej. Ot, skurwysyn jakich wielu, ale tej "najwyzszej proby"

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

grel3gargamel pisze:https://wiadomosci.wp.pl/jak-lukasz-mej ... 619456960a

Nawet jak na standardy polskiej polityki typ jest wyjątkowo obrzydliwy
https://www.newsweek.pl/polska/polityka ... la/vfmd8qx

No niezły koleś. Ale takie grzeszki Jaro wybacza i obsypuje publiczną kasą i stanowiskami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Czytam dzisiaj newsy i chyba wychodzi, że Jaro stwierdził, że Mejza jest spoko gość spełniający standardy w sam raz na członka rządu. Jak to już powiedział Terlecki: "Życie jest brutalne, różni posłowie trafiają do Sejmu".
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Rządy PiS

Post autor: Pquelim »

Nie, to Mejza stwierdził że jest nietykalnym języczkiem u wagi większości sejmowej i poszedł na ostro.

w Polsce politykę uprawiają już osoby pokroju Kaszubskiego, bo chyba z nim mi się Mejza najbardziej kojarzy.

Jesteśmy sarmacją, nie mam wątpliwości. Na całe szczeście mam też intuicję, że to się wszystko niedługo pieknie wyp*$&%li Kaczyńskiemu na łeb. No bo:

- kredytobiorcy dostają od Glapka już solidne "500-" a to nie koniec podwyżek stóp procentowych
- antyszczepy będą miały mocno pod górkę, czyli w rozsądnych szacunkach 1/3 elektoratu PiS
- utrzymanie większości sejmowej na dłuższą metę staje się już zadaniem absolutnie karkołomnym i prowadzącym do takiego poziomu nepotyzmu i warcholstwa, jakiego jeszcze nie znamy (ale poznajemy vide Mejza)

No i w ten sposób pandemia jednak chyba powali ten rząd nieudaczników. Uff, tylko trzeba jeszcze poczekać.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Pq generalnie +1, tylko żeby się nie okazało, że antyszczepionkowcy z PiS przepłyną do Konfederacji, a potem się okaże, że PiS z Konfederacją będą mieli większość. A jak się nie dogadają, to będą 3 obozy w sejmie, z których nikt nie ma większości i wszyscy sobą nawzajem gardzą, czyli bajzel na maksa...
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5048
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Matthias pisze:z których nikt nie ma większości i wszyscy sobą nawzajem gardzą, czyli bajzel na maksa...
dodajmy, że gardzą oficjalnie, bo po godzinach są kumplami od kielicha :)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Matthias[Wlkp] pisze:a potem się okaże, że PiS z Konfederacją będą mieli większość
Taka większość to nie większość, bo przecież Konfederacja jest wewnętrznie podzielona na 3 podobozy: narodowych socjalistów od Bosaka, wolnościowców od Korwina i oszołomów od Brauna. W bardzo nielicznych głosowaniach udaje się Konfie zagłosować wspólnie tak samo. I to jest dopiero kwintesencja prawdziwej do bólu polskości :D

Nawet jakby Konfederacja osiągnęła samodzielnie 70% posłów, to byłoby ją stać w swoich ramach na utworzenie co najwyżej rządu mniejszościowego :P :D :lol:
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

:lol2: :lol2: :lol2: Jak tak, to OK, jestem spokojny
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Ale prawda tu, że Mejza uleczuł giczoły typowi na konferenci?

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Matt, Ty na pewno chcesz wracac? Prad min. 25%, gaz 50%, byly oficer BOR przyznaje ze skladali falszywe zeznania ws. wypadku Szydlo, "lex tvn" przykety niezgodnie z prawem (komisja), a nasz pocieszny rzad twierdzi ze inflacja nie przekroczy 4% w skali roku. A to wszystko to tylko 1 dzien ;)

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5048
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

No dzisiaj kumulacja, to fakt.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

No jest tego trochę... Klamka już zapadła, więc będzie trzeba sobie poradzić.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Ale Matt - nawet nasi żołnierze uciekają na Białoruś. ;)

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
zodi
Kofan Annan
Posty: 2667
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Razorblade pisze:Matt, Ty na pewno chcesz wracac? Prad min. 25%, gaz 50%, byly oficer BOR przyznaje ze skladali falszywe zeznania ws. wypadku Szydlo, "lex tvn" przykety niezgodnie z prawem (komisja), a nasz pocieszny rzad twierdzi ze inflacja nie przekroczy 4% w skali roku. A to wszystko to tylko 1 dzien ;)

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Spokojnie, najważniejsze, że nie ma już PO. To co się teraz dzieje to jest pikuś przy tamtych aferach. Całe szczęście, że jakiś patriota nagrał pogaduszki podpitych i obżartych ośmiorniczkami polityków - dzięki ratującej Polskę umiejętnie nakręconej atomowej aferze (nie zapominajmy o wielu pożytecznych idiotach) mamy się teraz lepiej. Więc Matt, wracaj spokojnie. A jakbyś miał jakieś wątpliwości to myślę, że tu też się znajdą osoby, które Cię utwierdzą w przekonaniu, że Tusk był gorszy. No albo, że czy on czy Kaczyński to wszystko jedno :]
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Utwierdzam się w przekonaniu, że jak oni wygrają wybory na jeszcze jedną kadencję to nie będzie co zbierać.

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2667
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Nie przegrają, a jakby mieli to będziemy mieli "reasumpcję" albo przekręcą coś wcześniej. Kogo mają się bać ? Unii ? Mają ją gdzieś. USA ? Dopóki błaszczak będzie u nich wydawał kolejne miliardy z wolnej ręki to poza zaniepokojeniem Kongresu, palcem nie kiwną.

Dokumentnie się w dupie urządziliśmy..... :/
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Hurra, po 6 latach budowy Maowiecki z dumą otworzył tunel pod Ursynowem. Najdłuższy w Europie (sądząc po czasie budowy), mógłby ktoś zapytać?
Nie, gówniane 2,3 km :lol:
Cieszę się, bo wreszcie jest, ale wstyd mi za naszych drogowców, budowlankę i wkurw i wstyd mnie ogarnia, że takie gówno budowano tyle czasu ile cywilizowanym ludziom zajęło zrobienie 5o km tunelu pod kanałem La Manche.
Wstydzić się Maowiecki powinien za coś takiego, a nie prężyć dumnie wątłą klatę i ślepić przez swoje grube cyngle na dziennikarzy, że o pierdoleniu głodnych kawałków już nie wspomnę.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

To co? Podpisze, czy nie podpisze?
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Czarnym czy niebieskim długopisem?

A tak naprawdę to podejrzewam, że zwróci się do niezależnego Trybunału :D
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Nie. Uwazam ze nie podpisze. Samo przeglosowanie tej bieda ustawy mialo na celu przykrycie decyzji URE oraz zeznan bylego BORowca. A teraz Andrew Duda bedzie zgrywal wielce sluchajacego glosu ludu i zawetuje ustawe.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Jaka afera z borowcem? Przeciezto słowo przeciwko słowu i to słowo kogos, kto sam mówi ze klamał wczesniej. Z igly widły. Dla PO to moze byłaby i jakas afera. Teraz? Żolnierze uciekają, ludzie giną na granicy, płacimy miliardy kar, inflacja szaleje bardziej niż Godek, a Godek też.... Walka z wirusem polega na zakazie organizowania uroczystości komunijnych w grudniu.
Członek kolegium IPN porównał bojowniczki AK do dirlewangerowców i nawet mu za o włos z głowy nie spadł
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Turtles pisze:Członek kolegium IPN porównał bojowniczki AK do dirlewangerowców i nawet mu za o włos z głowy nie spadł
Co kurwa?!?!

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Zależy od czego im bardziej słupki poparcia ruszą w górę. Bo jak podpisze, to na pewno nie pójdą w górę. Jak wyśle do kucharki, to będą mieli straszaka, którego w każdej chwili mogą użyć - dla poparcia to nic nie zmienia. Jak po prostu nie podpisze, to Duda będzie obrońcą demokracji i mu urośnie. A jak jemu rośnie, to PiSowi też, choć to pisu ustawa...

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Razorblade pisze:
Turtles pisze:Członek kolegium IPN porównał bojowniczki AK do dirlewangerowców i nawet mu za o włos z głowy nie spadł
Co kurwa?!?!

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Wyszkowski.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Nie ktora kurwa, a co kurwa?!?

Nie znalazlem nic na ten temat ale moze tez juz nie mam ochoty ich debilizmow wyszukiwac...

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Faktycznie Wyszkowski pojechał, szacunek tym kobietom się należy, niezależnie od ich obecnych poglądów.
Tyle dobrego, że jak go wszyscy skrytykowali to przeprosił.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Theeck pisze:Faktycznie Wyszkowski pojechał, szacunek tym kobietom się należy, niezależnie od ich obecnych poglądów.
Tyle dobrego, że jak go wszyscy skrytykowali to przeprosił.
Masz na mysli to cos co potem wyrzygal? Nie, nie przeprosil. Zrobil klasyczne "to nie moja wina, sprowokowali mnie".

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Żenada
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Razor - jak widać swojej opinii o nich nie zmienił, ale - gwoli formalności - słowo przepraszam, jednak z siebie wydusił.

Z całym szacunkiem dla wszystkich, którzy walczyli w powstaniu, ale ten epizod życiorysu nie czyni z nich od razu ani bohaterów, ani ponadczasowych autorytetów, co - obawiam się - tym starszym już dzisiaj paniom skutecznie wmówiono.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Theeck, z calym szacunkiem ale to ze ktos jest przydupasem Kaczora tym bardziej.

Nawet jesli nie czyni z tych ludzi autorytetow (a na pewno czyni wiekszymi niz pierdololo jak to sie kurwa "pamieta"), to za jakiekolwiek porownanie tych ludzi do hitlerowskich zbrodniarzy spod najciemniejszej gwiazdy, ktorzy bez mrugniecia mordowali ich rodziny, przyjaciol i znajomych koles powinien sie nie wyplacic do konca zycia. A juz na pewno powinien go spotkac pelen ostracyzm i wymuszone "przepraszam" to nie jest cos za co nalezy powiedziec "ale przynajmniej przeprosil jak na nim wymusili".

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Generalnie masz Razor rację.

Ja patrzę na całą tę sytuację przez pryzmat przejść samego Wyszkowskiego, który przez ostatnie 30 lat musiał udowadniać przed sądami, że nie jest wielbłądem (co nie zawsze mu się udawało), i że białe jest białe. Wydaje mi się też, że dlatego usprawiedliwiam jego ostry ton, niemniej - patrząc z dystansu - w niczym to nie usprawiedliwia jego komentarza.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Ja nie mam nic przeciwko ostremu tonowi. Mam cos orzeciwko byciu kretynem i uwlaczajacym porownaniom.

Rozumiem ze temu polglowkowi spodobaloby sie porownanie go teraz wraz z jego "tezami" do Reinefartha albo jeszcze lepiej do komunistycznych prokuratorow skazujacych zolnierzy AK czy tez Wykletych, bo w sumie zachowal sie dokladnie tak samo...

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Teraz chyba Ty zbyt ostrych słów używasz w stosunku do faceta, który też trochę się w życiu nastarał dla dobra wspólnego. Każdemu zdarzy się palnąć głupotę, albo kogoś obrazić, zwłaszcza kiedy emocje buzują. Ja go nie chcę bronić, bo to co napisał było podłe i niesmaczne, ale nie linczujmy go aż tak.
To też jest stary już i bez wątpienia zgorzkniały człowiek, miejmy miłosierdzie :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Afery, afery, ale zawsze może Ziobro kogoś pościgać, albo się odjebie jakąś debilną ustawę i już Mejza na chwilę ma trochę spokoju, żeby ludzie zapomnieli. Przy następnej rundzie afer może jakąś wojnę wymyślą, zmianę ustroju ustawą, albo chociaż kary cielesne dla kobiet za zbyt krótkie spódniczki?
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Theeck pisze:Teraz chyba Ty zbyt ostrych słów używasz w stosunku do faceta, który też trochę się w życiu nastarał dla dobra wspólnego.
Bo nazwalem go polglowkiem czy kretynem? Nie uwazam, skoro sam daje temu wyraz i udowadnia to przed swiatem. Zreszta taka sama opinie mam o Walesie i jego wydumanym EGO (bo z malych to juz sie tego napisac nie da). Moglbym sparafrazowac Ciebie ze za to nie nalezy sie dozgonny szacunek ani nie czyni to w zaden sposob bohaterem. Jednak ja po prostu uwazam ze swoimi czynami udowadnia ze na starosc skretynial albo chce sie komus podporzadkowac.

Druga czesc mojej wypowiedzi to byla parafraza tego co on zrobil z retorycznym pytaniem ze ciekawe czy by mu sie to spodobalo. Zwłaszcza ze znow cytujac Ciebie wszystko wskazuje ze przeprosil ale zdania nie zmienil.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Razor - masz rację, po zastanowieniu, uważam, że nie jestem w stanie ocenić zachowania Wyszkowskiego obiektywnie.

Gdyż albowiem ;):
albo/i na starość złagodniałem albo zawsze podświadomie jakoś współczułem outsiderom i dlatego łagodniej patrzę na jego wypowiedź. Zwłaszcza, że chociaż nie z serca, to jednak przeprosił.

albo/i dlatego, że ja sam, tak jak zapewne i Wyszkowski, nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego kobiety, które ryzykowały życie za wolną i niepodległą Polskę dzisiaj stają ramię w ramię z osobami, dla których niepodległa Polska jest zlepkiem słów bez większego znaczenia. I dlaczego wzięły udział w wiecu, nad którego uczestnikami powiewało więcej flag niebieskich z gwiazdkami niż biało-czerwonych.

W przeciwieństwie jednak do Wyszkowskiego nigdy bym ich nie obrażał, mimo, że mnie żal bierze za każdym razem kiedy widzę podobne sytuacje, w których starsze osoby są traktowane instrumentalnie przez polityków. I zarazem złość na ludzi, którzy takie osoby wykorzystują.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Ale dlaczego Theeck uwazasz ze te osoby samodzielnie nie mysla i sie nie zastanawiaja? Dlaczego uwazasz ze dla kogokolwiek na tym wiecu niepodległość znaczy mniej niz dla tych po drugiej stronie "barykady"? To byl akurat wiec poparcia dla pozostania w UE, wiec co ma do tego ilosc flag?

Gdzie niby one mialy stanac? Z Bakiewiczem i jego debilami ktorzy "pamietaja" robiac dokladnie to z czym te kobiety i mezczyzni w mlodosci musieli walczyc i sie przeciwstawiac? Bo sobie stoją i wycieraja geby bialoczerwona i symbolami PW?

Dlaczego szlag nie trafia gdy o "niepodleglosci", "prawie" czy demokracji pierdola osoby pokroju Piotrowicza? A o wolnosci, rownosci czy "PW" Winnickie czy inne Bosaki?

Moze zwyczajnie zamiast zastanawiac sie i "nie rozumiec" czemu stoja tam a nie gdzie indziej wystarczyloby tych osob posluchac i zapytac o to? Czemu zakladac ze "ktos je wykorzystuje"?

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Razorblade pisze:Ale dlaczego Theeck uwazasz ze te osoby samodzielnie nie mysla i sie nie zastanawiaja?
https://en.wikipedia.org/wiki/Hanlon%27s_razor

Coraz częściej staram się tą zasadę stosować - jeśli coś można wytłumaczyć głupotą, to pewnie tak jest :).

EDIT: Chodzi mi o to, że to Wyszkowski jest głupi, a nie Razor. IMHO komentarz Wyszkowskiego jest podyktowany głupotą a nie jakimiś głębszymi przemyśleniami.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2021, o 17:03 przez Matthias[Wlkp], łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Ale jaką głupotą Matthias? Głupota polegająca na niegłosowaniu na PiS?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Mówimy o komentarzu Wyszkowskiego?
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

A nie?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Turtles pisze:Głupota polegająca na niegłosowaniu na PiS?
Nie rozumiem, kto miał niby nie głosować na pis?
Zablokowany