FSGK.PL

since 1998
Teraz jest 3 maja 2024, o 18:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 2 listopada 2019, o 08:48 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Kontynuacja takiej serii zasługuje na nowy wątek a nie na kiszenie się w luźnym! ;)

Na Blizzconie pokazali trailer i fragment gameplayu "czwórki"!
Czytam komentarze i póki co zdecydowana większość jest zdecydowanie pozytywna: klimat, styl graficzny, drzewko umiejętności, słowa runiczne...

Trailer też niczego sobie, ale wiadomo, że Blizzard od zawsze umiał w filmiki.

Termin - podobno za rok, ale skończyć się może i nad dwóch :]


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 2 listopada 2019, o 10:27 
Avatar użytkownika
menda+
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 15:19
Posty: 4979
Lokalizacja: Tír na nÓg
A będzie na komórki? ;)

_________________
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 2 listopada 2019, o 16:31 
Avatar użytkownika
Współpraca GL
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 09:00
Posty: 606
Lokalizacja: Wawa i okolice
Trailer - wow. Nie spodziewałam się aż tak ciężkiego klimatu. Jest git.
Gameplay - obejrzałam chyba z godzinę, po trochu każdej klasy. Wygląda obiecująco. Nie mam do końca przekonania co do tego elementu niby-mmo, że ganiamy po mapie razem z innymi. Ale teraz jeszcze za wcześnie żeby wyrokować.
Trochę zaskoczenie (dla mnie przynajmniej), że ogłosili grę i od razu dali ludziom pograć w demko. Okej, dość mocno ograniczone, ale jednak. Trzeba śledzić temat, bo potencjalnie może być z tego fajna siekanka.

_________________
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 2 listopada 2019, o 21:22 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
No klimat tym razem Diablo jak się patrzy :D

Pomysł na gameplay wyraźnie przeprosinowy dla fanów pierwszych dwóch cześć Diablo i bardzo fajnie. Tylko czy współczesny Blizzard potrafi dowieźć coś na miarę Diablo 2?

Zobaczymy. Ja tam liczę na to, że remake Warcrafta 3 wyjdzie przed świętami

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 3 listopada 2019, o 09:08 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
Path of Exile

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 18 listopada 2019, o 17:40 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
Ja się boję tego aspektu pseudo-mmo. Bo od kiedy mieszkam w lesie to mam internet satelitarny i ping 666 ms :D Więc ciężko będzie w jakąkolwiek dozę mmo wejść.

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 18 listopada 2019, o 17:42 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
Path of Exile?

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 18 listopada 2019, o 18:16 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
Nie grałem jeszcze, ale ten theorycrafting przy buildach mnie trochę przeraża...

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 18 listopada 2019, o 21:38 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
Meh, to bicie piany.
Żeby fajnie sobie pograć bierzesz sobie zwykły archetyp czrodziejka/zabojca/barbarzynca/co tam chcesz i zwyczajnie grasz.

Do skończenia kampanii to wystarczy

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 25 listopada 2019, o 08:45 
Avatar użytkownika
złoty
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:41
Posty: 2141
Po obejrzeniu story trailera cieszy mnie powrót Iona Irenicusa do świata żywych (?).

_________________
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 31 lipca 2020, o 15:23 
zielony
Offline

Dołączył(a): 25 lipca 2020, o 16:35
Posty: 1
Że tak zaofftopuję, myślicie, ze do czasu wydania Diablo 4 ktoś w końcu rozwikła "lostową" tajemnicę z Diablo III? Oczywiście o ile to nie jest tylko "statyczny" easter egg... Ale w sumie trochę za dużo elementów składowych (tornado, numery, wrak).


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 31 lipca 2020, o 23:41 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
Jest już Diablo 3?

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 11 listopada 2021, o 10:57 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Nie 4 ale 2 Wskrzeszone!
Blizzard umie w nostalgię!
Gram!


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 13 listopada 2021, o 12:09 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
Jak z wydajnością? W3 remake działał katastrofalnie wolno na dowolnym komputerze...

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 14 listopada 2021, o 14:22 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
U mnie (Ryzen 5, RTX2060, 32 ram) żadnych kłopotów.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 15 listopada 2021, o 13:08 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
A trzeba być w końcu online, czy nie?

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 15 listopada 2021, o 21:30 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Można grać postacią offline, ale online być trzeba chyba bo gra się przez battlenet.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 16 listopada 2021, o 17:15 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
Bleh. Poczekam na światłowód.

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 29 listopada 2021, o 08:50 
Avatar użytkownika
Bambus Junior
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:10
Posty: 1920
Gregor napisał(a):
Jak z wydajnością? W3 remake działał katastrofalnie wolno na dowolnym komputerze...

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka


W3 Reforged dali do zrobienia jakiejś firmie, która o remasterach nie miała bladego pojęcia, Diablo 2 dostało do zremasterowania Vicarious Visions, które stoi za remasterami Crasha Bandicoota, Spyro The Dragon czy Tonego Hawka, generalnie fachury w tym biznesie. Dlatego z poziomu samego remastera D2 jest naprawdę dobre, aktualnie z tego co wiem problemy mogą być z serwerami, generalnie działaniem online... i faktem, że Blizzard (plus Activision, ale sprawa cięgnie się jeszcze z lat kiedy te firmy nie były połączone) to firma, którą należy zaorać do gołej gleby, wypalić ogniem i zasypać wapnem. Nie wiem czy i jak oni wyjdą z takiego PRowego gówna w jakim teraz są. Ja niestety odpuściłem to D2 właśnie ze względu na to, że każdy zakup to jednak wspieranie firmy, która mi moralnie już bardzo mocno nie leży.

_________________
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 29 listopada 2021, o 09:41 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Kurwa jestem tak stary ze nawet nie wiem o co chodzi z Blizzadr/Activision i musialem wygooglac :D

I całkiem szczerze to... nadal nie wiem? Znaczy rozumiem ze odzywa sie klasyczna "poprawnosc polityczna" i XXI w. Niemniej mam wrazenie ze takie afery maja za zadanie bardziej dostarczac milionow odszkodowan nieuprawnionym a nie faktycznym ofiarom. Do tego zapominamy ze pewne standardy rowniez mocno ewoluowaly tak w nas jak i globalnie. Wyciagajac z szafy trupa nalezy jednak miec na to poprawke. Kurde, spojrzmy sami w stecz na siebie i obecne tutaj zarty rasistowskie czy tez mocno nacechowane seksualnoscia.

Pamietajmy ze mowimy o korpo - prosze o naprawde jeden czysty przyklad korpo gdzie globalnie nie dochodzi/dochodzilo na przestrzeni ostatnich 10 lat do mobbingu czy molestowania w dzisiaj rozumianym kontekscie. Tylko jedna. I stawiam dolary przeciw orzechom ze nikt nie znajdzie. To samo tyczy sie mimo wszystko "werbalnego i niewerbalnego molestowania". Pomijajac obecna sytuacje ze za molestowanie werbalne moze zostac uznany jakikolwiek komentarz odnosnie kobiety (mimo wszystko nie dotyczy to facetow w az takim stopniu, kobiety zeby takie oskarzenie ze strony faceta bylo potraktowane powazniej musza sobie bardziej "zapracowac"), a za niewerbalne gapienie sie na przyslowiowe "cycki". Nie chodzi o to ze nalezy to akceptowac, jednak brak "konkretow" i same oskarzenia, choc w dzisiejszym swiecie sa juz podstawa do ferowania wyrokow, mnie po prostu nie przekonuja w 100%. Mowiac brutalnie i wprost, sytuacja mocno mi przypomina afery z celebrytkami i aktorkami ktore czasem same pakowaly sie komus do lozka dla obsadzenia w roli czy w ogole szansy ("bo tak sie robi kariere"), a potem po 10-20 latach mialy o to pretensje do calego swiata, co automatycznie mocno uderza i rozrzedza prawdziwy i istniejacy problem molestowania (z punktu widzenia racjonalizmu i logiki a nie emocji) a nie go wspiera.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 29 listopada 2021, o 12:00 
Avatar użytkownika
Bambus Junior
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:10
Posty: 1920
Razorblade napisał(a):
I całkiem szczerze to... nadal nie wiem? Znaczy rozumiem ze odzywa sie klasyczna "poprawnosc polityczna" i XXI w. Niemniej mam wrazenie ze takie afery maja za zadanie bardziej dostarczac milionow odszkodowan nieuprawnionym a nie faktycznym ofiarom. Do tego zapominamy ze pewne standardy rowniez mocno ewoluowaly tak w nas jak i globalnie. Wyciagajac z szafy trupa nalezy jednak miec na to poprawke. Kurde, spojrzmy sami w stecz na siebie i obecne tutaj zarty rasistowskie czy tez mocno nacechowane seksualnoscia.


Tutaj dochodziło do mobbingu, molestowania, gwałtów na imprezach (upijanie kogoś do stanu gdzie nie pamięta co się działo i zaciąganie do łózka to gwałt), jedna z pracownic w końcu popełniła samobójstwo. Jeden z wysoko postawionych pracowników miał reputację psa na baby, który na każdym wyjeździe firmowym, konferencjach itp. zaciągał jakąś pracownicę do łóżka, albo dobrowolnie albo pod przymusem/podstępem. Jego pokój hotelowy nazywany był Cosby suite. To trochę więcej niż seksistowskie żarty w zespole.

Razorblade napisał(a):
Pamietajmy ze mowimy o korpo - prosze o naprawde jeden czysty przyklad korpo gdzie globalnie nie dochodzi/dochodzilo na przestrzeni ostatnich 10 lat do mobbingu czy molestowania w dzisiaj rozumianym kontekscie. Tylko jedna.


Podaj mi inną firmę gamedevową, która miała na sobie śledztwo federalne przeprowadzane przez Stan.

Mówisz o Korpo, ale po wypowiedziach pracowników, byłych pracowników czy nawet byłego CEO wychodzi, że tam boys club był od wielu wielu lat, kiedy Blizzard był już sławny na tyle, być silnym wpisem w CV ale daleko mu było do corpo czy przejęcia przez Activision.

Ostatnio Blizzardem miały zarządzać dwie osoby w rolach Co-CEO. Jednym CEO była kobieta. Po 3 miesiącach pracy napisała korpolist z wyjaśnieniami jak bardzo jest zainspirowana pracownikami firmy i szybko z firmy spierdoliła. To naprawdę nie jest poziom Ubisoftu czy Riota, gdzie było chamstwo i seksizm ale nie przypominam sobie tam podejrzeń/oskarżeń o gwałt

_________________
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 29 listopada 2021, o 12:38 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
O widzisz. Internety ktore znalazlem o takich oskarzeniach jak gwalt milcza. I tak, zaciagniecie kogos nieprzytomnego do pokoju i wykorzystanie to gwalt. Ale darujmy sobie okreslenie "upijanie kogos do nieprzytomności" jesli ktos Ci alko sila do gardla nie wlewa. Mowimy o ludziach doroslych. Last but not least jesli ktos spity poszedl z wlasnej woli do pokoju "na seks", a potem tego nie pamietal to tego akurat przy calym szacunku nie uwazalbym za gwalt. Kurde wroce do sytuacji z aktorkami ladujacymi w lozku producentow (ktore nawet niekoniecznie byly pijane). To ze powinnismy nazwac to obrzydliwym procederem nie znaczy jednoczesnie ze byl to gwalt, molestowanie czy wykorzystanie. I dla mnie taki sam ostracyzm powinien siegac nie tylko producentow ale i tych wlasnie aktorek ktore chcialy w ten sposob zaistniec. Nie zamierzam "zalowac" doroslych ludzi ktorzy podejmuja bledne decyzje, aczkolwiek z wlasnej i nieprzymuszonej woli.

Co do samobojstwa to moge Ci akurat wskazac wiele korpo w ktorych w trakcie (albo zaraz po) do takowego dochodzi - pytanie czy na pewno nalezy to jednak laczyc z korpo pomimo calego panujacego w nich syfu.

Ja nie zamierzam bronic Blizzarda w najmniejszym stopniu. Nie zmienia to faktu ze wlasciwie "jedyne" co wyczytalem to "byl mobbing, molestowanie i ogolnie chamstwo i skurwysynstwo". No wypisz wymaluj kazde, doslownie KAZDE korpo w ciagu ostatnich 10 lat mozesz pod to podciagnac. Teraz pozostaje to o czym internet milczy (albo ja pobieznie nie znalazlem) czy to molestowanie to facet lazacy i lapiacy pracownice za tylek czy "po prostu" zerknal na ten tylek gdy pracownica sie schylala po dlugopis. Czy w towarzystwie rzucil sprosny zart, czy werbalnie i personalnie do kogos walil uwagi bezpośrednio o tym jaki ma zajebisty tylek/cycki/itp. Wszystko z tego mozesz podciagnac obecnie pod molestowanie, dlatego strasznie nie lubie ferowac wyrokow na zasadzie medialnych doniesien. A sam fakt wszczecia sledztwa przez jakis stanowy urzad wzgledem jakiejs firmy (do tego Kaliforni, ktora jest akurat pelna hipokryzji) nie jest dla mnie wyznacznikiem, tak samo jak wziecie sie za Optimusa przez polski US nie oznaczalo ze Kluska robil walki. Od sledztwa i nawet oskarzen do wyroku daleka droga - a od wyroku do "prawdy" drugie tyle, tylko nie do konca wiadomo nigdy potem w ktora strone.

I dalej - doskonale zdaje sobie sprawe ze w pewnych branzach druga plec bedzie traktowana mniej powaznie, jako "maskotka" czy "ozdoba" i jest to karygodne. Cholernie karygodne. Nie sadze aby w Blizzardzie bylo inaczej bo i nie mam podstaw aby tak uwazac. Jest to chujowizna z ktora nalezy walczyc.

Mam tez drobna uwage - nie zamierzam tutaj roznicowac gamedevu i innych korpo bo i niby dlaczego? Kazda wieksza i bardziej znana korpo to "swietny wpis w cv".


Edit: wiesz, powiem brutalnie - od faktu bycia "psem na baby/na chlopa" (bo dziala to w obie strony, kilka takich osob na wyzszych stanowiskach znam) do "zaciagania pod przymusem do pokoju" dluga droga. Nie znaczy ze jest to niemozliwe ale powtarzam - mowimy o doroslych ludziach.


Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 29 listopada 2021, o 12:48 
Avatar użytkownika
Bambus Junior
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:10
Posty: 1920
Nie mam już sił ani ochoty dyskutować z argumentami "kobiety co same wskakują do łóżka"
I'm out

_________________
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 29 listopada 2021, o 15:20 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Piccolo napisał(a):
Nie mam już sił ani ochoty dyskutować z argumentami "kobiety co same wskakują do łóżka"
I'm out
Ogolnie to grubo i bez sensu, ale spoko.

Fajnie zapewne jest fiksowac sie na czyms co nie zostalo powiedziane nawet w domysle. Ale to akurat Twoj problem.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 29 listopada 2021, o 16:07 
Avatar użytkownika
purpurowy
Offline

Dołączył(a): 17 czerwca 2014, o 15:58
Posty: 7357
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!
Razorblade napisał(a):
Pamietajmy ze mowimy o korpo - prosze o naprawde jeden czysty przyklad korpo gdzie globalnie nie dochodzi/dochodzilo na przestrzeni ostatnich 10 lat do mobbingu czy molestowania w dzisiaj rozumianym kontekscie. Tylko jedna. I stawiam dolary przeciw orzechom ze nikt nie znajdzie.


Mam trzy. Wszystkie firmy w których pracowałem. Co wygrałem?


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 29 listopada 2021, o 16:28 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Matthias[Wlkp] napisał(a):
Razorblade napisał(a):
Pamietajmy ze mowimy o korpo - prosze o naprawde jeden czysty przyklad korpo gdzie globalnie nie dochodzi/dochodzilo na przestrzeni ostatnich 10 lat do mobbingu czy molestowania w dzisiaj rozumianym kontekscie. Tylko jedna. I stawiam dolary przeciw orzechom ze nikt nie znajdzie.


Mam trzy. Wszystkie firmy w których pracowałem. Co wygrałem?
Piwo jak sie spotkamy. Jak wymienisz z nazwy i zapytamy bylych pracowników nie tylko z Kanady ;)

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 6 czerwca 2023, o 21:06 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
Chciałem zagrać sobie w Diablo 4, ale po godzinach ściągania gry i aktualizacji sterowników dostałem z drugiej mańki okienko kolejki do logowania i sobie podarowałem dzisiaj.

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 7 czerwca 2023, o 12:02 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Na PC nie ma wersji pudełkowej ?
Łaj ? Na PS i XBOX jest...

Taki średniowieczniak jak ja nie ma jak tego kupić - paysafecard ma limit 200 pln na transkacje,a mam fobię podawania nr karty itd. w necie...

DAWAĆ MI PUDEŁKO TRUUTNIEEEE!


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 7 czerwca 2023, o 13:08 
Avatar użytkownika
Człowiek-Reklamówka
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 22:51
Posty: 2930
Ummm, a nie ma opcji Blik?


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 7 czerwca 2023, o 14:09 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Chyba nie...zresztą...z BLIKa też w życiu nie korzystałem :D

Jest jeszcze opcja zrobienia giftu na battlencie - gdyby ktoś ufał radnemu na tyle to chętnie podam battletag :>


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 7 czerwca 2023, o 14:34 
Avatar użytkownika
Człowiek-Reklamówka
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 22:51
Posty: 2930
zodi napisał(a):
zresztą...z BLIKa też w życiu nie korzystałem


To już nawet nie średniowiecze, a prehistoria. Naprawdę trochę odwagi, bo niedługo świat ucieknie i nie dogonisz.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 7 czerwca 2023, o 14:42 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Oj tam oj tam.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 7 czerwca 2023, o 17:11 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Slodki Jezu... wstalem o 4, napierdzielalem do 7, pojechalem prowadzic szkolenia, wrocilem o 1 w nocy, gralem dalej do 3, wstalem o 8 i napierdzielalem do 14 (wolne za wczoraj) z 1.5h przerwa. Czuje sie jak dzieciak, a gra sie zajebiscie!

rzeklem i siadam dalej o 19

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 7 czerwca 2023, o 18:05 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
No mi też się udało dzisiaj coś pograć. Zapowiada się lepiej niż trójka!

Idę w łotra tnącego nożami!

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 8 czerwca 2023, o 14:35 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Ja Druidem. Rouge'a biore na drugi strzal.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 8 czerwca 2023, o 22:36 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Gram :)

Driudem też - straszny jakiś grubas taki :]
13 lvl i siekę błyskawicami.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: DIABOLOOO 4
PostNapisane: 10 czerwca 2023, o 00:22 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
No i dalej gram! Dobre to jest!

Nachalne MMO nie przeszkadza tak bardzo (choć trochę tak).

Ale jest miodnie.
Zmieniłem postać na Nekromantę jak się zorientowałem, że Druid za bardzo nikogo nie przywołuje :D

30 lvl i nawet rzeź spoko robię.


Góra
 Zobacz profil  
      
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL