Hearthstone

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 608
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Hearthstone

Post autor: Alexandretta »

W Zaułkach nie było nic co by mnie zainteresowało. Un'goro to co innego. Dinozaury, elementale i fajne mechaniki. Tak w ogóle to trzeba grać w grę, a właściwie bójkę, bo dają pakiet z nowego dodatku (otworzyć można będzie dopiero po premierze): http://www.hearthpwn.com/news/2319-enco ... eeks-brawl
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 608
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Hearthstone

Post autor: Alexandretta »

I jak wrażenia?
U mnie generalnie bieda. Na 27 paczek dostałam 5 epików i tylko 4 nadprogramowe rzadkie, reszta to commony, i to masa powtórek. Żadnej legendarki, żadnego questa.
Trzeba będzie coś ukrafcić, tylko nie wiem co. Najchętniej quest na szamana albo priesta. Niestety pyłu mam tylko na jedną legendarkę... Do kapłana z questem przydałby się N'Zoth, którego nie mam. A do szamana z questem musiałabym trochę murloków dokrafcić, tylko już pyłu nie styknie. Eh. Liczyłam na nieco lepszy drop z paczek.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Hearthstone

Post autor: Counterman »

Naczy bez Nzotha quest priesta jest do bani. Bo nie masz endgame żeby zabić przeciwnika. To chyba murlok wtedy. Ale zerknij sobie na filmiki jak działa quest łotra, trafiłem go w pawczce i mi się dość podoba.

A ogólne wrażenia są spoko. Wyleciało dużo agresywnych talii z meta, choć ludzi grają nadal pirat warriora. Jednak jest on sporo słabszy, a jak gram szamanem na elementalach to bardzo się cieszę kiedy widzę warriora. Widzę powrót do łask zoo-warlocka, da się nawet grać hand-lockiem na kazakusie. Ogółem całkiem fajna meta, dodatek jest spoko.

Ja otworzyłem 75 paczek (albo 76 nie pamiętam), wpadły mi 4 legendy, choć tylko jedna striucte pod meta - quest łotra. Trochę kart już scraftowałem, ale paczki też będę dokupywał, bo brakuje mi sporo niebieskich i fioletów. No i quest maga chciał bym mieć, ale żal mi dustu...
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Hearthstone

Post autor: Counterman »

Wyszedł dzisiaj nowy dodatek, wprowadzili nową klasę kart - bohaterów. Zagrywasz kartę bohatera, dostajesz nowy hero power (mooocny), 5 armora i jakiś jednorazowy efekt (np. hunter ma "zadaj 2 dmg wszystkim wrogim minionom").

Wszystkie nowe karty i mechaniki:
http://www.hearthpwn.com/guides/2963-kn ... ones-sixth
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
ODPOWIEDZ