Gry 100h+

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkami na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7359
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Gry 100h+

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Jestem ciekaw, jak wyglądałaby nasza lista gier, przy których spędziliśmy przynajmniej 100 godzin. Patrząc po sobie, wszystkie takie gry są dla mnie wyjątkowe. Dlaczego liczyć czas? Tak na prawdę gry, czy filmy zapewniają nam rozrywkę, która ma tylko jeden fizycznie mierzalny parametr - czas.

Koledzy konsolowcy - czy wasze najnowsze PeSy i X-klocki też wam mierzą czas? Macie się czym podzielić?

Moja lista 100+ wygląda tak:

CK2 - 343h
FTL - 117h
Wiesiek 3 - 102h

Tak szczerze, to właśnie ta ostatnia pozycja mnie zainspirowała to założenia tego wątku, bo jestem w szoku, jak szybko setka pękła w tej grze ;).

Mam tylko jedną grę, której brakuje niewiele, ale chyba setki nie przekroczy - Civ5 (80h)

Z gier na X360, na których na pewno nabiłem 100 godzin to w zasadzie tylko XCOM i FIFA12, ale to inna era była...
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Gry 100h+

Post autor: hat »

Ostatni Football Manager w którego grałem naprawdę dużo czyli edycja 2012 pokazuje nieco ponad 650 h. Wszystkie poprzednie FMy i CMy też pewnie coś koło tego. We wszystkich Fifach też by się ładne setki godzin uzbierały.
Ddawno temu stówka pękła w Baldursach dwójce i w Morrowindzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Gry 100h+

Post autor: snt »

Civka 5 - steam pokazuje 473 h.

Civka 4 - wtedy jeszcze nie używałem steama, ale szacuję na jakieś 1000 h.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Gry 100h+

Post autor: Jutsimitsu »

U mnie ta lista pewnie będzie długa, ale tak na szybko to:

Baldur's Gate 2
Kotor
Kotor 2
Skyrim
Dragon Age
Dragon Age: Inquisition
League of Legends
Diablo 2
Diablo 3
Lineage 2
Perfect World
Cs:go
Cs 1.6
Unreal Tournament
Enemy Territory

Na pewno jeszcze kilka by się znalazło, ale te tak na szybko. Z czego pewnie LoL najwięcej, bo na pewno ponad 2000 godzin, a możliwe że pod 3000.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Gry 100h+

Post autor: SithFrog »

Tak na szybko te gry, w których na 100% pękła setka.

Ufo: Enemy Unknown
Transport Tycoon Deluxe
Starcraft
Heroes of Might & Magic 2
Heroes of Might & Magic 3
Kotor
Kotor 2
Guild Wars
Civ IV
Diablo
Diablo 3
World of Tanks

W niektórych to aż się boję sprawdzać. Taki WoT to już ze 3500 bitew, nawet zakładając, że każda trwa w okolicy 8-10 min to... :P

W Guild Wars czy Civ IV na studiach setka pękała w tydzień-dwa :P

Pewnie było tego więcej, jak sobie przypomnę - dopiszę.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Gry 100h+

Post autor: snt »

Aaaa, bym zapomniał, Shogun 2 - prawie 200 h. O baldurach i tormentach nie wspominam, bo to stare czasy. Ale najprawdopodobniej najwięcej czasu i tak spędziłem nad Sensible World Of Soccer 96/97 :)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Gry 100h+

Post autor: SithFrog »

Jak cofamy się do antyku to na pewno Settlers na Amidze i potem dwójka na PC.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Gry 100h+

Post autor: boncek »

W poprzedniej generacji z całą pewnością Gran Turismo 5 - grałem w nią obsesyjnie przez kilka lat, do tego stopnia, że grałem.. nawet jak nie grałem - puszczając wyścigi b-spec przez www, kiedy konsola chodziła w chacie. ;) Na drugim miejscu będzie chyba Fallout 3, którego nigdy nie skończyłem, bo miałem dosyć po jakoś właśnie 100h+ gry.

