FSGK.PL

since 1998
Teraz jest 3 maja 2024, o 17:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hearthstone
PostNapisane: 15 marca 2017, o 20:02 
Avatar użytkownika
Współpraca GL
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 09:00
Posty: 606
Lokalizacja: Wawa i okolice
W Zaułkach nie było nic co by mnie zainteresowało. Un'goro to co innego. Dinozaury, elementale i fajne mechaniki. Tak w ogóle to trzeba grać w grę, a właściwie bójkę, bo dają pakiet z nowego dodatku (otworzyć można będzie dopiero po premierze): http://www.hearthpwn.com/news/2319-enco ... eeks-brawl

_________________
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: Hearthstone
PostNapisane: 7 kwietnia 2017, o 20:21 
Avatar użytkownika
Współpraca GL
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2014, o 09:00
Posty: 606
Lokalizacja: Wawa i okolice
I jak wrażenia?
U mnie generalnie bieda. Na 27 paczek dostałam 5 epików i tylko 4 nadprogramowe rzadkie, reszta to commony, i to masa powtórek. Żadnej legendarki, żadnego questa.
Trzeba będzie coś ukrafcić, tylko nie wiem co. Najchętniej quest na szamana albo priesta. Niestety pyłu mam tylko na jedną legendarkę... Do kapłana z questem przydałby się N'Zoth, którego nie mam. A do szamana z questem musiałabym trochę murloków dokrafcić, tylko już pyłu nie styknie. Eh. Liczyłam na nieco lepszy drop z paczek.

_________________
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: Hearthstone
PostNapisane: 10 kwietnia 2017, o 09:14 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
Naczy bez Nzotha quest priesta jest do bani. Bo nie masz endgame żeby zabić przeciwnika. To chyba murlok wtedy. Ale zerknij sobie na filmiki jak działa quest łotra, trafiłem go w pawczce i mi się dość podoba.

A ogólne wrażenia są spoko. Wyleciało dużo agresywnych talii z meta, choć ludzi grają nadal pirat warriora. Jednak jest on sporo słabszy, a jak gram szamanem na elementalach to bardzo się cieszę kiedy widzę warriora. Widzę powrót do łask zoo-warlocka, da się nawet grać hand-lockiem na kazakusie. Ogółem całkiem fajna meta, dodatek jest spoko.

Ja otworzyłem 75 paczek (albo 76 nie pamiętam), wpadły mi 4 legendy, choć tylko jedna striucte pod meta - quest łotra. Trochę kart już scraftowałem, ale paczki też będę dokupywał, bo brakuje mi sporo niebieskich i fioletów. No i quest maga chciał bym mieć, ale żal mi dustu...

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
 Tytuł: Re: Hearthstone
PostNapisane: 11 sierpnia 2017, o 11:38 
Avatar użytkownika
Waniaaa!
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 19:07
Posty: 4016
Wyszedł dzisiaj nowy dodatek, wprowadzili nową klasę kart - bohaterów. Zagrywasz kartę bohatera, dostajesz nowy hero power (mooocny), 5 armora i jakiś jednorazowy efekt (np. hunter ma "zadaj 2 dmg wszystkim wrogim minionom").

Wszystkie nowe karty i mechaniki:
http://www.hearthpwn.com/guides/2963-kn ... ones-sixth

_________________
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.


Góra
 Zobacz profil  
      
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 504 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL