FLEP sezon 2017/2018

... o ruszaniu się.

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: FLEP sezon 2017/2018

Post autor: Razorblade »

Mozecie mnie wliczyc
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: FLEP sezon 2017/2018

Post autor: hat »

Razorblade pisze:Hat - tak powaznie to chyba lepiej byloby na przyszlosc jak na MS czy Euro - miejsca 5-8 i tyle. Albo wlasnie wg sezonu zasadniczego. Ale to moja opinia, najwazniejsze ze swietna odmiana od poprzednich edycji i na prawde dobrze sie sprawdzila :)
Spoko, kolejność poza podium ustaliłem już tylko dla zabawy. Najważniejsza jest i tak pierwsza trójka.

Co do MŚ to myślę że tu lepiej sprawdzi się tradycyjna formuła zabawy ze zbieraniem punktów , typowaniem w ciemno mistrza etc. W tak krótkim czasie nie jesteśmy w stanie ogarnąć systemu ligowego i playoffów.
Zresztą ja organizację FLEPa na MŚ oddaję w ręce Sobiesia, w tym terminie jestem zarobiony. Ale ofkoz zgłaszam się do uczestnictwa :)
Do FLEPa ligowego zapraszam w nowym sezonie 2018/2019.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: FLEP sezon 2017/2018

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tak się zastanawiam, czy nie dałoby się tego MiŚiowego FLEPa zautomatyzować...

Organizator założyłby każdemu arkusz w Google Docs gdzie każdy by sam wpisywał wyniki, a po meczu organizator by blokował komórki. Nawet jeśli ktoś by próbował zmieniać po fakcie (np. organizator był nieprzytomny po ostrej libacji), to zawsze można sprawdzić historię zmian - kto, kiedy jaką komórkę zmieniał i banować cziterów.

Można też podlinkować do zbiorczego arkusza, który by wszystko sumował...

Powinno być proste do zrobienia.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: FLEP sezon 2017/2018

Post autor: Sobies »

Matthias[Wlkp] pisze:Tak się zastanawiam, czy nie dałoby się tego MiŚiowego FLEPa zautomatyzować...

Organizator założyłby każdemu arkusz w Google Docs gdzie każdy by sam wpisywał wyniki, a po meczu organizator by blokował komórki. Nawet jeśli ktoś by próbował zmieniać po fakcie (np. organizator był nieprzytomny po ostrej libacji), to zawsze można sprawdzić historię zmian - kto, kiedy jaką komórkę zmieniał i banować cziterów.

Można też podlinkować do zbiorczego arkusza, który by wszystko sumował...

Powinno być proste do zrobienia.
Twoje pomysły brzmią tak, że z przyjemnością oddam Ci organizację MŚ FLEP jak to ogarniesz w taki sposób jak opisałeś :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6351
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: FLEP sezon 2017/2018

Post autor: Voo »

Dodajmy, że z uwagi na różnicę czasową Matthias mógłby to wszystko ogarniać w czasie gdy my będziemy spali. Czyli wstajemy a tu podsumowanie kolejki gotowe, ha :)

Dajesz Mati! :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4986
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: FLEP sezon 2017/2018

Post autor: Zolt »

Sobieś też by mógł robić kalkulacje przez noc, ale jest leniwą bułą ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: FLEP sezon 2017/2018

Post autor: Sobies »

Zolt pisze:Sobieś też by mógł robić kalkulacje przez noc, ale jest leniwą bułą ;)
Mocne słowa jak na 4 latka ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
ODPOWIEDZ