Prawdziwy FLEP - ankieta

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Czy chciałbyś wziąć udział w projekcie FLEP 2016?

Tak, jestem zainteresowany + chcę dołożyć się grupowo do głównej nagrody
9
69%
Tak, jestem zainteresowany, ale chciałbym, aby nagrodą w konkursie było zwykłe "gratulacje".
3
23%
Nie jestem zainteresowany projektem.
0
Brak głosów
Nie wiem po co tu wszedłem, ale oddam głos.
1
8%
 
Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Sobies »

Już od dłuższego czasu miałem w głowie plan stworzenia dużego konkursu w którym co tydzień obstawialibyśmy najciekawsze mecze w europejskich ligach. Po bardzo krótkiej i merytorycznej rozmowie z Cherrym, który również jest "za" mojej inicjatywie + jego wolnej duszy, która opisywałaby przebieg konkursu (a czasem może robiła ciekawe analizy :) ) Jestem skłonny podjąć się zadania zrobienia pełnoprawnej FORUMOWEJ LIGI EKSPERTÓW PIŁKARSKICH 2016 :)

Dlatego zakładam ten temat z pytaniem: Czy chcielibyście wsiąść udział w tej grze ? :)

Prowadziłem na gamelogu FLEP z okazji Mistrzostw Świata w RPA oraz EURO 2012. Jestem gotów prowadzić dużo większy projekt, który trwałby cało rok (albo pół sezonu - proszę o dyskusję).

Najbardziej mnie denerwował fakt, że w ostatnich grach zwycięzca...nic nie otrzymał. Dlatego moim najważniejszym postulatem w tej zabawie jest mała zbiórka pieniędzy. Chciałbym, aby zwycięzca konkursu (oraz miejsce 2 i 3) otrzymały autentyczny puchar z specjalnym grawerem. Koszt takiego kompletu nie jest duży (około 120 zł komplet 3 pucharów z grawerami) i jeżeli ten pomysł dostanie duże poparcie to rozdzieli się koszty.

W grze obstawialibyśmy co tydzień najciekawsze mecze z lig europejskich + specjalne kolejki w ramach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. (Tak uprzedzam: polska liga również jest brana pod uwagę w tej zabawie). :D

Proszę was o dyskusję i głosowanie nad pomysłem. Jeżeli jest to możliwe to również możnaby zainteresować ludzi poza forum. Im więcej chętnych tym lepiej. Głosujcie.

Projekt ruszyłby jesienią wraz z startem wszystkich europejskich lig.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6366
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Voo »

Ja się nie znam na piłce ale mnie to nie przeszkadza w dobrej zabawie. Na pewno obstawiałbym.

Nie wiem tylko czy tak długo trwająca zabawa nie znudzi uczestników, czy za wcześnie nie utworzy się czołówka "poza zasięgiem" i czy obstawianie ogórkowych lig ma sens. Od udziału w ankiecie na razie wstrzymuję się bo jest mi to w sumie obojętne czy będzie nagroda czy nie, zrzucić się zawsze mogę jakby co na pucharek albo jakąś nagrodę rzeczową.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 371
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: skoob »

Jestem za :)
Voo pisze:Nie wiem tylko czy tak długo trwająca zabawa nie znudzi uczestników, czy za wcześnie nie utworzy się czołówka "poza zasięgiem"
Jak kiedyś dawno temu był "duży" FLEP na gamelogu, to z tego co pamiętam walka o 1 miejsce była do samego końca. Z frekwencją też nie było problemu, w końcu to niezła okazja do nabicia paru postów ;)

Co do nagród to fajny pomysł ale może niekoniecznie od razu puchary, ale np jakieś sygnaturki, albo dyplomy dla pierwszej trójki.
11.XI.2006
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Sobies »

Co prawda to prawda, może z tymi pucharami to od razu mnie poniosło, jednak nadal jestem zdania, że jakaś nagroda rzeczowa dla TOP 3 powinna być :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2728
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Cherryy »

A może jedna nagroda za pierwsze miejsce - imienna koszulka wybranego klubu? :)
Since 2001.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6366
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Voo »

Też fajny pomysł!
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7474
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Crowley »

Jestem za ale tylko jeśli nie będzie polskiej ligi. :P Koszulka dobry pomysł.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: hat »

Jestem za koszulką i jakąś ładną sygnaturką na forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Razorblade »

hat pisze:Jestem za koszulką i jakąś ładną sygnaturką na forum.
+1

+ sygi dla calego podium ;)
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: grel3gargamel »

Też jestem za
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Sobies »

Pomysł koszulki jest naprawdę fajny i warto będzie walczyć o taką nagrodę :)

Sygnatury to już nie bardzo moja działka, bo nie mam takich uprawnień, ale nie sądzę, aby nasz kochany admin był przeciwny. :)

Co by nie mówić nadal Was wszystkich proszę o udział w ankiecie. Jest ona dla mnie ważną informacją, ilu potencjalnych uczestników może nasz konkurs liczyć (za chęć udziału uznaję pierwsze 2 odpowiedzi).

GŁOSOWAĆ!!!
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6366
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Voo »

Sygnatury to już nie bardzo moja działka, bo nie mam takich uprawnień
To chodzi o zrobienie sygnaturki i przesłanie jej zwycięzcy. Sam sobie wsadzi... tfu wstawi.

Pamiętam jak kiedyś mieliśmy mistrzostwa w DSJ to ktoś wtedy zrobił świetne sygnaturki w gifie. Szkoda, że sobie tego gdzieś nie zachowałem ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2728
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Cherryy »

Spoko, ja zrobię sygnaturki. ;)
Since 2001.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Prawdziwy FLEP - ankieta

Post autor: Sobies »

Podbiję jeszcze tą ankietę. Nadal liczę na większą frekwencję. Chciałbym, żeby było przynajmniej z 13 uczestników :) Wierzę w Was !!
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
ODPOWIEDZ