STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4327
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Turtles »

Kwestia przyzwyczajenia. Cale zycie grałem na myszy z klawiaturą i jak na próbę sprawdzałem jak sie gra na padzie w Tomb Raidera czy wiedzmina to zupelnie mi nie pasowało
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: SithFrog »

Turtles pisze:Kwestia przyzwyczajenia. Cale zycie grałem na myszy z klawiaturą i jak na próbę sprawdzałem jak sie gra na padzie w Tomb Raidera czy wiedzmina to zupelnie mi nie pasowało
Bo z padem jest tak, że "na próbę" się nie da. Wiadomo, że jak grasz 10 lat na zestawie PC to nie pokochasz pada po godzinie, dwóch czy trzech. Ja się męczyłem zaraz po zakupie konsoli strasznie z pierwszym Uncharted przez 2/3 gry. A potem grałem w Uncharted 2 i nie wyobrażam sobie inaczej niż na badzie, a dziś na myśl o graniu w Tomb Raidera na klawiaturze budzi we mnie agresję i niepotrzebne tiki nerwowe :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

po kiego czorta sie meczyc w ogole? :) na klawie gra sie swietnie to po co sie zarzynac zeby odkryc ze na padzie 'tez mozna'?
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Matthias[Wlkp] »

To trochę tak, jakbyś się nauczył jeździć na rowerze, potem wsiadasz do samochodu i "uuu... za trudno, więc po co się uczyć jeździć samochodem, skoro można jeździć na rowerze/autobusem/pociągiem?"

Też kiedyś tak miałem, ale się nauczyłem i nie sięgam po klaw/mysz jak nie muszę.

Tymczasem XCOM:The Bureau Declassified za darmo na HB. W końcu dali uczciwą cenę za tą grę :D
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

porownanie do samochodu jest rzecz jasna idiotyczne bo wskazywaloby ze pad jest jakkolwiek lepszy w kazdym calu
trafniejsze porownanie to lata jazdy na nartach i przesiadka na snowboard - jest tak samo fajny, do niektorych rzeczy lepszy ale na orczyku jezdzi sie chujowo
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:po kiego czorta sie meczyc w ogole? :) na klawie gra sie swietnie to po co sie zarzynac zeby odkryc ze na padzie 'tez mozna'?
To nie jest kwestia 'też można' tylko wygody. Nie znam nikogo, kto pograł dłużej na padzie i w pewnych gatunkach (samochodówki, zręcznościówki, tpp, sportowe) wrócił do klawiatury. Tylko mówię o graniu na serio, a nie ' grałem godzinę i nie dało się'.

No i powodzenia z precyzją w zręcznościówkach czy z regulowaniem dodawania gazu/hamulca na zero-jedynkowej klawiaturze :)

A co do nart i snowboardu: jak ktoś się wypowiada o tym na czym się jeździ lepiej kiedy na jednym jeździ 10 lat, a na drugim spróbował kilka razy po 15 minut albo wcale to... no sami sobie dopowiedzcie na ile konstruktywna jest taka wypowiedź ;)

Ja grałem we wszystko co się da i na padzie i na klawiaturze z myszą. Strategie i FPP do dzisiaj uważam za gry czysto myszkowo-klawiaturowe, ale praktycznie cała reszta lepiej wypada na padzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

SithFrog pisze:To nie jest kwestia 'też można' tylko wygody.
jest - chyba ze wybierasz konsole jako sprzet do gier. wtedy nie masz wyboru i stajesz sie akolita padow i kanapy
SithFrog pisze:No i powodzenia z precyzją w zręcznościówkach czy z regulowaniem dodawania gazu/hamulca na zero-jedynkowej klawiaturze
o wyscigach mowilem ze pady lepsze. w zresznosciowkach w kazdej chwili wole klawe nad pada
SithFrog pisze:Tylko mówię o graniu na serio, a nie ' grałem godzinę i nie dało się'.
takie banialuki to my a nie nam.. sugerujesz ze jak ktos gra na klawiaturze to nie jest graczem tylko odpowiednikiem niedzielnego kierowcy co juz u podstawy jest falszem wiec mozna z tego wyciagnac dowolny wniosek
SithFrog pisze:A co do nart i snowboardu: jak ktoś się wypowiada o tym na czym się jeździ lepiej kiedy na jednym jeździ 10 lat, a na drugim spróbował kilka razy po 15 minut albo wcale to... no sami sobie dopowiedzcie na ile konstruktywna jest taka wypowiedź
argumentum ad personam jest w tobie silne :D ja tez umiem: czy ktos kto z kanapy wstaje tylko zeby poprawic sobie poduszke moze miec obiektywne pojecie na temat narzedzi do gier?

caly czas usilujesz przekonac ze na padzie jest lepiej tylko sie trzeba nauczyc. a ja ci mowie ze probowalem, mam x360 od chyba roku i od dluzszego czasu lezy i sie kurzy. jedyna gry ktore sprawialy mi prawdziwa radoche to mordobicia i just dance na kinekta.
chcesz kupic? :)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: SithFrog »

larofan pisze:
SithFrog pisze:Tylko mówię o graniu na serio, a nie ' grałem godzinę i nie dało się'.
takie banialuki to my a nie nam.. sugerujesz ze jak ktos gra na klawiaturze to nie jest graczem tylko odpowiednikiem niedzielnego kierowcy co juz u podstawy jest falszem wiec mozna z tego wyciagnac dowolny wniosek
Not at all. Piłem do Turtlesowego "próbowałem". Pogranie na padzie godzinę-dwie wychodząc z założenia, że pewnie jest chujowo to nie jest granie padem na serio. Ty wyciągnąłeś z tego jakiś kosmiczny wniosek o "byciu graczem", który aż ciężko w ogóle skomentować :D

"argumentum ad personam jest w tobie silne :D"

To nie było ad personam. Jak ktoś jeździ na nartach 10 lat, a snowboardu na nogach nie miał i mówi, że narty lepsze to robi z siebie i...gnoratna. W najlepszym razie.

"czy ktos kto z kanapy wstaje tylko zeby poprawic sobie poduszke moze miec obiektywne pojecie na temat narzedzi do gier?"

Jeśli pijesz do mnie (i dopiero to wtedy jest ad personam) to możemy się policytować na długość... stażu growego i narzędzi do grania. A co do wstawania z kanapy, w ostatnim roku zrobiłem więcej h w WoT niż we wszystkich moich grach na konsole razem wziętych :) I np. WoT jest rewelacyjnym przykładem, bo wersja na PS4 jest kompletnie niegrywalna. Przez pada właśnie.

"caly czas usilujesz przekonac ze na padzie jest lepiej tylko sie trzeba nauczyc"

Nie usiłuję przekonać nikogo do niczego. Mówię tylko, że wg mnie padem gra się w wielu gatunkach lepiej i że każdy może (ale nie musi) dojść do takiego wniosku o ile podejdzie z otwartą głową, bez uprzedzeń i poświęci odpowiednią ilość czasu.

"a ja ci mowie ze probowalem, mam x360 od chyba roku"

No i? W co próbowałeś grać na padzie? Ile czasu?

Mordobicia to dobry przykład, a grę na kinecta w dyskusji o padzie przemilczę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4327
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Turtles »

SithFrog pisze: Pogranie na padzie godzinę-dwie wychodząc z założenia, że pewnie jest chujowo to nie jest granie padem na serio.
Nie z założenia, że jest chujowo, specjalnie sobie pada kupiłem, chciałem, zeby było fajnie :) Tylko ciągła walka z kamerą...
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

SithFrog pisze:
larofan pisze:
SithFrog pisze:Tylko mówię o graniu na serio, a nie ' grałem godzinę i nie dało się'.
takie banialuki to my a nie nam.. sugerujesz ze jak ktos gra na klawiaturze to nie jest graczem tylko odpowiednikiem niedzielnego kierowcy co juz u podstawy jest falszem wiec mozna z tego wyciagnac dowolny wniosek
Not at all. Piłem do Turtlesowego "próbowałem". Pogranie na padzie godzinę-dwie wychodząc z założenia, że pewnie jest chujowo to nie jest granie padem na serio. Ty wyciągnąłeś z tego jakiś kosmiczny wniosek o "byciu graczem", który aż ciężko w ogóle skomentować :D
nawet nie sprobowales a juz mowisz ze sie nie da hipokryto :)

"To nie było ad personam."
Było, zasugerowales ze moje porownanie jest bezzasadne bo tak moze mowic ktos kto 10 lat gral na kompie i 15 minut sprobowal pada (analogicznie). Wiec ja zasugerowalem ze kanapping rozleniwia i stad preferencje. Widzisz zaleznosc? :P

"to możemy się policytować"
co ma licytowanie sie do obiektywnosci?

"Mówię tylko, że wg mnie padem gra się w wielu gatunkach lepiej"
To ciekawe, bo ja to samo. Z ta roznica ze moim zdaniem na padzie gra sie lepiej w duzo mniej gier niz sie tobie wydaje. I zrecznosciowki do tego zbioru nie naleza. Gdybym nie podszedl do tego z otwarta glowa nie kupowalbym konsoli majac do dyspozycji zupelnie wystarczajacego kompa.

"No i? W co próbowałeś grać na padzie? Ile czasu? "
A na czym mialem grac na Xie? Początkowo nieustannie, ale z upływem czasu coraz mniej i mniej aż rzuciłem konsole w kąt. Wydaje mi sie ze kupilem to jakos w ubieglym roku na jesieni.

"kinecta w dyskusji o padzie przemilczę"
kinekt byl jedynym argumentem przekonujacym moja lepsza polowe o zakupie konsoli z budzetu domowego :)
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: ThimGrim »

Mi się na padzie grało fajnie w jakąś przygodową platformówkę 2D. Że się szło w prawo a przyciski były 2/3 (i gała). Ale jak już włączyłem kopanie piłki samochodami, to myślałem, że się pochlastam.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2200
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: peterpan »

Pierwszy raz pada miałem w rękach na pierwszym złocie. Potem przeszedłem nawet gta v - to była mordega, bo nie potrafiłem celować i nawet wspomaganie nie pomagało. Ale samochodem jeździło się wybornie. Przeszedłem pierwszego barmana Arkham i szło nawet nawet. Ale i tak czułem się upośledzony ;P The last of US próbuje przechodzić, ale celowanie z pistoletu to zlo. Pad mi nie leży gdziekolwiek potrzeba precyzji przy celowaniu. Po prostu nie wyrabiam, albo jestem za stary ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: ThimGrim »

Tak. W Gta też było ok na padzie. Poza celowaniem właśnie. Ale tam był chyba autoaim domyślnie włączony :D (przynajmniej w GTA IV).
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2200
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: peterpan »

Ja włączyłem sobie pełną pomoc, ale gdyby nie skipowanie co dynamiczniejszych strzelanin na początku to bym się odbił. Potem się jako tako nauczylem i było lepiej, ale i tak się męczyłem. Nie wyobrażam sobie grać w strzelaniny na padzie.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: SithFrog »

peterpan pisze:Nie wyobrażam sobie grać w strzelaniny na padzie.
Kurcze, a mi precyzyjne celowanie idzie nieźle... w TPP właśnie. Natomiast kompletnie nie potrafię grać na konsoli w FPSy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3522
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Gregor »

E tam, dużo też zależy od samej gry. Jak deweloper nie jest leniwy to w tpp też gra się dobrze myszką.

Poza tym gatunki gier preferujące pada na ogół mnie nie interesują

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: ThimGrim »

https://www.humblebundle.com/store/the- ... classified

Za darmo. 21 godzin remaining. X-com declassifiedObrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

*click*
:*
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: DaeL »

Fantastyczna sprawa. Szkoda tylko, że gra taka sobie.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4327
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Turtles »

Alarm dla szanujących swoje ciężko zarobione pieniądze graczy!


https://blog.ubi.com/get-two-ubisoft-pc ... -december/
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Matthias[Wlkp] »

World in Conflict mógłbym obczaić...

Ostatnio jest tyle promocji, że chyba niedługo w ogóle przestanę kupować gry. Co chwila coś za darmo :D
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Counterman »

No ja przyjąłem taktykę, że kupuję grę dopiero kiedy wiem, że tego samego dnia ją zainstaluję, odpalę i będę chciał w nią grać. Innymi słowy, kupuję dopiero wtedy kiedy nie mam w co grać.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

steam link jest - troche sie zawiodlem bo liczylem ze kontroler od x360 da rade ale owszem da jezeli jest kupiony pod windoze i dongla.. konsolowy raczej nie pojdzie wiec smuteg i no nic zostaje mi elitarna klawiatura i myszka
ktora chodzi calkiem spoko tylko akurat moj model jest do dupy i troche zasieg gubi :)
nie kumam dlaczego to nie moze zastapic chromacasta w zasadzie.. zupelnie spoko radzi sobie ze streamowaniem prosto z kompa - probowalem puscic se youtuba na probe i dzwiek moze raz na ulamek sekundy sie przycial ale glowy nie dam czy to nie przez nagranie
samo urzadzonko malutenkie i nic sie na nim nie swieci wiec estetyka jest ok
70pln well spent so far
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Kontroler pod od X360 pójdzie. Rozumiem, że bezprzewodowy? Potrzebujesz odbiornik z Chinlandii - Ja mam taki:

https://www.amazon.ca/gp/product/B0096P ... UTF8&psc=1

Instalujesz sterowniki Microsoftu (burzy się, że to nie to urządzenie, ale można przeforsować) i śmiga jak ta lala.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3522
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Gregor »

Larofan pisze:steam link jest - troche sie zawiodlem bo liczylem ze kontroler od x360 da rade ale owszem da jezeli jest kupiony pod windoze i dongla.. konsolowy raczej nie pojdzie wiec smuteg i no nic zostaje mi elitarna klawiatura i myszka
ktora chodzi calkiem spoko tylko akurat moj model jest do dupy i troche zasieg gubi :)
nie kumam dlaczego to nie moze zastapic chromacasta w zasadzie.. zupelnie spoko radzi sobie ze streamowaniem prosto z kompa - probowalem puscic se youtuba na probe i dzwiek moze raz na ulamek sekundy sie przycial ale glowy nie dam czy to nie przez nagranie
samo urzadzonko malutenkie i nic sie na nim nie swieci wiec estetyka jest ok
70pln well spent so far
Mój też wczoraj przyszedł, ale rozpakuję jakoś w przyszłym tygodniu jak będę w domu rodzinnym :P Mój plan zakłada zrobić sobie kącik 24" monitor + prawdziwa klawiatura + myszka streamując bez kabli z laptopa gdzieś tam sobie leżącego ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

liczylem ze pojdzie bez dodatkowych oblesnych donglow za 50pln :) zreszta przezyje bez tego albo kupie sobie normalnego pada do steama jak juz bede chcial sie w to bawic
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: boncek »

Kup dongla. Albo kabel. Do PC najlepszy jest pad od Xboxa. Wszystko inne go emuluje.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: ThimGrim »

Ten dongle to w cenie Steam Linka hłe hłe hłe...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: DaeL »

Homefront za darmo na Humble'u. Ale trzeba się spieszyć, bo tylko przez 2 dni.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: ThimGrim »

Czarna flaga ass syna za darmoo. Uwaga, krótki termin przydatności do spożycia.

https://freetrial.ubisoft.com/promotion ... k-flag/16/
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7461
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Crowley »

Ruszyła zimowa wyprzedaż na GOGu, więc jak ktoś chce uzupełnić kolekcję gier, w które nigdy nie zagra, to jest dobra ku temu okazja. Plus dają za darmo Grim Fandango Remastered.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4849
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Razorblade »

Kazal Ci ktos mowic? :maruda:
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Counterman »

Ekhm:
Counterman pisze:No ja przyjąłem taktykę, że kupuję grę dopiero kiedy wiem, że tego samego dnia ją zainstaluję, odpalę i będę chciał w nią grać. Innymi słowy, kupuję dopiero wtedy kiedy nie mam w co grać.
Amen. :P
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4849
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Razorblade »

Chujiwa taktyka. Nie po to kupuje zeby lezala tylko zeby zainstalowac i grac... moze 2h lacznie ale jednak :maruda:
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7461
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Crowley »

W lutowym Humble Monthly jako pierwsza gra będzie (jest) Civilization VI z dwoma DLC. Widzę, że parę rzeczy naprawili ale skopanego przesuwania mapy (jak można zepsuć coś, co działa dobrze od 25 lat?) i zapędów komputera do zakładania osad na drugim krańcu świata już nie. Nadal też jest brzydka jak noc i niezbyt czytelna. No ale nic, będę grał w grę.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

kosztuje mniej niz 100pln? :)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7461
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Crowley »

$12, chyba że masz kod zniżkowy dla nowych klientów z poprzednich bundli. Mniej więcej w tej cenie można też kupić sam klucz bez zapisywania się do Humble Monthly. Za ~40 zł warto.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

Crowley pisze:$12, chyba że masz kod zniżkowy dla nowych klientów z poprzednich bundli. Mniej więcej w tej cenie można też kupić sam klucz bez zapisywania się do Humble Monthly. Za ~40 zł warto.
czekej czekej - czyli jak to dziala? dotychczas kupowalem jeno bundle a tu jakis monthly subscription jest chyba
za mniej niz 50pln civke chetnie zakupie ale gorzej jezeli to oznacza zapisnie sie na rok na abonament albo ze jak sie wypisze to mi klucz zabiora :)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7461
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Crowley »

Zapisujesz się na subskrypcję, którą możesz w każdej chwili anulować. Nawet w chwilę po odebraniu kodu na Civkę, a i tak dostaniesz gry, które odblokują za początku lutego. Nie wiem, jak jest z kolejną paczką, bo na początku lutego dadzą jakąś grę z marcowej paczki ale za nią ściągną kasę (podajesz numer karty albo podpinasz pod Paypala) dopiero 23 lutego. Czy to oznacza, że można sobie wziąć tą pierwszą grę i potem skasować subskrypcję? Tego nie jestem pewien. W każdym razie jak chcesz tylko Civ, to spokojnie możesz się zapisać, wziąć kod i wypisać. Na https://bazar.lowcygier.pl/ też się regularnie pokazują w cenach 36-40 zł ale bez DLC.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

Crowley pisze:możesz się zapisać
tak zrobilem - sie instaluje
co do wypisana sie - troche mnie ciekawi te 6 gier kolejnych ktore maja ponoc sie pojawic 2 lutego.
mowisz ze jak sie wypisze juz to i tak je dostane?
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7461
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Crowley »

Tak. Na 100%. Ostatnie paczki były naprawdę niezłe (może poza listopadową), więc zobaczymy. Nic nie stoi na przeszkodzie wypisywać się po kupieniu każdego kolejnego zestawu. Nie ma kar za powtórne przystąpienie do subskrypcji. :)
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

to w takim razie czas sie wypisac :) w sumie sama civka jest warta tych 50pln.. w porownaniu co normalnej ceny steamowej w okolicach tych 200pln
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

Crowley pisze:Zapisujesz się na subskrypcję, którą możesz w każdej chwili anulować.
jak sie wypisac z tej subskrypcji? :D nie moge znalezc takiej opcji - moge teoretycznie paypalowi odwolac platnosc ale to chyba mniej konwencjonalne rozwiazanie :)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7461
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Crowley »

W ustawieniach konta masz na samej górze guzik "cancel".
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4849
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Razorblade »

Tutaj tez wrzuce. Jak ktos chce odsprzedac same dlc albo zrzucic sie na humbla i wziac civ (+ ewentualnie wikingow - mi zalesy na australii przede wszystkim) to niech da znac
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Larofan »

carmageddon tdr na gogu za friko
https://www.gog.com/game/carmageddon_tdr_2000
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Piccolo »

W przypadku TDR2000 to wciąż trochę przepłacanie :D
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Matthias[Wlkp] »

https://www.humblebundle.com/games/paradox-bundle-2018

Jakby ktoś chciał się wciągać w CK2, to jest to dobry Bundle. Nawet z Pillarsami :).
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7461
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Crowley »

Kupiłem to CK2 od kogoś za 4zł. Zobaczymy, czy faktycznie takie dobre.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: STEAM, GOG, Humble Bundle - promocje!

Post autor: Counterman »

O Pillarsy są. To chyba się skuszę, bo żona kończy Divinity 2 i muszę jakąś nową gierke wymyśleć.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
ODPOWIEDZ