EuroFLEP 2016

... o ruszaniu się.

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EuroFLEP 2016

Post autor: Pquelim »

hat pisze:1. Pquelim
...
10. PIOTROSLAV
Another brick in the wall...

:masc:
:lol3:


***



Duże THX dla organizatora i jego pomocników za dobrą zabawę. Wypada również odpowiedzieć na gratulacje, no stawiam piwo Panowie ;)
Co do ligomistrzowych FLEPÓW, to ja podziękuję, przechodzę na emeryturę. Szczerze mówiąc, to całe to typowanie wyników zabija we mnie sporo radości z oglądania zawodów, zwłaszcza kiedy rzeczywisty rezultat nie pokrywa się z prognozami. Chyba jednak wolę zostać niedzielnym kibicem. Tylko mała uwaga na przyszłość - jednak dużą wadą aktualnego formatu zabawy jest to, że dobrze wytypowany wynik jednego/trzech meczów pod koniec turnieju jest znacznie bardziej wartościowy niż typowanie kilkunastu meczów we wcześniejszych fazach. Prowadzi to do sytuacji, w której nagradzane jest właściwe wyciąganie wniosków z turniejowej dyspozycji, chociaż ja akurat nie powinienem narzekać ;)
Z Portugalią w życiu nie spodziewałem się przed Euro, że będą grali taką piłkę - po prostu zaufałem przeczuciu, że to jest ostatni moment dla Krystyny, żeby coś z kadrą wygrać (paradoks, przecież ja go nawet nie lubię :P) . Piłka nożna czasami jest takim wykrętnym sportem, którego logika wymaga zupełnie innego spojrzenia, np tego, że wytrwałość bywa czasem nagradzana (szczególnie w przypadku wybitnych jednostek), a los lubi czasem oddać z opoźnieniem to, co zabrał wcześniej. Czasem chciałbym wierzyć, że podobnie jest w prawdziwym życiu, a czasem brakuje mi właśnie tej optyki, żeby to sobie poukładać. W tym przypadku udało się postawić trafną hipotezę jeszcze przed rozpoczęciem zawodów.
Natomiast później to już była prosta strategia konsekwencji, tym bardziej motywowana hejtami w mediach i na forum, w których nikt nie dostrzegał jak bardzo zorganizowaną i przemyślaną piłkę grali Portugalczycy pod wodzą inżyniera Santosa.

Kiedyś, za lepszych czasów tego forum, zapytałbym o jakąś minisygnaturkę dla zwycięzcy, ale teraz to pewnie nie ma sensu... :> ?
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2016, o 00:31 przez Pquelim, łącznie zmieniany 5 razy.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2703
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: EuroFLEP 2016

Post autor: Cherryy »

Regularny FLEP na tak.

Dzięki za zabawę. Jednak dałem Wam zbyt duże fory odpuszczając półfinały. ;)
Since 2001.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2605
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EuroFLEP 2016

Post autor: zodi »

Dzięki za zabawę!
Pozostaje mi satysfakcja z wygrania II kolejki :>
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3867
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: EuroFLEP 2016

Post autor: PIOTROSLAV »

Pquelim pisze:
hat pisze:1. Pquelim
...
10. PIOTROSLAV
Another brick in the wall...

:masc:
:lol3:

:masc:
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EuroFLEP 2016

Post autor: SithFrog »

Dzięki za zabawę i organizację hat!

Gratulacje dla mistrza, zadowolę się drugim miejscem. Nie jest źle, następnym razem będzie lepiej ;]
Obrazek
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EuroFLEP 2016

Post autor: grel3gargamel »

Gratulacje dla zwycięzcy i podziękowania dla organizatora, fajnie, że pomimo 0 w ostatniej kolejce udało się utrzymać podium. Ja FLEP-em LM/LE jak najbardziej byłbym zainteresowany, ale frekwencja może być słaba, patrząc na taki akt tchórzostwa

Pquelim pisze:


Co do ligomistrzowych FLEPÓW, to ja podziękuję, przechodzę na emeryturę. Szczerze mówiąc, to całe to typowanie wyników zabija we mnie sporo radości z oglądania zawodów, zwłaszcza kiedy rzeczywisty rezultat nie pokrywa się z prognozami.
:P
ODPOWIEDZ