Eklezja, czyli luźno o polityce.

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Pięknie Unia dosrała PiSowi na koniec kampanii wyborczej. Coś tak myślę, że oni jednak nas przypadkiem wyprowadzą z tej Unii, zdarzy im się, nie będą tego niby chcieli, ale im się tak wymsknie. Tak będą zaciekle bronić tych swoich "reform", że nawet nie zauważą kiedy wyjdą z UE. Mistrzowie stania w rozkroku.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Halaster »

– Warszawiacy podczas powstania warszawskiego mogli podjąć decyzję: „Zostajemy w domu, będziemy pilnowali, żeby tylko nam się nic nie stało”. Ale nie, masowo chwycili za broń. A wiecie państwo dlaczego? Dlatego, że kochali Warszawę, dlatego, zawsze chcieli stanąć w obronie bliźnich. My dzisiaj stoimy przed podobnym wyborem. Chcemy wyrzucić układ Platformy Obywatelskiej na śmietnik – mówił Patryk Jaki.
Rzygać mi się chce jak to czytam
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

To jest świetne. Przykorwinił koncertowo. Brakuje tylko tekstu, że Hitler nie wiedział o zniszczeniu Warszawy. Jeśli była szansa na drugą turę to chyba się jej wystraszył i zapewnił wygraną Trzaskowskiemu w pierwszej.

Generalnie ta kampania jest dramatycznie zła, wyścig na żenadę, memy, łapanie za słówka i trolling. Jeszcze na koniec te rajdy po 24 czy 36 h na nogach, żeby co? Pokazać, że się da? Głupie niemiłosiernie.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Hitler umiał mówić po niemiecku. Tusk też umie mówić po niemiecku. Przypadek? Nie sądzę.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4321
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Halaster pisze:
– Warszawiacy podczas powstania warszawskiego mogli podjąć decyzję: „Zostajemy w domu, będziemy pilnowali, żeby tylko nam się nic nie stało”. Ale nie, masowo chwycili za broń. A wiecie państwo dlaczego? Dlatego, że kochali Warszawę, dlatego, zawsze chcieli stanąć w obronie bliźnich. My dzisiaj stoimy przed podobnym wyborem. Chcemy wyrzucić układ Platformy Obywatelskiej na śmietnik – mówił Patryk Jaki.
Rzygać mi się chce jak to czytam
O kurwa.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5036
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Pquelim »

fajne te wyniki wyborów, takie nie za jednoznaczne :P
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Voo »

Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

To jest naprawdę, tak głupie, że bardziej się nie da. Po wyborach więc to nie kiełbasa wyborcza, 12.11, gdzie Niepodległość świętujemy 11.11 i jeszcze z wyjęciem handlu. I ogłoszone/klepnięte za pięć dwunast(y)a. Ludzie mieli spotkania, wizyty, jakieś inne sprawy zorganizowane, w linku piszą o sądach. A najbardziej zadowoleni są rodzice, którzy pracują w handlu i nie mają co w ten poniedziałek z dziećmi zrobić bo szkoły, żłobki i przedszkola oczywiście nieczynne.

Autentycznie nie słyszałem jednej zadowolonej z tego faktu osoby. Jednej.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Kolejna odsłona 500+. Tym razem 500+ dni wolnych.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Z oczywistych powodow mnie to nie dotyczy, ale czy ja dobrze rozumiem, ze zrobili dodatkowy dzien wolny ogloszony z miesiecznym wyprzedzeniem? Przeciez to paranoja jakas.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5036
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Pquelim »

ja jestem bardzo zadowolony, dzieki tej zmianie wydłuża mi się wyjazd weekendowy :D

Kapitalny pomysł, nawet przemawia do mnie argument 100 lecia niepodleglosci. ludzka strona PiS-u, szczerze mowiąc się nie spodziewalem.

rozumiem, ze bol dupy calego spoleczenstwa polega na trybie wprowadzenia. ze za szybko, za nagle, zwlaszcza jesli ktos mial wazny wyjazd/spotkanie/wizyte.
no ok.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Ja pierdolę Pq, wysil się na minimum empatii.

Bardzo ludzka strona PiSu. Pq ma długi weekend, ale już baba z Biedronki niech zapierdala, a co zrobi z bachorami to już jej problem.

Ludzka. Strona. PiSu.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3866
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: PIOTROSLAV »

ej, ja też jestem zadowolony. pogram sobie w path of exile
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5036
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Pquelim »

Ludzka strona = świeto narodowe wypada w niedziele. to dajemy ludziom wolny kolejny dzień, żeby mogli "wytrzeźwieć". w tym sensie ludzka strona. jasne, sam bym wolał żeby to było wiadome np na poczatku tego roku kalendarzowego (co zreszta mozna bylo na luzie zrobic, bo projekt ustawy lezal w sejmie 12 miesiecy).

swoja drogą, jak to jest- jakby np. było wolne od pracy z okazji mistrzostwa olimpijskiego, to tez by sie wszyscy oburzali?
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Pquelim pisze:swoja drogą, jak to jest- jakby np. było wolne od pracy z okazji mistrzostwa olimpijskiego, to tez by sie wszyscy oburzali?
Tak, jakby zrobili wolne, ale handel pracuje to by się oburzali.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5036
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Pquelim »

no, z tym handlem to przyznaje ze bezsensowne rozwiązanie.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4321
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Dobrze, że kucharze, kelnerki, pracownicy kin, barmani nie mają dzieci, bo jeszcze by komuś było ich tak żal jak bab z biedronki!
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Biorąc pod uwagę, że jeszcze senat chce poprawki wprowadzić, później ustawa znowu trafi do sejmu, a prezydent klepnie ją ~10 listopada, to mi ta cała sytuacja bardziej na przykrywkę wygląda. „Mówcie w TV o czymkolwiek, byle nie o wyroku tsue i jego wykonywaniu”. Bo jakby ich elektorat dowiedział się, że jakaś Unia nam suwerenność odbiera, to by był szok... A tak, będą leżeć pijani i nic nie zauważą.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Turtles pisze:Dobrze, że kucharze, kelnerki, pracownicy kin, barmani nie mają dzieci, bo jeszcze by komuś było ich tak żal jak bab z biedronki!
Mi jest żal. Jak wolne to wolne. Takie samo jakby 11.11 był w poniedziałek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7446
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Crowley »

SithFrog pisze:Autentycznie nie słyszałem jednej zadowolonej z tego faktu osoby. Jednej.
Zgłaszam się! Ale ja jestem leń i każdy wolny dzień to dobry dzień, więc mnie nie licz. ;)

Pomysł jest oczywiście absolutnie idiotyczny i jeszcze głupiej zorganizowany, ale daje przedsmak tego, jak będzie wyglądała walka o głosy wyborców przed wyborami parlamentarnymi. Takich rodzajów kiełbas wyborczych jeszcze nie widzieliśmy.
LLothar pisze:Z oczywistych powodow mnie to nie dotyczy, ale czy ja dobrze rozumiem, ze zrobili dodatkowy dzien wolny ogloszony z miesiecznym wyprzedzeniem? Przeciez to paranoja jakas.
Gdybyś pracował jako porządny urzędnik państwowy, to byś wiedział, że trzy tygodnie to aż nadto czasu, żeby się przygotować na dzień wolny. ;) To pokazuje, jak bardzo niektórzy nie mają kontaktu z rzeczywistością.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4982
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

Ja pewnie bede pracowal, bo produkcja ma swoje prawa.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4842
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Turtles pisze:Dobrze, że kucharze, kelnerki, pracownicy kin, barmani nie mają dzieci, bo jeszcze by komuś było ich tak żal jak bab z biedronki!
Mi nie jest zal ani jednych ani drugich bo taki zawod wybrali... tak samo jak przy wprowadzaniu ustawy o niedzielach bez handlu argument "bo maja rodziny" byl inwalida i sam podnosilem glos o tym ze sa tez restauracje, kina, teatry, hotele, sluzba zdrowia itd...

Natomiast widze doskonale problem w tym co napisal Sith. Nagle na 2 tygodnie wczesniej WSZYSCY ktorzy pracuja i beda pracowac musza zorganizowac opieke dla dzieci. I nie zrozumie tego jaki to problem ktos kto nie ma dzieci. Jesli oboje rodzicow pracuje w handlu to po prostu masz delikatnie mowiac przejebane. Jesli wiesz o dniach wolnych na poczatku roku to tak planujesz robote i dogadujesz zmiany zeby bylo dobrze i dalo rade chocby podzielic sie z partnerem w opiece w newralgicznych dniach, a czesto tez dziadkami. Jak dostajesz taki strzal to widze problemy kadrowe dla wlascicieli sklepow i firm przez UZ-ki we wszystkich branzach ktore beda nagle musialy organizowac cos z dnia na dzien bo... no cholera dziecka do pracy nie wezmiesz. Serio - organizowanie sie na dni wolne od pracy, ferie i wszystkie przerwy w nauce dla rodzicow dzieciakow przedszkolnych, a zwlaszcza szkolnych przez ludzi z gastronomii, hotelarstwa czy handlu to jest jednak mocno logistyczne przedsiewziecie. I mowie to ja - osoba ktora dobre 90% dni w roku moze obudzic sie rano i powiedziec przelozonemu ze nie bede pracowal dzis bo mi sie nie chce i nadrobie to innego dnia.

A znajac zycie zaraz Duda (ten od Solidarnosci) sie zagotuje na handel i handel tez bedzie mial wolne...
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2147
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Razor - idealnie w punkt
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Poza Dudą z Solidarności, który od czasu wygranej PiS 3 lata stał się niewidoczny, więc jakoś wątpię, żeby się zagotował...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3513
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Gregor »

Ja mam z tego korzyść, bo się dodatkowy dzień wyśpię, ale zgadzam się, że ta cała sprawa jest niepoważna w chuj.
Obrazek
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4842
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

ThimGrim pisze:Poza Dudą z Solidarności, który od czasu wygranej PiS 3 lata stał się niewidoczny, więc jakoś wątpię, żeby się zagotował...
W sumie to mam gdzies czy Duda czy inny... chodzi o krzykaczy od ustawy o niedzieli bez handlu... pytanie czy zaczna sie buntowac czy nie. Zalezy ile dostali pod stolem....

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4842
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

hmmm.... to bylo takie... nie do przewidzenia

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Ej, ale ja coś usłyszałem wczoraj w stacji, która mówi całą prawdę, całą dobę i tak teraz sprawdzam sobie tę ustawę...

http://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/naz ... 2931_u.pdf

To tylko ten 12 listopada ma być wolny, ten w tym roku, późniejsze już nie.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Counterman »

Ale to od początku było takie założenie.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

W wielu artykułach, także w tym podanym przez Voo, stoi po prostu 12 listopada. Ja to zinterpretowałem początkowo tak, że 12 listopada ma być nowym dniem wolnym, tak jak 11 listopada. A teraz się okazuje, że to jednorazowa sprawa. Łeeeee.... przeżyjecie z tymi dziećmi. To tylko jeden dzień! :D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Piccolo »

Si, to jest z okazji 100 lecia. No ale problemem nie byłoby gdyby tak robili teraz co roku, bo w następnym roku już ludzie by się przygotowali. Chodzi własnie o to, że dostali takim YOLO w twarz na 2-3 tygodnie przed.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Ale ja nie mówię, że to nie jest głupie. Tylko, że wydawało mi się, że już tak zostanie. Bo nawet jakby to zrobili to tak jak myślałem, to przecież nadal jest 2-3 tygodnie przed w tym roku.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7446
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Crowley »

Teraz szybko przepchną w Senacie poprawkę i Dudeł (ten od związków, nie od żarówek) ogłosi wielki sukces, że wywalczył. I PiS też ogłosi wielki sukces, bo powie, że słucha wyborców. I pewnie mało kto napomknie, że to od razu tak było planowane.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2684
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Cherryy »

Senat cofnął do Sejmu poprawkę, że handel też ma mieć wolne. Przecież to jest dramat.
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Cherryy pisze:Senat cofnął do Sejmu poprawkę, że handel też ma mieć wolne. Przecież to jest dramat.
A sejm się zbiera 7 czy 9 listopada :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

To na pewno zwykłe gapiostwo... w natłoku innych obowiązków za późno zdali sobie sprawę, że 11 wypada w tym roku w niedzielę. I teraz muszą przepchnąć niekonstytucyjną ustawę (ale to akurat pikuś, w porównaniu do ich innych działań)

Jak to powiedziała senacka pisówa - cieszmy się, bo nie dość, że to prezent, to jeszcze niespodzianka!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Cudowne starcie Biedronia z Wall-Mart Manem, po prostu genialne.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Notatka sluzbowa ws. lotu L.Kaczynskiego do Gruzji.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7446
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Crowley »

Piękne.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Voo »

Wiadomo jak dalej potoczyła się kariera pilota?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Nihil novi. Wiadomo, że tak było. W Smoleńsku też. I nadal tak jest, dlatego ministrów wożą profesjonaliści z 5-letnim stażem w firmach kurierskich albo przy których prezydent może sobie nagle wyskoczyć z samochodu po wypadku i "wykazać empatią". Najgorsze przy tym jest to wymuszanie na pilotach decyzji. A jak nie, to znajdziemy takiego pilota, który wyląduje nawet we mgle. Jakby tylko oni ginęli w wyniku własnej głupoty, to nawet bym się nie przejął. Ale niestety wciągają w to innych. Jeszcze jeden wypadek/stłuczka to będą mieli średnio 2 rocznie. "Spotkajmy się w drodze".

https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-faktach ... 80134.html
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

O kurwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Counterman »

Uhm ja to szczerze mówiąc nawet nie byłem zaskoczony tym materiałem od Thima.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5804
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Będzie co oglądać w niedzielę.
Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7446
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Crowley »

Polaków powinno się zdymisjonować, ewentualnie po prostu zdelegalizować.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Sobies »

ThimGrim pisze:Będzie co oglądać w niedzielę.
Obrazek
11 Listopada to najpiękniejsze święto dla mnie jeśli chodzi o moje imieniny... zawsze mam rozrywkę w postaci tych wspaniałych manifestacji.

A teraz jeszcze Adrian mi dał wolne, żebym odpoczął po imprezie. Dziękuję :) ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4982
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

Masz na imię Niepodległość?
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Sobies »

Zolt pisze:Masz na imię Niepodległość?
Yea! :cool:
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Voo »

Drużyna Niebieskich w tym sezonie wystawia głębokie rezerwy i ciury obozowe.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2147
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Czekam z ciekawością na decyzję sądu w sprawie Marszu Niepodległości. Bufetowa zakazała, Adrian robi swój godzinę później ale na tej samej trasie. A jak jeszcze sąd odrzuci zakaz bufetowej to w odwodzie PiS ma jeszcze wojewodę mazowieckiego, który może zakazać znowu. No, patrzę na to z podziwem, bo sam mistrz Bareja by lepiej nie wymyślił :lol:
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Zablokowany