Kącik Managerski

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkami na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

Rozumiem Cie doskonale. Moja Wisła K. po sensacyjnym 2 miejscu staje właśnie do walki o Lige Europy i u progu nowego sezonu. Co ciekawe, mecz towarzyski ustawiony 2 dni po i 4 dni przed eliminacyjnym w LE miałem zaplanowany z Evertonem u siebie. Nie moglem zrezygnowac z takiego przyplywu gotowki i... wystawilem rezerwy ktore zremisowaly 0:0.

Ja gram wlasnie glownie ustawieniem 4-2-3-1 z dwoma skrzydlowymi i CN mniej wiecej od polowy pierwszego sezonu i po poczatkowych problemach ze zgraniem większość meczy jest mocno pozytywna. Ustawienie w większości przypadkow ofensywne tez sie sprawdza... tylko po sprzedazy Buksy znowu szukam napastnik.... :/

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

(nie)Fajną miałem niespodziankę... Gram sobie spokojnie, aż tu nagle:
- Jakiś koleś jest niezadowolony z pozycji, na której gra mój kluczowy rozgrywający. WTF?
O... To jego pracodawca, a ja go wypożyczyłem. Na jakiej pozycji miał grać? Środkowy pomocnik? A Mezalla to nie środkowy pomocnik? No dobra, to go przestawię na następny mecz... Dzień później gościa nie ma. Jak to tak? Bez ostrzeżenia??
No dobra, trudno. Chwilę później:
- Jakiś inny koleś niezadowolony z pozycji, na której gra mój kluczowy defensywny pomocnik. Ten też!? A gdzie miał grać? Na środku obrony... No dobra tego rozumiem, ale kim ja mam teraz grać na środku boiska?? Przynajmniej koszty utrzymania zespołu spadły...

Na szczęście mam sensowne rezerwy, ale jak tu teraz grać o awans... Tymczasem jakoś to idzie :D. Wygrywam seryjnie mecze i nawet udało mi się przerwać passę meczów bez wygranej na wyjeździe! Zajmuję teraz 4 miejsce, 5 punktów od 2 miejsca, gwarantującego awans. Tłok straszny w tej części tabeli - stracę trzy punkty i nawet na baraże się nie załapię...

Rozbawiło mnie trochę, że w jakiejś zakładce opinii zarządu są zadowoleni ze stylu gry zespołu - "pionowa Tiki-Taka" - że CO? Że niby Stomil gra Tiki-Takę?? Nie wiem jak mi to wyszło, no ale rzeczywiście często piłkę wymieniają...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

AAAAAWWWWAAAAAANNSSSSSS!!!!!

Nie wiem, jak to się stało, ale rzutem na taśmę załapałem się na baraże, a potem w wielkim stylu pokonałem dwie GieKSy :D

Jakiś trener coś zaczął na mnie gadać, że sobie z presją nie radzę, to mu zacząłem odpowiadać i chyba mam wroga. Żeby było śmieszniej, grałem przeciwko nim finał barażu. Jaki to był rolerkołster....

0-0, deszcz, kicha a nie mecz do 80 minuty... KARNY! Dla nich oczywiście... A mój bramkarz co? BRONI! Ufff.... Utrzymuję 0-0 do 90 minuty, a potem wspaniały gol w dogrywce... Takich emocji to mi mecze w realu nie dostarczają...

No to teraz muszę wymyśleć, jak nie spaść... Macie jakieś sugestie na niedrogich piłkarzy na Ekstraklasę? Gram 4-2-3-1, mam dobrego prawego skrzydłowego i środkowych obrońców, potrzebuję wszystko inne, mam chyba ze 3 miliony budżetu. Na gwałt potrzebuję bramkarza, lewego obrońcę i rozgrywającego ofensywnego pomocnika.
Stomil awans.jpg
Stomil awans.jpg (162.13 KiB) Przejrzano 644 razy
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

No to zacząłem przygodę z Ekstraklasą od wzmocnień. Spośród wielu nazwisk kojarzę tylko jedno - Łukasz Piszczek :D. Prosto z Borussi, oczywiście na zasadzie wolnego transferu. W sumie wydałem niecałe 300k PLN (na bramkarza) i zespół wydaje mi się dużo mocniejszy. Upolowałem dobrego rozgrywającego i od razu widać lepszą jakość podań. Ściągnąłem też jakiegoś Ruskiego skrzydłowego byka, żeby było komu główkować.

W pierwszej kolejce prawie wygrałem ze Śląskiem (czyt. 0-1) u siebie, przez rażącą nieskuteczność ataku - 15 oddanych strzałów i nic nie wpadło :(. Zamurowali bramkę dziady..
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

Ja tymczasem na polmetku drugiego sezonu lideruje w Ekstraklasie. Dodatkowo moja Wisła dzielnie reprezentowała nas w Pucharze UEFA dostajac piekny wpierdol w fazie grupowej, jednak mecze takie jak m.in przegrana 6:5 z CSKA w ktorym biegla Zlatan Ibrachimovic wstydu w moim odczuciu nie przynosi.

Na krajowych podworkach w cwiercfinale PP trafiam na Lecha II Poznań, wiec i szanse na koncowy sikces spore. Jedyne co martwi to "seryjne" strzelanie sprowadzonego w miejsce Buksy Egzona Kryeziu, bo chlopak z niewiarygodnym talentem potrafi przez 4 mecze grac totalny piach zeby potem wpakowac 3-4 bramki w meczu...

Na szczęście w strzelaniu bramek w tym sezonie wyreczaja go mocno Wojtkowski, Savicevic, Chuca i Blaszczykowski. Nagrody za rok 2020 w ekstraklasie zgarneli moi zawodnicy w postaci Rafala Janickiego i Vukana Savicevica... Udało mi sie tez za zarobione na Buksie pieniadze wyciagnac z Legii na stale Mateusza Holownie na lewa obrone wiec ogromna luka załatana, do tego na prawa obrone za darmo sciagnalem mega wszechstronnego Grgicia więc flanki lataja az milo :).

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

Drugi sezon zakończony z Mistrzostwem Polski na 4 kolejki przed końcem sezonu, Pucharem Polski i Superpucharem Polski, do tego udało mi się zdobyć wg gry rekordową liczbę 90 pkt. Kryeziu przez cały sezon zdobył łącznie we wszystkich rozgrywkach 18 bramek więc jakoś tam formę ustabilizował. Dodatkowo sprowadziłem w przerwie zimowej za 2,2 mln Mihajlo Jungdal

Kolejny sezon zaczęliśmy również z grubej rury natłokiem meczy w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz w Lidze, co było nieprawdopodobnym obciążeniem dla zespołu, a jednocześnie mogło być szansą dla rezerwowych. Dudelange rozbiliśmy 19:1 w dwumeczu, Astane 12:2, walczyliśmy z Ludogoretsem i osiągneliśmy sukces w dwumeczu 4:3 aby w ostatniej rundzie odpaść z Celticiem przez bramki na wyjeździe (1:1 w dwumeczu) :(.

No nic, wylądowaliśmy w pucharze UEFA w grupie z Arsenalem, Realem Sociedad i Galatasaray. Wyniki spotkań? Dwukrotna przegrana z Arsenalem po 2:1, przegrana 2:1 oraz remis 1:1 z Sociedad i wygrana 2:1 oraz przegrana 1:0 z Galatasaray. Niby całkiem przyzwoicie, ale z przebiegu meczy mogliśmy pokusić się o wyjście z grupy. A tak awansowaliśmy z 3 pozycji do Europa Conference League, faza pucharowa - gdzie zmierzymy się z Vorskla. Szczerze to w losowaniu było sporo szczęścia.

Na półmetku (a właściwie na przerwę zimową po 20 spotkaniach) zajmujemy pozycję lidera z 47 pkt (drugi Górnik i Legia mają po 43) i odpadliśmy już w pierwszej rundzie w której uczestniczyliśmy w PP po rzutach karnych z... Polonią Środa Wielkopolska :bugeye:. Dodatkowo pojawiają się niezadowolenia z racji małej ilości czasu na murawie moich staruszków w postaci Burligi czy Sadloka... A to nie jest akurat dobry objaw...

Co do transferów przed sezonem 21/22:
Kamil Wojtkowski udał się do Leeds za 13 mln PLN
Krzysztof Drzazga do Widzewa za 600k PLN
David Niepsuj do Andory za 1,3 mln PLN

Mało brakowało a pod koniec okna transferowego klub opuściliby Kryeziu za niemal 30 mln PLN (odrzucił kontrakt od Bastii) oraz Zhukov za 8 mln - prosił aby nie akceptować po awanturze więc tego nie zrobiłem co okazało się błędem gdyż... nie chce podpisać nowego kontraktu a ten kończy się wraz z sezonem.

Do klubu trafili:
Kevin Piscopo (skrzydłowy) za darmo z Empoli
Andreas Jungdal (bramkarz) za darmo z Milanu
Lazar Zlicic (pomocnik) za 1 mln z Vozdovac
Ognjen Djordjevic za 250k z FK Rad

Mam budżet transferowy obecnie na poziomie 20 mln PLN i nie mam pomysłu na wzmocnienia :P

Obecny skład:
Buchalik (Jungdal) - Grgic, Hoyo-Kowalski, Janicki, Hołownia - Basha (Zlicic), Savicevic - Piscopo, Zhukov (Chuca), Neskovic - Kryeziu (Myszoglad)

Strzelcy:
Kryeziu - 23 bramki
Piscopo - 14
Janicki - 9 (głównie karne bo Savicevic przestał trafiać)
Neskovic - 6

Asystenci:
Savicevic - 11
Chuca - 8
Grgic - 7
Hołownia - 6

Emeryture po sezonie zapowiedział Kuba Błaszczykowski... Może to i lepiej ;)
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Chyba da się ich jakoś zagadać, żeby się nie emerytowali, nie?

Ja tymczasem mało grałem i dopiero wczoraj zdobyłem pierwsze punkty i pierwszą wygraną w Ekstraklasie.

To był piękny moment z Arką Gdynia... Zapowiadał się oklep, więc kazałem grać trochę bardziej defensywnie. Potem moi kopacze strzelili 3 bramki w 20 minut - aż mi się łezka w oku zakręciła.

Na razie po 6 meczach zajmuję 9te miejsce w tabeli. Jak na beniaminka chyba całkiem nieźle :D. Ważne żeby nie spaść...

Martwię się o stadion. Mam tylko 4tyś miejsc siedzących, a wymóg jest 10 tyś. Czy zarząd sam zrobi upgrade przed sezonem? W interakcjach mam tylko wymianę murawy...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Nie wiem o co tu chodzi, ale jak tylko zacząłem ustawiać zespół bardziej defensywnie, to posypały się wygrane... 4:0 z Jagiellonią, 2:0 z Lechem, 2:1 z Legią... 4 miejsce w Ekstraklasie będąc beniaminkiem... Chyba ogarniam tą grę :D.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

Zglaszaly sie do mnie rozne zespoly w polowie 3 sezonu... odrzucalem je az zglosil sie Milan... i kurde musze sie dzis przespac z decyzja... bo kusi...

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Do mnie się zgłosił Lech... Też kusi, bo chciałem nimi grać od początku. Nie wiem, czy chce mi się męczyć zbyt długo Stomilem bez kasy. Do tego stadion nie spełnia warunków (za mało miejsc siedzących, więc pewnie daleko I tak nie zajdę...)
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

No ja podjalem decyzje. Zmieniam klub na Milan. Wynegocjowalem ze na koniec sezonu. Zobaczymy ;)

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

O! To tak można? Świetnie! :D Może udami się tak z Lechem!

Chociaż mam wątpliwości, bo mój Stomil zajmuje 2 miejsce, 2 punkty za liderem...
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

No ja tak wynegocjowalem. Chcieli mnie od lutego, ale powiedzialem ze chce dokonczyc sezon i juz. Moze zdobede z Wisla 2 MP z zrzedu a i w europie walcze - jestem w tej conference league w cwiercfinale juz.

Co do zmiany w tej samej lidze to pewnie bym nie poszedl. Chcieli mnie tez do sredniakow w lidze niemieckiej i hiszpanskiej, ale mialem to gdzies. Ale jednak Milan to Milan. Jak zaczalem byc rozchwytywany to postanowilem ze sie zgodze do klubu z gornej tabeli angielskiej lub wloskiej... no i wpadl Milan... tego nie moglem odmowic no...

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tylko ty masz w Wiśle dobry stadion, rozsądną kasę na transfery, dobre obiekty treningowe... U mnie w Stomilu to bida aż piszczy! Boje się, czy będę mógł grać u siebie w przyszłym sezonie, bo stadion nie ma minimalnej ilości miejsc siedzących... Kilka sezonów zajmie mi doprowadzenie tego klubu do rozsądnego, europejskiego poziomu. Także dylemat jest taki - czy chcę się męczyć kilka miesięcy, czy pójść na skróty...
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

No ja kase na transfery to wypracowalem Panie ze sprzedaży i gry w Europie (na ktora tez zapracowalem). Prosze mnie tu nie umniejszac sukcesu!!!!1111oneoneone ;)

Masz racje, ale to nic nie zmienia. Ja jakbym mial zmienić to na inna lige albo jakby mnie wyjebali. No chyba ze gralbym we Wloszech czy Anglii i dostalbym propozycje odpowiednio od Juve czy United ;P

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Mi zarząd daje tylko 25% ze sprzedaży na dalsze transfery... U Ciebie też tak było?
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

U mnie na start chyba dawali 10% az nie wyszedlem z dlugow :D

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

2 kolejki przed koncem rozgrywek przypieczetowalem Mistrzostwo Polski efektownym rozbiciem Legii u siebie 4:0. Egzon Kryeziu ma jeszcze 2 mecze aby pobic rekord klubu w ilosci strzelonych bramek w sezonie. Dotychczas jest to Maciek Zurawski z 38 bramkami, Egzon juz ma 37... czy mu sie uda? Na pewno zamierzam na odchodne mu w tym pomoc :).

Milan awaits....

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Po 10 meczach bez porażki już się cieszyłem, że mogę wygrać tą ligę w pierwszym sezonie... Aż tu trafiła mi się seria 5 meczów bez wygranej (w tym 1 porażka). W sumie to jak zostanę w grupie mistrzowskiej, to będę usatysfakcjonowany. Miejsce w pucharach europejskich (na które jestem kompletnie nieprzygotowany) to byłby bonus.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

No i się udało! Beniaminek Stomil Olsztyn Mistrzem Polski! W przedostatniej kolejce remis z Piastem przypieczętował mój tytuł. Głównie dzięki temu, że Legia i Lech głupio tracili punkty + moje szczęśliwe remisy z tymi drużynami.
Stomil W.png
Stomil W.png (70.38 KiB) Przejrzano 400 razy
Raz czy dwa razy przeładowałem, bo zrobiłem coś, czego nie rozumiałem (obietnice), albo gra mi się wysypała, ale i bez tego byłbym w top 3. Chyba umiem w tą grę :).

Zobaczymy, na ile zarząd da mi kasy, żeby coś w euro-pucharach ugrać...

EDIT: A na deser na koniec sezonu wygrana z Legią 2:1 :D
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Czy ktoś się orientuje, czy jest jakaś nagroda za wygranie superpucharu Polski? To mój następny mecz, tuż przed rewanżem Ligi Mistrzów i nie mogę tej informacji znaleźć... Najpewniej odpuszczę, bo skład mam raczej płytki, ale może warto?

Tymczasem w pierwszej kolejce ledwo-ledwo z mistrzem Macedonii 2:1, a w następnej kolejce pewnie tradycyjnie Karabach...
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5039
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Kącik Managerski

Post autor: Pquelim »

prawdopodobnie troche prize money dostaniesz i wpis do rejestru wielkich triumfatorów :)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4844
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Kącik Managerski

Post autor: Razorblade »

Dokladnie tak. No i reputacja i inne takie. Ale zwykle zarzad ma na to wyrabane ;)

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Na szczęście tak jak piszecie - miał wyrąbane, chociaż rezerwy moje dzielnie walczyły do końca, przegrywając dopiero w karnych.

Tymczasem moi kopacze przeszli Karabach! 4:1 u siebie, a potem jeszcze dołożyli 1:0 na wyjeździe! Chyba na prawdę umiem w tą grę XD. Cieszę się jak głupi, bo ich jeden zawodnik jest wart więcej niż moja cała wyjściowa 11.

Na tym moja kopciuszkowa historia się zapewne skończy, bo w następnej rundzie mierze się z Glasgow Rangers. Tam za cenę ich najlepszego zawodnika można kupić cały mój skład, stadion i kochankę prezesa...

Jestem trochę rozczarowany, że zmienili zasady spadku do Ligi Europy - mistrzowie już nie mogą tam trafić przegrywając w trzeciej rundzie - musiałbym przejść Rangersów i zająć trzecie miejsce w fazie grupowej...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Niech mi to ktoś wyjaśni... Muszę zrozumieć co jest tak zajebistego w moich graczach, żeby to wykorzystać w następnym meczu barażowym o fazę grupową z RB Salzburg...
Spoiler:
Stomil-Rangers.jpg
Stomil-Rangers.jpg (227.71 KiB) Przejrzano 318 razy
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Dalej nic nie rozumiem... Jakimś cudem mój skład wciąż wygrywa! 0:1 u siebie, żeby wygrać 2:1 na wyjeździe z RB Salzburg - IMHO ta gra jest zbyt łatwa. Nie wiem, czy trafiłem na jakąś mega OP taktykę, ale jakim cudem Stomil, którego 5 podstawowych zawodników ciągnę od 1-ligi, jest w stanie pokonać takie renomowane zespoły jak Rangers czy RB? Jak sprawdzam co po niektórych moich głównych zawodników (np. Nagórski, czy Zawrzykraj), to oni biegają po boiskach 2-ligowych!

Odechciewa mi się grać po czymś takim...

Za to trafiłem na zajebistą grupę w LM - chciałbym zobaczyć jak w rzeczywistości taki Milan, czy Borussia męczą się samolotem a potem autobusem, żeby zagrać w Olsztynie :D
stomil lm.png
stomil lm.png (15.78 KiB) Przejrzano 298 razy
Tymczasem pomimo ogromnego zastrzyku gotówki za awans, mój zarząd odmawia mi zwiększenia budżetu transferowego... Właśnie dostali za nic 60mln PLN (całkowity budżet zespołu to chyba 5mln PLN), a oni mi wypominają, że wydatki na płace przekraczyłem o $60k PLN... Nosz kuźwa... Chciałem jeszcze kogoś kupić przed zamknięciem okienka transferowego, a tak nie mogę... Kolejny powód, żeby rzucić tą grę...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kącik Managerski

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Widzę, że jest do tej gry oficjalny edytor sejwów... którego już nie można kupić... Ma ktoś z Was coś takiego, żeby "naprawić" mój budżet transferowy?
ODPOWIEDZ