EURO 2016

... o ruszaniu się.

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: EURO 2016

Post autor: Bambusek »

Widok wkurzonej Krystyny, bo ją znowu Pazdan albo Glik przestawił - bezcenny :)
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3867
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: EURO 2016

Post autor: PIOTROSLAV »

Nie na moje nerwy ten mecz
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: EURO 2016

Post autor: Ptaszor »

Pierwszą połowę mieliśmy piękną (jak znajdę, to wrzucę tę tiki-takę, co Grosicki zamiast strzelać, próbował wrzucać), w drugiej Krystyna miał 2 setki, ale jakoś dociągnęliśmy do dogrywki.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

Podanie piłki do Krychowiaka dzisiaj, to jak schowanie jej na chwilę w sejfie.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: EURO 2016

Post autor: Bambusek »

No to karne.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

w karnych Fabian wyjmuje dwójkę!
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: EURO 2016

Post autor: Bambusek »

Kurwa, ze wszystkich akurat Błaszczykowski nie trafił :(
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7459
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Za pewnie się czuli z tymi karnymi. Po strzale Milika pomyślałem, że za nisko strzelają i jak bramkarz wyczuje, to obroni. I obronił. Trzeba było pchnąć tych leszczy w regulaminów czasie.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 368
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: EURO 2016

Post autor: skoob »

Szkoda tych karnych :/ Ale mimo wszystko za mojego życia tak grającej reprezentacji i takich emocji nie było, więc nie narzekam. Przed turniejem taki wynik brałbym w ciemno
11.XI.2006
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

niestety się nie udało...

nie mam żadnych pretensji do Kuby Błaszczykowskiego. Świetny turniej, napawająca dumą drużyna. Cholerni Portugalczycy mieli więcej sytuacji, ale w sumie znów nie zagrali nic wielkiego. Zero zwycięstw i półfinał, to jest argument przeciwko tej formule turnieju.
Jestem bardzo zadowolony z wyniku reprezentacji.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: EURO 2016

Post autor: Bambusek »

Portugalia sobie wyremisowała medal. Krystyna i przyjaciele nie zdołali wygrać w 90 minut ŻADNEGO meczu na tym turnieju, a w celach statystycznych liczy im się jedna wygrana: ta z Chorwacją.... Szkoda, ale co zrobić.

Finał widzę Belgia ze zwycięzcą meczu Niemcy - Włochy.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2703
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: EURO 2016

Post autor: Cherryy »

Nie ma sensu się smucić. To był magiczny czas. Coś, o czym się będzie wspominać do końca życia. Nie przegraliśmy żadnego meczu.

To dopiero początek.

Za dwa lata Mistrzostwa Świata. :]
Since 2001.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: EURO 2016

Post autor: ThimGrim »

Dlaczego Portugalia sobie wyremisowała? To my zrobiliśmy powtórkę poprzedniego meczu, choć oczywiście o niebo lepszą (założę się, że kolejny mecz też by tak wyglądał ;)) . Ale jak się strzela jedną bramkę na mecz, to tak to potem wygląda. Nie chce mi się sprawdzać, ale wszystkie strzeliliśmy w pierwszej połowie, prawda?
Dobry mecz i dobry wynik na mistrzostwach, oby dalej to rozwijać (tylko zmienić "taktykę" z gry na karne) i bywać chwilę dłużej na kolejnych mistrzostwach Europy, Świata, Ameryki Północnej itd... ;)
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EURO 2016

Post autor: grel3gargamel »

Trochę powtórka meczu ze Szwajcarią. Pierwsza połowa dobra, później wyraźnie słabiej. Lewy strzelił gola, ale czasami mnie irytował niepotrzebnym holowaniem piłki. Fabiański chyba nie umie bronić karnych, może trzeba było zaryzykować jak van Gaal na ostatnich MŚ i wystawić na nie Boruca? No nic, szkoda.

Ale turniej i tak super, byłem sceptycznie nastawiony do Nawałki, a on umiał to wszystko poukładać.


Aha Ronaldo był dzisiaj słabiutki. Po raz kolejny. To nie on ciągnie tę kadrę
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3519
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: EURO 2016

Post autor: Gregor »

Szkoda meczu, ale występ naszych na turnieju historyczny :) Nawałka może dużo zdziałać przez następne 2 lata. No i tyle emocji :)

Lipa, że takie ogóry jak Portugalia się prześlizgnęły :P Mam nadzieję, że w półfinale Belgia przypierdoli im bardziej niż bezrobocie w Portugalii :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: EURO 2016

Post autor: Voo »

Przez te wszystkie lata od 1982 naoglądałem się tyle chujowej polskiej reprezentacji z jakimis malymi przeblyskami od czasu do czasu ze i tak mam wrazenie ze jestesmy w niebie i wynik tej kadry jest i tak niewspolmierny do faktycznej sily polskiej pilki. Nasi grali jak rowni z Niemcami, zaszli dalej niz Hiszpania i Anglia, byli zaangazowani i zdeterminowani, odpadli w godnym stylu a ...jak zdejmowali koszulki to nie bylo zenady jak np. na MS w Korei ;)

Nie zgadam sie ze zabraklo szczęścia bo mielismy go sporo przez caly turniej ;)

Ogolnie to dzieki im za wspaniale emocje absolutnie nie mam odczucia zalu lub niedosytu.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7459
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

A ja mam. Od straty bramki ewidentnie czekali na te nieszczęsne karne. Zabrakło niemieckiej mentalności - po tak szybko zdobytej bramce, w 20 minucie powinniśmy prowadzić 3:0 po szybkich kontrach i patrzeć jak się Krystyna wkurza. Portugalia była w zasięgu, grała momentami bardzo słabo i trzeba ją było dobić. Niestety znowu schrzanił Milik. Lewy się starał ale chyba nikt nie miał tylu niedokładnych podań, co on (inna sprawa, że to raczej koledzy wychodzili nie w tempo). Jestem zły, bo odpadliśmy trochę na własne życzenie. Ale nie wstydzę się polskiej drużyny, a to ogromna różnica w porównaniu z przeszłością. Jest zespół, trochę ułomny ale jest. Jest trener, który zdaje się mówić coś więcej niż tylko "panowie, trzeba biegać szybciej, podawać celniej i strzelać mocniej". Są wreszcie zawodnicy na naprawdę przyzwoitym poziomie.
Brakuje na pewno zmienników i chyba trochę takiej boiskowej złości, a może szaleństwa. Takiego zapieprzania jak Grosik, czy czasem Krychowiak. Gdyby się udało znaleźć jeszcze ze 3-4 dobrych zawodników na ławkę, za dwa lata może być fajnie.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Najpiękniejszy turniej piłkarski w wykonaniu polskiej reprezentacji za mojego życia. Tak, wiem, 1992, ale umówmy się, że piłka na olimpiadzie to jak tenis na olimpiadzie - wygrać fajnie, ale gdzie tu do wielkich szlemów.

Walka, drużyna, zgranie, pomysł, taktyka. Granie jak równy z równym z mistrzami świata, strzelanie goli, nietracenie goli. Jestem dumny z naszej reprezentacji, bo osiągnęła wynik niesamowity, taki, który przed ME wszyscy ludzie z mojego pokolenia braliby w ciemno. Ludzie z pokolenia "znów się skompromitują, czy może tym razem nie?".

A sam mecz bardzo podobny jak ten ze Szwajcarią. Bramka super, chociaż dla mnie ta akcja z rozklepaniem w polu karnym to był najlepszy moment na tym Euro. Polacy zagrali na takiej fantazji i z taką dokładnością, że klękajcie narody. Szkoda, że nie padł gol.

No właśnie, nie wiem czy taki był plan Nawałki, ale na moje za głęboko cofaliśmy się po zdobyciu jednego gola. I wczoraj i ze Szwajcarami, z Ukrainą też. Kiedy ma się przewagę trzeba docisnąć, postawić kropkę nad i. Niech się podkurzony przeciwnik wyszumi, a potem drugi plaskacz i wtedy jest spokój.

Do Kuby nie mam nawet ćwierć pretensji. Wygrał nam praktycznie wszystkie mecze: asysta z Irlandią Północną, gol z Ukrainą, gol i karny ze Szwajcarią. Był najlepszy wśród Polaków w przekroju całego ME i wg mnie razem z Krychowiakiem najlepszym zawodnikiem wczoraj. Serce naszej kadry. Czapki z głów.

Natomiast też mam w głowie pytanie czy mógł Nawałka zagrać Van Gaala. Wpuścić na karne Boruca albo Szczęsnego. Każdy z nich to w pewnym sensie wariat i może wymyśliliby jakiś nowy Dudek dance czy coś w ten deseń. Fabiański - który też miał genialny turniej - w karnych nawet nie był blisko obronienia każdego z 9 lecących w światło bramki. Zabrakło mi z jego strony jakiegoś pazura, jakiejś prowokacji, jakiegoś dekoncentrowania strzelców. Szkoda. Chociaż na pewno Łukasz udowodnił, że jest kozakiem i w niczym Szczęsnemu nie ustępuje.

Nic to, kończy się coś pięknego i mimo żalu po odpadnięciu nigdy nie czułem takiej radości z oglądania Polaków na piłkarskim turnieju. A teraz wyobraźmy sobie, że ta kadra jeszcze się zgra, jeszcze się w klubach ulepszy, Lewandowski i Milik wrócą do ładowania seriami... Na MŚ może być pięknie. Oby tylko nasza największa bolączka - krótka, ba, nieistniejąca ławka - zniknęła.

Dzięki Panowie. Będzie co opowiadać dzieciom.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4324
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2016

Post autor: Turtles »

Niech mi ktoś powie, że nasi nie spuchli w 70-75 minucie...
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 295
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: EURO 2016

Post autor: Mithrandir »

Poza samym świentym wynikiem niezmiernie mnie cieszy, że na ten ćwierćfinał faktycznie zasłużyliśmy - nie jest to efekt błędów sędziowskich, dziwnych zasad awansu czy niskiej formy przeciwników, tylko ciężkiej pracy i umiejętności całej drużyny. Półfinał na ten moment byłby nieco na wyrost, naprawdę trudno czegoś żałować - poza może tym, że jeszcze bardziej na wyrost jest dla Portugalii, i stąd można mieć pewien niedosyt.

A do tego skład reprezentacji jest przecież stosunkowo młody. Niech tylko jeszcze Zieliński dorośnie formą do reszty i będzie w stanie przejąć od Krychowiaka środek pola na połowie przeciwnika, a na ławce pojawią się solidni zmiennicy, to nadzieje na podobny (jak nie lepszy) wynik na MŚ przestaną być wiarą w cuda, a staną się realną kalkulacją :)
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: EURO 2016

Post autor: Bambusek »

ThimGrim pisze:Dlaczego Portugalia sobie wyremisowała?
Mówię o całym turnieju :)

Islandia: 1:1
Austria: 0:0
Węgry: 3:3
Chorwacja: 1:0 po dogrywce (i takim meczu, że Ekstraklasa to przy nim poziom Ligi Mistrzów)
Polska: 1:1

Takie wyniki mają Portugalczycy na tych mistrzostwach.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3867
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: EURO 2016

Post autor: PIOTROSLAV »

"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Jakiś trol szuka taniego fejmu, joł!

Bramki z tego niestety nie było, ale dla mnie to najlepsza akcja mistrzostw w wykonaniu Polaków.

Obrazek

P.S. :D

http://aszdziennik.pl/117735,teatralna- ... -happyendu
Obrazek
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EURO 2016

Post autor: grel3gargamel »

Generalnie tak na chłodno to szkoda tych mistrzostw. Takich szans na pierwszą czwórkę na dużej imprezie może już nie być w najbliższym czasie. Trudno liczyć, że drugi raz trafi się tak łatwa drabinka.

No i rażący jest niemal całkowity brak rezerwowych. W zasadzie całe mistrzostwa poza meczem z Ukrainą grała ta sama 11+Kapustka i Jodłowiec. To też pewnie miało wpływ na to, że od 70 minuty ze Szwajcarią i Portugalią gra wyglądała wyraźnie słabiej. Chociaż nadzieja na przyszłość jest, jakoś ustawi się Zielińskiego, rozkręci się Salamon, może rozwinie się Kapustka


http://www.polsatsport.pl/news/2016-07- ... owtorzony/

OSZUKALI
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Nie pamiętam tej akcji (ostatnie sekundy dogrywki), ale zobaczcie gdzie stoi Kuba, gdyby dostał piłkę...

https://pbs.twimg.com/media/CmS95LkXgAA-6uw.jpg:large
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7459
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Belgowie mają w tej chwili taką obronę, że nawet Milik by coś strzelił. Ale muszę przyznać, że Walijczycy poza nerwowym początkiem grają całkiem dobrze.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3519
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: EURO 2016

Post autor: Gregor »

Obrazek

;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: EURO 2016

Post autor: Ptaszor »

Świetny mecz, Walia ciśnie Belgię! W Belgii nie ma kontuzjowanego Kompanego, a zamiast niego biega na lewej stronie dwóch młodych obrońców, patrz: wyrwa, jaką góra lodowa zostawiła na Titanicu. Taki potencjał, mówili, tyle talentów (w sensie: dolarów) na boisku, mówili, a wystarczy dziura w obronie i Walia ciśnie ich tą lewą stroną. Gol z rzutu wolnego, Williams niepilnowany przez jednego z młodych, prosta sprawa. Jeśli tego młodego z Belgii nie zmienią (na kogo? no właśnie), to będzie jeszcze ciekawiej. Walia ma mnóstwo miejsca na rozegranie piłki, Belgowie grają, jakby z początku mieli zbyt dużo pewności siebie, a później, po wyrównaniu przez Walię, jakby dostali ALS.

Warto oglądać. Bale na 2:1 i Belgia jedzie do domu.

EDIT: a propos obrazka o Portugali, to wczoraj Pepe grał dobry mecz. Moutinho też robił dobre wrażenie, aha, nie zapominajmy o Renacie Sanches.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: EURO 2016

Post autor: snt »

SithFrog pisze:Nie pamiętam tej akcji (ostatnie sekundy dogrywki), ale zobaczcie gdzie stoi Kuba, gdyby dostał piłkę...

https://pbs.twimg.com/media/CmS95LkXgAA-6uw.jpg:large
Ja pamiętam, Piszczek strzelił na wiwat.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: EURO 2016

Post autor: Ptaszor »

2:1 dla Walii!!!! Co się dzieje?
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4846
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: EURO 2016

Post autor: Razorblade »

o... kolejna druzyna (Belgia) ktora przyjechala bez trenera :spy:
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7459
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Razorblade pisze:o... kolejna druzyna (Belgia) ktora przyjechala bez trenera :spy:
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: EURO 2016

Post autor: Ptaszor »

3:1!!! Blegia wraca do domu. Grają 10 km od swojej granicy, daleko nie będą mieli :P
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4846
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: EURO 2016

Post autor: Razorblade »

o. obstawilem wynik dobrze... ale nie dla tych co trzeba :lol2: :lol2: :lol2:
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: EURO 2016

Post autor: Ptaszor »

Oznacza to jednak, że Portugalia może dojść do finału, ponieważ grają z Walią właśnie. Bale vs Ronaldo, fajnie, tylko przez żółtą kartkę drugi filar Walii - Ramsey - nie zagra.
Anyway, po dzisiejszym meczu wolę, żeby to Walia skopała dupę Portugalii :)
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 368
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: EURO 2016

Post autor: skoob »

Belgia - największe rozczarowanie turnieju
11.XI.2006
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7459
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Belgowie udowadniają, że nie ma w piłce rzeczy niemożliwych. Kiedy wszyscy mmyśleli, że nie da się przebić angielskiej kompromitacji, oni pokazali jak koncertowo dać dupy w jeszcze lepszym stylu.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4846
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: EURO 2016

Post autor: Razorblade »

Crowley pisze:Belgowie udowadniają, że nie ma w piłce rzeczy niemożliwych. Kiedy wszyscy mmyśleli, że nie da się przebić angielskiej kompromitacji, oni pokazali jak koncertowo dać dupy w jeszcze lepszym stylu.
:D
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3519
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: EURO 2016

Post autor: Gregor »

To chyba najbardziej nieprzewidywalny turniej ever. Jeszcze niech Germańce odpadną i będą jaja :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2703
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: EURO 2016

Post autor: Cherryy »

Czekam na finał Walia - Islandia.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: EURO 2016

Post autor: Bambusek »

Niemcy grają z Włochami, więc jeśli odpadną to akurat nie będzie aż takie zaskoczenie.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7459
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Pojutrze wszyscy zakładają rogate hełmy w avatarach i zmieniają nicki tak, żeby kończyły się na -son. ;)

Col może zmienić ja Colgrejtdottir.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 295
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: EURO 2016

Post autor: Mithrandir »

Ależ mecz! Cała magia piłki :) Na rzecz Belgów przemawiają tylko błędy sędziego (brak ewidentnej czerwonej kartki i dwóch karnych), ale tak czy inaczej to dziś Walia była zwyczajnie lepsza.
Oby odprawili Portugalię, bo żal bym miał chyba większy niż po naszych karnych..
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Crowley pisze: Kiedy wszyscy mmyśleli, że nie da się przebić angielskiej kompromitacji, oni pokazali jak koncertowo dać dupy w jeszcze lepszym stylu.
Kompletnie się nie zgadzam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7459
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Hazard biegający milion kilometrów w poprzek boiska, Lukaku, który albo przewraca się o własne nogi w angielskim stylu, albo jest wiecznie nie tam gdzie piłka, De Bruyne dośrodkowujący w stylu Kane'a, Carrasco, który od pewnego momentu jakby nie istniał, Najngolan przewracający się od każdego podmuchu wiatru i przede wszystkim najbardziej ogórzasta i beznadziejna obrona świata. Jak dla mnie Belgowie grali bardzo podobnie do Anglików, tyle tylko że Walia zamiast się bronić jak Islandia, cisnęła na wysokie zwycięstwo.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4989
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: EURO 2016

Post autor: Zolt »

Crowley pisze:Pojutrze wszyscy zakładają rogate hełmy w avatarach
zrobione ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: EURO 2016

Post autor: Halaster »

Ten debil Wilmots chyba postawil na Walie, zdjac Carrasco i wstawic defensywnego Fellainiego w 45 minucie, jak sie gra o polfinal? Bez kitu, juz Henryk Apostel by lepiej te druzyne poprowadzil.

Szkoda Belgow, banda zajebistych pilkarzy, z Hazardem, ktoremu sie nie da odebrac pilki, na czele.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Hal +1
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Pq, czytasz to?

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 13367.html

Mou był chujowy, teraz Del Bosque jest chujowy. Pecha ma strasznego ten Iker ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

Marca to szmaciarze, bardziej oni mają kose z Ikerem niż Iker z Del Bosque. Same insytuacje w tym tekście, a już argument że w 2008 miał pretensje za 2001, to okrutne pierdolenie.

Mourinho był chujowy, bo posadził go na ławce kosztem Adana. W kadrze było raczej oczywiste, że przegra rywalizacje z De Geą.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
ODPOWIEDZ