W tej generacji Wiedźmin 3. 127h. Zacząłem w dniu premiery tj. 19 maja, skończyłem 2 października.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Gry 100h+

Post autor: SithFrog »

No tak, nie wiem czemu zafiksowałem się na PC.

Grand Tourismo 5 to będzie krotność stówki. B-Spec (łącznie z 24h :D), A-Spec, liga forumowa i nawet wchodzenie do gry tylko po to, żeby sprawdzić, czy na giełdzie nie ma jeszcze auta, którego nie mam w garażu.

Swoją drogą - kojarzysz bonc na PS3 jakieś miejsce gdzie jest licznik godzin per gra? W sensie poza samą grą, która czasem mierzy w sejwach. Chyba nie ma takiej opcji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Gry 100h+

Post autor: Dragon_Warrior »

The Settlers - setki jak nie tysiące
K240 - szacuję że poniżej 500
HoMM3 - setki ale raczej poniżej tysiąca
Fallout 2 - jakieś 5-8 podejść nie licząc speedruna ;)
Guild Wars - w jedynce miałem główną postać w "wieku" 500 godzin, w dwójkę tez pewnie ponad 100 ale chyba niewiele.
Dungeon Defenders - 607
Dungeon Defenders 2 - 74 godziny póki co jednak tylko - ale setka pęknie raczej spokojnie
Dogs of War - 630 - a nie wyszło nawet z bety nigdy będąc potencjalnie najlepszą taktyczną turówką multi
Battleforge - tutaj nie wiem czy nie było 1-2 tysięcy
Minecraft - szacuję do 400
The Might Quest of Epic Loot ma u mnie 224 godzny ale wydaje mi się, że olbrzymia większość z tego to jednak siedzenie na alt+tab
Mount&Blade Warband ma 130 godzin ale przypuszczam, że po zsumowaniu tego z podstawowym M&B i jego modami + betą byłoby 500+ spokojnie.

Zasadniczo 100 godzin to stosunkowo mało i tytułów ~100 jak Wiedźmin 3 ze swoim stokilkanaściepewnie nie jestem w stanie policzyć (nie wiem też ile się dokłądnie stare eRPGi przechodziło typu baldura czy P:T właśnie) bo możliwe że nawet nad Wieśkiem 2ką tyle spędziłem.
W domu jeszcze wyedytuję o gry steamowe i wartości tych co wpisałem.

Ciekawostki:
Grimrock 2 ma u mnie 68 godzin czyli o dwie więcej niż New Vegas ;)
Na Xcomie mam 71 godzin ale większość to alt+tab na potrzeby wpisów facebookowych
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2015, o 22:16 przez Dragon_Warrior, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Gry 100h+

Post autor: boncek »

SithFrog pisze:No tak, nie wiem czemu zafiksowałem się na PC.

Grand Tourismo 5 to będzie krotność stówki. B-Spec (łącznie z 24h :D), A-Spec, liga forumowa i nawet wchodzenie do gry tylko po to, żeby sprawdzić, czy na giełdzie nie ma jeszcze auta, którego nie mam w garażu.

Swoją drogą - kojarzysz bonc na PS3 jakieś miejsce gdzie jest licznik godzin per gra? W sensie poza samą grą, która czasem mierzy w sejwach. Chyba nie ma takiej opcji.
Chyba nie ma, jedynie save. Szkoda, bo np. WiiU i 3DS mają activity log i tam możesz sprawdzić nawet w jakich godzinach grałeś we wtorek dwa lata temu. Ale to jest pewnie pod rodziców ficzer.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Gry 100h+

Post autor: Piccolo »

Nie używam od dawna liczników typu xfire i pochodne ale tak z pamięci to na pewno:
Fallout 2
Diablo 1,2,3
World of Warcraft
Monster Hunter Freedom Unite
HoMM 2 i 3
Guild Wars 2
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4982
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Gry 100h+

