Buciki

... wszystko co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

Trudno mi w to uwierzyć..
Ale sprzedawce zmien :)
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Dra'gon pisze:Trudno mi w to uwierzyć..
Ale sprzedawce zmien :)


To było w Factory, bodajże w Nike :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7438
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Buciki

Post autor: Crowley »

Dra pisze:Jest to bodaj jedyna firma ktora robi buty nie tylko na dlugosc ale i na szerokosc stopy (4 mozliwe szerokosci).


Kiedyś to była norma, że buty oprócz rozmiaru miały też tęgość. Niestety bezkształtna chińszczyzna zalała od tego czasu rynek i kupowanie butów to szukanie po omacku. Wojas podaje tęgość ale nie daje chyba wyboru. Po prostu dany model ma ustaloną tęgość i tyle. Dobre i to.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3513
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Buciki

Post autor: Gregor »

A ja do biegania takie teraz mam, skoro Nike się już rozlatują po 3 latach:

http://global.reebok.com/V60338_580.html

Pod wieczór dopiero się przebiegnę, ale są bardzo lekkie i bardziej nadają się na leśne ścieżki (gruba podeszwa i większy "bieżnik") niż moje wcześniejsze :P

No i widziałem też, że Reebok robi fajne buty do chodzenia za około 2 stówy i chyba po następnej wypłacie też się zaglądnie ;)
Obrazek
bukins
404 Job not found
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2014, o 12:59

Re: Buciki

Post autor: bukins »

Jutsimitsu pisze:O panie, a jak o kolorystyce butów, to jeszcze Bukins by się przydał. (swoją drogą, to czy on się zarejestrował?)
Jakoś ostatnio jestem zalatany i prawie w ogóle nie wchodzę na forum :P

I już widzę, że po klasycznym czerwonym modelu Vansów ktoś jedzie (Crowley?)... Eh.

Jestem zawiedziony, bo sobie na lato kupiłem taki ładny model Vansów, ale jednak tył mnie na tyle ociera, że nie jestem w stanie w nich chodzić. A takie ładne są! :(

Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7438
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Buciki

Post autor: Crowley »

Dla mnie to one wyglądają jak czerwone chińskie trampki z bazaru, za które ktoś kasuje 15 razy tyle ile są warte. Ale ja się nie znam.

A te niebieskie trampki całkiem fajne. Jak na trampki. :P
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4842
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Buciki

Post autor: Razorblade »

A te niebieskie trampki całkiem fajne. Jak na trampki. :P
+1
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Buciki

Post autor: Halaster »

Polecam komentarz Ivana Locke odnosnie trampkow ;)
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Buciki

Post autor: Voo »

Jestem zawiedziony, bo sobie na lato kupiłem taki ładny model Vansów, ale jednak tył mnie na tyle ociera, że nie jestem w stanie w nich chodzić.
Człowieku ale masz je, to się liczy ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Fajowe te niebieskie. Użyj plastrów żelowych, po miesiącu powinny przestać trzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5034
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Buciki

Post autor: Pquelim »

Obrazek

a takie dzisiaj zamówiłem. Strasznie ciężko coś Keena znaleźć w Polsce :/
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
colgatte
Ukryta Opcja Niemiecka
Posty: 384
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:26

Re: Buciki

Post autor: colgatte »

Jako ze jestem calkowicie aobuwiowa i w sklepach z butami oblewa mnie zimny pot, tym dumniejsza jestem, ze dzis kupilam az trzy pary i bede miala na jakis czas z glowy. :D

Wyrwalam je za 21€ :D
Obrazek

Za to te moglabym dostac w necie za polowe ceny, ktora dalam xD
Obrazek

I takie adidasy jeszcze, ale kurde nie moge znalezc ani modelu..
Awatar użytkownika
Dra'gon
zielony
Posty: 155
Rejestracja: 6 maja 2014, o 09:43
Kontakt:

Re: Buciki

Post autor: Dra'gon »

