FSGK.PL

since 1998
Teraz jest 3 maja 2024, o 17:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3099 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 maja 2022, o 16:28 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
Ja dalej nie czaję.
Skoro masz jedną sytuację, gdzie loadujesz, żeby zobaczyć co będzie, to w czym problem?
Jeśli autorzy przewidują rozne zakończenia, to nie musi oznaczać kiepskiej historii - patrz fallouty

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 21 maja 2022, o 10:53 
Avatar użytkownika
zielony
Offline

Dołączył(a): 4 września 2014, o 17:06
Posty: 1867
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.
PIOTROSLAV napisał(a):
Ja dalej nie czaję.
Skoro masz jedną sytuację, gdzie loadujesz, żeby zobaczyć co będzie, to w czym problem?
Jeśli autorzy przewidują rozne zakończenia, to nie musi oznaczać kiepskiej historii - patrz fallouty

Jeśli od tej jednej akcji (wybrania odpowiedniej linii dialogowej w rozmowie z 1 typem) literalnie zależą różne zakończenia to nazywam to lenistwem. Nie wiem dokładnie jak było w falloutach, ale w W3:Krwi i Winie, by nie dostać jakiegoś depresyjnego zakończenia, przez ostatnie godziny trzeba było naprawdę uważnie prowadzić rozmowy, słuchać co do ciebie mówią postaci, a potem podejmować nieoczywiste wybory i mieć nadzieję, że dobrze się zrozumiało sytuację. Albo coś szerzej znanego, czyli wątek Czerwonego Barona z podstawki: każdy, kto tylko przeklikiwał się po dialogach i specjalnie nie zastanawiał się z kim wchodzi w jakie układy, dostawał pod koniec w łeb. I tu jest różnica: w DOS2, żeby obczaić inne zakończenia wystarczyło wczytać save i kliknąć w opcję nr 2, 3, 4... W Wiedźminie specjalnie przechodziłem całą grę od nowa, żeby spróbować inaczej rozwiązać zadania.
I nie ma znaczenia, że W3 jest tylko pozornie liniowy, że nie ma pierdyliarda rozgałęzień i opcji ukończenia zadań, że to wszystko tylko iluzja, dym i lustra.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 21 maja 2022, o 11:01 
Avatar użytkownika
Bakelitowy Samiec Alfa
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:04
Posty: 1938
Ja tam w DOS2 nie pamiętam zakończeń bo ta gra fabularnie mnie kompletnie nie obeszła, historia była jakaś taka generyczna i zwyczajnie nieciekawa. Było kilka fajnych rozwiązań fabularnych, ale dopasowanie całej historii do tego by grać różnymi postaciami i w inny sposób powodowalo że brakowało tam hmm chyba autentyczności?

Poza tym akcenty zostały tak rozłożone, że walka to było 95% gry i dłużej się prowadziło potyczkę z 3 szkieletami niż kluczową konwersacje dla rozgrywki. Gra była fajna ale ze względu na mechanikę i humor, czyli absolutnie nie to co w BG było najlepsze.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 21 maja 2022, o 11:06 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
@Ptaszor: I taka argumentacja do mnie trafia. Rozumiem co miałeś na myśli i się z tym zgadzam, że to lenistwo.
Jednocześnie, w dobie youtuba, gdy możesz sobie obejrzeć kompilację "all endings" jakoś nie czuję potrzeby ciśnięcia we wszystkie opcje, żeby zobaczyć co się stanie....

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 21 maja 2022, o 11:21 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
Also, nie wiem czy o tym pisałem... Dawno temu, zanim urodziło mi się dziecko i miałem kiedy grać w gry postanowiłem sobie sprawdzić trylogię ME. Tamże, na samym starcie niemal, była taka sprawa, że zostajesz tym całym agentem specjalnym, zaczynasz sobie zwiedzać stację kosmiczną, wchodzisz do tego burdelu-nie-burdelu i okazuje się nagle, że jego szefowa chce się pilnie z Tobą spotkać... Wszyscy dookoła są tym zaskoczeni, cały personel przybytku, bo normalnie jak chcesz się zapisać na wizytę, to jak w polskim nfz - termin za dwa lata...
I idziesz do tej babki, ona, nieuchwytna, tajemnicza, Ty super specjalny agent, którego nie dotyczy prawo... A ona zleca Ci questa, że karczmie na innym piętrze siedzi jakiś typ i że chciałaby, żebyś w jej imieniu go przeprosił...
Wal się na ryj, krowo - ja jestem agentem specjalnym, a nam grozi zagłada! Wyslij mu maila, albo wyślij swoją pracownicę, a nie zawracasz mi głowę. Jakbyś miała chorą krowę też nie poszedłbym do starego Johana po lekarstwo, bo jestem, kurwa, agentem specjalnym...

No i okazuje się, że gdzieś tam pod koniec gry możesz trafić na miejsce, gdzie jest jakiś stary ołtarz, który nic nie robi, chyba, że pomogłeś tej burdelmamie z przeprosinami, to dałaby ci przedmiot, co by odcyfrował krzaczki na ołtarzu i czegosbys się dowiedział.

Doceniam małe rzeczy, które mają wpływ na dalszą fabułę, ale niech to będzie przemyślane i sensowne.

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 7 czerwca 2022, o 19:23 
Avatar użytkownika
purpurowy
Offline

Dołączył(a): 17 czerwca 2014, o 15:58
Posty: 7357
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!
https://www.youtube.com/watch?v=MtoYZoN ... el=THERACE

Dobry F1 Manager się zapowiada!


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 7 czerwca 2022, o 21:56 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Wiem, czekam... ;)

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 30 czerwca 2022, o 21:35 
Avatar użytkownika
TR-8R
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 20:37
Posty: 4193
Lokalizacja: media polskojęzyczne
Cytuj:
https://www.youtube.com/watch?v=MtoYZoN ... el=THERACE

Dobry F1 Manager się zapowiada!


Powinienem dostać klucz na parę tygodni przed premierą, więc dam znać czy dobry ;)

_________________
CD-Action, RETRO i cdaction.pl


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 30 czerwca 2022, o 23:15 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
DaeL napisał(a):
Cytuj:
https://www.youtube.com/watch?v=MtoYZoN ... el=THERACE

Dobry F1 Manager się zapowiada!


Powinienem dostać klucz na parę tygodni przed premierą, więc dam znać czy dobry ;)
Nawet nie wiesz jak teraz Cie nie lubie!

Chyba ze zalatwisz drugi, moge nawet zaplacic! Wtedy bedziesz moim mistrzem! :D

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 1 lipca 2022, o 01:18 
Avatar użytkownika
purpurowy
Offline

Dołączył(a): 17 czerwca 2014, o 15:58
Posty: 7357
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!
Może zarejestruj na jakimś wspólnym koncie?


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 8 lipca 2022, o 12:57 
Avatar użytkownika
zielony
Offline

Dołączył(a): 4 września 2014, o 17:06
Posty: 1867
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.
A wracając do dyskusji o Baldur's Gate 3.

