Eklezja, czyli luźno o polityce.

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Voo »

Mi też ci kolesie kojarzą się z NSDAP i niechciałbym, żeby sobie paradowali po ulicach tylko, że co na to poradzę czy ktokolwiek poradzi? Są legalni i mogą to robić

Natomiast wroce do tego co pisałes chyba ze dwa razy. O co kurde chodzi z tym WSTYDEM przed znajomymi z Niemiec? Przeciez w calej Europie są takie organizacje a najwięcej właśnie w Niemczech. I to nie są żadni faszyści czy nacjonaliści tylko otwarcie neonaziści, czczący Adolfa, atakujący imigrantów i takie tam.

Znajomi wstydzą się przed Tobą jak się o to pytasz?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Halaster »

Dwie sprawy - po pierwsze nie do końca chodziło mi o to że się jakoś bardzo wstydziłem, bardziej po prostu byłoby zwyczajnie głupio bezpośrednio po wyjściu z muzeum powstania oglądać coś tak wizualnie nawiązującego do tematu wystawy. Szczególnie że dość mocno przeżywali tę wizytę.

Natomiast z drugiej strony, nie widzę powodu żeby automatycznie uznawać coś za ok tylko dlatego że gdzieś indziej jest podobnie. Co jak zapraszam gości do siebie do domu, to nie powinienem posprzątać, bo u nich też jest syf? Nie rozumiem tej logiki - skoro odwiedzają mnie znajomi, którzy nigdy nie byli w Warszawie, to chciałbym im pokazać miasto z najlepszej strony. I tak samo się wstydzę morza billboardow (mimo, że pewnie w Rumunii jest podobnie), jak i bandy łysoli na ulicach (którzy są też w Niemczech czy gdziekolwiek​ indziej).

No i oczywiście gwarantuje Ci, że też byłoby im wstyd jakbyśmy w Berlinie trafili na neonazistów - już mnie przepraszali nawet za techno burdy 1majowe w trakcie mojej ostatniej wizyty.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Voo »

Halu ale tak wracając do punktu wyjścia to o co Tobie chodzi? W naszym kraju, tak jak w każdym normalnym, demokratycznym kraju istnieją organizacje od skrajnie lewicowych po skrajnie prawicowe, więc samo to jest w sobie normalne a nie nietypowe czy nadzwyczajne. Organizują manifestacje i przemarsze i to też jest normalne. Stanowią margines i to mniejszy niż w demokracjach o dłuższej tradycji. Kojarzą ci się z bojówkami faszystowskimi i to też jest normalne bo chyba nie ma siły, żeby nie skojarzyć tego w ten sposób. Jednak nie propagują, prznajmniej oficjalnie, nienawiści rasowej, ustroju totalitarnego itd. i funkcjonują legalnie od lat niezależnie od obowiązującej opcji politycznej (!). Czy są syfem, śmieciem, który należy posprzątać? No nie wiem, to są twoje słowa - człowieka o otwartej głowie, szerokich horyzontach i zapewne zwolennika swobody wypowiedzi i poglądów :D

Więc co? Oczekujesz, ze komuś z nas zrobi się głupio bo istnieje ONR czy też.... co? Chciałbyś zakazać ich działalności?

Moim zdaniem lepiej, że istnieje taka zarejestrowana organizacja niż jakaś nieformalna struktura, której nie możnaby w żaden sposób kontrolowac.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Halaster »

A o co chodzi komuś kto wrzuca smieszne zdjecie kota, albo link do artykulu o strażaku, który uratował dziecko z pożaru?

Tak serio to nie miałem żadnego konkretnego celu, tak se wrzuciłem moje osobiste spostrzeżenie i wrażenie - wiesz, sharing is caring ;)

A z przekręceniem słów o "syfie" to dobra robota, możesz iść do TVP :P
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Voo »

Tak to zrozumiałem. Może trochę opacznie jak teraz patrzę ale widocznie musisz bardziej ważyć słowa :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Halaster pisze:sharing is caring
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

I proszę, kandydat antyrosyjski znów zhackowane maile ma. Nic w nich nie ma, ale próba wpływania na wynik ewidentna. Wyciekł też dokument otwierający konto na Kajmanach. Niestety ktoś zapomniał spłaszczyć warstwy i pół tekstu można sobie przesuwać...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Dzisiaj bez nagrod dla zlotoustych?

Zacznijmy od nowej definicji bolszewizmu...
Asia Mucha pisze:Dzisiejsza partia rządząca nie rozumie co to jest demokracja. Dzisiejsza partia rządząca uważa, że rządzenie większościowe i przegłosowywanie większościowe, to jest demokracja. To jest bolszewizm.
Nastepnie KSPolicji podaje informacje o 9k uczestnikow na poczatku marszu, co kwituje posel PO juz chetny do "rozliczania klamcow"... ze tez mu sie nie chcialo sprawdzic ze GW podobnie szacuje poczatki.... ehhhh ta rozgarnieta opozycja...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Haha! Ale naziści dostali w dupę!

Kurczę, nawet słownik poprawia mi dupa na Duda.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Nazisci w dupe? Kurde nie wiem co by się tu dzialo gdyby ONR dostal nagle w jakichkolwiek wyborach 35%, ale patrzac na panike przy 1000 maszerujacych chlopcach to zawal niektorych gwarantowany... ;)
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Larofan »

tu nawet nie chodzi ze ich jest 1000 ale o to ze nikt ich nie probuje powstrzymywac - robia rozpierdal i jawnie obnosza sie z nielegalnymi nazistowskimi haslami i symbolami a wladza uwaza ze to jest spoko
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4989
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

Czyli co, dobrze by bylo im ten marsz zaklocic i zrobic rozrobe? Zeby pokazac swoje niezadowolenie?
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Larofan »

dobrze by bylo trzymac sie prawa i nie pozwalac na jawnie nazistowskie organizacje w przestrzeni publicznej
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4989
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

No to jest petycja o delegalizacje: link. Sprobowac zawsze mozna.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Larofan »

czyli nie mamy w polsce prawa ktore by zakazywalo takiej symboliki w przestrzeni publicznej?
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

Larofan pisze:czyli nie mamy w polsce prawa ktore by zakazywalo takiej symboliki w przestrzeni publicznej?
Jakiej symboliki? Skórzanych rękawiczek? Ciekawe jak sąd to miałby uzasadnić.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Larofan »

mysle ze latwo to by bylo udowodnic ale dziwi mnie brak checi
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4989
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

Moze w nurcie pozytywizmu zacznij prace u podstaw i uczulaj bliznich na zaistniala sytuacje. W koncu jest to problem, radykalizm narodowych socjalistow, ktory w obecnej sytuacji geopolitycznej moze doprowadzic do jeszcze wiekszej antagonizacji pomiedzy zwolennikami roznych swiatopogladow, ras i wyznan. Zakazac czarnych rekawiczek, zelu do wlosow i brunatnych koszul. Zakazac krzyzy celtyckich, falang i innych symboli jakie tam nosza na transparentach. Zakazac golenia sie na lyso i bialych sznurowek do glanow. To bedzie pierwszy z wielu przykladow tego jak jeden zakaz zmienil swiatopoglad wielkich mas spolecznych i nikt juz nie bedzie wyznawal tej zbrodniczej ideologii, bo przeciez tak bedzie napisane.

A nie pierdolisz, ze nikt nic z tym nie robi.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Larofan »

Zolt pisze:Moze w nurcie pozytywizmu zacznij prace u podstaw i uczulaj bliznich na zaistniala sytuacje. W koncu jest to problem, radykalizm narodowych socjalistow, ktory w obecnej sytuacji geopolitycznej moze doprowadzic do jeszcze wiekszej antagonizacji pomiedzy zwolennikami roznych swiatopogladow, ras i wyznan. Zakazac czarnych rekawiczek, zelu do wlosow i brunatnych koszul. Zakazac krzyzy celtyckich, falang i innych symboli jakie tam nosza na transparentach. Zakazac golenia sie na lyso i bialych sznurowek do glanow. To bedzie pierwszy z wielu przykladow tego jak jeden zakaz zmienil swiatopoglad wielkich mas spolecznych i nikt juz nie bedzie wyznawal tej zbrodniczej ideologii, bo przeciez tak bedzie napisane.

A nie pierdolisz, ze nikt nic z tym nie robi.
wow
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Counterman »

Dla mnie też jest dziwny brak chęci na ukrócenie ewidentnych oznak skrajnego nacjonalizmu. Nie mówię, że jest to proste czy przyjemne, mówię że dziwi mnie brak chęci piętnowania takich zjawisk.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Larofan »

zaraz cie zolt napietnuje juz ty sie nie boj
w nurcie pozytywizmu
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Właśnie to mnie też dziwi. Zamiast tego (także na fsgk) stwierdza się, że "bo tutaj jest jak jest", a dopiero w nawiasie (i to ewentualnym nawiasie albo jako dopisek), pisze się "że to mi się nie podoba i to źle". Czyli naziole już wygrały, bo nikt nawet nic już głośno nie chce mówić. I wszyscy tak będziemy sobie wzruszać ramionami i opowiadać, że 1000 nazioli wiosny nie czyni. Sobie tylko maszerują.
.
.
.
.
.
.
.
Ale to oczywiście źle i nie zgadzam się.
//cichutko dodane małą czcioneczką ze swojego kącika.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4989
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

Przecież to jest idealny kozioł ofiarny na temat zastępczy dla obecnej opozycji. Dlaczego nie ma u nas drugich Niemiec? Bo spalili tęczę (jak głupie palenie tęczy by nie było, dla mnie mocno durne) i mamy ciemnogród.

Z drugiej strony, nie wiedzieć czemu, nasi narodowcy chyba nie odebrali przypomnienia o przejściu na protestantyzm i ciągle oficjalnie pozostają w strukturach rzym-kat z poparciem równie katolickich co oni księży. Chociaż może dzięki temu jeszcze istnieją, bo bez tego oparcia to by ich czapkami nakryli.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4324
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

No bo nie ma antify w Polsce. Poza umysłami obrońców ONR krzyczących "a antifa nie jest wcale lepsza! Slyszcie mnie wszyscy, używam false equivalency argument"!
Zolt ma rację, że zakaz symboliki niewiele zmieni. Ale gdyby wstyd i obciach byloby mówić o sobie "nacjonalista", gdyby ostracyzm towarzyski groził każdemu, kto zacznie nudzić, że za 30 lat nie będzie już Europy !!!!!!11111oneoneonejedenjedenjeden

Gdyby za latanie i krzyczenie o lewactwie i raz sierpem raz młotem i zakazd pedałowania leciała tuba na ryj od każdego przechodnia, to inaczej by to wszystko wyglądało. ONR niech sobie będzie, jako organizacyjka w malutkiej subkulturze skinheadów, z piwnicą do której można wpaść w czasie męczącego powrotu z pracy zdziwić się co tu sie odpieprza, zabic dyżurnego naziste, okraść jego arsenał i iśc na danie śniadaniowe do pobliskiego fastfooda

Wszyscy jestesmy winni, jeżeli nie wykluczylismy jakiegos popieprzonego nacjonalisty kiedyś z naszego życia.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Czyli zbliża się do nas wielkimi krokami Republika Weimarska.

Naziści biją się z komunistami na ulicach. Kto wygra, ten przejmie władzę w kraju.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4324
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

No właśnie się nie biją. Nie mają z kim.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5039
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Pquelim »

Gdyby za latanie i krzyczenie o lewactwie i raz sierpem raz młotem i zakazd pedałowania leciała tuba na ryj od każdego przechodnia, to inaczej by to wszystko wyglądało.
wow, that excalated quickly.


ciekawe, czy wtedy Wyborcza wykupiłaby billboardy w całym kraju z hasztagami o wolności słowa i demokracji :D
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Jak tak czytam niektórych, tak jak ten cytat powyżej, to niektórzy by chcieli, żeby mieli z kim.

W momencie, kiedy do przyjęcia staje się argument, że można komuś dać w ryj za poglądy, wtedy kończy się demokracja. Najpierw dostają Naziści, a potem dostaje sąsiad, bo nawoływał do kupowania krajowej wędliny.

W Republice Weimarskiej na początku bili NSDAP i co? Nawet Hitler dostał kulkę. Ci stopniowo coraz bardziej się zbroili i wiadomo, gdzie zaszli. Historia chyba powinna nauczyć, że bicie Nazistów robi ich tylko i wyłącznie silniejszymi.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Counterman »

Ale toż nikt nie mówi o biciu. My tylko zwracamy uwagę, że jest mówiąc prosto niesmaczne. Można powiedzieć, że pytamy się gdzie jest granica wolności słowa. Bo dla mnie każdy debil krzyczący " [tu wstaw swojego boga/przekonanie społeczne] albo śmierć (tudzież wpierdol)!!!" powinien być zakwalifikowany jako przestępca i dostać stosowną karę. A jak mi ktoś zaraz napisze, że przecież na demonstracjach ONR nie ma takich haseł to ja proponuję kiedyś się przejść z nimi i posłuchać co tam krzyczą.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Tolerancja tolerancja ale jak nie zgadzasz sie z nami to tuba w ryj... slodko... ktos podobno prawo tutaj konczyl... ciekawe

Do reszty nie ma sie co odnosic. Bylo pare dni temu...

No i nazizm, nazisci, nazistowskie... latwo to udowodnic itd... hmmm... udowadniaj, potem pojdziemy do prokuratury
Ostatnio zmieniony 8 maja 2017, o 15:59 przez Razorblade, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Counterman »

Ale czekaj Razor, jak to się ma do mojego posta? Że źle piszę, czy że dobrze piszę? Bo nie czaję w ogóle.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4324
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

To do mnie jest.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Counterman pisze:Ale toż nikt nie mówi o biciu.
Czekaj, kurwa, co? :spy:
Gdyby za latanie i krzyczenie o lewactwie i raz sierpem raz młotem i zakazd pedałowania leciała tuba na ryj od każdego przechodnia, to inaczej by to wszystko wyglądało. ONR niech sobie będzie, jako organizacyjka w malutkiej subkulturze skinheadów, z piwnicą do której można wpaść w czasie męczącego powrotu z pracy zdziwić się co tu sie odpieprza, zabic dyżurnego naziste, okraść jego arsenał i iśc na danie śniadaniowe do pobliskiego fastfooda
A co to wyżej jest? Zarcik? No to ja nie wiem czemu zarcika "raz sierpem raz młotem" nie ogarniasz... :spy:
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Voo »

ThimGrim pisze:Haha! Ale naziści dostali w dupę!

Kurczę, nawet słownik poprawia mi dupa na Duda.
Jeśli 35% poparcia dla przedstawicielki skrajnej prawicy, organizacji jeszcze dekadę temu jawnie antysemickiej, negującej holocaust uważasz za porażkę to ja się zgadzam. To jest porażka ale nie tych co uważasz. Wzrost poparcia o 25% dla politycznego folkloru w ciągu 10 lat, klęska!

Co do ONR to użycie przemocy, żeby nie mogli głosić przemocy, nooo... to lubię. W gębie frazesy ale tych co myślą inaczej najlepiej z piąchy :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Inna sprawa, to czytam tu i ówdzie, że z FN to żadni naziści... Ot taki francuski PiS. Tylko teraz to każdy, kto nie jest entuzjastycznie nastawiony do imigracji i gender spectrum to nazista...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Kurcze, muszę spytać LLothara, może pozwoli mi założyć koncik młodego ONRzyszty. Silny biały Wrocław!
https://youtu.be/fi1vIcvEuKg
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

Czy to prawda, że Macaron dostał 66,06 procent głosów? :D

Pytam, bo wszędzie zaokrąglają do jednego miejsca po przecinku*

*To nie może być przypadek.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3866
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: PIOTROSLAV »

No wiadomo, bo imię bestii to sześćdziesiat sześć i sześć setnych!
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: grel3gargamel »

Matthias[Wlkp] pisze:Inna sprawa, to czytam tu i ówdzie, że z FN to żadni naziści... Ot taki francuski PiS.
No to albo jedno albo drugie :P
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

ThimGrim pisze:Kurcze, muszę spytać LLothara, może pozwoli mi założyć koncik młodego ONRzyszty. Silny biały Wrocław!
https://youtu.be/fi1vIcvEuKg
Kącik Młodego Onanisty dla Thima zatwierdzony!
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

LLothar pisze:
ThimGrim pisze:Kurcze, muszę spytać LLothara, może pozwoli mi założyć koncik młodego ONRzyszty. Silny biały Wrocław!
https://youtu.be/fi1vIcvEuKg
Kącik Młodego Onanisty dla Thima zatwierdzony!
Zaraz założę. Ale w Polityce. Chyba, że przerzucisz mój post z filmikiem do nowego tematu. Tymczasem... Idę się zająć zbieraniem materiałów do koncika, ten tego...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4324
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

ThimGrim pisze:Kurcze, muszę spytać LLothara, może pozwoli mi założyć koncik młodego ONRzyszty. Silny biały Wrocław!
https://youtu.be/fi1vIcvEuKg
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Ptaszor »

Święty Mateusz na ratunek strapionym głowom:
24 Inną przypowieść im przedłożył: «Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej roli. 25 Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. 26 A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast. 27 Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: "Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast?" 28 Odpowiedział im: "Nieprzyjazny człowiek to sprawił". Rzekli mu słudzy: "Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?" 29 A on im odrzekł: "Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy. 30 Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza"».
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 605
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Yankes »

https://www.youtube.com/watch?v=pH4G5nzzv3A
Mozna to potraktowac jako podsumowanie naszej ostatniej dyskusji
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3519
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Gregor »

http://businessinsider.com.pl/wiadomosc ... ue/yk2rkkb

Nie zaczynając nawet tematu jak dziwny i mało rynkowy jest to pomysł, to zastanawia mnie jedno... Jak Francuz przyjedzie na delegację do PL, to będzie dostawał wg polskiej stawki? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Jak ktoś rzetelnie za delegacje płaci to wielkiej różnicy to nie robi

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Crowley »

Rozpisz referendum o wyjściu z Unii, żeby je wygrać i przegraj. Potem w czasie negocjacji o wyjściu z Unii rozpisz wybory po to, żeby zwiększyć swoją przewagę w parlamencie i wygraj je ale zmniejszając swoją przewagę. Idiotyzm level over 9000.
Widzę, że prawica wszędzie jest na podobnym poziomie.

Chyba że to jakiś niesamowicie skomplikowany plan na wycofanie się z Brexitu.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Crowley pisze:Rozpisz referendum o wyjściu z Unii, żeby je wygrać i przegraj. Potem w czasie negocjacji o wyjściu z Unii rozpisz wybory po to, żeby zwiększyć swoją przewagę w parlamencie i wygraj je ale zmniejszając swoją przewagę. Idiotyzm level over 9000.
Widzę, że prawica wszędzie jest na podobnym poziomie.

Chyba że to jakiś niesamowicie skomplikowany plan na wycofanie się z Brexitu.
Bedzie stekanie, zeby przedluzyc czas negocjacji ponad te 2 lata zapewne. Czyli jeszcze dluzsza niepewnosc, ktora nie jest nikomu na reke. Co zrobic.

No i co sie dziwic, ze Teresie tak spadlo, jak zaczela klepac o tym, ze przez terroryzm trzeba zablokowac porno i pokasowac prawa czlowieka...
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

Czyżby ISIS wymieniło angolom rząd?
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Ja rozumiem wywalić prawa człowieka, ale porno? Chyba, że prawa człowieka gwarantują porno.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Zablokowany