FSGK.PL

since 1998
Teraz jest 3 maja 2024, o 18:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 września 2020, o 18:27 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
No właśnie - w marcu, kiedy pojawiły się pierwsze głosy o tym, że organizacja Igrzysk jest zagrożona, wydawało mi się to totalnie nierealne.. JAK ? PRZEŁOŻYĆ IGRZYSKA ? KURŁA! ZŁOTO DLA SIATKARZY BYĆ MIAŁO.... No ale ok, czas pokazał, że jednak do tego doszło. Czas pokazał, że wiele rzeczy, niby niezmiennych i stałych okazało się być zupełnie zmiennymi i niestałymi...
No nic, ale teraz wydaje się, że coraz realniejszy jest scenariusz, że w 2021 też się nie uda ich rozegrać.... A jeśli tak to w okrojonej formie...

Do dupy :(
To już lepiej chyba poczekać do 2022 a następne w 2026 itd... :]

Tak czy siak, temat już założony, a dzięki opóźnieniom jego żywotność się wydłuży ;)


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 30 września 2020, o 09:54 
Avatar użytkownika
rooooooooooki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:09
Posty: 5033
siatkarze nam się zestarzeją i nie będzie ćwierćfinału złota?

_________________
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 1 października 2020, o 11:09 
Avatar użytkownika
złoty
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 08:43
Posty: 2140
Rosną młodzi, złoto będzie :)

_________________
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 21 lipca 2021, o 09:25 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Odbędą się... czy się nie odbędą.... :/


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 21 lipca 2021, o 09:27 
Avatar użytkownika
rooooooooooki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:09
Posty: 5033
to już jest kompletna żenada z tymi IO. Myślę, że nikogo za bardzo nawet już nie obchodzi rywalizacja sportowa, może poza przedstawicielami danych dyscyplin. Przenoszona ciaża i do tego w kolanie.

_________________
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 22 lipca 2021, o 23:42 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Te Igrzyska same zaczynają przypominać kabaret.... :/]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 23 lipca 2021, o 16:57 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Mimo tego wszystkiego dookoła, ceremonia była jedną z najlepszych, jakie pamiętam! A pomysł z prezentacją piktogramów - :o

Dawać mi już jutro tych Persów!


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 26 lipca 2021, o 10:23 
zielony
Offline

Dołączył(a): 1 stycznia 2015, o 21:56
Posty: 896
Jak na razie najlepsza na tych igrzyskach była Holenderka, co myślała, że wygrała złoto w kolarstwie, bo zapomniała o jeszcze jednej rywalce :D

A u siatkarzy widać, że jest problem na rozegraniu, Drzyzga to nie jest najwyższy poziom, ale nikogo lepszego nie mamy


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 26 lipca 2021, o 10:45 
Avatar użytkownika
rzuff
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 18:58
Posty: 4314
Lokalizacja: Warszawa
Szkoda tej Igi

_________________
Obrazek
#sgk 4 life. | +12300


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 27 lipca 2021, o 20:14 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Póki co, to spotyka nas jedno rozczarowanie za drugim ...
Szpadzistki.... :/ Kosz 3x3... :/ Kolarze i kolarki..... :/ Judo... :/ Tenis... :/ Mógłbym tak jeszcze trochę wymienić...

No ale jak to powiedział prezydent "Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa"


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 27 lipca 2021, o 20:37 
Avatar użytkownika
Grzechu z Polityki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:45
Posty: 3510
zodi napisał(a):
Póki co, to spotyka nas jedno rozczarowanie za drugim ...
Szpadzistki.... :/ Kosz 3x3... :/ Kolarze i kolarki..... :/ Judo... :/ Tenis... :/ Mógłbym tak jeszcze trochę wymienić...

No ale jak to powiedział prezydent "Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa"


Musieliby nam zabrać jeszcze kilka medali z poprzednich olimpiad, żeby się w pełni zgadzało ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 2 sierpnia 2021, o 18:11 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
Jutro ten przeklęty ćwierćfinał siatkarzy....
Francję ostatnim czasy raczej ogrywaliśmy, ale statystyka i historia nie ma w tym momencie najmniejszego znaczenia...

JAZDAAAA Z NIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!


ps. w temat dziwnego przesunięcia godziny meczu się nie zagłębiam, ale akurat mi to pasuje :>


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 2 sierpnia 2021, o 21:19 
zielony
Offline

Dołączył(a): 1 stycznia 2015, o 21:56
Posty: 896
No, akurat ostatni mecz z Francją przegraliśmy.

Bardzo ciekawy ten turniej, już dwie mocne, przynajmniej teoretycznie, ekipy za burtą, na szczęście wydaje się, że Polacy grają coraz lepiej. Fajnie by było jakby w końcu udało się zdobyć ten medal.

