Gwint

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkami na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4193
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Gwint

Post autor: DaeL »

Od paru dni mamy już oficjalnie pełną wersję, stąd też moje pytanie - grywa ktoś w Gwinta? Bo jeśli tak, to możemy się umówić na jakieś towarzyskie partyjki, a gdyby chętnych było wielu, to nawet zrobić turniej forumowy.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Gwint

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja kiedyś grałem. Mogę się skompromitować w jakimś turnieju...
Awatar użytkownika
Caspius
niebieskoszary
Posty: 328
Rejestracja: 8 maja 2014, o 20:38

Re: Gwint

Post autor: Caspius »

Gralem za czasow bety, ale dosc szybko sie znudzilo - pay to win bylo zbyt widoczne
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4193
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Gwint

Post autor: DaeL »

Matthias pisze:Ja kiedyś grałem. Mogę się skompromitować w jakimś turnieju...
Oj tam, bardziej chodzi o to, żeby sobie towarzysko pograć i poeksperymentować bez stresu gry w drabince rankingowej. (nie chcę na razie nikogo straszyć turniejem, dopóki więcej osób się nie przyzna do grania ;))
Caspius pisze:Gralem za czasow bety, ale dosc szybko sie znudzilo - pay to win bylo zbyt widoczne
Nie jest tak źle. Ja nie wydałem jeszcze ani złotówki, a mam więcej gierkowej waluty niż potrzebuję w tej chwili. Oczywiście to dlatego, że nie próbuję kupować wszystkich kart jak leci (mam jakieś 40% kart), tylko starannie sobie zakupy planuję pod kątem optymalizowania talii.

Wydaje mi się, że w tej chwili model jest taki, że złoto do kupowania beczek i scrap do craftowania talii są stosunkowo łatwe do zdobycia wewnątrz gry. Trudno się zdobywa tylko pył, potrzebny do transmutacji kart premium. Tylko że karty premium od standardowych różnią się tylko animacją, poza tym to ta sama karta. Innymi słowy - kosmetyka.

W każdym razie na GOG-u można mnie znaleźć pod nickiem DaeL (na wypadek gdyby DaeLów było kilka - mam w awatarze Scorpiona z MK2). Jeśli dodacie mnie do znajomych, to będziemy się mogli zapraszać do gier w Gwincie.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
ODPOWIEDZ