Diablo 3

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Olsen
biały
Posty: 92
Rejestracja: 8 maja 2014, o 20:25

Diablo 3

Post autor: Olsen »

Gra ktoś? Ja wróciłem do Diablo po przerwie długiej i w sumie w większej ekipie byłoby lepiej ;)
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 608
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Diablo 3

Post autor: Alexandretta »

W sumie ja też niedawno wróciłam po prawie roku przerwy, i powiem, że jest grywalnie.
Aczkolwiek na grę drużynową się za bardzo nie piszę - online mały, nieregularny.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: Diablo 3

Post autor: cns »

ten bilzerian to jakiś idol gimbazy teraz czy co?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

S2 T3-6 R-GR LFG
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Diablo 3

Post autor: zodi »

Dla mnie z każdym patchem Diablo robi się co raz fajniejszy.
W porównania z tym co dostaliśmy wraz z premierą to kontentu jest chyba z 5 razy więcej.
Już pomijam wszelkiego typu mniejsze i większe usprawnienia.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 608
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Diablo 3

Post autor: Alexandretta »

Dokładnie tak. Jak dla mnie wyjście RoS było przełomem, od tego czasu jest tylko lepiej.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Diablo 3

Post autor: Killashandra »

Ja w zeszłym tygodniu właśnie przekonałam się do gry online z obcymi ludźmi. Jak się gra z kolesiem na 1000 poziomie mistrzowskim to się szybko expuje ;)
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3869
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Diablo 3

Post autor: PIOTROSLAV »

1000 poziom? Brzmi jak nolife
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Diablo 3

Post autor: Killashandra »

Wieczorem grałam z gościem na 1116.. Ja mam 150. Lolz
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Diablo 3

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Made in China?
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

To nie jest wysoki poziom, uwierzcie mi

Ja sam nie gram od dawien dawna i w czasach kiedy sobie grałem nie przesiadywałem kilka godzin dziennie :)
Mam jeśli pamiętam z 370 lev.

EDIT: Bardziej mnie dziwi, że Cię Killa nie wyrzucają z takiego party gdzie grają takie levele... Ja jak pamiętam, jeżeli odstawałem tym poziomem "paragon" to mnie wyrzucali bez powodu z drużyny. BO TAK :) (mimo że miałem bardzo dobry gear).
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Diablo 3

Post autor: Killashandra »

Ale tu sie nie da chyba wyrzucić. Szczególnie jeśli ja jestem hostem. gra losowo przyporzadkowuje graczy do rozgrywki bazując na tym na jakim poziomie trudności grasz i co przychodzisz, misje, szczelinę, głęboka szczelinę itd. Można się odłączyć z gry ale nie zauważyłam opcji wyrzucenia. Zresztą na PS4 w ogóle nie ma dużo opcji xD
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

Uwierz mi, da się :) Klikasz PPM na portret gracza i tam masz opcję (nie pamiętam jak ona dokładnie brzmi) usuń gracza - następnie musisz wybrać powód wyrzucenia (AFK,wulgarność etc. etc.) i po kliknięciu OK następuje głosowanie nad wyrzuceniem gracza. Jeżeli większość wybierze TAK to ... Cię nie ma :)

EDIT: ...nie doczytałem, że grasz na PS4. Więc może na konsolach nie ma tej opcji.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Diablo 3

Post autor: Killashandra »

Właśnie dołączyłam do gry osoby na poziomie mistrzowskim 10 000... Jak to w ogóle możliwe.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

Killashandra pisze:Właśnie dołączyłam do gry osoby na poziomie mistrzowskim 10 000... Jak to w ogóle możliwe.
Jeżeli im na /team chat napiszesz, że jesteś dziewczyną to zapewne przy czyszczeniu głębokich szczelin adrenalina rośnie ;) i na drugi dzień budzą się w niewytłumaczalnych okolicznościach ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Diablo 3

Post autor: Killashandra »

Próbowałeś kiedyś pisać na czacie padem ? :D
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

Ojj próbowałem, nie należy to do przyjemności - prawda :D
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Wczoraj po dłuuuuugiej przerwie od grania w D3 kupiłem dodatek i pograłem kilka godzin. Fajnie znowu sobie pograć, ale legendar 2 razy na jakieś 5 godzin? Słabo.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

Teraz legendy to takie żółtka jak w D2... debilne, ale najwidoczniej ludziom się podoba :(
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Diablo 3

Post autor: SithFrog »

Jutsimitsu pisze:Wczoraj po dłuuuuugiej przerwie od grania w D3 kupiłem dodatek i pograłem kilka godzin. Fajnie znowu sobie pograć, ale legendar 2 razy na jakieś 5 godzin? Słabo.
Wow. To się zmieniło. Ja pierwszego legendara wytłukłem w D3 chyba po 70 h.
Obrazek
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Diablo 3

Post autor: Killashandra »

No chyba że grasz na Udręce 6 to powinny lecieć jak z piñaty.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

Killashandra pisze:No chyba że grasz na Udręce 6 to powinny lecieć jak z piñaty.
Ja ostatnio pogrywałem sobie na luzie na U3-4 i też leciały bez opamiętania. Szokiem było dla mnie jak nie wyleciała legenda w szczelinie, nie wspominając o pewnej ZAWSZE legendzie z głębokiej szczeliny.

Aż chyba sobie zagram, zobaczę co przez ostatni miesiąc się zmieniło :P

EDIT: Ktoś z was to Domownik#2694 ?!
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Sobies pisze:
Killashandra pisze:No chyba że grasz na Udręce 6 to powinny lecieć jak z piñaty.
Ja ostatnio pogrywałem sobie na luzie na U3-4 i też leciały bez opamiętania. Szokiem było dla mnie jak nie wyleciała legenda w szczelinie, nie wspominając o pewnej ZAWSZE legendzie z głębokiej szczeliny.
Ta, ja ostatnio poszedłem U3 robić 5ty akt. Nic mi nie dropiło... dobiłem 65 level... nic. Dopiero na Urzaelu dałem sobie spokój z U3. Poszedłem robić od nowa Cursadera i to jest postać dla mnie. Mało skilli, nie wymaga uber micro jak DH, który był moim mainem i wygląda jak badass ;)
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Żeby nie było, na tym U3 dosłownie jeden przedmiot wymieniłem na DH. Sam syf dropi, a nic poważnego.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

Mój bydlak wciąż w formie mimo, że nie grałem od dawna :)

Obrazek
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: Diablo 3

Post autor: Killashandra »

ja ostatnio zauważyłam że sypie najlepiej w głębokich szczelinach przy grze online na U5 i U6, wtedy sporo setowych np wypada. Nie są to jakieś perełki, ale tak 1 na 15 jest do użycia.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

Zagrałem szczeline zwykłą na U6.... cztery legendy :P Ta gra jest debilna coraz bardziej.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Heh, to mój DH jest ziemniakiem. Ale nadal na U3 nic mi nie dropiło. Hmm, chyba trzeba będzie coś pokombinować. Ale najpierw lvl 70 wbić nim...
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

Jak wbijesz 70 to zobaczysz, otworzy Ci się worek legend.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Jak pomyślę że będę musiał wszystkie moje postacie przebić z tego 60 na 70... Już czuję tą ekscytację (jaaaaaaaaasne).
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Diablo 3

Post autor: Sobies »

Dlatego Diablo jest fajne do pogrania sobie dzień/dwa i potem zapomnienia o niej na miesiąc/dwa :P
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 608
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Diablo 3

Post autor: Alexandretta »

Jutsimitsu pisze:Jak pomyślę że będę musiał wszystkie moje postacie przebić z tego 60 na 70... Już czuję tą ekscytację (jaaaaaaaaasne).
Po co wszystkie? Grasz wszystkimi?
Zrób sobie jedną postacią wątek fabularny z dodatku, a potem odblokowujesz tryb przygodowy, moim zdaniem ciekawszy i fajniej się leveluje.

Ja gram właśnie w trybie z przerwami. Raz na jakiś czas mnie nachodzi, gram z tydzień, i potem przerwa miesiąc, dwa albo trzy.
Na 70 mam większość klas, oprócz barba który zupełnie do mnie nie przemawia i szamana, ale i tak gram tylko mnichem (main) i łowcą (second main).
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Alexandretta pisze:
Jutsimitsu pisze:Jak pomyślę że będę musiał wszystkie moje postacie przebić z tego 60 na 70... Już czuję tą ekscytację (jaaaaaaaaasne).
Po co wszystkie? Grasz wszystkimi?
Tak... zrobiłem wszystkie na 60, to na 70 też pewnie wbije. Ba, część nawet podwójnie bo robiłem obie płcie :alien:

Ale spoko, teraz kończę DH i będę nim nabijał mistrzowskie. A później Crusader, bo jak mówiłem to jest postać która mi najbardziej odpowiada.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Czy Odeg zawsze dropi taki kosmos? Poszedłem na niego raz i buty legendary i setowe rękawice, WTF.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Diablo 3

Post autor: Piccolo »

A ktoś próbował tworzyć postać sezonową? Ja aktualnie mam Crusadera sezonowego, muszę przyznać, kompletny reset wszystkiego (blacksmith, skrzynka itp.) jest całkiem przyjemny po długiej przerwie.
Przy okazji, Blizzard odpalił teraz event (do 20-któregoś maja) z "Totalnie nie Krowim Poziomem". Można znowu klepać mućki z halabardami :D.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Diablo 3

Post autor: zodi »

o co właściwie chodzi z postaciami sezonowymi ?
tworzy się nowego herosa, którym gra się tylko jakiś czas (sezon) ?
jest zupełnie osobny od pozostałych czyli np. itemy zbiera się nim tylko dla niego czy jak ?
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Sezonowce dają możliwość pogrania z nowymi przedmiotami, zdaje się że są też jakieś nagrody za ranking i wbicie 70 levelu (tutaj jakieś skórki do zbroi - transmogryfikacje).

Ja od pewnego czasu pogrywam trochę, jak wrócę do domu to może wrzucę co tam już mi się udało.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Ta DH powstała jakieś kilka dni temu, bo mi Kridershot wypadł. Staty ma podobne do drugiego na Natalii, na którym dobiliśmy do 52 deep riftu z tą ekipą (3 osoby). Liczę że kiedyś wypadnie mi Krider ancient, to będzie jeszcze lepiej. Na pewno muszę zmienic też amulet i karwasze... no i oczywiście wydropić resztę ancient przedmiotów do setu.

Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Diablo 3

Post autor: zodi »

zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Diablo 3

Post autor: zodi »

W środę wyszedł tak dłuuuugo wyczekiwany patch 2.3, a ja akurat na tydzień wyjechałem...
Ktoś grał ? Jak nowa lokacja ? Jak zmiany ? Chce do domu!
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

O, dobrze że mówisz. Sprawdzam dzisiaj w takim razie.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Hmmm, sporo się zmienia w kwestii buildów, teraz mając Kanai's Cube mój Kridershot build obsysa. Oczywiście można go zmodyfikować i tak też robię, ale oczywiście grind. Materiały to teraz podstawa, zwłaszcza Death's Breath i trzeba zbierać tego dużo. Próbowałem grać na U10, udaje mi się, ale jednak za szybko ginę moim zdaniem, na U9 jeszcze jest ciężko i trochę meh. Dlatego teraz siekam na U8, gdzie mam najlepszy rate szybkości zabijania do trudności. Aktualnie większość czasu to robienie questów z trybu przygodowego, ponieważ tam dropią matsy do Kanai's Cube, które pozwalają na kilka rzeczy (dodawanie pasywek z przedmiotów na stałe, przelosowanie przedmiotu).

Znajomy już biega solo 54 deep rift, mimo że wcześniej nie dobijał tak daleko jak ja DH, ale myślę że jak zbiorę cały set na bolasy, to będę też w tych okolicach. Ewentualnie zrobię upgrade na secie Natalii, bo podobno teraz jest najmocniejszy - tyle że go nie lubię bo czuję się jakbym jeździł w F1 kierując ruchami rzęs... zwłaszcza jak wezmę kapliczkę szybkości.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Diablo 3

Post autor: zodi »

Właśnie znalazłem Kosteczkę więc liczę, że zacznie się zabawa :)
Dobrze, że dali sobie spokój z Krainą Prób, podobnie jak ułatwienie z kluczami do Infernalnej Machiny.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Diablo 3

Post autor: Piccolo »

Yup, musze przyznać, że kosteczka jest fajna i znowu daje więcej opcji na wykorzystanie materiałów (tych z rare itemów miałem już ponad 5000). Ta lokacja jest nawet fajna, przypomina mi, klimatycznie, pierwsze lokacje z V aktu Diablo 2.
Baj de łej, ktoś jest w stanie polecić jakiś build dla Witch Doctora?
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

Na tanka jeśli grasz w więcej niż 2 osoby. A tak to pewnie Zunimasa na fetysze plus Helltooth 2 części. Najlepiej sprawdzić sobie coś na diablofans.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Diablo 3

Post autor: zodi »

Ja zacząłem grać Łowcą Demonów i póki co (33 lvl, III akt, poziom Wysoki) jest fun fun fun :)
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Diablo 3

Post autor: zodi »

Pytanko do Jutsiego, Piccola czy tam innych bardziej ode mnie ogarniętych w diablosie.
Trochę dziś pograłem, spotkałem innego Krzyżowca, który był na 890 paragonie (ja mam 421). Trochę, na tyle na ile zdążyłem, przyjrzałem się jego ... kurde, wciąż przychodzi mi do głowy słowo sprzętowi.... :] i kolo miał depeseu trochę ponad 200k. Ja mam ponad 1,2 mln ale to on masakrował o wiele lepiej ode mnie :(
Jak to kurde ?? Wiem, że dps to nie wszystko, ale żeby tak wymiatać mając go tak w sumie niewiele ?
Musimy się kiedyś spotkać na battlenecie, popatrzycie na mój... sprzęt, i może coś doradzicie ?
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Diablo 3

Post autor: Piccolo »

Nie jestem pewien ale chyba bonusy typu "Skill x zadaje y% więcej obrażeń" nie są liczone do DPSu. Np. ja w moim zestawie dla maga mam bonus, że ileś skilli (W tym Arcane Orb i Explosion) zadają 2000% więcej dmg. Może to nie być liczone jako DPS a przez szczeliny pruję jak przecinak.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Diablo 3

Post autor: Jutsimitsu »

O panie, tam idzie takie kombo na tym kruśku że ja wysiadłem w połowie jak mi kumpel tłumaczył. Generalnie wszystko oparte jest na thorns - czyli po prostu odbicie obrażeń. Budujesz się całkowicie na tanka i afaik szybkość ataku, co kończy się tym że napieprzasz nawet po kilka miliardów dmg. :)

Warto sprawdzić sobie buildy na http://www.diablo3ladder.com/

Jakby ktoś chciał coś wieczorami zagrać w tygodniu na sezonie, to napiszcie. Nie jestem może jakoś mocny, ale mogę coś tam dla zabawy porobić.

EDIT: Whooops, sezon się kończy... to w nowym już pewnie :roll:
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Diablo 3

Post autor: zodi »

Chciałem trochę poszperać po forum, do którego dałeś mi linka, ale jestem tam po prostu przytłoczony ilością informacji z których większość nie rozumiem.... :]

Chyba założę na forum D3 temat - jestem ograniczony, mam Krzyżowca, co mam założyć i czego używać by masakrować. Kropka.
ODPOWIEDZ