Wyszedł właśnie patch wprowadzający postać Barda, więc Larian postanowił zorganizować sobie koncert metalowy. Niby wiadomo, że to po prostu strumienie z deweloperami w śmiesznych kostiumach, że Hunter to nie Metallica, ale... czy nas coś omija? Czy przeżywanie wczesnego dostępu wraz z wianuszkiem wydarzeń/strumieni/koncertów/rozmów nie jest właśnie tym doświadczeniem 10/10, które później zobaczymy w recenzjach? Czy w tym modelu zawartość okołogrowa nie jest równie ważna jak sama gra? Podobne uczucie towarzyszyło mi podczas gry w DoS2 - czy coś mnie ominęło? Dos2 było fajną gierką, ale z pewnością nie zasługiwała na 10/10. Grałem w wypucowaną, gotową wersję. Produkt zmieniany i dopracowany wraz z fanami. Wyobrażam sobie, że podobne uczucie towarzyszy ludziom, którzy grają w Star Citizena i wzruszają ramionami. To już? O to było tyle hałasu? Co kołacze mi się w głowie, to oczywisty banał, że we wczesnym dostępie nie cel się liczy, a podróż. Mówiąc językiem biznesu, finalny produkt nie zawiera wszystkich wrażeń, których producent dostarczał zaangażowanym graczom po drodze do premiery. Czy należy zatem wsiadać do tej wesołej łódki i udawać, że te bieda-aktualizacje dostarczają czegoś więcej, czy raczej odpuścić sobie podróż?


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 8 lipca 2022, o 14:08 
Avatar użytkownika
menda+
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 15:19
Posty: 4979
Lokalizacja: Tír na nÓg
Ptaszor napisał(a):
Czy należy zatem wsiadać do tej wesołej łódki i udawać, że te bieda-aktualizacje dostarczają czegoś więcej, czy raczej odpuścić sobie podróż?


biorąc pod uwagę, że wg wiki savy z early access nie będą do przeniesienia do pełnej wersji gry, to chyba można podzielić się na dwa równoprawne nurty - ludzi co mają czas i chęci na przeżywanie każdego patcha - z każdą nową klasą i wypuszczonym aktem, oraz ludzi co chcą dostać skończony produkt i ocenić grę jako grę, a nie doświadczenie sprzedawane wraz z otoczką oczekiwania i jarania się jako społeczność.

Kwestia na co masz ochotę, z tego co kojarzę są na razie 2 akty i 9 klas postaci. Ja nie mam chęci i sił na jeszcze przynajmniej rok przeżywania zajebistości early access.

_________________
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 13 lipca 2022, o 08:25 
Avatar użytkownika
Tęczowy Chłopiec
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:12
Posty: 375
Ptaszor napisał(a):
Produkt zmieniany i dopracowany wraz z fanami. Wyobrażam sobie, że podobne uczucie towarzyszy ludziom, którzy grają w Star Citizena i wzruszają ramionami. To już? O to było tyle hałasu? Co kołacze mi się w głowie, to oczywisty banał, że we wczesnym dostępie nie cel się liczy, a podróż.


To przez przypadek zrobiło Hello Games z No Man's Sky. Miałem ogromne szczęście przeżyć przygodę od Day One do Beyond (czyli No Man's Sky 2.0) - to była naprawdę ogromna frajda.

Po Beyond jeszcze trochę grałem ale zapał już zaczął mi spadać, sprawdzam jednak każdy kolejny update. tryb gry Ekspedycji jest wyraźnie nie mój chociaż tą ostatnią z wątkiem pętli czasowej kosmicznego lewiatana nawet zacząłem choć przyznaję, że trzeba jej poświęcić cholernie dużo uwagi żeby ją rozwiązać, resztę lubię i czasem odpalam grę mimo, że trochę się w niej gubię.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 18 lipca 2022, o 13:23 
Avatar użytkownika
Tęczowy Chłopiec
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:12
Posty: 375
oho, wczoraj Sean Murray z Hello Games opublikowal tradycyjny juz tweet z jedna emotikonka, ktory oznacza nadchodzacy update.

gorzej, bo 12 h pozniej zretweetowal powielajac ta sama emotikonke (silna reka). spolecznosc NMS nie ma pojecia, co to moze znaczyc, mnoza sie teorie.

dzisiaj, jutro, pojutrze powinnismy wiedziec :)


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 19 lipca 2022, o 09:03 
Avatar użytkownika
Tęczowy Chłopiec
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:12
Posty: 375
io io kurwa, dawac mi juz ten update :alien2:


Załączniki:
IMG_9287.JPG
IMG_9287.JPG [ 163.97 KiB | Przeglądane 1083 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 21 lipca 2022, o 11:31 
Avatar użytkownika
Tęczowy Chłopiec
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:12
Posty: 375
jest i on: nosi tytul Endurance i rozwija znaczaco jednostki frachtowcow i to co mozna na nich robic a takze wzbogaca to co dzieje sie w przestrzeni miedzyplanetarnej.

tutaj trailer: https://youtu.be/JSvwcneTNu4

oraz obrazek wraz ze skrótowym opisem a pod linkiem pelne info producenta: https://www.nomanssky.com/endurance-update/


trzeba przyznac ze moduly upraw na frachtowcu maja klimacik, nowa wersja czarnej dziury robi robote jak chuj, dzisiaj wieczorkiem bede jednej szukal! nowa atmosfera w opuszczonych frachtowcach tez jest do sprawdzenia. mozliwosc eksploracji ich dodali zeszla jesienia przy okazji Halloween, czekam niecierpliwie na tegoroczne i nowe straszydla, bo bankowo beda.

i chyba by warto jakis nowy frachtowiec znalezc i kupic...


Załączniki:
IMG_9328.JPG
IMG_9328.JPG [ 101.23 KiB | Przeglądane 1043 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 22 lipca 2022, o 22:54 
Avatar użytkownika
zielony
Offline

Dołączył(a): 4 września 2014, o 17:06
Posty: 1867
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.
Wygląda bardzo ładnie. Jednak zupełnie do mnie nie trafia.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 23 lipca 2022, o 07:36 
Avatar użytkownika
Bakelitowy Samiec Alfa
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:04
Posty: 1938
Wygląda super, ale mi tak samo średnio podchodzi - dla mnie gry kosmiczne zawsze opierały się na ciekawej fabule i świecie (w sensie cywilizacjach, postaciach itd). X Beyond the Frontier, Privateer, nawet Freelancer to rozumiały. Szkoda że nowe gry kosmiczne takie jak NMS, Star Citizen czy Elite tego nie mają..


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 27 lipca 2022, o 16:48 
Avatar użytkownika
zielony
Offline

Dołączył(a): 4 września 2014, o 17:06
Posty: 1867
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.
To sobie pograliśmy...


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 16 sierpnia 2022, o 09:35 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
DaeL napisał(a):
Cytuj:
https://www.youtube.com/watch?v=MtoYZoN ... el=THERACE

Dobry F1 Manager się zapowiada!


Powinienem dostać klucz na parę tygodni przed premierą, więc dam znać czy dobry ;)
I jak tam DaeL? Cos grales? Ja mam gigantyczny hype, a jeszcze 9 dni psia mac do przedpremierowego EA...

Dawac mnie to tu i teraz!

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 25 sierpnia 2022, o 13:52 
Avatar użytkownika
purpurowy
Offline

Dołączył(a): 17 czerwca 2014, o 15:58
Posty: 7357
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!
https://www.racefans.net/2022/08/24/f1- ... ment-game/

Recka RaceFans. Widać sporo rzeczy do poprawy...


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 26 sierpnia 2022, o 21:58 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Matthias[Wlkp] napisał(a):
https://www.racefans.net/2022/08/24/f1-manager-2022-the-racefans-review-of-the-official-formula-1-management-game/

Recka RaceFans. Widać sporo rzeczy do poprawy...
E tam. Ja gram. Jest fajnie. A na naszym kanale yt mozesz zobaczyc ;)

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 26 sierpnia 2022, o 23:56 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Matthias[Wlkp] napisał(a):
https://www.racefans.net/2022/08/24/f1-manager-2022-the-racefans-review-of-the-official-formula-1-management-game/

Recka RaceFans. Widać sporo rzeczy do poprawy...
Swoja droga to teraz przeczytalem i... nie wiem. O ile rozumiem narzekanie np. ze kierowcy sie nie "starzeja" jesli chodzi o statystyki (pamietajmy ze recenzja byla na bazie press release, wiec cholera wie czy w day one nadal tak bedzie - ja juz dzis mialem 300mb patch) czy ze nie ma unlap (jeszcze nie wiem - jesli nie ma to dupa i mam nadzieje ze to szybko zalataja), o tyle "narzekanie" na brak realizmu iz zwykle odpadaja ci sami kierowcy jest... No ekhm, to F1. Zwykle w Q1 odpadaja ci sami. Wazniejszy jest wyscig i to czy tam moze sie cos wydarzyc.

Ja mam ogromny hype, gra jest przesliczna, poziom zarzadzania wydaje sie mega zlozony, a Aston Martin gowniany jak w rzeczywistosci wiec... Bawie sie przednio. Tylko ze jestem po "az" 2 wyscigach, bo jesli chcialbym wszystko rozgrywac w czasie 1:1 to na kazdy weekend ok 6h nie moje, a tyle zdrowia nie mam...

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 28 sierpnia 2022, o 12:55 
Avatar użytkownika
purpurowy
Offline

Dołączył(a): 17 czerwca 2014, o 15:58
Posty: 7357
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!
Czyli polecasz? Nie bardzo mam czas oglądać kilka godzin streamu YT...


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 28 sierpnia 2022, o 15:32 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Matthias[Wlkp] napisał(a):
Czyli polecasz? Nie bardzo mam czas oglądać kilka godzin streamu YT...
A po kiego kilka godzin streamu? Mowie o naszym kanale. Odcinek to godzina na caly weekend itp., a dopiero ucze sie "scinania" i obróbki ;). Ale spoko, rozumiem.

Więc w skrócie - tak, polecam. Nawet jak widzę błędy"im dalej w las" itp. to bawie sie swietnie. I mimo wszystko mam wrazenie ze jest kilka razy lepiej niz w Motorsport Manager. Sam jeszcze SC nie uswiadczylem ale faktycznie widzialem ze nie ma oddublowania (F1 22 od Codemasters tez nie ma od lat - nie ogarniam tego). Dla mnie jak na managera to akurat chyba najwiekszy minus, zwlaszcza ze prowadze AM...

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 30 sierpnia 2022, o 20:36 
Avatar użytkownika
purpurowy
Offline

Dołączył(a): 17 czerwca 2014, o 15:58
Posty: 7357
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!
Obejrzałem twoje dwa ostatnie streamy i potwierdza się niestety to, że opony są skopane. Prawie nie ma różnicy między twardymi a miękkimi. Jedź na 1 stop zawsze, dopóki nie zmienią czegoś...


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 31 sierpnia 2022, o 08:05 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Czy ja wiem czy nie ma? Nie zgadzam sie z ta teza akurat, ale rozumiem ze mozna tak uwazac. Mam wrazenie ze najwiekszy problem jest z wplywem paliwa i jego ciezaru.

Az mysle czy nie zrobic testu i nie wziac Ferrari/RB a potem sprobowac poleciec na posredniej mieszance w Q2 ;)

Mam wrazenie ze wszyscy oczekuja od gry ze jak masz "szybsza" mieszanke to w F1 przelatujesz wrecz obok przeciwnika, a tak nie jest przecież w rzeczywistości. Ile razy zdarzało się że kierowca "utknął" za kimś na twardszej mieszance i sobie z nim nie radzil. Nawet jak wspomnimy ostatni wyscig tamtego sezonu to VER na miekkiej mieszance mimo wszystko mial problem z wyprzedzeniem HAM na, umowmy sie, zarznietych twardych do tego stopnia ze HAM byl jeszcze bliski odgryzienia sie na prostej potem.

No i zwykle strategia na jak najmniejsza liczbe pit stopow jest ta "wlasciwa" ;)

Jeszcze soiler alert w kwestii mieszanek

Spoiler:
w odcinku ktory bedzie dzisiaj dalem rade wykrecic najszybsze okrazenie w wyścigu AM zmieniajac opony pod koniec na miekkie. Nie musze mówić jak było w kwalifikacjach...


Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 2 września 2022, o 08:03 
Avatar użytkownika
purpurowy
Offline

Dołączył(a): 17 czerwca 2014, o 15:58
Posty: 7357
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!
Ludzie pogrzebali w plikach i niestety słabo to zaczyna wyglądać...

Najbardziej mnie zaskoczyło, że AI używa tylko jednego inżyniera do badań. Czyli w zasadzie każdym zespołem dosyć szybko dojdziesz na szczyt...

Edit: LOL! Do tego temperatura opon jest tylko "naklejką", a nie mierzonym współczynnikiem. Ktoś zmienił temperaturę przegrzewania i taka temperatura zaczęła się pokazywać zamiast tej poprzedniej...


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 2 września 2022, o 19:11 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Nie wiem Matt. Nie mam w zwyczaju szukania bledow w grze w plikach zrodlowych. Ja moge tylko powiedziec ze bawie sie swietnie i to jest to na co czekalem. I serio, widze tutaj duzo wiecej "dobrych" rozwiazan niz w MM. Dla mnie gra o klase wyzej. Ale to moje zdanie.

Az w sumie chetnie poczytalbym co ci sami ludzie pisaliby o FM, ale brutalnie mowiac wole sie dobrze bawic a nie starac min-maxowac nie wiadomo po co i szukac w zrodlach co zrobic zeby wygrac ;).

Ale to ja - widze bledy tej pozycji, natomiast nic co zabijaloby mi przyjemnosc z rozgrywki :)

Cheers!

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 4 września 2022, o 09:14 
Avatar użytkownika
purpurowy
Offline

Dołączył(a): 17 czerwca 2014, o 15:58
Posty: 7357
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!
Razor, widziałem twój ostatni filmik i zastanawiam się, dlaczego zjeżdżasz na zmianę opon przy stanie ~45%? Póki co mam wrażenie, że tempo za bardzo nie spada tak do 30%. Ja albo przedłużam stinty, albo dłużej jadę na push. Gram McL i jak ustawiłem sobie strategie na push non stop to dojechałem 5ty...


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 4 września 2022, o 10:06 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Matthias[Wlkp] napisał(a):
Razor, widziałem twój ostatni filmik i zastanawiam się, dlaczego zjeżdżasz na zmianę opon przy stanie ~45%? Póki co mam wrażenie, że tempo za bardzo nie spada tak do 30%. Ja albo przedłużam stinty, albo dłużej jadę na push. Gram McL i jak ustawiłem sobie strategie na push non stop to dojechałem 5ty...
Jesli chodzi o Strolla to próbowałem klasyczne "undercut" i "overcut". Z Ricciardo, Schumacherem i Tsunoda finalnie się udało ;).

A jeśli o Vettela, to zauważyłem że dochodzi mnie mocno ALO i BOT i stwierdziłem że to dobry moment. No cóż, Ferrari, tutaj jestem ;)

Ale spróbuję pomyśleć o tych 30% i trochę bardziej zwrócić uwagę na tempo na poszczegolnych kolkach na analizie zjazdów. Może faktycznie efekty będą jeszcze lepsze :)

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 26 września 2022, o 10:05 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
Kupiłem na promce za 14 pln Moonlightera. Spoko się gra, bardzo przyjemna gra. Jest poczucie postępu w niej, więc czas szybko leci.

Też na Epic Games jest Gloomhaven za free

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 26 września 2022, o 13:35 
Mr. Kroper
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:56
Posty: 4835
Gloom jest bardzo dobrze przeniesiony z planszy, także polecam bardzo

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 26 września 2022, o 16:57 
Avatar użytkownika
Współpraca GL
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 09:00
Posty: 606
Lokalizacja: Wawa i okolice
Jak ktoś jeszcze nie grał, a ma ochotę na fajną relaksacyjną grę, to polecam Stray. Jakie to jest miłe doświadczenie. Wyzwania to tam raczej nie ma, za to jest ciekawy świat i naprawdę dobrze zrealizowana eksploracja.

