FSGK.PL

since 1998
Teraz jest 3 maja 2024, o 17:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 kwietnia 2020, o 17:32 
Avatar użytkownika
A u nas w Norwegii
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 13:40
Posty: 5550
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia
DaeL napisał(a):
LLothar napisał(a):
Ale wiecie, cel osiagniety - gadamy o slusznosci loga, a nie samej akcji/projekcie ustawy


No ale jeśli taki cel przyświecał twórcom logo, no to faktycznie macki Kaczafiego sięgają daleko.


Nie wiem, czy sarkazm, czy nie, wiec wyjasnie, ze chodzi o bezsensowna dyskusje o logo, np sugerujac, ze ma zwiazek z nazistami.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 15 kwietnia 2020, o 17:32 
Avatar użytkownika
A u nas w Norwegii
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 13:40
Posty: 5550
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia
Zolt napisał(a):
LLothar napisał(a):
Ale wiecie, cel osiagniety - gadamy o slusznosci loga, a nie samej akcji/projekcie ustawy ;)

A jest co gadac o projekcie?


Ja np. nie wiem co tam sie zmienia wzgledem stanu obecnego.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 15 kwietnia 2020, o 17:55 
Avatar użytkownika
Heavy Metal Troll
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:47
Posty: 5802
Generalnie to w sejmie jest teraz kumulacja fajnych pomysłów:
https://www.facebook.com/67296719617664 ... 054222249/

Temat aborcji dotyczy tych przypadków, w których można było -teoretycznie - dokonać aborcji, np. jakieś ciężkie wady płodów. Teraz masz rodzić dziecko nawet „mocno zdeformowane... by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię."

_________________
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 15 kwietnia 2020, o 18:53 
Avatar użytkownika
A u nas w Norwegii
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 13:40
Posty: 5550
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia
Ok, czyli to nie jest tak, że PiS chcę coś przepchnąć, ale że prawo wymaga głosowania nad tymi ustawami teraz.

Jedyny znak zapytania to szeregowy poseł, który przebakiwal o zatwierdzeniu tego projektu jak nie będzie tyle szumu.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 15 kwietnia 2020, o 18:58 
Avatar użytkownika
złoty
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 08:43
Posty: 2140
LLo - szczerze wątpię żeby prawo nakazywało akurat teraz głosować. Jak dotąd takie projekty leżały sobie po szufladach całymi kadencjami i nikt nic nikomu za to nie zrobił. Więc oznacza to, że PiS zdecydowania chce aby właśnie teraz opinia publiczna zaczęła się kłócić nad tymi ustawami. I żaden polityk nie przekona mnie, że jest inaczej, bo nie jest :D

_________________
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 15 kwietnia 2020, o 19:24 
Avatar użytkownika
rzuff
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:58
Posty: 4314
Lokalizacja: Warszawa
I teraz poleży sobie w komisji. Dlatego powinniśmy skupić sie na bieżących tematach
Obrazek


Mam ostatnio problem z TVP. Bo nie wiem jak pisać o tym co oni odpierdalają nie porównując tego do goebellsowskich czy stalinowskich gadzinowek...

_________________
Obrazek
#sgk 4 life. | +12300


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 15 kwietnia 2020, o 19:57 
Avatar użytkownika
A u nas w Norwegii
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 13:40
Posty: 5550
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia
Theeck napisał(a):
LLo - szczerze wątpię żeby prawo nakazywało akurat teraz głosować. Jak dotąd takie projekty leżały sobie po szufladach całymi kadencjami i nikt nic nikomu za to nie zrobił. Więc oznacza to, że PiS zdecydowania chce aby właśnie teraz opinia publiczna zaczęła się kłócić nad tymi ustawami. I żaden polityk nie przekona mnie, że jest inaczej, bo nie jest :D
No właśnie czytałem, że nowy sejm ma 6 miesięcy na czytanie i teraz ten termin zaraz mija. Potem znów do szuflady.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 15 kwietnia 2020, o 20:41 
Avatar użytkownika
Heavy Metal Troll
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:47
Posty: 5802
Gorącego nie wkłada się do zamrażarki!

_________________
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 15 kwietnia 2020, o 22:19 
Avatar użytkownika
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 20:00
Posty: 7437
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków
ThimGrim napisał(a):
Teraz masz rodzić dziecko nawet „mocno zdeformowane... by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię."


Pochówek i imię można zorganizować nawet dla płodu. Pogrzeb w zasadzie trzeba, ale może to za ciebie zrobić gmina. Dostaniesz nawet akt urodzenia dla nienarodzonego dziecka.

Theeck napisał(a):
szczerze wątpię żeby prawo nakazywało akurat teraz głosować. Jak dotąd takie projekty leżały sobie po szufladach całymi kadencjami i nikt nic nikomu za to nie zrobił

Słynna zamrażarka Marszałka Sejmu

Turtles napisał(a):
Mam ostatnio problem z TVP. Bo nie wiem jak pisać o tym co oni odpierdalają nie porównując tego do goebellsowskich czy stalinowskich gadzinowek...

Nie da się. Nigdy nie miałem wysokiego mniemania o żadnej telewizji niezależnie od rządów, ale to co teraz robi TVP z publicystyką przekracza wszelkie możliwe do wyobrażenia normy. Ale to tylko potwierdza moją tezę sprzed jakiegoś czasu. Że Jarkowi i spółce nigdy nie marzyło się obalenie komunizmu. Im chodziło o obalenie komunistów, żeby zająć ich miejsce i ręcznie sterować czym się da. Nie wiem, jak to nazwać, ale najbliżej nam chyba (jakkolwiek głupio by to nie brzmiało) do faszyzmu. I zanim ktoś mnie wyśmieje cytat z encyklopedii PWN:

Faszyzm, podobnie jak nazizm w Niemczech, (...) był wyznaniem wiary ludzi pokonanych, rozczarowanych, spragnionych odwetu; wyrażał niezadowolenie szerokich kręgów społecznych z powodu stagnacji, kryzysu moralnego, brutalności kapitalizmu i postępów komunizmu. Głosił pełen nienawiści program negacji wersalskiego ładu politycznego w Europie, zwracając się przeciwko liberalizmowi i demokracji, pluralizmowi partyjnemu i parlamentaryzmowi, a także kapitalizmowi i bolszewizmowi. Podkreślał, że liberalizm i wiążący się z nim indywidualizm doprowadziły do zagubienia zasady dobra ogólnego, które znaczy więcej niż suma interesów jednostek. W systemie wielopartyjnym upatrywał źródła społecznych podziałów i walk klas, w których górę biorą ciemne interesy grupowe, wywołujące dekompozycję w społeczeństwie i wzmagające chaos w państwie. Poddawał krytyce system demokratyczny jako niezawodnie prowadzący do osłabienia siły i autorytetu władzy. (...) Faszyzm nie stworzył zamkniętej ani tym bardziej spójnej teorii, nie starał się o naukowy wykład swoich twierdzeń, ani nawet o pełny rejestr wartości, które uznawał; głosił pogardę dla intelektualnego wysiłku. (...) Faszyzm chciał być ideologią „czynu”, chełpił się swą dynamiką, obiecywał przywrócenie Włochom statusu mocarstwa, a ludziom godne życie w walce z wrogami, zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Doceniał też siłę „ducha”: Mussolini w pracy Doktryna faszyzmu żądając dla faszyzmu „całego człowieka”, obwieszczał, że faszyzm to nie tylko „system rządzenia”, ale i „system myślenia”, czyli filozofia niepoddająca się jakiejkolwiek weryfikacji. Ideologia faszyzmu nie gardziła demagogią społeczną, głosząc kres panowania wielkiego kapitału. Już 1919 sformułowano program socjalny, zapewniający m.in. 8-godzinny dzień pracy, minimalną płacę, opiekę socjalną i działania zmierzające do likwidacji chorób społecznych. Formułując hasła socjalistyczne poszukiwano kontaktu z masami; w miarę umacniania się systemu Mussolini — podobnie jak Hitler w Niemczech — stopniowo odchodził od planów przekształceń gospodarczo-społecznych, szukając rozwiązania kwestii socjalnej w realizowaniu programu imperialnego.
(...) Faszyzm głosił, że kiedy naród jest silny, to i najbiedniejszy robotnik może dumnie unosić czoło. Pojęcie narodu nie było zresztą w systemach faszystowskich jednoznacznie określone wśród innych propagowanych wartości. We włoskim faszyzmie termin „italianita” oznaczał podporządkowanie wspólnoty narodowej przede wszystkim państwu. Naród bez państwa nie może istnieć; to państwo stworzyło naród. Mussolini głosił kult państwa totalnego, tj. monopartyjnego i policyjnego, przenikającego nie tylko wszystkie sfery publicznego, ale i prywatne życia jednostek, arbitralnie ingerującego w naukę i kulturę, będącego jedynym prawodawcą. Całokształt życia zbiorowego i indywidualnego nadzorowała policja polityczna; system bezpieczeństwa był oparty na różnych służbach mundurowych i tajnych.
Kult państwa łączył się z zasadą wodzostwa; charyzmatyczny wódz (włoskie duce, niemieckie Führer) był utożsamiany z państwem i narodem, był najwyższym przywódcą partyjnym, najwyższym dowódcą wojskowym i najwyższym sędzią; „miał zawsze rację”, był twórcą prawa i czuwał nad jego stosowaniem; jego wola wyznaczała ramy obowiązujących norm moralnych (...) Idea korporacji (korporacjonizm) pozwalała wierzyć, że państwo stoi na straży społecznego ładu, że „wychowuje do walki”

_________________
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 16 kwietnia 2020, o 09:35 
Avatar użytkownika
złoty
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 08:43
Posty: 2140
Cholera, większość z tej definicji pasuje jak ulał :)

_________________
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 16 kwietnia 2020, o 10:08 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
Ano.

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 16 maja 2020, o 15:37 
Avatar użytkownika
rzuff
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:58
Posty: 4314
Lokalizacja: Warszawa
https://oko.press/twoj-bol-jest-wiekszy ... aczynskim/

Ej grubo.
Pokasowali newsy na swojej stronie, wpisy na fb, cała strona lp3.polskieradio.pl "padła"

_________________
Obrazek
#sgk 4 life. | +12300


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 16 maja 2020, o 17:50 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
Fb trójki jest teraz mega w komentarzach, haha :D

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 16 maja 2020, o 23:50 
Avatar użytkownika
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 20:00
Posty: 7437
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków
Zarządzono reasumpcję głosowania bez żadnego trybu. ;) Straszny syf. Najpierw dyrektor Trójki napisał, że wkradł się błąd i zmanipulowano wyniki, ponadto że w głosowaniu znalazła się piosenka spoza listy (no kurwa, nowość w końcu, więc spoza listy...) i że głosowanie zostaje unieważnione.
A potem zwolnił się Niedźwiecki.

Kpina i syf. Trzeba być kompletnym debilem, żeby wymyślić sobie, że taką akcją zamiecie się sprawę pod dywan. Baron też powinien odejść, przecież to wszystko nie ma sensu. Nie wiem, czy słuchaliście w majówkę Trójki. Świetne dwa dni pełne relacji co też pan Andrzej otworzył, o czym myślał i nad czym się zatroskał. Tylko przerywali ciągle jakimś topem wszech czasów, czy innym gównem.

_________________
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 07:49 
Avatar użytkownika
Heavy Metal Troll
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:47
Posty: 5802
Obrazek

_________________
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 08:07 
Avatar użytkownika
menda+
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 15:19
Posty: 4979
Lokalizacja: Tír na nÓg
Kpina straszna.

Wolność, po co Wam wolność?

_________________
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 10:39 
Avatar użytkownika
złoty
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 08:43
Posty: 2140
Komuna wróciła.
Pieprzeni socjaliści.

_________________
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 12:15 
Avatar użytkownika
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 20:00
Posty: 7437
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków
Aczkolwiek podobno utworu Kazika faktycznie nie było na liście do głosowania i redakcja Listy wybrała ja sobie sama na 1 miejsce. :D Nie sprawdzałem i nie wiem, jak teraz to sprawdzić.

Wygląda to trochę jak żart na odchodne i zemsta na nielubianym szefie.

_________________
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 12:27 
zielony
Offline

Dołączył(a): 1 stycznia 2015, o 21:56
Posty: 896
? SP Records reklamowało głosowanie na fejsie 14 maja


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 14:57 
Avatar użytkownika
Stary Człowiek, A Może
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:57
Posty: 6347
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)
Cytuj:
"Trzeba być kompletnym debilem"


Nikt nie jest debilem. Z wykorzystaniem osoby Gacek zwolniono Manna a numer z listą zmusił do odejścia Niedźwiedzia. Albo może on to faktycznie sprowokował, żeby pokazać komuś faka na odejście. Nieważne. Ostatecznie słuchalność stacji spadnie zupełnie na pysk, nikt jej nie będzie słuchał, co w niczym medium finansowanemu z pieniędzy podatnika nie przeszkadza. Trójka będzie tak samo słuchana jak Dwójka albo Czwórka (nawet nie wiem czy jeszcze istnieją). Bo Jedynki to chyba chociaż jeszcze emeryci na ogródkach ROD słuchają. Będzie tam jakaś pula posad do obsadzenia dla uczniów szkoły medialnej z Torunia i to wystarczy. Nie ma mowy, żeby władza utrzymywała matecznik wolnomyślicielstwa i wrogiej inteligencji. Ludzie troszkę potupią, popiszą na Fb, trochę komentarzy na GW i za 2-3 tygodnie kurz opadnie, życie potoczy się dalej. Najlepsze zaś, że to wszystko odbędzie się bez jakiegokolwiek przymusu, zwolnień z pracy itd. Wszystko w białych rękawiczkach. W sumie machnąłbym na to ręką bo i tak tradycyjne media uważam za dinozaury skazane na wymarcie ale jednak rano, w drodze do pracy miło było posłuchać. Prywatne stacje są tak skretyniałe, że nie da się tego wytrzymać. Zawsze można sobie nastawić jakiegoś podcasta ale czasem człowiek miał jednak ochotę na radio.

edit: Ponoć Kydryński przed chwilą otworzył Siestę informacją, że to jego ostatnia audycja.

_________________
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 16:54 
Avatar użytkownika
złoty
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 08:43
Posty: 2140
Nie jest tak do końca. Żadnej władzy nie zależy na posiadaniu mediów, które do nikogo nie docierają z propagandą. Wyobraź sobie poparcie dla Dudy, gdyby publiczna telewizja i radio nie robiły wody z mózgu tym z wyborców, którzy nie są sami z siebie zbyt rozgarnięci więc są podatni na ich propagandowe sztuczki. Oczywiście mówię o elektoracie PiS, bo poza nim publiczną TV możliwe, że ogląda się już tylko dla jaj - bo to naprawdę jest nie do uwierzenia jacy głupi mogą być wyborcy skoro łykają tak niskich lotów propagandę. Ja oglądam dla jaj, chociaż mimo to, jedna 5 minutowa dawka raz na tydzień wystarczająco mnie zniesmacza. Obstawiam, że nawet żelazny elektorat mający dostęp do informacji, a nie propagandy nie byłby w 100% lojalny, jakaś jego część jednak wybrałaby innego kandydata. Zatem słuchalność ma dla władzy - wbrew pozorom - istotne znaczenie.
A posady dla wybrańców zawsze można stworzyć w postaci kolejnej z setek, a może już nawet tysięcy państwowych agencji ds rozwoju mediów elektronicznych, promocji kultury lokalnej, kontroli konkurencji na rynku radiowym, badania trendów itede itepe (nazwy wymyślam na poczekaniu, ale być może któreś z gówien o takiej nazwie już istnieje i przeżera pieniądze podatników). Więc te posady to tak nie za bardzo, chociaż, oczywiście, koryt nigdy za wiele.

_________________
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 17:26 
Avatar użytkownika
Stary Człowiek, A Może
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:57
Posty: 6347
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)
Cytuj:
Żadnej władzy nie zależy na posiadaniu mediów, które do nikogo nie docierają z propagandą.


Tak, ale od tego mają Solorza no i media starego człowieka czyli TVP, TVP2 i radiową Jedynkę. Trójka to jest taki konik nieokiełznany, po 4 latach urabiania redakcji wciąż listę przebojów wygrać może piosenka o Kaczyńskim. Możesz tam nawsadzać swoich ludzi a twardy elektorat i tak nie będzie tego słuchał bo to za inteligenckie radio. Natomiast Ci, którzy słuchają i tak nie zagłosują na PiS. Czyli w sumie kompletnie bez sensu z ich punktu widzenia. Dodatkowo od 4 lat Trójka to dyżurny temat dla GW więc źródło ustawicznego czarnego PR. Dlatego wydaje mi się, że Trójkę tak po cichu zabijają. tzn. mam nadzieję, że skoro to już robią to robią to z namysłem i że moja opinia o nich jako o skutecznych zamordystach jest zgodna z prawdą.

_________________
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 18:04 
Avatar użytkownika
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 20:00
Posty: 7437
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków
grel3gargamel napisał(a):
? SP Records reklamowało głosowanie na fejsie 14 maja


W poście z 9 maja też reklamują, więc wycofuję co wcześniej pisałem. Było normalnie. Swoją drogą, jeśli nie wywalą tej piosenki z listy, to jest szansa na rekordowe długie okupowanie 1 miejsca. ;)

_________________
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 18:31 
Avatar użytkownika
A u nas w Norwegii
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 13:40
Posty: 5550
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia
https://lp3.polskieradio.pl/

Przeciez juz nie ma...


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 18:48 
Avatar użytkownika
prof. Miodek
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 00:06
Posty: 599
Teraz tylko czekac na piosenke "Twoja lista jest lepsza niz nasza" :)


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 maja 2020, o 22:06 
Avatar użytkownika
menda+
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 15:19
Posty: 4979
Lokalizacja: Tír na nÓg
o, na ósmym miejscu Alanis Morisette śpiewa o Polsce.

_________________
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 18 maja 2020, o 12:30 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
na pierwszym "Ostry Cień Mgły" MC Dudersona

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 19 maja 2020, o 08:23 
Avatar użytkownika
A u nas w Norwegii
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 13:40
Posty: 5550
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia
I już wyszedł agresywny język nienawiści z Trzaskowskiego!

https://twitter.com/tvp_info/status/1262389243369918468Obrazek

Sent from my SM-G960F using Tapatalk


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 19 maja 2020, o 09:38 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
lol

EDIT: looooooool

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 19 maja 2020, o 10:38 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
:lol2: :lol2: :lol2:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 19 maja 2020, o 12:23 
Avatar użytkownika
Heavy Metal Troll
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:47
Posty: 5802
Zawiadomili prokuraturę?

_________________
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 19 maja 2020, o 16:54 
Avatar użytkownika
menda+
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 15:19
Posty: 4979
Lokalizacja: Tír na nÓg
No już by taki nie był że by nie ułaskawił...

_________________
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 22 maja 2020, o 22:52 
Avatar użytkownika
Heavy Metal Troll
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:47
Posty: 5802
Można głosować na liście przebojów PiS. Notowanie drugie.

https://wyborcza.pl/7,75398,25968368,wy ... azety.html

_________________
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 23 maja 2020, o 13:59 
Avatar użytkownika
Stary Człowiek, A Może
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:57
Posty: 6347
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)
Trochę niesprawiedliwe dla Kurskiego bo zamiast tak jak na liście czyli:

"Skok Kurskiego z prezesa na doradcę"

powinno być

"Skok Kurskiego z prezesa na doradcę i z powrotem na prezesa"

Miałby szanse na lepszy wynik.

_________________
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 23 maja 2020, o 14:15 
Avatar użytkownika
Heavy Metal Troll
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:47
Posty: 5802
To prawda, ale kwestie transparentności regulował Jacek Sasin, więc to jednak my raczej coś źle myślimy.

_________________
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 21 lutego 2021, o 11:04 
Avatar użytkownika
rooooooooooki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:09
Posty: 5033
Hej

Jak chcecie, to możecie pomóc - kończymy właśnie badanie o przekazach medialnych w pierwszej fali pandemii. Ankieta jest jeszcze aktywna, więc wrzucam linka:

https://mediacovid.amu.edu.pl

Raport w ENG będzie jak go napiszę prawdopodobnie na przełomie kwietnia/maja.

_________________
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 21 lutego 2021, o 23:39 
Avatar użytkownika
Bakelitowy Samiec Alfa
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:04
Posty: 1938
Done, chociaż mylące jest ostatnie pytanie - jest tylko odpowiedz "Sojusz Lewicy Demokratycznej".

Ja wiem ze tak się nazywał komitet wyborczy, ale jak ktoś intencjonalnie głosował np. na Razem to taka odpowiedź mu się na język nie ciśnie :)


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 22 lutego 2021, o 09:58 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Gotowe.

Swoja droga mam uwage, ale podkresle ze Ty znasz sie na ankietach nie ja :).

Jedno z pytan odnosi sie do zmiany stosunku do obostrzen (jak dobrze pamietam chodzi o to ze z uplywem czasu denerwuja, staja sie obojetne, nie zmienia sie). Wydaje mi się ze brak kontekstu do tej odpowiedzi (czyli poprzedzajacego pytania o stosunek do obostrzen w okresie marzec-maj) moga w tym pytaniu wyjsc niemiarodajne wyniki, bo czesc krytycznie nastawionych zaznaczy swoja postepuhaca radykalizację w strone rozdraznienia/obojetnosci, a część "brak zmian".

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 28 lutego 2021, o 21:11 
zielony
Offline

Dołączył(a): 1 stycznia 2015, o 21:56
Posty: 896
https://twitter.com/i/status/1366102520146329600


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 1 marca 2021, o 12:12 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
Obczajcie to gónwo:
https://youtu.be/DARVcyt_Z70

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 1 marca 2021, o 22:38 
Avatar użytkownika
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 20:00
Posty: 7437
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków
Ale że nie wspomnieli o tym, jak powstrzymał Turków pod Austerlitz...

_________________
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 2 marca 2021, o 14:56 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
grel3gargamel napisał(a):


Wow, TVP przekopało się już dawno przez totalne dno i jest w połowie drogi do wnętrza Ziemi...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 25 kwietnia 2021, o 23:06 
zielony
Offline

Dołączył(a): 1 stycznia 2015, o 21:56
Posty: 896
Obrazek
Polska prasa prawicowa w najwyższej formie


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 25 kwietnia 2021, o 23:53 
Avatar użytkownika
rooooooooooki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:09
Posty: 5033
ja tam wole trotylową antologie budowaną od 2019 roku przez "sieci":

Obrazek

Obrazek

_________________
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003


Góra
 Zobacz profil  
      
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2494 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL