Królowie szos

... wszystko co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Co to za dziwny model Hyundaia? O_o
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3866
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Królowie szos

Post autor: PIOTROSLAV »

Multipla Sport?
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Dzięki chłopaki!

Teraz Hyundai musi sprzedawać wszystko, bo ich auta nie idą ;) Swoją drogą, to jest ciekawostka, że salony sprzedaży są bardziej wybredne jeśli chodzi o auta obcych marek, kiedy je przyjmują na swój parking aut używanych. Town and Country też kupiłem od Hyundaia. W salonach Dodge'a nic fajnego nie znalazłem....

Koob - generalnie to nie miałem żadnych problemów z nadwyżką mocy podczas jazdy podobnej, automatyczna skrzynia mocno pomaga. Hydrokinetyczne sprzęgło elegancko dawkuje moc.

Swoją drogą, mam ogromny respekt do RWD. Kiedyś na moich oczach koleś się rozbił BMW ewidentnie tracąc trakcję z tyłu podczas wyprzedania.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

O ja, niezle! Od nowego challengera lepszy jest tylko stary challenger :)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Matthias pisze:Kiedyś na moich oczach koleś się rozbił BMW ewidentnie tracąc trakcję z tyłu podczas wyprzedania.
Been there, seen that. Znaczy nie rozbiłem się, ale bielizna do wymiany. Ale też prawda jest taka, że tylnonapędówka jest bardziej intuicyjna w kwestii wyprowadzania z poślizgu. Dodajesz gazu - dupa ucieka, odejmujesz gazu - dupa wraca (z grubsza :D).
W każdym razie gratulacje. To nawet lepsze niż flipper na strychu albo gwiazda śmierci z Lego.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

O kurwa Matthias, teraz dałeś odczuć, że jesteś z Ameryki...

Jakbyś kiedyś poszukiwał meksykańskiego ogrodnika to ja chętnie. Rośliny na pewno uschną ale samochód będzie czysty.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Voo pisze:O kurwa Matthias, teraz dałeś odczuć, że jesteś z Ameryki...

Jakbyś kiedyś poszukiwał meksykańskiego ogrodnika to ja chętnie. Rośliny na pewno uschną ale samochód będzie czysty.
Obrazek
Voo w przyszłości. :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Zapomniałem dodać, że żona zawsze będzie w dobrym nastroju ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3519
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

Voo pisze:Zapomniałem dodać, że żona zawsze będzie w dobrym nastroju ;)
O shit, Voo nie dość, że pieli chwasty, to jeszcze piecze ciasta! :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

To jest zupełnie nowe uczucie, kiedy jedziesz 100km/h na autostradzie i chcesz spróbować dynamicznie przyspieszyć... a tu auto przyspiesza dynamiczniej niż jesteś w stanie oddychać :D.

Fotki będą jak się pogoda poprawi, bo pod śniegiem i tak nic nie zobaczycie :P.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

A ja w poniedziałek dołączam do klubu Janusza i odbieram służbową Skodę :)

Przesiadka z mojego kochanego Volvo do "Wrony" to bolesny krok - utrata 250 na rzecz 150 koni, fajnego wyposazenia (skóra, audio od h/k, adaptacyjny tempomat etc.) no i chyba przede wszystkim - zamiana kombi na tzw. liftback bedzie szczególnie trudna dla mojego psa..

No ale jak to mówią, darowanemu koniowi..

Jak by ktoś chciał przejąć baardzo atrakcyjny leasing mojej V60tki to zapraszam na priv :)
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Królowie szos

Post autor: koobik »

Cóż, gratuluję. Czy będzie to nowa generacja (czwarta, piękna) czy trzecia ("okular")

Ogólnie to bardzo dobry samochód, na znakomitej platformie. Znakomity w sensie poprawności, neutralności prowadzenia i komfortu. Olbrzymi w środku z wadami typu słabe wyciszenie. No i jest to samochód dla osób pewnych siebie i gwiżdżących na zdanie innych- dla wielu, Skoda to niski prestiż, degradacja, zbyt popularne auto. I say fuck them.
Jako miłośnik motoryzacji- stwierdzam, że to fajne, ładne auto. Daje bardzo wiele w stosunku cena jakość.

Zaboli cię spadek mocy ale 150KM w tej budzie to bardzo fajny, przyzwoity wynik, który daje komfort wyprzedzania, dynamicznej jazdy, etc.

Baaardzo wiele zależy od konfigu, koloru, etc. No i felg L:D
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Halaster pisze:Przesiadka z mojego kochanego Volvo do "Wrony" to bolesny krok
Ale teraz wjedziesz na każdy krawężnik!
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

Rocznik 2018 czyli trójka, wersja ambition z jakimś tam pakietem dodatkowym, w dieslu.

Dobrze ze chociaż z automatem :)
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Królowie szos

Post autor: koobik »

Diesel... To bardzo dobra wiadomość, ponieważ 150 KM w dieslu daje znacznie lepsze wrażenia z jazdy niż 150 w benzynie 1.4/1.5

Mówię to na podstawie dziesiątek tysięcy KM, znam doskonale te silniki.
Różnica jest taka, że diesel ma zdecydowanie wyższy moment obrotowy. Jest dwulitrowy, więc wyraźnie da się odczuć pewną inną kulturę pracy, zapas mocy i spokój w nabieraniu.

350 niutków daje niesamowity stosunek mocy i pojemności do faktycznych osiągów. Ten 150 KM silnik w owiele większym i cięższym Passacie B8 daje radę- 8,6 s. do setki, bardzo dobra dynamika na autostradzie przy prędkościach pow 100 km oraz uczucie zapasu mocy po mieście. Szczególnie przyjemnie jeździ się płynnie, spokojnie i po mieście.
Satysfakcjonująco wciska w fotel a jego spalanie jest fenomalne.
Niestety to diesel, więc telepie, na start/stop niemiło się budzi no i ogólnie jest głośny. O ile w Passacie jest to mistrzowsko wyizolowane i wyciszone, szczególnie cieszy brak wibracji o tyle może to być bardziej odczuwalne w Octavii.

W tej budzie to obiektynie atut, benefit a nie cecha. Osobiście wybierając- brałbym 150 KM w dieslu, jedynym lepszym dla mnie wyborem jest 190KM 2.0 TSI, bo wtedy niższa waga, wszystkie zalety diesla i świetna kultura.

Automat powinien być starsz DSG- z 6 przełożeniami. Z tym dieslem działa kapitalnie, naprawdę- nawet po 172 kkm chodzi jak masełko i dalej cieszy swoją płynnością- przy spokojnej jeździe oraz żwawością- przy jeździe dynamicznej. Wyśmienity tandem.

Masz więc zespół napędowy, na który można się cieszyć
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

A ale to Superb nie Octavia, więc nie taki lekki już
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Halaster pisze:A ale to Superb nie Octavia, więc nie taki lekki już
No wlasnie, widze Koob niezbyt zrozumial.

Milo tez z Twojej strony, ze cieszysz sie z automatu - Twoj kierowca bedzie miec latwiej ;)
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Królowie szos

Post autor: koobik »

to tylko lepiej, bo ogromne auto. A wciąż dynamiczne, moje odczucia w passacie b8 są bardzo dobre, za odczuciami idą faktyczne osiągi, good for You
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Gratki! Tak jak pisze koob - 150KM to już przyjemna jazda. Jeździłem wcześniej Kią forte, która ważyła tylko 150kg mniej niż Twój Superb (bo silnik 2.4), i bardzo sobie chwaliłem. Niutonometry z diesla spokojnie skompensują wyższą wagę.

Możesz do tego Superba założyć sportowe zawieszenie? Jak dla mnie to dobre zawieszenie w zakrętach daje 100% przyjemności więcej z jazdy niż przyspieszenie na prostej.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Gość dostaję Superba i narzeka, czymajciemnie.... ;)
zamiana kombi na tzw. liftback bedzie szczególnie trudna dla mojego psa
Liftback Superb ma na pewno większy bagażnik od Volvo kombi. Ale faktycznie pieskowi będzie trudniej się wyprostować i rozejrzeć.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

Nie no ogólnie to jest fajne auto tylko szkoda ze nie kombi no i jednak w porównaniu do mojego Szweda bedzie trochę mułowate :)

Zobaczymy, w poniedziałek odbieram, jak pies nie będzie cierpiec to jakoś damy radę!
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Królowie szos

Post autor: koobik »

Superb, super auto :) Czekamy na relację.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Po 63 tysiącach przebiegu (!) padł mi silnik w Citroenie. Dla przypomnienia trzykrotny zdobywca tytułu "Engine of the Year" czyli osławione trzycylindrowe cudo PureTech 1.2 napędzające jakieś 3/4 samochodów w gamie Peugeota, Citroena i teraz też chyba Opla. A niedługo pewnie i Fiata bo czytałem, że idzie fuzja. Co ciekawe to wada fabryczna powodująca awarię występowała w rocznikach, w których silnik zdobywał tytuł silnika roku. Tyle warty jest ten tytuł :)

Koszt naprawy ok. 4000 zł w wersji optymistycznej, jak będzie trochę gorzej to ok. 5000 zł. Złuszczenie paska rozrządu i pozapychanie tego i owego. Lista elementów do wymiany na dwie strony A4. Gdybym serwisował co roku w ASO to Citroen pokryłby koszta naprawy ale ponieważ po gwarancji tego nie robiłem, to tego... Mogę sobie wybrać drzewo i na nie spadać.

Na początku się wkurwiłem ale potem sobie przypomniałem ile razy tłumaczyłem ludziom, że nie ma co mieć uprzedzeń do francuskiej motoryzacji, do trzycylindrowych wysilonych silników, że miliony samochodów na tym jeżdżą, pierdu pierdu a teraz siedzę i autentycznie śmieję się sam z siebie :) jeszcze przypomniał mi się Złomnik jak nabijał się ze starego porzekadła i mówił "Jak dbasz tak srasz", bo oczywiście dbałem jak na wapniaka przystało i ch..a dało.

No trudno, następny będzie japończyk, napędzany czterema garami, choćbym miał takiego znaleźć w muzeum motoryzacji.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
PAiN
zielony
Posty: 266
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:03

Re: Królowie szos

Post autor: PAiN »

Współczuję... typowa sytuacja 'mądry Polak po szkodzie', vide trzeba było serwisować ;)

Przynajmniej masz pretekst do kupna czegoś fajniejszego :cool:


Ja w nowej Insigni na razie wymieniłem silniczek od spryskiwaczy (bo przeciekało), gniazda USB (które gubiły napięcie) oraz przednią szybę (trasa, kamień, pajączek) :lol2: Poza tym auto na medal.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

Voo - poprzedni samochód mojej żony - 7 letnia Corolla, kosztował nas dużo więcej w naprawach, więc nie byłbym taki pewien. 4 cylindry 2.0 wolnossący :)

Nie mówiąc o tym, że całe podwozie przerdzewiałe, więc w ogóle bailando.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5039
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Królowie szos

Post autor: Pquelim »

phpBB [video]


https://www.youtube.com/watch?v=eanprd9jU6w
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3866
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Królowie szos

Post autor: PIOTROSLAV »

Nie znam się, ale to mi się podoba

https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/ar ... pider.html
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Też mi się podoba. Tylko będzie trzeba zrobić swap silnika na coś, co ma przynajmniej dwa razy tyle mocy...
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Może śmieszne ale jechałem dzisiaj po raz pierwszy w życiu Suzuki Swiftem. Nic wielkiego, silnik 90 KM (4 garneczki, jak należy) + mały silnik elektryczny bo to mild hybrid. Fajne wyposażenie, od strony designu autko naprawdę może się podobać. Miałem tylko jakieś wyobrażenia o tym samochodzie wyniesione ze starych odcinków Top Gear i napiszę Wam ...dokładnie się sprawdziły. To autko jest zajebiste. Waży coś z 850 kg i z 90 KM jest żwawe. Z silnikiem 110 KM to już musi być diabełek a jest jeszcze wersja 140 KM, taki gokart z silnikiem rakietowym w dupie. Chyba ostatnie małe autko z jajem na rynku, jeśli oczywiście nie liczyć Mini, które jednak gra w innej lidze jeśli chodzi o cenę i koszta.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Te hybrydy to jest cos, czego nie docenialem. Jezdzilem teraz Toyota C-HR. Nie dosc, ze to male auto, niecale 100 koni, zwawe, i spalanie na trasie wyszlo mi 4.2litra. Myslalem, ze takie rzeczy to tylko w Erze - dodatkowo jezdzilem w mocno gorzystym terenie. No i jak pierwszy raz mi auto samozaparkowalo, to twarz sie mocno cieszyla.

Tylko ze przez te swoje dziwne ksztalty ledwo dwie duze walizki sie miescily...
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

Dla mnie CHR jest ciasny i strasznie głośny w środku, do tego brzydki jak cholera ale to już indywidualna sprawa :)
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Halaster pisze:Dla mnie CHR jest ciasny i strasznie głośny w środku, do tego brzydki jak cholera ale to już indywidualna sprawa :)
Ja jestem w rozmiarze kompaktowym jako czlowiek, wiec miejsca bylo dosyc ;). A ze glosny byl to fakt. Jak trzeba bylo podjechac pod wieksza gorke to silnik krzyczal tak, jakbym wypad do Le Mans cwiczyl. Cruise po plaskim byl ok.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

A ze glosny byl to fakt. Jak trzeba bylo podjechac pod wieksza gorke to silnik krzyczal
A to przypadkiem nie było auto ze skrzynią CVT?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

A nie miał wyciętego tłumika przypadkiem?
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Właśnie pierwszy raz w życiu zmieniłem własnoręcznie hamulce. Wow! Jaka satysfakcja! Kolega mi pomagał i dobrze - bo były takie momenty, że potrzeba było niestandardowych narzędzi... Do tego jedna tarcza była mega zapieczona, a tłuczenie młotkiem nic nie dawało. Odkryliśmy na YT taki myk ze śrubką i poszło...

W weekend za to planuję usuwanie rdzy i lakierowanie!
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

To jest oczywiście wina skrzyni bezstopniowej, ale wyciszenie też jest słabe.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

To nie jest foto naszego...

https://image.ceneostatic.pl/data/produ ... m-plus.jpg

...ale o identyczny od dwóch dni spieram się z żoną, kto ma nim jeździć ;) Genialne autko, zakochałem się.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

3-drzwiowy? Gratki!
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Z tyłu są drzwi, klamka jak w Clio, u góry ;) Ale faktycznie sylwetka zyskuje na ukryciu klamki.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3519
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

Orientuje się ktoś gdzie oprócz Toyoty ogarniają podobne finansowanie 1-3 letnich używanych aut?

https://toyotaplus.pl/finansowanie w sensie coś takiego. Chcę wziąć świeże auto na dłużej i sobie spokojnie spłacać. Uratujcie mnie przed Yarisem!
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

Ja prowadze komis - automarket.pl

Odezwij się na priv to Ci moge coś pomoc :)
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

LLo pisał o Teslach, a tymczasem przedstawiam wam nowego Króla Ameryki:

https://www.caranddriver.com/dodge/durango-srt-hellcat

Obrazek

Rodzinny SUV, 6.2 V8 supercharged, ponad 700 KM pod maską i 3.5s do 100km/h (a raczej 60 mph) W super dostępnej cenie ok. ~300 kPLNów.

~13l/100km w trasie...
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Raczej po francusku. Polak chciał tylko naładować...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

A sprawdźcie sobie wyniki niezawodności Tesli ;). Teraz jest już w miarę OK, ale na początku byli na samym dnie tabeli

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
PAiN
zielony
Posty: 266
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:03

Re: Królowie szos

Post autor: PAiN »

to navi w zegarach jest mega wygodne :)
Załączniki
IMG_20201105_141704.jpg
IMG_20201105_141704.jpg (119.53 KiB) Przejrzano 2276 razy
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Mi się pokazuje kiedy i w którą stronę skręcić. IMHO to wystarczy, ale mieć taką całą mapkę na wierzchu to coś wyjątkowego :D.

Albo żeby rzucało taką mapkę na HUD.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

No jest super o ile jest to Google maps czy coś podobnego, a nie płać pan za aktualizacje. Bo niby mam navi wbudowane, ale i tak jadę na telefon.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
PAiN
zielony
Posty: 266
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:03

Re: Królowie szos

Post autor: PAiN »

Exactly. Nadal preferuję praktyczniejsze rozwiązanie Android Auto +Yanosik i Spotify w tle :)
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Królowie szos

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Swoją drogą, przymierzam się do upgrade'u mojego Car Audio. Znacie jakieś dobre strony z testami? Jak szukam "reviews" to wyskakuje mi milion stron, które sprzedają i mają wspaniałe recenzje typu "Działa".

Szukam czegoś na 2-Din, jak np to:

http://ca.jvc.com/car/mobile_video/kw_m865bw/

Mam już w aucie wzmacniacz na 360W, 6 głośników, subwoofer, tylko właśnie front mam stary i chciałem sobie sprawić Android Auto.
ODPOWIEDZ