A teraz właśnie podchodzę do Cyberpunka, po raz pierwszy (tak, dopadł mnie hype train po obejrzeniu anime). Póki co mam za sobą jakieś 15h i już zdążyłam sobie tak skopać build, że trudno mi robić misje poboczne xD Serio, ja mam wybitny talent do tworzenia postaci niegrywalnych. I teraz jest ból, bo reset skill pointów jest możliwy tylko częściowo... czego nie rozumiem, bo gra jest dosyć złożona, więc trudno wcelować od razu w odpowiednie staty i perki. No, w każdym razie mi jest trudno.

_________________
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 5 października 2022, o 11:28 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
Skończyłem Moonlighter. Kupiłem go na promce za 14 pln. Bardzo sympatyczna gra. Trochę endgame już nudnawy, bo trochę za mało skilli i upgrade do wyboru, ale za taką cenę to luz. Polecam jako szybką gierkę do przejścia w kilka wieczorów. Takie solidne 8/10.

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 7 października 2022, o 07:25 
Avatar użytkownika
Tęczowy Chłopiec
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:12
Posty: 375
kupiles go na promce za 14 pln?


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 7 października 2022, o 09:23 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
Nom, tak

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 11 października 2022, o 09:47 
Avatar użytkownika
Tęczowy Chłopiec
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:12
Posty: 375
wyszedl nowy update do No Man's Sky ale i tak nie jestescie zainteresowani.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 11 października 2022, o 12:55 
Avatar użytkownika
menda+
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 15:19
Posty: 4979
Lokalizacja: Tír na nÓg
Panie, ja musze w koncu skonczyc Wiedzmina 2 i przejsc Wiedzmina 3, bo kolejne juz zapowiadaja ;)

_________________
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 11 października 2022, o 13:33 
Avatar użytkownika
złoty
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 08:43
Posty: 2140
Ło Panie, to ci dopiero kaming ałt :P
Musisz zolt, musisz :D

_________________
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 11 października 2022, o 14:50 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Zupełnie niespodziewanie,przynajmniej dla mnie,pokazał się nowy hak en sleszyk - Undecember. Można za darmo pobrać na steamie. Grim Dawn to może nie będzie ale warto sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 26 stycznia 2023, o 13:49 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Dałem Wolcenowi niemal 3 lata na pozbycie się róznorakich błędów,którymi był naszpikowany. I muszę powiedzieć,że jest naprawdę DOBRZE! Od początku wyglądał świetnie,a teraz kiedy gra się bez crashy,umiejętności działają i nie wywala się do pulpitu (przywołuję tylko wierzchołek z góry lodowej bugów) to gra się miodnie! Gra jest bogata,ale nie przebogata (a taki jest dla mnie Path of Exile).
Zapowiada się zabawa równie dobra co przy Grim Dawn!
A poza tym uważam,że Rosja powinna zostać zniszczona :]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 1 lutego 2023, o 20:01 
Avatar użytkownika
Współpraca GL
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 09:00
Posty: 606
Lokalizacja: Wawa i okolice
Mam Wolcena na wishliście ale jakoś mnie on mimo wszystko nie przekonuje. Szczególnie że mam Last Epoch, do którego wracam co jakiś czas i za każdym razem widać postęp - nowe modele, animacje, reworki, różne usprawnienia. W marcu wlatuje kolejny duży patch (0.9), dadzą długo wyczekiwane multi.

_________________
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 1 lutego 2023, o 23:44 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Ja Last Epoch też mam, ale jakoś, sam nie wiem do końca dlaczego, nie bawiłem się w nim za fajnie... Coś mi tam nie grało z hmm... klimatem... ? Stylem grafiki... ? No coś było nie tak.

W Wolcenie bawię się przednio!


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 2 lutego 2023, o 00:44 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Już wiem co to między innymi jest! Feeling broni! Tak! W Wolcenie czuję siłę uderzeń! Czuć moc i ciężar broni. W LE jakieś to takie wszystko płaskie...nijakie....


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 5 lutego 2023, o 20:30 
Avatar użytkownika
Stary Człowiek, A Może
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:57
Posty: 6347
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)
Gram sobie w AC Valhalla, gra mi się podoba, jak zresztą każda z tej serii, z którą miałem kontakt. Wiadomo, Ubi ostro poszło w nowe standardy i od pewnego czasu te gry tworzy cyt. "zespół ludzi o różnych wierzeniach, poglądach i orientacjach seksualnych" czy jakoś tak. Jest w tej grze konsekwencja - połowa przeciwników to kobiety, swoją drogą fajnie krzyczą jak się je zabija i często dopiero po tym krzyku można poznać, że walczyło się z kobietą. W naszej drużynie też połowa to kobiety a główny bohater to chyba nawet jak chcemy jest zmiennopłciowy czy inny niedookreślony. Trochę się przestraszyłem tej opcji i wybrałem jednak zakapiora płci męskiej.
Ale do meritum. Otóż w osadzie założonej przez klan głównego bohatera po wygnaniu z Norwegii do Anglii jest sklep. W tym sklepie handlarką jest ...Chinka. Tak, Chinka (Anglia, IX wiek). Mówi o sobie, że jest zwyczajną dziewczyną, która pewnego dnia wsiadła na statek (!), bo szukała miejsca do lepszego życia. Jej marzeniem jest sprowadzić swoją rodzinę z Chin do Anglii. No i teraz wchodzi nasz główny bohater, cały na biało, przypomnijmy zakapior z Norwegii, z zawodu zabójca i grabieżca i oświadcza "To wspaniale, pamiętaj, że wszyscy jesteście tu mile widziani".
Ten kurwa łaskawca 5 minut wcześniej spalił klasztor, wymordował jego obrońców i ukradł łupy ale wiecie - jeśli chodzi o imigrację to jest na tak. Spoko gość. Należało to podkreślić. Co prawda jest w Anglii od kilku dni ale spoko. No gdzieś te zrabowane biednym Anglosasom łupy trzeba sprzedać, wiadomo, że najlepiej Chińczykom ;)

P.S. W ogóle jestem odrobinę rozczarowany, bo na pudełku jest napisane coś w stylu " Like a Viking" czy jakoś tak a nie mogę znaleźć pod którym klawiszem jest łapanie niewolników i gwałcenie mniszek w klasztorach :P

_________________
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 9 lutego 2023, o 10:11 
Avatar użytkownika
Parmezan
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 12:06
Posty: 3864
Ogrywam sobie The Last Spell.
Bardzo fajan gierka rougelike rpg gdzie bronimy wioski przed magicznymi zombiakami. Gra jest niby ciągle Betą, ale i tak gra się super.

_________________
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 17 lutego 2023, o 10:40 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Mając na uwadze betę i w ogóle proces tworzenia to wielkich oczekiwań nie mam,ale jakaś iskra nadziei się tli... Dziś premiera nowych Settlersów! Takie gry-online nawet nie dostały jeszcze wersji recenzenckiej... A trailer wypuścili dzień przed premierą...No cóż, pożyjemy, zobaczymy.

A poza tym uważam,że Rosja powinna zostać zniszczona :]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 5 marca 2023, o 22:43 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Chu.j z nowymi "niby" Settlersami....

Po dość długich bojach (hamachi, aLobby, ZeroTier....) udało nam się z kumplem uruchomić po LAN-ie czwóreczkę.... Jezusie, jakie to jest piękne!


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 6 marca 2023, o 11:01 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
A na gogu nie ma starych settlersów dostosowanych pod nowe pc?

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3099 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL