Luźno o grach

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7480
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

http://nolfrevival.tk/

Gdyby ktoś chciał znowu pograć w No One Lives Forever. Raczej średnio legalne, ale nawet na PC Gamerze reklamowali tę stronę.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Alexandretta pisze:to wszystko co napisałaś o LAST EPOCH
Na dniach ma wyjść duży patch 0.8 - daj potem znać jak to wygląda.
Bo wciąż się wstrzymuję z zakupem.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 609
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Luźno o grach

Post autor: Alexandretta »

Dam znać na pewno. Sama jestem ciekawa tego patcha.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3529
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźno o grach

Post autor: Gregor »

Kupiłem przez was Grimm Down. Na święta się obczai

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Gregor pisze:Kupiłem przez was Grimm Down. Na święta się obczai Obrazek
A Path of Exile masz za darmo :P
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

poe sroe
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Kurde, ponoć wyszedł duży patch do LOLcena i teraz gra się w to bardzo dobrze!
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

No dobra, nie czekając na opinię Alexy, kupiłem :)

Za mną dopiero 90 minut gry, ale kilka pierwszych wrażeń już jest. Przede wszystkim wydaje mi się, że nieco przekombinowany jest system używania umiejętności, ich podkładania pod LPM i PPM. Miało być wygodniej, ale chyba nie do końca się to sprawdza. W ogóle mniej jest slotów na skille niż w GD i ich używanie wydaje się być mniej intuicyjne. No ale zobaczę z czasem, może to właśnie kwestia przyzwyczajenia.
Sprawa z wykuwaniem przedmiotów, czy może raczej ulepszania ich poprzez wkładanie skorup (łusek ?) - wydaje mi się dość nieprzejrzysta - niby coś powkładałem, ale nie bardzo widzę efekt w statystykach. Suffixy, prefixy, dużo tego... Oczywiście pewnie z czasem, kiedy to rozgryzę, to okaże się to spoko systemem, ale początkowo trochę przytłacza.
Same drzewka skilli i pasywnych dopałek wydają się być fajnie pomyślane! Wygląda na to, że swoboda w budowaniu postaci będzie co najmniej taka jak w GD.
W kółko mi się "wydaje", ale po półtorej godzinie nie chcę pisać, że jestem już czegoś pewien ;)

Póki co jest ok, liczę, że kiedy mechanizmy staną się jaśniejsze, zabawa będzie coraz fajniejsza :)
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 609
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Luźno o grach

Post autor: Alexandretta »

zodi pisze:Przede wszystkim wydaje mi się, że nieco przekombinowany jest system używania umiejętności, ich podkładania pod LPM i PPM. Miało być wygodniej, ale chyba nie do końca się to sprawdza. W ogóle mniej jest slotów na skille niż w GD i ich używanie wydaje się być mniej intuicyjne. No ale zobaczę z czasem, może to właśnie kwestia przyzwyczajenia.
Chyba nie rozumiem. Klikasz LPM na slot na pasku i wybierasz sobie skila który ma tam być. Slotów na skille jak dla mnie jest wystarczająco.
zodi pisze:Sprawa z wykuwaniem przedmiotów, czy może raczej ulepszania ich poprzez wkładanie skorup (łusek ?) - wydaje mi się dość nieprzejrzysta - niby coś powkładałem, ale nie bardzo widzę efekt w statystykach. Suffixy, prefixy, dużo tego... Oczywiście pewnie z czasem, kiedy to rozgryzę, to okaże się to spoko systemem, ale początkowo trochę przytłacza.
System wbrew pozorom jest bardzo prosty. Możesz spróbować sobie zobaczyć na youtube jakiś krótki tutorial do craftingu, mnie to pomogło na początku ogarnąć co do czego. I ja generalnie crafting zaczynam dopiero koło 40 levelu, kiedy postać ma już specjalizację i zestaw skilli docelowych, wtedy dopracowanie przedmiotów daje fajnego kopa.

To kilka szybkich spostrzeżeń odnośnie nowego patcha:
- Rogue / Marksman jest gites. Dawno mi się już tak fajnie łucznikiem nie ganiało.
- Mam szczerą ochotę wypróbować Rogue / Bladedancer (czyli asasyn), mimo że normalnie takie klasy omijam z daleka
- po wbiciu levelu odnawia się hp i mana! Brakowało mi tego :D
- z rzadkich potworów teraz zawsze wypada jakiś rzadki przedmiot. A i samych takich mobków jest więcej niż wcześniej
- odnoszę wrażenie że teraz sypie się więcej sprzętu i jest on lepszej jakości (zapewne częściowo powiązane z pkt powyżej)
- lokacja w której wcześniej zawsze miałam srogi drop klatek dziś działała dobrze
- wprowadzono kilka drobnych poprawek do UI, dzięki czemu niektóre elementy są czytelniejsze (np opisy skilli)
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Dziwne, że zakładam różne zbroje, a postać wygląda tak samo (coś tam się minimalnie zmienia, ale wygląd zbroi zupełnie nie oddaje tego, co mamy założone (przynajmniej w przypadku szamana tak to jest). Zdarza mi się, że gra się zwiesza w momencie próby połączenia z kontem - ale to bardzo sporadycznie.

Poza tym im dalej, tym fajniej :)
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźno o grach

Post autor: Counterman »

Ja nawet gram ostatnio trochę więcej, ale zauważyłem że jak dorwę grę która mnie jara to siedzę po 200h przy niej. I to w sumie niezależnie od gry, bo o ile np. Wiesiek 3 czy Divinity II to są gry na tyle godzin to takie Stardev Valley chyba już nie :D
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Luźno o grach

Post autor: grel3gargamel »

https://www.polygon.com/2020/12/16/2217 ... e-gog-date

Trzeba przyznać, że PR-owo ten tydzień jest dla CDPR spektakularny
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźno o grach

Post autor: Counterman »

Kurde ta gra Stardew Valley jest kosmicznym odkurzaczem czasu. Właśnie się dowiedziałem że wydali mega wielki patch 1.5 (de facto pełny DLC za free) i zajarałem się bardziej niż Cyberpunkiem2077 :D
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 609
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Luźno o grach

Post autor: Alexandretta »

A ja sobie jeszcze trochę pograłam w Cities: Skylines i stwierdzam, że nudne to. To bardziej symulator budowania dróg niż miasta. Poza drogami trzeba dbać żeby ludzie mieli prąd i wodę, a nie mieli śmieci, i w zasadzie tyle. Kasa od pewnego momentu zaczyna spływać tak szerokim strumieniem, że staje się w zasadzie nieistotna. Pamiętam że w starym SimCity trzeba było się napocić żeby związać koniec z końcem.
Ale skoro mnie już na city buildery naszło, to nadrabiam Frostpunka - mam dwa zaległe DLC i nową mapę do ogrania. Akurat na zimowe wieczory.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

I skończyłem ostatnią kampanie w Battlefleet Gothic2. Prawie wszystko mi się podobało. Jako weteran pierwszej części gry ( i systemu bitewniakowego) zacząłem od kampani Imperium (i niejako kontynuacji kampanii z jedynki).
Kampania Nekronów była nawet ciekawa, choć przy samych lekkich okrętach gralo się bardzo dziwnie... pomyślałem, że to fajny motyw, że wiele wątków z kampanii imperialnej jest tutaj obecnych.
Kampania Tyranidow też byla super- nie jako fabuła zarysowywana jedynie przez przeciwników.
Do kampani Chaosu podszedłem już na luzie - Chaosem grałem w figurkowego Gothica, więc miałem dodatkową frajdę. To co mi zaczęło przeszkadzać, to powtarzalność niektórych wątków - ile razy mozna grać bitwę z Orkami o wieloryby? Ile razy niszczyć Craftworld?

Ale i tak polecam. Fajnie się bawiłem.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Za to ja sprawiłem sobie Divine: Original Sin 2.
Wciąga!
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Kupiłem sobie warhammery: Total War - ależ to jest miodne!
Gram sobie kampanię imperium (3 podejscie) i po prostu frajda z tego, że widzę na mapie miasta, które odwiedzały moje postaci jest mega fajne!
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4344
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźno o grach

Post autor: Turtles »

A ile trwa ładowanie wszystkiego? Bo pamiętam że to była tragedia kiedys
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Luźno o grach

Post autor: Halaster »

Korzystał tu ktoś z GeForce Now?
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Turtles pisze:A ile trwa ładowanie wszystkiego? Bo pamiętam że to była tragedia kiedys
Nie wiem, czy jestem obiektywny - na GTX1070, dysku NVMe i intelu i5-8600k bardzo szybko (przynajmniej pierwsza część, bo drugiej jeszcze nie ruszyłem)
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Kupiłem sobie w trkacie tych wyprzedaży gre Fell Seal: Arbiter Mark.
Zawsze mnie interesowal fenomen gier typu FinalFantasy. W sumie fajna sprawa (choć nie wiem jak rzeczywiście ta gra sie ma do FF). Za 30 zlotych było warto
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźno o grach

Post autor: Counterman »

Ja na wyprzedażach kupiłem Dooma Eternal. Miodna gra, jak cholera. :D
Ale gram na wyższym poziomie trudności (Ultraprzemoc), więc trochę więcej muszę się napocić. Przede wszystkim bardzo wysoka agresja przeciwników wymusza wiele ruchu.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

I crying Sun przeszedłem.
Gra ma fajny klimat, fabuła nie jest zła, choć momentami trochę się nie trzyma kupy, to finał jest wyśmienity.
Na normalu generalnie było dość latwo jak już ogarnąłem co i jak - jedynie trzeci rozdział narobił mi troche problemów.

Oczywiście pozostaje do przejscia jeszcze na innych okrętach niż ten pierwszy.

8/10
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Przeszedłeś 5 sektorów? Czy tylko 3 rozdziały? Po zdobyciu 1 sektora grasz od nowa i nowy statek Ci się odblokowuje. Drugi sektor jest trochę inny niż pierwszy. Czy grałeś wszystkie 5 tym samym statkiem?

IMHO gra ma niezłą fabułę, ale sam gameplay jest średni. Najsłabsze są bitwy - trudno ogarnąć, jak umiejętności działają a potem nagle wszystko się robi łatwe. Do tego drugi statek jest tak OP, że wszystko idzie mega łatwo... Zobaczy jak będzie z bossem...
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Luźno o grach

Post autor: Pquelim »

Counterman pisze:Ja na wyprzedażach kupiłem Dooma Eternal. Miodna gra, jak cholera. :D
Ale gram na wyższym poziomie trudności (Ultraprzemoc), więc trochę więcej muszę się napocić. Przede wszystkim bardzo wysoka agresja przeciwników wymusza wiele ruchu.

Ja gram na najłatwiejszym i ledwo daje radę :) ale gra świetna, gameplay i loot przemyślane blisko ideału. gdybym był fanem FPS-ów zrobiłym ołtarzyk twórcom.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Matthias[Wlkp] pisze:Przeszedłeś 5 sektorów? Czy tylko 3 rozdziały? Po zdobyciu 1 sektora grasz od nowa i nowy statek Ci się odblokowuje. Drugi sektor jest trochę inny niż pierwszy. Czy grałeś wszystkie 5 tym samym statkiem?

IMHO gra ma niezłą fabułę, ale sam gameplay jest średni. Najsłabsze są bitwy - trudno ogarnąć, jak umiejętności działają a potem nagle wszystko się robi łatwe. Do tego drugi statek jest tak OP, że wszystko idzie mega łatwo... Zobaczy jak będzie z bossem...
Przeszedłem wszystkie 6 rozdziałów pierwszym statkiem. Rzeczywiscie gameplay pdzy dłuższej rozgrywce jest nudnawy
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Ależ to Divine jest dobre! Bogate! Przemyślane! Miodne!

Dlaczego nigdy nie grałem w takie gry ? Muszę nadrabiać! Jak skończę z tym to może Wasteland 3 ?
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźno o grach

Post autor: Counterman »

Poza tym, że nazwa brzmi Divinity to masz pełną rację ;)
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1874
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Luźno o grach

Post autor: Ptaszor »

DaeL się nie chwali, to podrzucę jego podsumowanie 2020 w giereczkowym podcaście. Swoją drogą całkiem dobry ten podcast, nie licząc odcinków ze sponsorem KGHM o...eee... miedzi?:
https://polskigamedev.pl/polska-w-grze- ... anie-2020/
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Counterman pisze:Poza tym, że nazwa brzmi Divinity to masz pełną rację ;)
racja :)
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 609
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Luźno o grach

Post autor: Alexandretta »

Ostatnio złapaliśmy fazę na dziwne platformówki. Dużą zasługę ma tu Little Nightmares. Jedynka zaliczona, dwójka w drodze, Limbo zaliczone, Bulb Boy czeka w kolejce. Kojarzycie podobne tytuły warte uwagi? Jakoś nigdy się nie interesowaliśmy tego typu grami, to nawet nie bardzo się orientujemy co jest wartego ogrania. Tylko żeby nie było mocno zręcznościowe, plis ;)
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Może trylogia Trine ?
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Inside
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1874
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Luźno o grach

Post autor: Ptaszor »

Pawłowicz w Tekkenie!
"A mysterious woman who rose to power quickly within Poland. Prime Minister Krystyna joins the King of Iron Fist Tournament in order to take control of the Mishima Zaibatsu for her country. However, she also has her own personal motives related to the Mishima family."
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźno o grach

Post autor: DaeL »

Jarek już był w Mortal Kombat.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Kurde, po początkowym znużeniu, które mogło wynikać też z późnej pory, ogrywanie dema Outriders daje dużo frajdy!
Gra może okazać się mega pozytywnym zaskoczeniem (przynajmniej dla mnie bo jakoś wcześniej za dużo o niej nie słyszałem). Trochę The Division, trochę Gears of War, dużo rozwoju postaci i zbierania kolorowego żelastwa... Jak dla mnie zbyt mocny nacisk na multi (ciągłe opcje z zapraszaniem znajomych itd.), ale tak czy siak, zapowiada się dobrze!
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

zodi pisze:Kurde, po początkowym znużeniu, które mogło wynikać też z późnej pory, ogrywanie dema Outriders daje dużo frajdy!
Gra może okazać się mega pozytywnym zaskoczeniem (przynajmniej dla mnie bo jakoś wcześniej za dużo o niej nie słyszałem). Trochę The Division, trochę Gears of War, dużo rozwoju postaci i zbierania kolorowego żelastwa... Jak dla mnie zbyt mocny nacisk na multi (ciągłe opcje z zapraszaniem znajomych itd.), ale tak czy siak, zapowiada się dobrze!
Czyli jednak sie ruszylo? No to git. Demo mega krotkie ale mam dokladnie te same odczucia co do polaczenia Gearsow i The Division. Mi akurat multi nie przeszkadza bo mam dosc spora ekipe do tego ;)

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Razorblade pisze:Czyli jednak sie ruszylo? No to git. Demo mega krotkie ale mam dokladnie te same odczucia co do polaczenia Gearsow i The Division. Mi akurat multi nie przeszkadza bo mam dosc spora ekipe do tego ;)
Tak, ruszyło. Podobnie jak przy czołgach, nie da się założyć konta na poczta.onet.

Już by się chciało dalej zbierać loot i rozwijać postać! Początek historii nawet mnie zaciekawił, choć nie jestem fanem takich futurystycznych klimatów. I chcę więcej handlować z Eve :)
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

No i co mi się też podoba - nie pamiętam kiedy ostatnio jakaś nowość ustawiała mi defaultowo wszystko na ULTRA i była tak płynna i piękna :)
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

No ale nie oszukujmy sie. Grafika to nie powala ;)

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Nie ?
Hmm... Ja tam jestem zachwycony! Widać granie tylko w czołgi, Grim Dawn i kilka innych tytułów sprzed lat obniża wymagania i próg zadowolenia ;)
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Kurde, pamiętam jak się w to grało... wieczne rozważania, czy da się uratować yoshimo... no proszę - da się :D

https://www.youtube.com/watch?v=5dDmh98lmkA
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Luźno o grach

Post autor: Pquelim »

ta gra sie naprawdę nie zestarzała
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7480
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Podziwiam ludzi, którzy wynajdują takie rzeczy. Z drugiej strony trochę się ich boję. A gra wiadomo, uber klasyk.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 609
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Luźno o grach

Post autor: Alexandretta »

Skończyliśmy ogrywać Little Nightmares 1 i 2. Świetne gry, rewelacyjny design (chory, owszem, ale rewelacyjny). Jedynka podobała nam się bardziej, była jednolita, w dwójce z kolei większa różnorodność lokacji i mechanik, ale niektóre bywają upierdliwe (szczególnie w połączeniu z kamerą, która momentami nie ułatwia wyczucia przestrzeni).

Teraz patrzymy na coopa - konkretnie It Takes Two, od twórców A Way Out. Wygląda sympatycznie, premiera za kilka dni.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Pobieram demo Gamedeca... Czy to TEN Gamedec ?
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7480
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Ano ten. I Marcin ponoć pilnuje, żeby wszystko było zgodne z jego wizją.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja pierdykam... Rome Total War zremasterowali... Jednak nostalgia millenialsow nieźle napędza rynek growy...
zodi
Kofan Annan
Posty: 2620
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

DaeL dziś pewnie świętuje ważny Jubileusz ? :>
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźno o grach

Post autor: Counterman »

Aaa btw, grając w Stardew Valley uzyskałem 100% completion! Ja pierdykam nie wiedziałem że ta gra tak mnie wciągnie. A jak klepnąłem 100%... to gram sobie nową farmę od 0. :D
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
ODPOWIEDZ