Gregor pisze:A ja do biegania takie teraz mam, skoro Nike się już rozlatują po 3 latach:

http://global.reebok.com/V60338_580.html

Pod wieczór dopiero się przebiegnę, ale są bardzo lekkie i bardziej nadają się na leśne ścieżki (gruba podeszwa i większy "bieżnik") niż moje wcześniejsze :P

No i widziałem też, że Reebok robi fajne buty do chodzenia za około 2 stówy i chyba po następnej wypłacie też się zaglądnie ;)
Ja biegam tylko w najkach, a co do rozpadywania sie... jak troche biegasz to wszystkie buty po jakims czasie (2-3 lata) traca na sprezystosci czy amortyzacji. Najlepsze pod tym wzgledem sa Asicsy (maja calkiem trwale wkladki zelowa) i wlasnie Nike - z poduszkami gazowymi Air (lub ZoomAir). Amortyzacja w przypadku butow biegowych jest najbardziej kluczowa. Lekkosc, przyczepnosc, wygoda, etc tez sa wazne, ale buty do biegania sa glownie po to by rozkladac nacisk (twoja waga x 3 przy kazdym kroku) - amortyzowac. PROsi zmieniaja buty po 2 miechach mimo, ze na zewnatrz wygladaja jak nowki.

PS. ile te riboksy?
(..)
Drag
Keep running.
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Buciki

Post autor: koobik »

Potwierdzam, chociaż ze względu na bieganie po betonie, moje asicsy siadły po 1200 km (~ rok)
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Buciki

Post autor: Voo »

Z ta amortyzacją to nie jest tak, że teraz na topie są płaskie, lekkie buciki do biegania na przedniej czesci stopy?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Buciki

Post autor: koobik »

Nie wiem. Ja kupowałem tak, że powiedziałem ile biegam, po czym biegam. Następnie obejrzano mój bieg na bieżni i na tej podstawie dobrano obuwie, które potem okazało się cudownym remedium na moje bóle i wyniki.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3513
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Buciki

Post autor: Gregor »

Dra'gon pisze:
Gregor pisze:A ja do biegania takie teraz mam, skoro Nike się już rozlatują po 3 latach:

http://global.reebok.com/V60338_580.html

Pod wieczór dopiero się przebiegnę, ale są bardzo lekkie i bardziej nadają się na leśne ścieżki (gruba podeszwa i większy "bieżnik") niż moje wcześniejsze :P

No i widziałem też, że Reebok robi fajne buty do chodzenia za około 2 stówy i chyba po następnej wypłacie też się zaglądnie ;)
Ja biegam tylko w najkach, a co do rozpadywania sie... jak troche biegasz to wszystkie buty po jakims czasie (2-3 lata) traca na sprezystosci czy amortyzacji. Najlepsze pod tym wzgledem sa Asicsy (maja calkiem trwale wkladki zelowa) i wlasnie Nike - z poduszkami gazowymi Air (lub ZoomAir). Amortyzacja w przypadku butow biegowych jest najbardziej kluczowa. Lekkosc, przyczepnosc, wygoda, etc tez sa wazne, ale buty do biegania sa glownie po to by rozkladac nacisk (twoja waga x 3 przy kazdym kroku) - amortyzowac. PROsi zmieniaja buty po 2 miechach mimo, ze na zewnatrz wygladaja jak nowki.

PS. ile te riboksy?
Riboksy kosztowały 250 złociszy. Pobiegałem już trochę w nich i zdecydowanie są warte swojej ceny, a z moimi przebiegami zarobią na siebie. Mają jednak taką wadę, że te dzyndzle na podeszwie lubią wciągać kamienie i trzeba wydłubywać po każdym biegu.

Z Nike, które miałem wcześniej też byłem bardzo zadowolony i respekt dla nich, że 3 lata biegania po lasach wytrzymały :) Z kolei Adidas, które oglądałem wyglądają wszystkie jakby były zrobione ze styropianu...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Buciki

Post autor: Sobies »

Obrazek

Jezu, jak jest ciężko zwykłe sportowe trampeczki kupić. Same jaskrawe kolory, pełna gejoza :/ W ostateczności wygrały te...
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Buciki

Post autor: Jarecki »

Gregor pisze:A ja do biegania takie teraz mam, skoro Nike się już rozlatują po 3 latach:
A ja w takich ;)

Obrazek
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3513
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Buciki

Post autor: Gregor »

Obrazek

Jestem super zadowolony z Reeboków do biegania, to kupiłem też do chodzenia :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Buciki

Post autor: Sobies »

Ile za te buciki obecnie Gregor? Pamiętam, że rok temu one w sklepach były po 350 zł co mnie mocno przeraziło :/
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3513
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Buciki

Post autor: Gregor »

Na Allegro dałem 185zł.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4982
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Buciki

Post autor: Zolt »

Obrazek

CATy z zalando.pl
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

350 za naprawdę porządne buty to nie jest jakaś kosmiczna kwota.
Obrazek
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4842
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Buciki

Post autor: Razorblade »

Dokladnie jak Zabski.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Buciki

Post autor: Sobies »

SithFrog pisze:350 za naprawdę porządne buty to nie jest jakaś kosmiczna kwota.
Tylko zaznaczam, wtedy to był nowy model i cena również była wywindowana do góry. Teraz widzę jest bardzo atrakcyjna :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Buciki

Post autor: Voo »

To jest pewien paradoks dla mnie bo tak, są to ceny normalne a raczej "normalne". Nie jest nic normalnego w tym, że za parę przeciętnych (nie oszukujmy się, nie mówimy tu o czymś nadzwyczajnym tylko butach do codziennego tłuczenia) butów daje się 350 zł. Albo 400 za dżinsy. Albo 69 za chujowego t-shirta na 3 prania max ;) Natomiast zgodze się, że w odniesienu do tego za co ile się u nas płaci to 350 zł za dobre buty to nie jest dużo ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5034
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Buciki

Post autor: Pquelim »

Voo +10
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4842
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Buciki

Post autor: Razorblade »

Voo pisze:Natomiast zgodze się, że w odniesienu do tego za co ile się u nas płaci to 350 zł za dobre buty to nie jest dużo ;)
za DOBRE buty z dobrej skory i innych tego typu kwestii, 350 PLN to nie jest duzo niezaleznie ile sie u nas placi. To w ogole nie jest duzo, bo DOBRE buty moga spokojnie kosztowac 350 Euro i nadal nie jest to wygorowana cena.

A jeansy za 400 PLN... no comment ;P
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Voo pisze:To jest pewien paradoks dla mnie bo tak, są to ceny normalne a raczej "normalne". Nie jest nic normalnego w tym, że za parę przeciętnych (nie oszukujmy się, nie mówimy tu o czymś nadzwyczajnym tylko butach do codziennego tłuczenia) butów daje się 350 zł.
Ja daję tyle i tłukę je mniej więcej 3 lata. Jakbym dał 120 pln to co roku bym musiał zmieniać. Tak jak Razor pisał, kwestia wykonania i użytych materiałów. To nie jest opłata jedynie za firmę/znaczek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Buciki

Post autor: Jutsimitsu »

SithFrog pisze:Ja daję tyle i tłukę je mniej więcej 3 lata. Jakbym dał 120 pln to co roku bym musiał zmieniać. Tak jak Razor pisał, kwestia wykonania i użytych materiałów. To nie jest opłata jedynie za firmę/znaczek.
Ja za swoje aktualne dałem 130 zł, trzymają już 3ci rok i są w niezłym stanie. Chociaż to fakt że Reeboki które były w przecenie 50%.
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4842
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Buciki

Post autor: Razorblade »

Wiesz Jutsi. Ja za swoje ulubione obecnie buty dalem 150 PLN na wyprzedazy i ostro je zazynam.a one nie chca pasc. A za swietne Timberlandy dalem 300 PLN i uszkodzilem o drut po roku czasu (wymiana bezproblemowa co na duzy plus). Mowimy o regule a nie przypadku i trafionej okazji bo te tez sie zdarzaja ;-).
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Ale to co napisał Justi potwierdza regułę, bo:
Jutsimitsu pisze:Chociaż to fakt że Reeboki które były w przecenie 50%.
Najczęściej buty kupuję w Ecco ale prawie zawsze czekam na jakieś przeceny, bo w sezonie to tam porządne buty cenią sobie od 420 pln w górę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Buciki

Post autor: Jutsimitsu »

Ja generalnie kupuję buty za 150-200 zł i szukam po prostu przecen. Wiadomo, nie zawsze można, ale chyba tylko raz kupiłem buty do garniaka nie po przecenie... a nie jeszcze Asicsy, ale te też za 200 kupiłem i nadal są w dobrym stanie.
Awatar użytkownika
! Dominick !
Człowiek-Fotel
Posty: 455
Rejestracja: 9 maja 2014, o 17:12

Re: Buciki

Post autor: ! Dominick ! »

Obrazek
a ja takie cos sobie sprawilem. w komplecie taki sam lewy jeszcze byl.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

Wyglądają ok ale jakoś dziwnie się czuję w butach bez sznurowadeł i ostatnie takie miałem w liceum. Nie licząc oczywiście narciarskich ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
colgatte
Ukryta Opcja Niemiecka
Posty: 384
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:26

Re: Buciki

Post autor: colgatte »

Strasznie wkurza mnie, ze przy dysproporcji wynagrodzen w PL placi sie tyle samo kasy za te same ubrania i buty co w DE. W Niemczech nie boli mnie dac 50€ za buty, ale w PL bym kupila jakies za 200zl to mnie skreca.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5560
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Buciki

Post autor: LLothar »

Col, zapraszam do Norwegii gdzie jest to rozwiązane - buty kosztują tu 2x więcej niż w Polsce :-D.


:-(
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Buciki

Post autor: Jutsimitsu »

A zarobki 4 razy większe...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5560
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Buciki

Post autor: LLothar »

Jutsimitsu pisze:A zarobki 4 razy większe...
Nie mowie, ze jest tutaj zle :P
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Buciki

Post autor: Jutsimitsu »

LLothar pisze::-(
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Buciki

Post autor: SithFrog »

colgatte pisze:Strasznie wkurza mnie, ze przy dysproporcji wynagrodzen w PL placi sie tyle samo kasy za te same ubrania i buty co w DE. W Niemczech nie boli mnie dac 50€ za buty, ale w PL bym kupila jakies za 200zl to mnie skreca.
Mnie wkurza to, że czasami na zachodzie jest TANIEJ :P T-shirty regularnie kupuję wysyłkowo w UK, bo tam płacę 3x mniej niż u nas.
Obrazek
Awatar użytkownika
! Dominick !
Człowiek-Fotel
Posty: 455
Rejestracja: 9 maja 2014, o 17:12

Re: Buciki

Post autor: ! Dominick ! »

A mi to nie przeszkadza :P
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Buciki

Post autor: Sobies »

! Dominick ! pisze:A mi to nie przeszkadza :P
Domyślamy się... po zakupie "fotela" ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
! Dominick !
Człowiek-Fotel
Posty: 455
Rejestracja: 9 maja 2014, o 17:12

Re: Buciki

Post autor: ! Dominick ! »

Nie przeszkadza mi, że w UK jest taniej, bo ja siedzę w UK, bystrzaku :P
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Buciki

Post autor: Sobies »

! Dominick ! pisze:Nie przeszkadza mi, że w UK jest taniej, bo ja siedzę w UK, bystrzaku :P
Przecież wiem Szerloku :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3513
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Buciki

Post autor: Gregor »

Zbliża się listopad a ja nie wiem jakie buty na zimę chcę :(

Jakieś sensowne marki trekkingów znacie, żeby dało się kupić coś poniżej 2 stów?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Buciki

Post autor: Dogy »

Obrazek

Ja kupilem Janoski, w sumie to trochę dziwnie skrojone, nie w moim stylu, ale wygodne za to, więc sie przekonałem szybko :).
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7438
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Buciki

Post autor: Crowley »

Napisałbym coś o kolorze ale wtedy przyjdzie Rzułw i powie, że jestem nietolerancyjny i czytam Nasz Dziennik.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
ODPOWIEDZ