A to, że dopuszczono amerykańską sztafetę mieszaną do finału pięknie pokazuje, że są równi i równiejsi, fajnie, że nasi dali radę, chociaż tak 150 metrów przed metą nie wierzyłem nawet w podium


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 2 sierpnia 2021, o 21:40 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
grel3gargamel napisał(a):
No, akurat ostatni mecz z Francją przegraliśmy.

Bardzo ciekawy ten turniej, już dwie mocne, przynajmniej teoretycznie, ekipy za burtą, na szczęście wydaje się, że Polacy grają coraz lepiej. Fajnie by było jakby w końcu udało się zdobyć ten medal.


Tak ? Pewnie w Lidze Narodów ? To mój błąd, wydawało mi się, że ostatnio graliśmy z nimi o brąz ME 2019.
Co do samego turnieju to dokładnie tak! Amerykanie zaczęli od mega meczu z Francją, a potem było już tylko gorzej. Argentyna jest świetna! Z nimi w ćwierćfinale też mogłoby być mega ciężko! Iran do domu i to też jest super!


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 2 sierpnia 2021, o 22:55 
zielony
Offline

Dołączył(a): 1 stycznia 2015, o 21:56
Posty: 896
Tak, w Lidze Narodów, choć nie miał on większego znaczenia. Ale była po nim mała awantura, bo N'Gapeth oskarżył Kubiaka i Heynena o rasizm, chyba nikt mu nie uwierzył, ale atmosfera jutro pewnie będzie napięta


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 3 sierpnia 2021, o 16:46 
Avatar użytkownika
rooooooooooki
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 23:09
Posty: 5033
No i ch#&, no i cześć. Piszę to przy stanie 2:6 w tie breaku, ale już nie mam wątpliwości. Po naszych już widać co się wydarzy.

Historia lubi się powtarzać. Wielokrotnie.
Blokiem to przegraliśmy. Francuzi zagrali świetnie w obronie i poezję w ataku. U nas Drzyzga niestety jest hamulcowym, naprawdę nie mamy lepszego reżysera?

:(

_________________
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 3 sierpnia 2021, o 16:57 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
:(
:crying:


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 3 sierpnia 2021, o 17:38 
zielony
Offline

Dołączył(a): 1 stycznia 2015, o 21:56
Posty: 896
Ech no, łatwa grupa (żadna drużyna z niej nie awansowała do półfinału), niby najsłabszy przeciwnik z tamtej a i tak dupa. Zblokowali się w połowie czwartego seta i potem nic nie szło.


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 9 sierpnia 2021, o 12:11 
Kofan Annan
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2014, o 00:36
Posty: 2600
No i po Igrzyskach.... Dziwne były... Brak kibiców sprawił, że nawet przed TV oglądało się to gorzej i emocjonowało się o wiele mniej... Ale i tak szkoda, że już po - lubię ten czas.

Ja tych IO nie odbieram jakoś szczególnie dobrze też wiadomo dlaczego - siatkarze. Strasznie mi ich szkoda i żal... Tym bardziej, że ze swoich nor mordy wystawili idioci piszący o siatkarzach jako "produktach marketingowych bez wartości" itd... No ale na idiotów rady nie ma. To, że medalowo wygląda to najlepiej w XXI w. jest fajne, ale nie osusza to moich łez po kolejnym przegranym ćwierćfinale.... :(


Już za półtorej roku ZIO, ale te mnie mało interesują. Bardziej cieszy mnie to, że Paryż już za 3 lata :) No i godziny transmisji "na żywo" dużo bardziej ludzkie :]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 9 sierpnia 2021, o 20:46 
Avatar użytkownika
Stary Człowiek, A Może
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 21:57
Posty: 6347
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)
Większość medali to lekkoatleci a przy okazji zawodowi żołnierze.
Fajnie, że jest możliwość uprawiania sportu na wojskowym etacie ale ponad 30 lat po upadku komuny mogłoby się wydawać, że sport w Polsce będzie miał solidniejsze podstawy.
Myślę, że wynik w LA trochę zaciemnił obraz. Czy też może za bardzo rozjaśnił.

_________________
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]


Góra
 Zobacz profil  
      
PostNapisane: 10 sierpnia 2021, o 20:24 
zielony
Offline

Dołączył(a): 1 stycznia 2015, o 21:56
Posty: 896
Generalnie chyba poszło w miarę zgodnie z planem, większość prognoz obstawiała około 12 medali, było trochę więcej. Wiadomo, że było trochę rozczarowań (koszykówka 3x3, siatkarze) i że cztery medale w młocie były raczej niespodziewane. Ale generalnie było tyle medali co powinno być ;)


Góra
 Zobacz profil  
      
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL