Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Pquelim »

0-2 po 30 minutach w Monachium :cool:
(Tymczasowa?) Klęska Bayernu cieszy tym bardziej, że wreszcie Neuer się przeliczył :D
Tak samo zresztą jak Guardiola, który brakiem profesjonalizmu zepsuł atmosferę i stracił szatnię. Publicznie potwierdzać zmianę pracodawcy na pół roku przed końcem sezonu, w którym gra się o wszystko... Głupota.
A Juve jak to Juve - od kilku lat ta drużyna to przykład rozsądnego zarządzania i cierpliwości, które zaczynają się opłacać. Cuadrado - już od mundialu podoba mi się ten gościu.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7410
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ktoś jest smutny?
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7474
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Crowley »

Bramka Cuadrado (cała akcja) obłędna. Gdyby na koniec pierwszej połowy strzelił 3 bramkę, byłoby pewnie po ptakach. Można powiedzieć, że Bayern załatwił sprawę tak, jak przegrał kiedyś finał z Manchesterem. Bramki z dogrywki znakomite.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
zodi
Kofan Annan
Posty: 2614
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: zodi »

Wczoraj Sparta Praga wygrała na wyjeździe z Lazio 3:0... Ale mnie bardziej zaciekawiło kiedy nagle usłyszałem, że do piłki wyskoczył Costa Nhamoinesu! Pamiętam, jak mniej więcej 10 lat temu pewien agent sprowadził go z Zimbabwe do grającej w okręgówce Wisły Ustronianki :) Potem przeszedł do Zagłębia Lubin i myślałem, że to już jego szczyt, a on hasa na wiosnę w europejskich pucharach...Proszę, proszę...
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2728
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Cherryy »

Nhamoinesu od jakiegoś czasu jest jedną z gwiazd ligi czeskiej. Tym ciekawszy staje się fakt, że w polskiej lidze aż tak się nie wybijał. Takie przykłady w ostatnich latach można mnożyć.
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Cherryy pisze:Nhamoinesu od jakiegoś czasu jest jedną z gwiazd ligi czeskiej. Tym ciekawszy staje się fakt, że w polskiej lidze aż tak się nie wybijał. Takie przykłady w ostatnich latach można mnożyć.
Bo nie mieli umiejętności na polską ligę. Słabe głowy, cienkie portfele itp.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Barca to ma szczęście do sędziów, nie ma co :)
Obrazek
kr_herman
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 6 maja 2014, o 21:55

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: kr_herman »

Barca zagrała słabo, ale faul na 2 kartkę Torresa był po prostu głupi. Tak głupi, że dobrze, że tam była karta, bo może Torres się czegoś nauczy na przyszłość.
kr_herman
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 6 maja 2014, o 21:55

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: kr_herman »

Ale Bayern też cienki jest, w ostatnich 10 minutach jak zaczęli grać na biegu do przodu to coś się działo, podobnie przy golu Vidala, a jak grali w poprzek przez większość meczu to lipa, szczególnie obrona.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

kr_herman pisze:Barca zagrała słabo, ale faul na 2 kartkę Torresa był po prostu głupi. Tak głupi, że dobrze, że tam była karta, bo może Torres się czegoś nauczy na przyszłość.
Torres zasłużył na dwie żółte.

Problem w tym, że dwie bramki strzelił dla Barcy facet, którego nie powinno być na boisku po czerwonej kartce ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Naoglądał się Suareza wczoraj.
Obrazek
kr_herman
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 6 maja 2014, o 21:55

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: kr_herman »

Suarez miał fart z tym kopem, jakby obrońca się położył to pewno by go wywalili. Ale w rewanżu pewno sędziowie będą mu się uważniej przyglądać.
A w takich przypadkach jak ta z Marcelo, to powinna jakaś komisja po meczu dowalić mu karę za aktorzenie, a Niemcowi anulować kartkę.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

kr_herman pisze:Suarez miał fart z tym kopem, jakby obrońca się położył to pewno by go wywalili. Ale w rewanżu pewno sędziowie będą mu się uważniej przyglądać.
A w takich przypadkach jak ta z Marcelo, to powinna jakaś komisja po meczu dowalić mu karę za aktorzenie, a Niemcowi anulować kartkę.
Fajne dwa zdania obok siebie :)

A teraz wyobraź sobie, że to co zrobił Suarez (kop bez piłki) robi Pepe. Nie gra do końca sezonu w LM. Niezależnie od tego czy sędzia widział ;]

O metrowym (w górę) i dwumetrowym (w bok) nurku Neymara w polu karnym na ewidentną żółtą już nawet nie wspominam.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: PIOTROSLAV »

Ta... I suarez i marcelo po meczu powinni dostać czerwone.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7474
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Crowley »

kr_herman pisze:A w takich przypadkach jak ta z Marcelo, to powinna jakaś komisja po meczu dowalić mu karę za aktorzenie, a Niemcowi anulować kartkę.
Dawno już o tym mówiłem. Przy tak ewidentnych sytuacjach powinna być kara po meczu. Zobaczylibyście, że jak jeden z drugim gwiazdur by dostał zawieszenie na trzy mecze, to by się nurkowanie i udawanie skończyło. A Marcelo osiągnął poziom Rivaldo i Busketsa. Co za osioł.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

NIGDY nie znudzi mi się oglądanie pokonanej Barcelony schodzącej z boiska. Nigdy.
Teraz mogą skupić się na lidze.
Obrazek
kr_herman
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 6 maja 2014, o 21:55

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: kr_herman »

Barca znowu chciała wbiec do bramki z piłką i był klasyczny chuj. W drugiej połowie to Atletico ze 2 akcje miało i gola strzelili. A Barca nic. I naprawdę czy Messi musi walić każdy wolny, chociaż logika w części sytuacji wskazywałaby na strzał z prawej nogi i strzał wkręcający się w bramkę a nie odchodzący - tutaj powinni wziąć przykład z Benfiki i ich 2-go gola dziś?
Poza tym znowu sędzia jakiś trefny był, ale dla Barcy powinien być karny, co na powtórkach widać jak nic. Rozumiem, że brak czerwonej dla Iniesty za rękę w polu karnym to efekt tych nowych wytycznych, że karny jest wystarczający - choć wydawało mi się, że one mają obowiązywać od nowego sezonu? A z kolei Martinez z Bayernu to powinien czerwoną dostać za swój faul, a tu tylko żółta, choć widać było, że on jest już ostatni przed bramkarzem.
Ale jedno jest stałe i niezmienne - znowu obrońca Pucharu w LM go nie obroni.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Dla Iniesty powinna być czerwona bez gadania. Tak jak dla Suareza.
Obrazek
kr_herman
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 6 maja 2014, o 21:55

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: kr_herman »

Suarez - z predyspozycji najlepszy nr 9 na świecie, ale jego nieobliczalność nie pozwala na takie stwierdzenie. Śmiem twierdzić, że tylko dlatego, że gra w Barcy, nie dostaje regularnych czerwonych kartek. Chyba tylko jeszcze gdyby grał w Realu mógłby sobie na to pozwolić. Grając w każdym innym klubie w Europie kończyłby się szybciej niż papier w publicznej toalecie.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Uważam, że nawet w Realu nie miałby takiej taryfy ulgowe jak ma tutaj.

A jeśli chodzi o pozycję na numerze dziewiątym to wg mnie obecnie Suarez jest najlepszy na świecie.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

:O :O :O
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2614
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: zodi »

I pomyśleć, że ten niesamowity mecz Liv vs Dor trwał gdy my graliśmy taką padakę w wota :/
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7474
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Crowley »

Manchester City - Real Madryt

Atletico Madryt - Bayern Monachium

Super! Nie wiem czemu, ale jakoś w tym roku półfinały wydają mi się bardzo ciekawe. Nie ma w zasadzie faworytów, każdy może wygrać. Gdybym miał obstawiać, to niestety chyba na hiszpański finał, ze wskazaniem na Atletico. Są mocni, a jednocześnie mają najmniej gwiazd, a przez to najbardziej zgrany skład. Tak myślę.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Mam problem.
Chciałbym, żeby wygrał Real, bo lubię Zidane'a.
Chciałbym, żeby wygrał Bayern, bo lubię Lewego. Zasłużył na grę w finale.
Chciałbym, żeby wygrało Atletico, bo to co robią na boisku to magia gry obronnej i świetnie potrafią ukłuć z przodu.
Chciałbym, żeby wygrał... żartowałem, jebać Man City :P
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Obrazek
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: grel3gargamel »

Pierwsza połowa dzisiejszego meczu super, w przeciwieństwie do tego co było wczoraj (nie rozumiem czemu City w ogóle nie zaryzykowało, tylko cały czas posyłało wrzutki na Aguero). Gol Saula super, bardzo podoba mi się gra Atletico
kr_herman
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 6 maja 2014, o 21:55

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: kr_herman »

Gol dla Atletico super, ale jak sędzia się nie opamięta to jeszcze 20-30 minut 2 połowy i piłkarze zaczną się prac na tym boisku. Fajnie,że jest gra ale łokieć Vidala, czy ewidentna intensywna praca rękami, co widać było ładnie jak Lewy poszedł na glebę pod koniec połowy, to już nie jest piłka nożna.
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: grel3gargamel »

Mnie tam podobało się, że nie gwizdał byle czego, druga połowa słabsza, ogółem dobry mecz, choć w drugiej połowie Atletico się cofnęło
kr_herman
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 6 maja 2014, o 21:55

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: kr_herman »

Najlepsze, że jak wszedł Mueller to Bayern zaczął grać też do przodu a nie w bok. No i chyba najsłabszy w tym meczu ze wszystkich piłkarzy był Coman, spalił się chłopak, nerwy jeszcze nie te. Szkoda, że Torres nie strzelił, bo by się meczycho szykowało przy 2:0. A tak przy jednym golu, to jednak Bayern jest faworytem, bo będzie grał u siebie.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Coman jak Coman, dla mnie Vidal kompletnie zawiódł, ale mecz super, po wczorajszym to wręcz uczta dla oczu.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Super mecz, jeden z lepszych w sezonie. Szkoda, że sędzia trochę nie dał rady. Powtórki wideo to mus, banał, ale przy każdym takim karnym czy spalonym krew się gotuje.

Na minus ostatnie 15 minut w wykonaniu Atletico. Mają opinię łobuzów i wojowników, a te pady, udawanie faulu i niby-skurcze to kompletnie nie ich bajka. Tak mi się przynajmniej wydawało. Słabo, bardzo słabo.

A Simeone za atak na gościa z UEFA finał powinien obejrzeć w TV. Przy całej mojej sympatii do tego gościa.
Obrazek
kr_herman
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 6 maja 2014, o 21:55

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: kr_herman »

Ten karny dla Atletico to kompromitacja sędziego,. Na takim poziomie rozgrywek odgwizdać karnego za faul metr przed polem karnym to jednak słabizna. Czas na powtórki nadchodzi wielkimi krokami. A swoją drogą to Bayern przy takim składzie, żeby grał jednym napastnikiem? Wystarczyło, że Vidal poszedł do przodu i od razu obrońcy musieli się odkleić od Lewego i był gol. Jednak Pep musi przemyśleć swoje schematy, bo bez geniuszy typu Messi gra wszerz a nie do przodu nie daje oczekiwanych rezultatów.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Razorblade »

Nie zgadzam sie z tym karnym... zauwazcie ze Torres "polecial" po scieciu drugiej nogi (prawej) co dzialo sie juz idealnie na linii pola karnego... Dla mnie osobiscie sytuacja byla na tyle na styku ze karny spokojnie mogl byc.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Dla mnie to był tak bardzo nie-karny, że bardziej się nie da :P

A ten kolo co dostał od Simeone to podobnież jednak ktoś z Atletico. Nie wiem co on robił z tablicą do zmian w łapach ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Razorblade »

No wlasnie z tym "nie karny" jest czysty "problem powtorkowy". Tylko nawet powtorka w 100% nie przesadza z ujec ktore byly... jesli zalozymy ze faul jest w momencie powodujacym upadek to byl na linii. Jesli zakladamy pierwsze zachaczenie to byl 50-100 cm przed polem karnym... nie znam przepisow na tyle zeby ferowac wyroki. Dla mnie sytuacja na styku...
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Pquelim »

Karnego nie było, ale w ferworze meczu dokładnie to zweryfikować mogłaby chyba jedynie powtórka wideo. Stykowy moment, pełny bieg i dosyć trudno wskazać w którym momencie dokładnie następuję faul. Mam o Caykirze kiepskie zdanie, ale przy tej sytuacji akurat jestem w stanie zrozumieć dlaczego podjął taką decyzję. W takich sytuacjach jak jesteś obrońcą to albo wycinasz zdecydowanie wcześniej, albo ryzykujesz karnego.
Guardiola się przejeżdza po raz kolejny i gdybym był kibicem City, to wolałbym jednak żeby tam nie przychodził. Pep od samego poczatku forsuje tę samą filozofię gry nie zauważając, że tiki-taka przestała dawać rezultaty nawet w samej Barcelonie.
Dzisiaj powinien być spokojny awans Realu, ale w finale banda Diego może wziąć rewanż za Lizbonę, szczerze mówiąc.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
zodi
Kofan Annan
Posty: 2614
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: zodi »

Ja się cieszę z wczorajszego meczu i rozstrzygnięcia. Po pierwsze Lewandowski dobrze zagrał, był aktywny, pokazał, że jest w formie. Po drugiej jego Bayern odpadł więc jeden mecz szans na kontuzje mniej no i będzie mógł wcześniej dołączyć do zgrupowania kadry.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Pquelim »

Obrazek
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Ja chyba widziałem inny mecz.

Po pierwsze, tak wygląda "stykowy" karny? Serio? Zobaczcie jak blisko jest sędzia, nic mu nie zasłania widoku.

Obrazek

Po drugie jeśli to był dobry mecz Lewego to ja nie chcę, żeby on utrzymał tę formę do ME. Dwie obrzydliwe, niegodne i nie w jego stylu symulki. Do tego sporo fatalnych przyjęć, trochę walki w powietrzu, kilka niepotrzebnych strat i niezły gol. Wg mnie to był kiepski mecz w jego wykonaniu.

Po trzecie zgadzam się z Pq. Guardiola jest uczepiony swojej filozofii i nie ewoluuje. Tyle razy dostał w mazak i nadal nic nie zmienia. Okazuje się, że rację mieli ci, co mówili, że bez Messiego nie będzie tak kolorowo. No i nie jest. Na weszło guardiolofile oczywiście bronią Pepa, że przecież zdobywał regularnie mistrza i puchar, a poza tym zmienił szkolenie i podniósł wartość marketingową Bayernu. Nie wiem co oni tam żrą w tej redakcji, ale daje mocno na łeb. Szkolenie i marketing to jakieś bzdury, a puchar i mistrzostwo z takim składem i takim budżetem to obowiązek, a nie żadna zasługa. Celem dla Pepa była kolejna potrójna korona i nic z tego nie wyszło.
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2614
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: zodi »

Nic mu nie zasłania poza Lahmem (o ile dobrze poznałem po opasce) ;P
Nie żebym się zgadzał, że był mega stykowy czy coś takiego, ale akurat Twój obrazek średnio potwierdza Twoją tezę ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

zodi pisze:akurat Twój obrazek średnio potwierdza Twoją tezę ;)
Że Ty trafiasz w WoT bezbłędnie to ja nie wiem jak to możliwe :P Przecież Torres jest METR od linii, a Martinez kolejne pół metra dalej.
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2614
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: zodi »

Tezę, że sędziemu nic nie przeszkadzało, a nie że faul był przed polem karnym.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Aaaaaaaaaaaa, bez przesady, Lahm jest niemal na linii pola karnego, a gdzie oni. Nie trzeba być sokołem, żeby to zobaczyć. Koleś nie biegł po drugiej stronie boiska, żeby tego nie dojrzeć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Pquelim »

Obrazek
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Razorblade »

czekaj Zabski, ale moment ktory wrzuciles to nie jest moment w ktorym jest powodowany upadek Torresa (a raczej ktory on wykorzystuje). Nie stosuj manipulacji. Torres "zaczal leciec" wlasnie na linii pola karnego. Tyle. A jak Pq napisal:
Pquelim pisze:ale w ferworze meczu dokładnie to zweryfikować mogłaby chyba jedynie powtórka wideo. Stykowy moment, pełny bieg i dosyć trudno wskazać w którym momencie dokładnie następuję faul
wiec tak, widocznie ogladalismy inny mecz, albo za faul przyjmujesz moment rozpoczecia wslizgu a nie podciecia drugiej nogi (prawej), bedacej w gorze na linii pola karego, ktory to spowodowal "upadek".
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: SithFrog »

Podciął mu tylko jedną nogę i to lewą, a Torres wskoczył sobie w pole karne. Proszę:

phpBB [video]


Ja tu nie widzę w ogóle pola do dyskusji. Chyba, że przyjmiemy, że jak faulowany zawodnik jest w stanie przelecieć w powietrzu tyle, żeby wpaść w pole karne do dajemy jedenastkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2015/16

Post autor: Razorblade »

https://youtu.be/29zSGWHcNWM

Prosze Zaba "jedna noge lewa". Masz tutaj powtorke ktora nie manipuluje i pokazuje podniesienie nogi Martineza i strzal w prawa stope bedaca w powietrzu... i wtedy sie Torres "kladzie" dopiero. I ta prawa noga jest praktycznie na linii pola karnego.


Edit: komentatorzy tutaj tez zauwazaja ze to ta "druga noga" daje podstawe decyzji...

Wiec tak, ogladalismy inny mecz ;)
ODPOWIEDZ