FSGK.PL

since 1998
Teraz jest 3 maja 2024, o 17:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 marca 2019, o 14:27 
still better than traitor
Offline

Dołączył(a): 18 lipca 2016, o 19:10
Posty: 305
Pamiętacie jak dawno temu przed rewolucją ;) czyli tak około roku pańskiego 2014 fsgk stworzyło top filmów z lat 90? Podobno to jeden z tekstów, który cieszy się sporą popularnością. Forum obfituje w koneserów sztuki filmowej, a ja przyznam się, że uwielbiam animacje. I chciałabym razem z Wami stworzyć taki Top animacji według użytkowników fsgk. Jakie filmy lubicie i dlaczego? Które jako pierwsze puściliście/zapodacie swoim dzieciakom? Którym bajkom nie możecie się oprzeć, gdy widzicie kawałek w tv? Najciekawsze wypowiedzi chciałabym zacytować za zgodą koleżanek i kolegów. Czekam na Wasze głosy :) rzecz nie jest pilna, a przyjemnie będzie poczytać dyskusję, czemu Hades jest lepszy niż Silver :diabel: Jeśli brakuje jakiegoś tytułu w ankiecie, to walić jak w dym, uzupełnim. (Ankietę daję w google, bo u nas głosować można na max 30 tytułów, a zebrałam prawie sto).

edit. muszę przemyśleć temat, jak to ugryźć. - Lai, 30.03.2019


Ostatnio edytowano 30 marca 2019, o 23:10 przez Lai, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 24 marca 2019, o 15:13 
Avatar użytkownika
Król Sucharów
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 09:00
Posty: 15419
Ja na razie tylko o samej ankiecie: ni ma w ogóle anime, a za dużo, żeby wymieniać :P

Od siebie dopisałem Madagaskar 2 (bo lepszy niż 1), Spider-Man Uniwersum, Fantastyczny Pan Lis czy Wyspa psów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 24 marca 2019, o 15:54 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
PUDŁAKI FTW!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 24 marca 2019, o 18:10 
Avatar użytkownika
Bakelitowy Samiec Alfa
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:04
Posty: 1938
Ekhm z moich ulubionych jest chyba tylko Król lew, 101 dalmatyńczyków i Aladyn. A Alicja w Krainie Czarów? Pinokio? Kubuś Puchatek? Mrówka Z?


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 24 marca 2019, o 18:58 
Avatar użytkownika
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 20:00
Posty: 7437
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków
Najpierw trzeba przygotować listę propozycji, a potem dopiero zrobić głosowanie. Topy lat 90 i 80 są tu na forum. Wiem, bo sam organizowałem. ;)

_________________
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 27 marca 2019, o 23:43 
Avatar użytkownika
Biedaklasa Manager
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:36
Posty: 2673
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dla mnie najlepszą animacją jest Goofy na wakacjach. Do dzisiaj żyję w przeświadczeniu, że ktoś postanowił zrobić psikusa i narysował porządną obyczajówkę w uniwersum Myszki Miki. Majstersztyk dwóch den - prozaicznej, dla dzieci i tej drugiej, która dorosłego widza wcale nie rozbawi.

Dawno widziałem i pewnie trochę idealizuję, ale Goofy z depresją walczący o atencję zbuntowanego syna i narzekający wespół z Peter Petem na pokolenie MTV? To mogło się zdarzyć tylko raz.

EDIT: Aż sobie na szybko przeleciałem kilka scen, żeby odświeżyć. Goofy użerający się ze swoimi demonami w samochodzie? Przecież patrząc na poziom tegorocznych nagród akademii, to Goofy by zgarnął Oscara za pierwszoplanową rolę męską teraz. :D

_________________
Since 2001.


Góra
 Zobacz profil  
      
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL