FSGK.PL

since 1998
Teraz jest 3 maja 2024, o 17:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 czerwca 2023, o 21:52 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
Wow, te gospodarstwa domowe w Netflix to jakiś idiota wymyślił. Z tego co czytam to oni sobie każą ustawiać wszystko na tv z jakiegoś powodu z konkretna siecią WiFi. Szkoda, że u nas tv jest na podczepkę i jeszcze na innym WiFi, a prawie zawsze oglądany na rzutniku podłączonym do smartfonu. A, jeszcze Netflix myśli, że chromecast nie obsługujacy aplikacji to też telewizor i proszą, żeby włączyć na nim aplikacje. Komedia.

Tymczasem na HBO podłączam sobie konkretne urządzenia i wyjebane.

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 9 czerwca 2023, o 19:47 
Avatar użytkownika
Stary Człowiek, A Może
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:57
Posty: 6347
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)
Ja mam Netflixa ze znajomymi i oni od 2 tygodni niby zbierają się, żeby dzwonić do mnie po jakiś kod czy coś i ciągle nie mogą tego zrobić. Po prostu dokładnie tak jak my w ogóle tego Netflixa nie oglądają.

Co prawda muszę przyznać, że na moim ..ujowym wiejskim necie Netflix działa najlepiej ale oferta to coraz większe morze filmowej kaszanki.

_________________
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 9 czerwca 2023, o 20:01 
Avatar użytkownika
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 20:00
Posty: 7437
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków
Wychodzi na to, że u nas w "rodzinie" też nikt nie ogląda, bo nikt nie pytał o żadne kody.

_________________
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 9 czerwca 2023, o 21:25 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
Poradziłem sobie tak, że podłączylem telewizor do mojego WiFi.

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 11 czerwca 2023, o 19:46 
Avatar użytkownika
rooooooooooki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:09
Posty: 5033
a u mnie były dwie prośby o kody, jakaś opcja niby jest że puszcza.
nawet nie wiem, bo netflixa odpalam raz w miesiącu na 10 minut, żeby sprawdzić że nic tam nie ma i wyłączyć.

ale jak już o sobie przypomnieli, to chyba anuluję subskrypcje. w tym momencie musiałbym płacić im prawie stówkę żeby utrzymać pozostałych użytkowników. to bardzo dobry moment żeby zagłosować portfelem, bo rynek testuje swoje granice.

_________________
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 8 lipca 2023, o 19:48 
Avatar użytkownika
zielony
Offline

Dołączył(a): 6 grudnia 2020, o 15:58
Posty: 105
Mnie własnie 6 się skończyła subskrypcja.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 15 lipca 2023, o 11:46 
Avatar użytkownika
Stary Człowiek, A Może
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:57
Posty: 6347
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)
U mnie, czy raczej u nas, działa to tak, że ja oglądam na aplikacji w TV i musiałem jakiś tam kod spisać i określić, że to jest TV w moim miejscu zamieszkania. Pozostałych 5 użytkowników ogląda za pomocą aplikacji na komórce lub laptopie i nie musieli wpisywać żadnego kodu. W "grupie" może być tylko jedna lokalizacja dla aplikacji na TV. Komorkami i laptopami Netflix się nie interesuje.

_________________
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 26 lipca 2023, o 22:06 
Avatar użytkownika
Stary Człowiek, A Może
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:57
Posty: 6347
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)
Dokument o Stanisławie Szukalskim, ma już kilka lat na karku, trafiłem przypadkiem na Netflixie.

https://www.filmweb.pl/film/Walka%3A+%C ... 018-815911

Kiedyś coś tam o gościu słyszałem. Wstyd przyznać, nie znam się na sztuce. A był naprawdę odjechany. Jakby się urodził z 30 lat później to pewnie rysowałby jakieś niesamowite komiksy o superbohaterach albo projektowałby postacie do filmów SF. Polecam :)

_________________
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 6 sierpnia 2023, o 17:42 
Avatar użytkownika
zielony
Offline

Dołączył(a): 6 grudnia 2020, o 15:58
Posty: 105
Tak to tu zostawię:
https://youtu.be/kk5t4bHz6oI
https://youtu.be/2Ox5ZmAHaHc

Kosmiczna Inwazja Muzyczna
minirecenzja
Uwaga: będą spoilery.
10/10
S02E09
Odcinek ten zostanie uznany za kultowy, z uwagi na swą genialność. Musical wymaga bowiem mnóstwa pracy, piosenki trzeba skomponować, słowa napisać. Choreografię zrobić. Ogólnie przyłożyć się intelektualnie. Na tle Wiedźmina, gdzie gościu nie zrozumiał że Geralt nie sikał do doniczki i na tej podstawie pisze scenariusz wygląda to fantastycznie.

https://youtu.be/zTHgcpTshKs
Założenie programowe takie, że oni spontanicznie śpiewają czyni wyznania ich amorów niezwykle autentycznymi. A amorów tych jest pełno: Pike z Pikową, Kaplica ze Spockiem, La'an z Kirkiem. Przy czym mamy tu tragedię antyczną bo wiemy skądinąd, że nie będzie z tego nic.
Piosenki są dopracowane i jak na musical fajoskie. Ładnie śpiewają i pląsają chociaż nie wiem czy niektórym nie podkłada głosu kto inny.
Jest technobełkot jakiegoś zawirowania podprzestrzeni, które jest bez sensu, bo jak je widać jak w podprzestrzeni jest? W każdym razie walczą z siłami natury, co się chwali. Dziwne Nowe Światy są dziwniejsze. Za tydzień finał.


Góra
 Zobacz profil  
      
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL