FSGK.PL

since 1998
Teraz jest 23 maja 2018, o 16:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 kwietnia 2018, o 16:23 
menda+

Alexandretta napisał(a):
Te nowe Tomb Raidery jakieś dziwne są. Gram sobie wczoraj w Rise of TR, znalazłam grobowiec, to włażę. Dziewczyna zaczyna biadolić, że ojej, takie starożytne ruiny, a tu woda przecieka, za parędziesiąt lat już nic z tego nie zostanie, taka strata. Po czym bez mrugnięcia zatapia owe ruiny, BO ZNAJDŹKA.

Dodatkowo to już drugi, w którym dobrze przygotowana do misji Lara traci cały sprzęt i wyrabia od początku wszystko plus skille.

Ale i tak fajnie się grało ;)

#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526

PostNapisane: 1 maja 2018, o 09:32 
zielony

Już po niej, dopadł ją dysonans ludonarracyjny!

PostNapisane: 7 maja 2018, o 10:14 
Waniaaa!

@Alexa: ta, śledzę na bieżąco. Sprzedaż mają bardzo dobrą, w tym roku pewnie im pęknie 1 mln sztuk. Muszę to przeanalizować, na szybko mam teorie że ludzie się stęsknili za tego typu grami - patrz przypadek szczytu popularności simCity. Sprzedawało się to w ciężkich tysiącach egzemplarzy, a przecież wtedy rynek był o dużo płytszy.

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.

PostNapisane: 10 maja 2018, o 16:23 
zielony

Trochę naciągane, ale ponoć Różalski ze swoim steampunkowym cudem nad Wisłą miał jakoby bardzo dużo zapożyczyć od innych. Tak dużo, że pojawiły się oskarżenia o plagiat.
https://www.reddit.com/r/conceptart/com ... _rozalski/

PostNapisane: 10 maja 2018, o 18:17 
Współpraca GL

Counterman napisał(a):
@Alexa: ta, śledzę na bieżąco. Sprzedaż mają bardzo dobrą, w tym roku pewnie im pęknie 1 mln sztuk. Muszę to przeanalizować, na szybko mam teorie że ludzie się stęsknili za tego typu grami - patrz przypadek szczytu popularności simCity. Sprzedawało się to w ciężkich tysiącach egzemplarzy, a przecież wtedy rynek był o dużo płytszy.

Ja sobie kupiłam FrostPunka w pudełku. Bardzo mało gier kupuję ostatnio, to stwierdziłam że zaszaleję. Ładne wydanie swoją drogą. A i typ gry dosyć mi podszedł, bo city buildery lubię, a ten jest dodatkowo okraszony kilkoma fajnymi motywami. No i nie jest to gra na nieskończoną ilość godzin (jak np Cities Skylines), tylko konkretne doświadczenie dla jednego gracza, a więc też coś w sam raz dla mnie. Teraz tylko poczekać, aż połatają co mają do połatania, i można ogrywać.

Pisali, że w dwa tygodnie od premiery FrostPunka zeszło 4x więcej niż This war... w analogicznym okresie. Może gracze w erze wszechobecnych sandboksów i battle-royali faktycznie tęsknią za bardziej... emocjonalną grą? Podobno Hellblade: Senua Sacrifice też sprzedało się zaskakująco dobrze, a to nieco podobny koncept (w sensie zaprojektowanego emocjonalnego doświadczenia dla jednego gracza).

PostNapisane: 10 maja 2018, o 20:44 
zielony

Czytałem recenzję w nowym CDA i pisali w niej, że trochę mało scenariuszy w tym Frost, panku i że 11bici mają świetną furtkę do produkowania DLC. Właśnie! To jest jedyny problem, który miałem z This War of Majnem - za mało ciekawych historii, powiązanych z moimi postaciami podczas nocnego plądrowania.

PostNapisane: 10 maja 2018, o 21:10 
srebrny

Chętnie bym zagrał we Frost Panka, ale raczej mi nie pójdzie... :P

PostNapisane: 11 maja 2018, o 09:31 
Waniaaa!

@plagiat: jak będzie pozew w sądzie to zacznę się interesować ;)

A co do powodów dobrej sprzedaży to jeszcze nie mam wyrobionej opinii. Ciągle próbuję to sensownie w całość ułożyć.

PostNapisane: 16 maja 2018, o 09:43 
Waniaaa!

Wprowadzili nowe budynki w They Are Billions i przeszedłem (dwa dni mi zajęło) ostatnią mapę wykorzystując te nowe cuda. Zresztą cuda to dobre słowo, bo działają trochę jak w Age of Empires. Drogie jak cholera, unikalne i mają jeden "duży" efekt.
Dodali też "flat mode" czyli jak wciśniesz F4 to widzisz teren w 2D jako kolorowe kwadraty. Bardzo ułatwia budowanie, polecam.

W ogóle muszę przyznać, że gra jest fajna. Nawet tylko jako survival mode, to po nasyceniu się gameplayem, po przerwie chętnie wracam.

PostNapisane: 21 maja 2018, o 16:00 
srebrny

Nowy zjadacz czasu od Paradoxu :D

https://www.paradoxplaza.com/imperator- ... ASTER.html

phpBB [video]

PostNapisane: 22 maja 2018, o 10:58 
Waniaaa!

Counterman napisał(a):
Wprowadzili nowe budynki w They Are Billions i przeszedłem (dwa dni mi zajęło) ostatnią mapę wykorzystując te nowe cuda. Zresztą cuda to dobre słowo, bo działają trochę jak w Age of Empires. Drogie jak cholera, unikalne i mają jeden "duży" efekt.
Dodali też "flat mode" czyli jak wciśniesz F4 to widzisz teren w 2D jako kolorowe kwadraty. Bardzo ułatwia budowanie, polecam.

W ogóle muszę przyznać, że gra jest fajna. Nawet tylko jako survival mode, to po nasyceniu się gameplayem, po przerwie chętnie wracam.

HA! Przeszedłem w końcu ostatnią mapę na maksymalnym poziomie trudności - mnożnik 500%. High Score 122k. No to teraz pozostaje mi czekać na kampanię (podobno mają dać 30h gameplay).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]