Quo vadis Europo?

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Voo »

Niezły folklor z tego Bosaka. Szkoda, że Internet działa jak tuba i tak naprawdę piętnując coś tysiące stron i portali i miliony ludzi robią takim ludziom darmową reklamę.

Kurwa, kiedyś jak chciałeś być sławny to musiałeś odkryć polon albo zdobyć biegun albo nagrać Sgt. Pepper's.. a teraz wystarczy po prostu powiedzieć coś głupiego i być kimś tam w trzecim rzędzie polityki :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Voo +1
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: LLothar »

Tej, my mamy Bosaka, a za oceanem Trump :P. To tylko pokazuje co nas jeszcze czeka.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Voo »

http://www.rp.pl/Polityka/180519474-Isl ... skiej.html

Ponad 2 tysiące meczetów we Francji to chyba ...dość sporo, nie? :P

W Polsce jest ...5.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: ThimGrim »

Tak było, teraz to wraca.
Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: cns »

Co ma Trump do Bosaka?

Miałem 'przyjemność' mieszkania z hindusem-muzułmaninem, nie polecam. Pracy z hindusami też nie polecam...
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: SithFrog »

cns pisze:Co ma Trump do Bosaka?

Miałem 'przyjemność' mieszkania z hindusem-muzułmaninem, nie polecam. Pracy z hindusami też nie polecam...
Mieszkać nie mieszkałem, pracuję z tabunem hindusów i jest z nimi zupełnie jak z innymi ludźmi, są chujowi, są tacy sobie, są fajni i są wybitni. Nie wiem o co chodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Voo »

Ja pierdolę przecież to jest zdjęcie z I wojny światowej!

PIERWSZEJ WOJNY ŚWIATOWEJ


2 sekundy w google :lol2: Nie trzeba być znawcą żeby zwrócić uwagę na kawalerię.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: LLothar »

cns pisze:Co ma Trump do Bosaka?

Miałem 'przyjemność' mieszkania z hindusem-muzułmaninem, nie polecam. Pracy z hindusami też nie polecam...
To jest właśnie rasizm, tudzież ksenofobia. Dokładnie takie o coś.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Turtles »

LLothar pisze:To jest właśnie rasizm, tudzież ksenofobia. Dokładnie takie o coś.
Ej tu sie akurat nie zgodzę. Jakby Ci dokwaterowali czeczenów, ktorzy sie modlą 5 razy dziennie, albo hindusa a nie cierpisz zapachu ich jedzenia...
Ja pierdolę przecież to jest zdjęcie z I wojny światowej!

PIERWSZEJ WOJNY ŚWIATOWEJ


2 sekundy w google Nie trzeba być znawcą żeby zwrócić uwagę na kawalerię.
W ogóle uber eats założono w 2014, a bitwa pod Monte Cassino była w 44! Więc fake jak nic! Mamy ich, fake news!

Voo pisze:Niezły folklor z tego Bosaka. Szkoda, że Internet działa jak tuba i tak naprawdę piętnując coś tysiące stron i portali i miliony ludzi robią takim ludziom darmową reklamę.
Ale, ale Bosak to nie jest jakieś ekstremum biegające po lesie i układające swastyki z pryncypałek (albo go jeszcze nikt nie namierzył). To jest poważna postać polskiej prawicy, szef ruchu narodowego, AFAIR jeden z organizatorów marszu "w ktorym jest tylko mała grupka pojebów i masa normalnych ludzi, patriotów" 11 listopada, gość bywa(ł?) w telewizorach, był swego czasu posłem na Sejm. To nie jest jakiś BiałyPolakRadek24812, który wypisuje jakieś rasistowskie wynurzenia ze swojej piwnicy. Krzysio raczej jest jednym z tych, co tę myśl narodową promują, czy nawet kształtują.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: SithFrog »

"albo hindusa a nie cierpisz zapachu ich jedzenia..."

Z tym ciężko polemizować. Curry & kurkuma everywhere...

"W ogóle uber eats założono w 2014, a bitwa pod Monte Cassino była w 44! Więc fake jak nic! Mamy ich, fake news!"

Chyba nie zrozumiałeś o co szło Voo :P
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: ThimGrim »

Voo pisze:Ja pierdolę przecież to jest zdjęcie z I wojny światowej!

PIERWSZEJ WOJNY ŚWIATOWEJ


2 sekundy w google Obrazek2: Nie trzeba być znawcą żeby zwrócić uwagę na kawalerię.
Napisz jeszcze, że ci na rowerach to nie Uber eats.
Załączniki
danzighail.jpg
danzighail.jpg (86.78 KiB) Przejrzano 5738 razy
Ostatnio zmieniony 18 maja 2018, o 10:57 przez ThimGrim, łącznie zmieniany 1 raz.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: cns »

SithFrog pisze:
cns pisze:Co ma Trump do Bosaka?

Miałem 'przyjemność' mieszkania z hindusem-muzułmaninem, nie polecam. Pracy z hindusami też nie polecam...
Mieszkać nie mieszkałem, pracuję z tabunem hindusów i jest z nimi zupełnie jak z innymi ludźmi, są chujowi, są tacy sobie, są fajni i są wybitni. Nie wiem o co chodzi.
Wiadomo, zależy jak się trafi, najwyraźniej nie miałem szczęścia.
LLothar pisze:
cns pisze:Co ma Trump do Bosaka?

Miałem 'przyjemność' mieszkania z hindusem-muzułmaninem, nie polecam. Pracy z hindusami też nie polecam...
To jest właśnie rasizm, tudzież ksenofobia. Dokładnie takie o coś.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Co w tym rasistowskiego?
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Voo »

Voo szło o to, że na upartego pewnie dałoby się może znaleźć jakieś zawstydzające zdjęcie przedstawiające hinduskich i polskich żołnierzy bo przecież o to tak naprawdę chodziło, żeby wywołać pewne uczucie zażenowania, że przeszkadza komuś tam fakt, że hindusi pracują w Polsce, rozwożąc żarcie na rowerach. Nie przypadkiem ktoś dodał tekst o Monte Cassino, konkretną datę itd. Niby heheszki ale miało ukłuć. Przeszkadzają ci hindusi na rowerach a ZOBACZ jak pomagali nam pod Monte Cassino a przecież jesteś uberpatriotą, Monte Cassino, Anders, PiS, żryj swój wstyd ciemnogrodzie.

Fajny pomysł, bo faktycznie walczyliśmy po jednej stronie, choć odwoływanie się do takich zaszłości to raczej cecha drugiej strony. Niestety jakiś gorliwiec wykazał się ignorancją na rożnych poziomach a miliony jego kopistów podobną. Kolejnym milionom to pewnie nie przeszkadza ale ja stety nie waliłem gruchy w ostatniej ławce na lekcjach historii więc robię facepalma :P

Thim - dostrzegam twoje nieporadne próby wybrnięcia z sytuacji ale przypomnij sobie w jakim celu wstawiłeś to zdjęcie z hinduskimi żołnierzami. Bo na pewno nie po to, żeby udowodnić, że w internecie można znaleźć mnóstwo bzdur.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: LLothar »

cns pisze:
SithFrog pisze:
cns pisze:Co ma Trump do Bosaka?

Miałem 'przyjemność' mieszkania z hindusem-muzułmaninem, nie polecam. Pracy z hindusami też nie polecam...
Mieszkać nie mieszkałem, pracuję z tabunem hindusów i jest z nimi zupełnie jak z innymi ludźmi, są chujowi, są tacy sobie, są fajni i są wybitni. Nie wiem o co chodzi.
Wiadomo, zależy jak się trafi, najwyraźniej nie miałem szczęścia.
LLothar pisze:
cns pisze:Co ma Trump do Bosaka?

Miałem 'przyjemność' mieszkania z hindusem-muzułmaninem, nie polecam. Pracy z hindusami też nie polecam...
To jest właśnie rasizm, tudzież ksenofobia. Dokładnie takie o coś.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Co w tym rasistowskiego?
Mówisz, że mieszkanie i pracownie z hindusami jest gorsze - "nie polecam".

Wg SJP PWN

rasizm «pogląd oparty na przekonaniu o nierównej wartości biologicznej, społecznej i intelektualnej ras ludzkich [...].

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: ThimGrim »

Wstawiłem zdjęcie, bo Bosak mówił, że w Polsce w Uber Eats jeżdżą hindusi na rowerach, a przecież jeździli już Uberem w 1944. Dziwne to, że robisz fact checking drugiego zdania z obrazka, po przeczytaniu oczywistej bzdury w pierwszym zdaniu. Ale ciemnogród tak ma... ;)
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Voo »

Nieistotne co napiszesz. Wtopiłeś i koniec.

Koniec. To już zostało.

Teraz wychodzę i już nie sprawdzę co odpisałeś.

Wyszedłem.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: ThimGrim »

No nie no ej...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Larofan »

czy ja jeden totalnie nie wiem kto to jest ten bosak i co powiedzial? odcialem sie od mainstreamowego politykowania w miare mozliwosci ale czasami do mnie cos dociera :)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:czy ja jeden totalnie nie wiem kto to jest ten bosak i co powiedzial? odcialem sie od mainstreamowego politykowania w miare mozliwosci ale czasami do mnie cos dociera :)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bosak

Nie ma za co.
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2203
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: peterpan »

Turtles pisze:Ale, ale Bosak to nie jest jakieś ekstremum biegające po lesie i układające swastyki z pryncypałek (albo go jeszcze nikt nie namierzył). To jest poważna postać polskiej prawicy, szef ruchu narodowego, AFAIR jeden z organizatorów marszu "w ktorym jest tylko mała grupka pojebów i masa normalnych ludzi, patriotów" 11 listopada, gość bywa(ł?) w telewizorach, był swego czasu posłem na Sejm. To nie jest jakiś BiałyPolakRadek24812, który wypisuje jakieś rasistowskie wynurzenia ze swojej piwnicy. Krzysio raczej jest jednym z tych, co tę myśl narodową promują, czy nawet kształtują.
Nie żebym bronił Bosaka, bo go nie lubię, ale naprostujmy - Nie jest szefem RN, tylko jego już byłą szarą eminencją - za szefa robi Winnicki który się wyrwał spod Boskowego kagańca. Na hiperpoważnie to nie jest traktowany od czasu występu w tańcu z gwiazdami :P Obecnie robi za rozpoznawalnego celebrytę.

No i jedna rzecz - tak się boicie narodowców którzy notują okolice 0 proc. poparcia, a takie neobolszewickie Razem w którym członkowie mówią do siebie per "towarzyszu", a na imprezach snują plany kolejnej rewolucji (a może tylko to oddział z Pragi Południe którego miałem okazję posłuchać ;)) ma stałe około 3 proc i pobiera od dłuższego czasu dotację ze skarbu państwa.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: SithFrog »

peterpan pisze:No i jedna rzecz - tak się boicie narodowców którzy notują okolice 0 proc. poparcia, a takie neobolszewickie Razem w którym członkowie mówią do siebie per "towarzyszu", a na imprezach snują plany kolejnej rewolucji (a może tylko to oddział z Pragi Południe którego miałem okazję posłuchać ;)) ma stałe około 3 proc i pobiera od dłuższego czasu dotację ze skarbu państwa.
Głupiś Piter. To są ludzie, którzy rozumieją nauki Marksa i na pewno ich nie wypaczą tak jak Stalin, Lenin, Pol Pot, Mao itp. :>
Obrazek
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: cns »

LLothar pisze:Mówisz, że mieszkanie i pracownie z hindusami jest gorsze - "nie polecam".

Wg SJP PWN

rasizm «pogląd oparty na przekonaniu o nierównej wartości biologicznej, społecznej i intelektualnej ras ludzkich [...].

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Narodowość to rasa? :D
Teraz to raczej podciągasz swoją teorie pod moje słowa, fakt nie wyraziłem się jasno i nie miałem na myśli całego narodu.
A po drugie to mam prawo do własnej opinii!

'Nie polecam' też samochodów marki Tata - to też rasizm?
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: LLothar »

cns pisze:
LLothar pisze:Mówisz, że mieszkanie i pracownie z hindusami jest gorsze - "nie polecam".

Wg SJP PWN

rasizm «pogląd oparty na przekonaniu o nierównej wartości biologicznej, społecznej i intelektualnej ras ludzkich [...].

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Narodowość to rasa? :D
Teraz to raczej podciągasz swoją teorie pod moje słowa, fakt nie wyraziłem się jasno i nie miałem na myśli całego narodu.
A po drugie to mam prawo do własnej opinii!

'Nie polecam' też samochodów marki Tata - to też rasizm?
Hindusi to tzw trasa lokalna, to raz.

Wyraziłeś się dość jednoznacznie, to dwa.

Trzy - oczywiście, że masz prawo do swojej opinii, rasizm nie jest nielegalny.

I na koniec, samochody są mierzalnie lepsze i gorsze - sugerowanie tego samego o rasach ludzkich to właśnie rasizm.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Theeck »

"pogląd oparty na przekonaniu o nierównej wartości użytkowej samochodów różnych marek jest dyskryminacją"
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:I na koniec, samochody są mierzalnie lepsze i gorsze - sugerowanie tego samego o rasach ludzkich to właśnie rasizm.
Generalnie jestem po Twojej stronie, ale tu sam się zaorałeś niepotrzebnie. Widowiskowy strzał w stopę i kolano jednocześnie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:
LLothar pisze:I na koniec, samochody są mierzalnie lepsze i gorsze - sugerowanie tego samego o rasach ludzkich to właśnie rasizm.
Generalnie jestem po Twojej stronie, ale tu sam się zaorałeś niepotrzebnie. Widowiskowy strzał w stopę i kolano jednocześnie :P
Nie rozumiem.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: cns »

Nadal uważam, że takie oskarżenia są zbyt radykalne.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: LLothar »

cns pisze:Nadal uważam, że takie oskarżenia są zbyt radykalne.
Nikt nie mówi, że chcesz Hindusów gazować. Wypowiedź jednak była jednoznaczna. Może się źle wyraziłeś, może to był skrót myślowy. Nie wiem, nie precyzujesz.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tylko, że na tej samej zasadzie słyszy się, że jak ktoś nie chce się umawiać z czarnymi dziewczynami, bo woli białe - to też jest rasistą. Albo jak nie chce się umawiać z transseksualistami, to jest transfob...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:
SithFrog pisze:
LLothar pisze:I na koniec, samochody są mierzalnie lepsze i gorsze - sugerowanie tego samego o rasach ludzkich to właśnie rasizm.
Generalnie jestem po Twojej stronie, ale tu sam się zaorałeś niepotrzebnie. Widowiskowy strzał w stopę i kolano jednocześnie :P
Nie rozumiem.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
"samochody są mierzalnie lepsze"

Rasy też. Azjaci mają wyższe IQ niż reszta, czarni mają co 4 lata całe podium na igrzyskach olimpijskich w biegach długodystansowych. Biali w pływaniu. Żółci w ping pongu. Czarnych niemal nie ma w hokeju, natomiast w koszykówce są bezkonkurencyjni.

Więc można uznać, że jedne rasy bywają mierzalnie lepsze od innych. Wszystko zależy od przyjętej metodologii.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:
LLothar pisze:
SithFrog pisze:
LLothar pisze:I na koniec, samochody są mierzalnie lepsze i gorsze - sugerowanie tego samego o rasach ludzkich to właśnie rasizm.
Generalnie jestem po Twojej stronie, ale tu sam się zaorałeś niepotrzebnie. Widowiskowy strzał w stopę i kolano jednocześnie :P
Nie rozumiem.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
"samochody są mierzalnie lepsze"

Rasy też. Azjaci mają wyższe IQ niż reszta, czarni mają co 4 lata całe podium na igrzyskach olimpijskich w biegach długodystansowych. Biali w pływaniu. Żółci w ping pongu. Czarnych niemal nie ma w hokeju, natomiast w koszykówce są bezkonkurencyjni.

Więc można uznać, że jedne rasy bywają mierzalnie lepsze od innych. Wszystko zależy od przyjętej metodologii.
Ok, tu się zgodzę. Jednak są to różnice dosyć kosmetyczne i kulturowe. Testy IQ można ćwiczyć (typowo azjatyckie ciśnięcie na edukację), a ciężko oczekiwać drużyny hokeja na lodzie z krajów afrykańskich. Do tego są sporty, gdzie zasobność portfela bardzo się liczy, czyli tenis, golf czy F1 - w dwóch ostatnich pojawiły się jednak z czasem dwa ewidentne wyjątki od reguły.

Rudzi potrzebują zazwyczaj 150% dawki przy narkozie, jednak nikt nie twierdzi, że nie poleca z nimi pracować czy mieszkać.