Post autor: Zolt »

tak na szybko to:
Warcraft 2
Dune 2000
Warcraft 3
Planescape: Torment
Fallout 2
Baldursy
HoMM 3
Saper
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7444
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Gry 100h+

Post autor: Crowley »

W tej chwili na Steamie tylko Civ 5 mam powyżej 100 godzin. WoT na pewno też. W czasach przed Steamem na pewno Heroes 3, Total Annihilation i Age of Empires. Całkiem możliwe, że jeszcze Baldur's Gate, Icewind Dale, Fallout 2 i F1 Challenge. Więcej raczej nie, bo ja się bardzo szybko nudzę grami i większości nie kończę.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7359
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Gry 100h+

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Chodziło mi bardziej o gry z "ery steam", bo nie chciałem kopać tak głęboko ;). Ale jak już zaczęliście, to na pewno musiałbym dorzucić Transport Tycoon Deluxe i Morrowind.

Ja też generalnie szybko się nudzę grami, tym bardziej znaczek "100h+" sporo dla mnie znaczy ;).
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Gry 100h+

Post autor: Voo »

Na pewno Gran Turismo 5, tam mogło być i z 500 godzin. Tyle, że trudno tu zaliczać wyścigi, gry sportowe itp. bo w to w zasadzie można grać bez końca.

Gry z "fabułą" powyżej 100h chyba nigdy nie grałem. Zresztą nie wytrzymałbym tego. ME2 i ME3 przeszedłem w około 60h każda i dla mnie to ideał. Final Fantasy X grałem ponad 70h i miałem trochę dosyć. Gry wymagającej poświęcenia +100h na przejście raczej bym nie zdzierżył.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7359
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Gry 100h+

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Voo pisze:Gry wymagającej poświęcenia +100h na przejście raczej bym nie zdzierżył.
Tutaj bardziej chodzi o to, że siedzisz te 100h bo chcesz, a nie, że tyle jest potrzebne do przejścia. Np. FTL można przejść w kilka godzin, a Civ 5 cała kampania nawet na "maratonie" nie trwa więcej niż 20h.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2684
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gry 100h+

Post autor: Cherryy »

Ha, jak wchodziłem do tematu, to myślałem, że będę oryginalny pisząc o Transport Tycoonie...

Oprócz tego SimCity 4, Settlersi, PES i Football Manager... ale najwięcej chyba grałem w Championship Managera 4. Kiedyś, jak zacząłem grać w święta... to w zasadzie nie wiem kiedy minął nowy rok. :P
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Gry 100h+

Post autor: SithFrog »

Cherryy pisze:Ha, jak wchodziłem do tematu, to myślałem, że będę oryginalny pisząc o Transport Tycoonie...
Jak wyszła wersja z multi to siadaliśmy we trzech koło 20:00 i siostra kumpla wyganiała nas jak wstawała o 7:00 na zajęcia.

Takie zaczadzenie grą miałem jeszcze tylko chyba z Civką 4.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2684
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gry 100h+

Post autor: Cherryy »

O kurka, ale bym pograł w TTD na multi. Ło kureczka.
Since 2001.
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 367
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: Gry 100h+

Post autor: skoob »

Empire i Rome 2 TW
Skyrim
Gran Turismo 5
Z tym, że teraz dla mnie 100+ godzin to tak jak 10-15 lat temu 1000+

Ze starszych gier to Rainbow Six Rogue Spear. Ile ja się przy niej nasiedziałem to moje; każdą misje przeszedłem na milion różnych sposobów i chyba żadnej innej gry nie miałem tak rozpracowanej. Kupę czasu spędziłem też przy praktycznie u nas nieznanym Clonk 4 grając na split screenie z bratem/kolegami.
11.XI.2006
Awatar użytkownika
Rojek
zielony
Posty: 258
Rejestracja: 17 maja 2015, o 20:06

Re: Gry 100h+

Post autor: Rojek »

Z lat młodzieńczych (Stima co liczył godziny wtedy nie było, byli za to rodzice wkurzający się ile siedzę przy komputerze):

Total Annihilation
Dungeon Keeper
The Neverhood
Herosy II
Settlers 2
Civ2
NHL od 97 do 2001 (i tak to jest jedna gra)
Baldur's Gate
Baldur's Gate 2

Późniejsze:

Diablo 2
Counter Strike (od 1.3 do 1.6)
Herosy III razem z dodatkami
Fallout 2
Fallout 3
Fallout: New Vegas
Skyrim
Wasteland 2 (około 100 godzin to było jedno przejście gry)
Civ5

Sporo tego się nazbierało :D Chociaż jak skoob powiedział- kiedyś wyrobić 100+ godzin na jakiejś gierce to żaden problem był.
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Gry 100h+

Post autor: Dragon_Warrior »

Rojek pisze: The Neverhood
100+ w przygodówkę? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4982
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Gry 100h+

Post autor: Zolt »

nic dziwnego, przecież to była kurewsko trudna przygodówka.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5036
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Gry 100h+

Post autor: Pquelim »

na szybko:
Baldurs Gate
i dwójka
Fallout
i dwójka
Torment
Icewind Dale 1&2 (chyba było 100h, pewności nie mam)

no i Championship Manager 01/02, na którym w piętnaście lat natłukłem już pewnie z 100tys. godzin i gram do dzisiaj ;)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Rojek
zielony
Posty: 258
Rejestracja: 17 maja 2015, o 20:06

Re: Gry 100h+

Post autor: Rojek »

Zolt pisze:nic dziwnego, przecież to była kurewsko trudna przygodówka.
Zwłaszcza jak się ma 8 lat i nie za bardzo ogarnia temat "przechodzenia" gier. Chodzi przecież o podróż a nie o dotarcie do celu.

Poza tym- te 100h to naprawdę nie jest jakas niesłychaną ilość. Zdałem sobie z tego sprawę przy Wastelandzie 2. Niby 100h gry, a i tak miałem wrazenie, że gra jest strasznie krótka i skompresowane.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4193
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Gry 100h+

Post autor: DaeL »

Z ciekawości zerknąłem na swoją listę ze Steama

Hero Academy - 468 godzin (Ale to jest niereprezentatywne. HA to to gra play by mail, bywało tak, że miałem ją włączoną w tle przez 8-10 godzin dziennie, ale moje rundy trwały łącznie 15 minut)
Crusader Kings 2 - 459 godzin (nic dziwnego, opanowanie podstaw zajmuje 100 godzin:) )
Empire: Total War - 128 godzin (długa kampania, trochę bitew w multi)
Just Cause 2 - 112 godzin (90% gry ukończone)
Mount and Blade: With Fire and Sword - 100 godzin (kompletne zaskoczenie, gra nie jest aż tak dobra i nie przypuszczałem, żebym grał w nią więcej niż 30 godzin)

Poza tym są gry, które mogę tylko oszacować.
HoM&M3 - przez te wszystkie lata pewnie z 500 godzin się uzbierało. Może więcej.
Fallout 2 - przeszedłem chyba 4 razy, a gra była pokaźna, więc na pewno zajęło to więcej niż 200 godzin, może nawet więcej niż 300.
Mortal Kombat 2 - pamiętam, że w podstawówce, z jednym kumplem zacząłem prowadzić dziennik naszych pojedynków, żeby przekonać się kto jest lepszy. Doszliśmy chyba przez 2 lata do tysiąca walk. Zakładając, że każda trwa ok. 3 minut, to daje 50 godzin. Nie liczę tu czasu na wczytywanie gry i czasu spędzonego w singlu. Tak więc myślę, że spokojnie było powyżej 100 godzin.
Sensible World of Soccer - jeśli zebrać go łącznie z poprzednią wersją, to na bank się zebrało 100 godzin.
Settlers 2 - cholera wie jak długo grałem. Ale na pewno długo, bo to był ten typ gry, do której się wracało przez lata (tak jak HoM&M3)
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5036
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Gry 100h+

Post autor: Pquelim »

aaa, piłki nożne!

No tutaj to bym miał dużo do powiedzenia. Na pewno w czasach młokosa na rożnego rodzaju FIFAch od 98 do 2004 mógłbym spokojnie szacować na kilka tysięcy godzin.
Jeżeli dodać do tego PSX, na którym mniej więcej tyle samo czasu zagrywałem sie w przeróżne wersje INternational Superstar Soccer/Pro Evo Soccer, to liczba ulegnie podwojeniu. A jeżeli dodać że pierwszego PlayStation mam do dzisiaj, a w napędzie wciąż leży PES2, to może sie okazać że na samych studiach nabiłem grubo ponad tysiąc ;)
Naprawdę, przywiązuje się do niekótrych gier jak do jedzenia i picia ;)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
zodi
Kofan Annan
Posty: 2600
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Gry 100h+

Post autor: zodi »

hm...
na pewno Europa Universalis 2, Diablo 2 i 3, Borderlands, WoT, Settlers 2, Civ 4. CoD MW 3, F1 GP 2.
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Gry 100h+

Post autor: Bambusek »

Piccolo pisze: HoMM 2 i 3
My to mamy całe tygodnie w HoMM 2 i GTA 1, wiadomo dlaczego :mrgreen:

Z tych co mi Steam polioczył to setkę przebilem chyba tylko w Shogunie 2 i Binding of Isaac.
Awatar użytkownika
Caspius
niebieskoszary
Posty: 328
Rejestracja: 8 maja 2014, o 20:38

Re: Gry 100h+

Post autor: Caspius »

Transport Tycoon Deluxe
Guild Wars
Guild Wars II
Dungeon Keeper 2
Crusader Kings 2
Talisman: Digital Edition
Soul Reaver 2
Armagetron
Warhammer 40k: Dawn of War
Warcraft 3
Black & White
Black & White 2
...tibia

i nawet nie pamietam ile onlinowek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Gry 100h+

Post autor: Kalten »

Z najnowszych gier to u mnie na pewno Wiedźmin 3, ale nie wiem dokładnie ile bo się licznik popierniczył.
W Grid Autosport na PS3 miałem 100h samo multi plus ze 40h singla.
W Gran Turismo 5 to bym się nie zdziwił gdybym dobił do 1000h :D
W ogóle u mnie 100h to przekraczają głównie samochodówki. Dużo grałem w Dirt 3, a kiedyś w Colina 4 czy NFS Porsche
O jeszcze był Warcraft 3. Ze 3 lata w multi grałem.
Obrazek
Awatar użytkownika
! Dominick !
Człowiek-Fotel
Posty: 455
Rejestracja: 9 maja 2014, o 17:12

Re: Gry 100h+

Post autor: ! Dominick ! »

boncek pisze:kiedy konsola chodziła w chacie
Wlasnie spedzilem ladnych pare sekund kombinujac, jak mozna odpalic PS3 w trybie chatu... :-P
A poza tym, to im gra krotsza, tym lepsza.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7359
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Gry 100h+

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Do zacnego grona tytułów 100h+ na Steamie dołączył u mnie Motorsport Manager. Pomimo wielu niedociągnieć, wciąga. Na szczęście tak umiarkowanie - rozegranie wyścigu trwa godzinę, więc łatwiej sobie dawkować po jednym.
Awatar użytkownika
Goro
zielony
Posty: 86
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:26

Re: Gry 100h+

Post autor: Goro »

Ze steamowych :
Civilization V
Civilization VI
CS: GO
Rocket League
Playerunknown BG (polecam bardzo)
Company of Heroes 2

A ze starszych : Warcraft 3, World of Warcraft (swego czasu)
Allen: Is that a rain coat?
Bateman: YES IT IS!
ODPOWIEDZ