KOD

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: KOD

Post autor: Pquelim »

ThimGrim pisze:
Pquelim pisze:grel - masz, poczytaj sobie skoro juz Ci sie nawet szukac nie chce.
O, Żelazna Logika. Gratulacje Pq... :D

Well, that escalated quickly... Dobra,
Uwaga - prawda objawiona: o wiarygodności informacji w mediach nie świadczy banner z nazwą nadawcy komunikatu, ani jego logo czy inny znak rozpoznawczy. Nie świadczy nawet nazwisko autora! O wiarygodności informacji decyduje m.in. ich weryfikowalność w innych źródłach, czy - szok! - zgodność ze stanem faktycznym.
To oznacza, że... o zgrozo! - wiarygodne informacje można znaleźć nie tylko na stronach mediów tradycyjnych, ale nawet na twitterze Kowalskiego, w TVN, czy... w Telewizji Trwam!
Daj znać, kiedy pozbierasz się z podłogi, Thim.

Jeśli w czymś widzę pierwiastek nadziei to w tym, że reżim wraz ze swoimi „niepokornymi” propagandystami zdaje się tak bardzo nie rozumieć opozycji, że ta propaganda trafia ślepą kulą w płot. Mogą najwyżej przekonywać już przekonanych, ale nie pozyskają już nowych zwolenników.
Dziękuję, pozdrawiam. Zostałem propagandystą reżimowym. Żelazna logika też, chociaż wystarczy ją poczytać dłużej niż dwie sekundy spojrzenia na adres w oknie przeglądarki, żeby dostrzec że od tych parodystów dostaje się równo każdej stronie, która po prostu pierniczy głupoty i wciska ludziom kit.
Orliński jest elokwentny i sprawny w języku, ale miałkość jego argumentów (zagrożenie demokracji :lol2:) pozostaje niezmienna, bo próbuje nimi przysłonić fakty - czyli to, że reprezentuje odmienną filozofię światopoglądową i po prostu mu nie pasuje styl rządzenia PiS. Mnie też nie pasuje. Ale to nie znaczy, że mam sobie gębę wycierać zagrożeniem dla państwa prawa po trzech tygodniach rządów nowej partii. Zwłaszcza, jeśli mam obiektywnie ocenić i rozliczyć poprzednią (jakąkolwiek!) ekipę u władzy i np ich piękne podsłuchiwanie połowy warszawskich dziennikarzy. Orliński, żeby być wiarygodnym w swoich poglądach powinien wtedy pierwszy organizować pikiety pod Sejmem.
Wciskanie ludziom relatywizmu na pozorach obiektywności to stara sztuczka, na mnie nie działa.
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2016, o 19:08 przez Pquelim, łącznie zmieniany 1 raz.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4325
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOD

Post autor: Turtles »

Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: KOD

Post autor: Pquelim »

snt pisze:A sprzedają ją ci, dla których każdy miesiąc trwania obecnej władzy to wymierne straty finansowe.
o, to, to. to może być prawdziwa koncepcja, gratulacje snt - wreszcie ;)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: KOD

Post autor: grel3gargamel »

Pquelim pisze:
Dziękuję, pozdrawiam. Zostałem propagandystą reżimowym. Żelazna logika też, chociaż wystarczy ją poczytać dłużej niż dwie sekundy spojrzenia na adres w oknie przeglądarki, żeby dostrzec że od tych parodystów dostaje się równo każdej stronie, która po prostu pierniczy głupoty i wciska ludziom kit.
Nie wiem, nie czytam, ja tylko widziałem jak ludzie w internecie to właśnie im wytykali manipulacje i kłamstwa.
Teraz przejrzałem artykuły na pierwszej stronie i...ani jednego krytycznego wobec PiS. Patrzę na drugą i...jest jeden o pośle Pięcie. Reszta o KOD-zie, UE i dziennikarzach (no i jeszcze jeden o stosunkach międzyludzkich). Może PiS nie pierniczy głupot
Pquelim pisze: po prostu mu nie pasuje styl rządzenia PiS. Mnie też nie pasuje. Ale to nie znaczy, że mam sobie gębę wycierać zagrożeniem dla państwa prawa po trzech tygodniach rządów nowej partii.
Po jakim okresie po objęciu władzy można ją krytykować za próbę paraliżu Trybunału Konstytucyjnego? Bo to nie jest kwestia stylu, a próby ubezwłasnowolnienia ważnej instytucji. I nie, Platforma nie robiła tego samego
Pquelim pisze:Orliński, żeby być wiarygodnym w swoich poglądach powinien wtedy pierwszy organizować pikiety pod Sejmem.
Znaczy się kiedy?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Widzisz grel. Z KODem jest podobny problem jak z Petru. Powstał w niedzielę, a w poniedziałek był już na pierwszej stronie GW z 10% poparciem. Przypadek, czysta oddolna inicjatywa :)
Obrazek
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: KOD

Post autor: grel3gargamel »

Ja tam pamiętam jakie na początku były podśmiechujki, że hehe zbiorą 100 osób co sobie popiszą na fejsbusku, dopiero potem się okazało, że taka wielka siłą za nimi stoi
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KOD

Post autor: boncek »

SithFrog pisze:
boncek pisze:Co do zachowań władzy przy okazji podsłuchów to mnie to nie dziwi, bo coś musieli robić
Zwróciłeś uwagę, że jest zaznaczone w artykule "nielegalne podsłuchy"?
Zwróciłem. O tych podsłuchach pisała już GW w lutym. Była też sprawa, którą prokuratura ostatecznie umorzyła.

Zwróciłem też uwagę, że akurat audyt w tej sprawie zlecił nowo powołany przez Błaszczaka szef policji. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: KOD

Post autor: snt »

boncek pisze: Zwróciłem. O tych podsłuchach pisała już GW w lutym. Była też sprawa, którą prokuratura ostatecznie umorzyła.

Zwróciłem też uwagę, że akurat audyt w tej sprawie zlecił nowo powołany przez Błaszczaka szef policji. ;)
Jakoś nikt w PO nie sili się, by dementować te informacje. Wniosek?
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4847
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: KOD

Post autor: Razorblade »

Oczywiście, to się nie może udać dlatego, że dla mnie, tak jak chyba dla znacznej części opozycji, personalia nie mają znaczenia. Nie chodzi mi o to, że prof. Rzepliński to jakiś mój umiłowany przywódca - chodzi mi o to, że Trybunał Konstytucyjny nie powinien być podporządkowany prezydentowi ani parlamentowi.
Wait... what? :lol2:

twierdzenie ze TK do ktorego sedziowie sa wybierani przez parlament i zaprzysiegani przez prezydenta nie bedzie podporzadkowany prezydentowi i parlamentowi (badz swojej partii) jest tak samo prawdziwe teraz jak w (dajmy na to) czerwcu... wyjasnisz mi gdzie akurat w tej kwestii cos sie zmienilo grel? ;)

paraliz paralizem. Moze bedzie, moze nie... zobaczymy w praniu. Ale "upolitycznienie" niby nastapilo? :lol2:
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: KOD

Post autor: grel3gargamel »

Może chodzić o to, że tym razem zostali wybrani zwyczajnie partyjni żołnierze (vide Muszyński), bo poprzedni, których wybrał PiS "zdradzili" (https://www.youtube.com/watch?v=LCK_biZe_KU#t=35m33s).

Ale pewnie chodzi o to, że trzej sędziowie wybrani przez poprzedni Sejm nie mogą orzekać, bo Prezydent ich nie zaprzysiągł. W tym sensie skład TK jest uzależniony od decyzji Prezydenta (który oczywiście nie ma prawa decydować kto jest sędzią TK, no ale...)
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4325
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOD

Post autor: Turtles »

Mnie to nowela do ustawy oburza bardzo, dużo bardziej niż przesunięcia w składzie. To nowelizacja jawnie łamie ustawę zasadniczą.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: KOD

Post autor: ThimGrim »

A ta nowela jest już gdzieś do ściągnięcia?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4325
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOD

Post autor: Turtles »

A ta nowela jest już gdzieś do ściągnięcia?

Ja mam na myśli to co prezydent podpisał.
Może chodzić o to, że tym razem zostali wybrani zwyczajnie partyjni żołnierze (vide Muszyński), bo poprzedni, których wybrał PiS "zdradzili" (https://www.youtube.com/watch?v=LCK_biZe_KU#t=35m33s).
O ja pierdolę. Mocne.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: KOD

Post autor: Pquelim »

"mocna" to tu jest manipulacja ze strony thima i wkładanie w usta kaczynskiego słow o zdradzie.
imho w tym fragmencie rozmowy odnosi sie po prostu do faktycznych realiow konstruowania skladu TK, bez obludnego owijania w demokratyczna bawełnę. z jednej strony wychodzi cynizm i bezczelnosc Jarosława, ale z drugiej - czy naprawde macie przeswiadczenie, ze w kuluarowych rozmowach ludzie z PO, czy SLD lata temu prezentowaliby inny punkt widzenia? TK jest upolityczniony, zawsze był.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: KOD

Post autor: ThimGrim »

Cały kraj zmanipulowałem.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: KOD

Post autor: Larofan »

ThimGrim pisze:Cały kraj zmanipulowałem.
:lol2:
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: KOD

Post autor: grel3gargamel »

Pquelim pisze:"mocna" to tu jest manipulacja ze strony thima i wkładanie w usta kaczynskiego słow o zdradzie.
Ja, thim niczego w usta Kaczyńskiego nie włożyłem, ot po prostu w umowny sposób opisałem opinię Kaczyńskiego o sędziach (którzy kiedyś byli ich posłami!), co ośmielają się podejmować decyzje nie po linii partii i "kierują się związkami z małą korporacją jaką tworzy Trybunał Konstytucyjny"

Aha, nie mam matematyków w rodzinie
Pquelim pisze:TK jest upolityczniony, zawsze był.
Upolityczniony w sensie, że sędziowie mają poglądy polityczne i wpływają one na ich orzecznictwo? To prawda. Ale Kaczyński postuluje "upartyjnienie"-oczekuje by sędziowie orzekali, bo linii partyjnej, a dotychczas TK tak nie działał
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: KOD

Post autor: ThimGrim »

Turtles pisze:
A ta nowela jest już gdzieś do ściągnięcia?

Ja mam na myśli to co prezydent podpisał.
A nie, mi chyba chodziło o coś innego (tzn. to o co mi chodziło też prezydent klepnął :D ), ale kto to tam wie o co mi chodziło... Chyba o tę nowelizację policyjną. Wyjątkowo nie potrafię jej znaleźć, ale to chyba dlatego, że ta nowela dotyczy kilkunastu ustaw, czy nie?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: KOD

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ostatnio jedna znajoma pisała na FB, że przestaje chodzić na KODy, bo (przynajmniej w Poznaniu) robi się z tego coraz bardziej "Parada Równości" - jakies skakanie przez tęczowe "boa" itp. Prawda to? Ktoś coś?
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: KOD

Post autor: Larofan »

nie wiem, nie bylem, ale sadzac po zdjeciach troche sie teczowo zrobilo.. mnie tez to troche dziwi i denerwuje ale o zadnych skokach przez boa nie slyszalem - moze trafila na jakis debili
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 295
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: KOD

Post autor: Mithrandir »

Ja myślę, że to szersza kwestia niż jakieś tęczowe ekscesy. Po prostu marsze KODu i działalność ich podstarzałych fanów na FB są często strasznie obciachowe. Trafnie to opisuje Wróblewski: http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,titl ... tykul.html

Mam takie samo wrażenie w zasadzie od pierwszych marszów (spotęgowane popisami Lisa i Giertycha), całkiem tu abstrahując od krytycyzmu wobec działań PiSu. Obciach, który wydawał się kiedyś zarezerwowany dla zacofanych radiomaryjnych pielgrzymek czy innych miesięcznic, stał się cechą charakterystyczną postępowego KODu. Ciekawe socjologicznie.

Przykład w czym rzecz (ostrzegam, mocny cringe):
https://www.youtube.com/watch?v=MgGT9w05zLk
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KOD

Post autor: Halaster »

Obrazek

Najs, dobra zmiana w TVP ;)
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: KOD

Post autor: snt »

All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Jak tam Halu, posypiesz głowę? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KOD

Post autor: Halaster »

Ja tylko wkleiłem zabawny obrazek, jak się okazuje nieco nieprawdziwy - nic nie będe posypoywać ;P
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Właśnie. Jak to było z tą cholewą? ;P

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: KOD

Post autor: ThimGrim »

? O co chodzi?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: KOD

Post autor: snt »

ThimGrim pisze:? O co chodzi?
Obrazek

Ale ta pani to pewnie od Korwina jest tak naprawdę :P
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

ThimGrim pisze:? O co chodzi?
No właśnie. O co mi kurde chodzi, że pokazuję panią, która demonstruje w obronie demokracji w czapce z systemu, który zabił nieporównywalnie więcej ludzi niż każdy inny w historii świata? O CO CHODZI? :>

A KOD miał fajne hasła. O Polsce, patriotyzmie i "my, naród".

Narodowcy ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: KOD

Post autor: Larofan »

tak bo czapka determinuje poglady poliyczne :)
*slow clap*
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:tak bo czapka determinuje poglady poliyczne :)
*slow clap*
Hahaha, niezłe, niezłe. Czyli nie masz problemu z ONRowcami w swastykach? Z koszulkami z Hitlerem i Sieg Heil? :> Czyli noszenie na marszu niepodległości czapki z emblematem SS jest spoko, bo to czapka, a nie poglądy polityczne? :>

Just asking...
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4325
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOD

Post autor: Turtles »

Nie no, ja nie wiem kto to jest, ale ta pani ma nać pietruszki przewiązaną pod brodą. Co może świadczyć o pewnym dystansie i ciężko porównywać to do chłopców z ONRu z nazistowską symboliką.

I jakoś nie pamiętam, żebyś cieszył się jak dziecko na widok patriotów wymachujących krzyżami celtyckimi w godzinę W.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Turtles pisze:I jakoś nie pamiętam, żebyś cieszył się jak dziecko na widok patriotów wymachujących krzyżami celtyckimi w godzinę W.
Dlaczego miałbym? Już kilka razy pisałem (w tym na forum), że świętowanie i celebrowanie Powstania tego czy innego, pomaganie Polakom na wschodzie i jednocześnie umiłowanie symboliki SS/Wehrmahtu/nazistów to jakieś kompletne umysłowe upośledzenie.

A dystansem nie wszystko da się usprawiedliwić. Ani tej czapy, ani koszulki z (pino)Che(tem).
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: KOD

Post autor: ThimGrim »

Kaman, Sith. Na manifestację min. przeciwko rządowi przychodzi babka w leninówce protestować przeciw PRLowskim działaniom władzy, a ty pitolisz, że to jak swastyka na ONR... Przecież to chyba dla każdego jest jasne, że ona się z tym symbolem nie utożsamia, tylko wyśmiewa tę ideologię.

Sith - ci ludzie w maskach Szydło wcale jej nie popierają. To jest dżołk, serio!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: KOD

Post autor: Larofan »

ThimGrim pisze:Sith - ci ludzie w maskach Szydło wcale jej nie popierają. To jest dżołk, serio!
this
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Obrazek

:lol2: :lol2: :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: KOD

Post autor: snt »

Czytać od ostatniego.

Obrazek
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: KOD

Post autor: Jutsimitsu »

No trochę te obliczenia ma z dupy, skąd 15 demonstrantów?

A co do tego że liczba uczestników różni się... obie strony się mylą. Na oko liczę że koło 100 tysięcy było. Tak przynajmniej z mojej perspektywy, bo trochę dookoła tam chodziłem.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Widzieliście artykuł w GW, który napisał "KOD", i w którym radzą jak się przygotować na zatrzymanie i pobyt w więzieniu za uczestnictwo we wczorajszej demonstracji? :D

Is this shit for real???

http://wyborcza.pl/magazyn/1,152469,200 ... rects=true
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2200
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: KOD

Post autor: peterpan »

Mieli nadzieję na policyjną prowokację i aresztowania ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: KOD

Post autor: Larofan »

u wladzy jest nieobliczalna partia - niczego nie mozna wykluczyc :)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:u wladzy jest nieobliczalna partia - niczego nie mozna wykluczyc :)
Np. policjantów w cywilu wywołujących zadymę? Czy inspirowanego palenia budki strażniczej wg pomysłu samego szefa MSW? :> To by było szaleństwo, nie? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: KOD

Post autor: Larofan »

PO bijo murzynuf!
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:PO bijo murzynuf!
Hehe, tym razem ta riposta nie działa, bo (zaskakująco w tym naszym obecnym stanie wojennym) nikt wczoraj nie został aresztowany ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: KOD

Post autor: Larofan »

widocznie dzialacze ktorzy mogliby przylozyc do tego reke ogladali 500-lecie wyorania matki boskiej w pizdowicach mazowieckich w tvp :]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KOD

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:widocznie dzialacze ktorzy mogliby przylozyc do tego reke ogladali 500-lecie wyorania matki boskiej w pizdowicach mazowieckich w tvp :]
Widzisz, to jest (chyba) właśnie to o czym mówił Voo jakiś czas temu. Śmieszki heheszki, oskarżamy PiS o to, że jest zdolne do aresztowania ludzi za udział w pokojowej demonstracji albo o propowkacje. O, nic nie było? No przecież to tylko ŻARTY. HE HE HE, HE HE, HE, c'nie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: KOD

Post autor: Larofan »

rozumiem ze twoim zdaniem smieszki heheszki maja racje bytu tylko w przypadku heheszkow z lewactwa? :)
HEHEHE
c'nie?
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: KOD

Post autor: Jutsimitsu »

SithFrog pisze:Hehe, tym razem ta riposta nie działa, bo (zaskakująco w tym naszym obecnym stanie wojennym) nikt wczoraj nie został aresztowany ;]
Bo wczorajszy pochód pewnie różnił się tym że... był wyjątkowo kulturalny ;)
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: KOD

Post autor: zodi »

touche!
ODPOWIEDZ