Edit: to jak z statystyka w USA, że czarni częściej wybierają Androida, a biali Apple. Oczywiście okazało się, że po prostu czarni są statystycznie biedniejsi a Androidy tańsze. Raczej nie dotyczy to biegania czy koszykówki, ale ping ponga, hokeja, IQ czy pływania niewykluczone.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: SithFrog »

Spoko, ja tylko stwierdziłem, że argument w najlepszym razie bardzo ryzykowny, w głównej dyskusji w pełni zgadzam się z Tobą :)
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:Spoko, ja tylko stwierdziłem, że argument w najlepszym razie bardzo ryzykowny, w głównej dyskusji w pełni zgadzam się z Tobą :)
Obrazek Obrazek

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:
SithFrog pisze:Spoko, ja tylko stwierdziłem, że argument w najlepszym razie bardzo ryzykowny, w głównej dyskusji w pełni zgadzam się z Tobą :)
Obrazek Obrazek

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2203
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: peterpan »

Demokracja we Włoszech jest zagrożona, Italia zmierza ku dyktaturze...

...ponieważ eurosceptyczne partie chcą stworzyć wewnętrzne narzędzie do rozwiązywania sporów koalicyjnych. Jeszcze ten rząd we Włoszech się nie zaczął, a już grozi demokracji :lol2:
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: ThimGrim »

Oglądacie upadek tradycji europejskich w Wielkiej Brytanii? Rozwódka z czarnymi korzeniami wychodzi za mąż za białego księcia - i to jest ślub kościelny. Tak się kończy przyjmowanie uchodźców. Kło wadis, Europo?
Ostatnio zmieniony 19 maja 2018, o 14:03 przez ThimGrim, łącznie zmieniany 1 raz.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2203
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: peterpan »

Tak się kończy globalizacja :P
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: cns »

LLothar pisze:
cns pisze:Nadal uważam, że takie oskarżenia są zbyt radykalne.
Nikt nie mówi, że chcesz Hindusów gazować. Wypowiedź jednak była jednoznaczna. Może się źle wyraziłeś, może to był skrót myślowy. Nie wiem, nie precyzujesz.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Mój błąd. Dodatkowo mówiłem o hindusie, który był muzułmaninem, więc nie dość, że jestem rasistą to jeszcze islamofobem. ;/
W UK już dawno siedziałbym w pierdlu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Voo »

Ciekaw jestem ile by wyszło z tego małżeństwa gdyby Harry był pierwszym do tronu ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Jakbyś grał w Crusader Kings 2 to byś wiedział, że bycie drugim w kolejce to nie problem ;)
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2203
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: peterpan »

Obecnie jest szósty za ojcem, bratem i jego dwójka synów i córką. To musiała by być sroga intryga, zakładając że nie musiałby "popchnąć" taty ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: LLothar »

Matthias[Wlkp] pisze:Jakbyś grał w Crusader Kings 2 to byś wiedział, że bycie drugim w kolejce to nie problem ;)
Harry just nr.6.

Karol, William, trójka jego dzieci, Harry. Oczywiście to nie problem, musi ich jakoś zamordować. Najlepiej zebrać ich wszystkich w jednym miejscu, z okazji ślubu czy coś takiego ;).

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Edit Peter o 2 minuty szybszy szuja ;(
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: ThimGrim »

I jest materiał na następny DLC albo poradnik Daela.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: DaeL »

Zacząłbym od tego, że Harry jest zadziwiająco niepodobny do ojca i brata. Za to ma w sobie coś z wieloletniego kochanka księżnej Diany, kapitana Jamesa Hewitta. Przypadek?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Numer 6 to też nie najgorzej... Ale widzię, że LLo dobrze kombinuje ;).
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2203
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: peterpan »

DaeL pisze:Zacząłbym od tego, że Harry jest zadziwiająco niepodobny do ojca i brata. Za to ma w sobie coś z wieloletniego kochanka księżnej Diany, kapitana Jamesa Hewitta. Przypadek?
Na pewno przypadek :)

Obrazek
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2203
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: peterpan »

Hehehe:
http://forsal.pl/swiat/brexit/artykuly/ ... nstwa.html
Poproszony o odniesienie się do losu zmagającej się z hiperinflacją i brakami towarów Wenezuelą, McDonnell (minister finansów w gabinecie cieni Partii Pracy) ocenił, że po śmierci prezydenta tego kraju Hugo Chaveza „sprawy przybrały zły obrót (....) i niestety, nie realizowano (tam) socjalistycznych rozwiązań, które Chavez rozwijał”.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: Gregor »

No druga najpopularniejsza partia w UK i nikt się nie czepia, że demokracja zagrożona :D

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Quo vadis Europo?

Post autor: ThimGrim »

Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
ODPOWIEDZ