Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkami na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Czyli temat o kieszonsolkach. ;)

Od razu od siebie dodam, że wkręciłem się w Animal Crossing, ale coś więcej napiszę przy okazji recki 3DSa.;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Sobies »

Gram ostatnio w Football Managera na Vicie - zjada czas strasznie
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Dogy »

Obrazek
Obligatory.

No i w końcu mogę gdzieś wyrzucić z siebie:
BONCEK MA 3DSA OMG OMG OMG W KOŃCU TAK TAK TAK.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

:D

A weź nic nie pisz. Już mam listę zakupów zaplanowaną (pamiętaj o Mario!). :p Najpierw na tapetę pójdzie Phoenix, bo Kaśka po demie nie daje mi żyć. :P

Swoją drogą dzisiaj dopiero po 20 odpaliłem Animal Crossing i już wszystko było zamkniętę. :( A nowe centrum ogrodnicze otworzyli w końcu! :crying:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Dogy »

3D Land już czeka na ciebie, tylko jeszcze ogarnę co razem z nim mogę Ci posłać i w okolicy środy-czwartku poleci paczka ;).
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Dobra! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Hori nałożone, ale co się napociłem w kiblu to moje. :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

http://boncek.tumblr.com/post/850009413 ... -to-work-p

No dobra, czas do pracy, bo znów się spóźnię. :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Voo »

Mi znowu chodzi po głowie, żeby sobie kupić używanego DSa i przejść wreszcie wszystkie Laytony.

Może ktoś chce opylić DSa? ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Dogy »

Voo szukaj na tablicy itp. znajome nintendo nerdy pokupowali po 100zł z nagrywarkami DS Lajty.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Voo »

Kurcze jakiś Layton jest na androida. Zaraz ściągam ;)

Dogy, będę szukał, myślę, że do dwóch stów to kupię jakiś porządny zestawik.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Kup, kup. Z tego co pamiętam to sprzedaleś DSa dość szybko, a mam wrażenie, że erupcja gier nastąpiła pod koniec życia konsolki. Samych Laytonów jest chyba z 6 tytułów.

Co do programatora, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony wiem, że dzięki niemu zagrałem w masę fajnych tytułów, ale z drugiej strony te co skończyłem mógłbym wyliczyć na palcach dwóch rąk. Po prostu za dużo tego było, ciągle przeskakiwałem na coś nowego. Dlatego też nie chcę hackować 3dsa. Wole mieć jedna grę na dwa, trzy miesiące, ale przejść ja od początku do końca. Inaczej traktuje się coś, za co zapłaciłeś prawie dwie stówy (no ok, GT6 nie odpaliłem juz ze 4 miechy, ale to inny problem).

Z innej beczki, sam już nie sprzedam żadnej konsoli, bo ciągle żałuję pozbycia się GBA SP. Zwłaszcza, że to była moja pierwsza konsolka. :(

A jeszcze z innej beczki!
Obrazek

Czas na nowy kredyt. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Voo »

Zacząłem się trochę zastanawiać nad 2DS. Właśnie tą wersją bo jest tańsza. Brak 3D to nie problem, jeden głośnik to nie problem (słuchawki), z domu tego i tak nie wynoszę, natomiast zastanawia mnie ergonomia no i to, ze w DS nigdy nie otwierałem ekranów na maksa, zawsze górny był jakby lekko pod skosem i chyba to lubiłem. Nie wiem, czy oba ekrany w jednej płaszczyźnie nie byłyby jakoś irytujące dla mnie (pewnie wydziwiam).

Niestety czytam, że tytuły z DS na 2/3DS nie wyglądają idealnie (skalowanie). Nie wiem jakie są wasze spostrzeżenia w tym względzie (czy w ogóle uruchamialiście na 3DS tytuły z DSa).
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Dogy »

Ja uruchamiałem trzeciego Laytona, przed chwilą odpaliłem i zrobiłem zdjęcie:
https://www.dropbox.com/s/nss4uiho2hi0y ... .24.22.jpg
Dla mnie jest okej nie przeszkadza zupełnie.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Też przez moment zastawiałem się nad 2DSem, ale na całe szczęście znalazłem nowego 3DSa XL w wersji Animal Crossing za całkiem sensowne pieniądze, bo tyle co nowy 2DS, do tego jeszcze z FVAT. Jak poszukasz na Allegro Voo to znajdziesz gołego 3DSa XL za 400 zł. Oczywiście nie jest to egzemplarz zaplombowany (choć takie też widziałem za sensowne pieniądze), był też otwarty "do zdjęć" co jest teraz zmorą na Allegro, ale kody były nieużywane, sama konsolka też, więc przypuszczam, że był to może jakiś model powystawowy. Z drugiej strony nie miał żadnych śladów użycia, a przed samym kupnem poprosiłem kolesia, żeby przysłał mi zdjęcia przycisków, ekranów, circle pada itd., żeby mieć pewność. Jedynie czego nie było w paczce to "gry" czyli 4gb karty SD, na którą była zainstalowana Animal Crossing, ale gry na 3Dsa są przypisane do konsoli, więc wystarczyło wejść w historię zakupów w eShopie (dzięki za info w tej sprawie Dogy!) i ją ściągnąć na własną kartę. Nie wiedział o tym sprzedawca, stąd pewnie niska cena. :P

Co do 3D to napiszę tak - w zwykłym 3DSie mi się nie podobało, bo ekran był za mały i miało się wrażenie podglądania czegoś przez dziurkę od klucza. W 3DS XL wygląda to super i naprawdę sporo dodaje w grze. Trudno to opisać, bo to trzeba po prostu samemu poczuć grając dłużej w coś w 3DS. Owszem trzeba się idealnie ustawić z konsolą, ale nie jest to jakiś wielki problem, a jak już znajdzie się ten sweet spot, to wszystko wygląda świetnie, a po jakimś czasie już z automatu człowiek wie, jak trzymać konsolkę. No i nie wiem jak gra się w niektóre gry bez 3D, bo zarówno Mario Land 3D jak i chyba, któryś Layton, mocno ten temat wykorzystują.

Swoją drogą tak to wygląda w zestawieniu:
Obrazek

A tu mój pierwszy złapany Mii w Street Passie. :D
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Dogy, grałeś w Mario Kart 7? Przy tej gorączce związanej z MK8 zacząłem się zastanawiać nad zakupem 7. Trochę się waham, bo MK DS mi się nie podobało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Dogy »

Gratki! Pierwszy random streetpass to niezłe przeżycie :D

Grałem, oczywiście zjebali i nadal nie można grać Grand Prix w co-opie, ale tak to fajnie, nie jest tak dobre jak "duże" Mario Karty ,ale jest lepiej niż na DSie (też mi sie nie podobało).
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

W ogóle nieźle Ninny wykombinowało z tym StreetPassem i Play Coins. Człowiek chce targać ze sobą wszędzie konsolkę, żeby nastukać kroków. 3DS liczy codzinnie ile przeszliśmy kroków i za każde 100 daje jeden Play Coin (ale max 10 dziennie), czyli taką wewnętrzną walutę, która jest używana w grach i aplikacjach (np. fortune cookie w Animal Crossing kosztuje 2 PC). Do tego na Street Passie można wymieniać się domkami w Animal Crossing i potem kupować meble/ciuchy/akcesoria (jeśli są wystawione na sprzedaż przez drugiego gracza).

Vita niby ma Near, ale niczego ciekawe tam się nie dostaje, a integracja tej funkcji z grami też jest średnia. Jedyna przewaga Near nad StreetPass jest taka, że można zobaczyć ilu jest ludzi w okolicy z Vitą, a StreetPass tego nie umożliwia (chyba). No i można bez problemu dodać spotkanych ludzi do znajomych (ciągle mnie męczą jakieś dzieciaki na Vicie :D), a tych ze StreetPass nie bardzo. Szczerze nie bardzo to rozumiem, ale może to jakaś pro rodzinna filozofia Nintendo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Sobies »

Kretyznizm Sony i firmy wykonującej Borderlands 2 na Vitę:

Wydano grę pełną bugów, taką też wersje dano recenzentom. Opinie są katastrofalne, bo gra dostaje oceny rzędu 5/10 itp. Sama gra według relacji ludzi jest genialnym portem gry i są w szoku, ze takie małe urządzenie potrafi takiego kolosa utrzymać. Już wyszedł patch poprawiający początkowe problemy i za tydzień ma dojść patch z kolejnymi poprawkami + cross save (który miał być od początku)

To ja się pytam... do ku...wy nędzy nie można było przesunąć premiery o dodatkowe 2 tygodnie aby to dopracować do perfekcji i ogłosić, że Vita ma kolejną dobrą grę? A tak to idzie w świat kolejny news że gra na konsolkę Sony jest schrzaniona etc. Zero logiki, ZERO!! :sciana:
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2193
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: peterpan »

Gdyby tylko dopracowanie gry mialo znaczenie, ale tu przeciz chodzi o terminy, sprzerzenie z hurtownikami, sklepami, planem marketingowym. Po prostu MUSIELI wtedy to wydac i nie bylo innej opcji.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Borderlands 2 jest w premierowym bundle z Vitą Slim w USA, więc musiało wyjść teraz.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Całkiem niezły wysyp promocji na europejskim eShopie.
3DS Download
Me & My Furry Patients 3D- 120PLN/£24.99/€29.99
Coaster Creator 3D - 29PLN/£6.00 / €7.25
Castle Clout 3D - 16PLN/ £3.59 / €4.00
Blue Exorcist Manga VOL. 3 - 20PLN/ €4.99

3DS Virtual Console
The Mysterious Murasame Castle - 20PLN/ £4.49 / €4.99
Mario Golf - 20PLN/ £4.49 / €4.99

3DS Obniżka
Czasowa
do 5 czerwca
Batman: Arkham Origins Blackgate - 40PLN/ £8.74 / €9.99 (było 160PLN)

do 8 czerwca
Resident Evil Revelations - 72PLN/ £14.99 / €17.99 (było 120PLN)
Resident Evil: The Mercenaries 3D - 24PLN/ £5.39 / €5.99 (było 40PLN)
Super Street Fighter IV 3D Edition - 48PLN/ £10.79 / €11.99 (było 80PLN)

do 12 czerwca
Funfair Party Games - 28PLN/ £6.99 / €6.99 (było 80PLN)
Gardenscapes - 24PLN/ £5.99 / €5.99 (było 60PLN)
3D Mahjongg - 16PLN/ £3.29 / €3.99 (było 20PLN)
Secret Agent Files: Miami - 28PLN/ £5.79 / €6.99 (było 32PLN)

do 19 czerwca
Real Heroes Firefighter 3D Download Version - 20PLN/ £4.49 / €4.99 (było 40PLN)
SpeedX 3D Hyper Edition - 4PLN/ £0.89 / €0.99 (było 8PLN)
10-in-1 Arcade Collection - 4PLN/ £0.89 / €0.99 (było 8PLN)
Rage of the Gladiator - 14PLN/ £3.09 / €3.49 (było 28PLN)
PIX3D - 8PLN/ £1.79 / €1.99 (było 16PLN)

do 30 czerwca
Angry Bunnies – 19.40PLN/ £4.49 / €4.85 (było 26PLN)
Bubble Pop World - 15PLN/ £3.35 / €3.74 (było 20PLN)
Fishdom H2O: Hidden Odyssey - 15PLN/ £3.35 / €3.74 (było 20PLN)
Swoją drogą, nie kumam czemu Blackgate na Vitę nie jest przeceniony, skoro chyba każdy inny tytuł z Batmanem jest w tej promocji z okazji 70 lecia Batmana.

EDIT 2 - Teraz widzę, że w tej liście nie ma obniżonych cen Fallblox i Pushblox. Obie są teraz za 20zł.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Odp: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Obrazek
Project X Zone przeceniony na eshopie na 70 zł. Przyznam szczerze, że się zastanawiam, bo demo mi się podoba, ale z drugiej strony bardziej zajarłem się na Virtue's Last Reward, które raczej na pewno kupię na Vitę.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale kuźwa bateria i w ogóle power management w 3DSie XL ssie na całej linii. Vitę można zostawić w sleep mode na tydzień i dalej będzie śmigać z lekko nadgryzioną baterią po włączeniu, a 3DS po prostu zabija baterię po max półtora, dwóch dniach. Zupełnie jak z DSem było. Już mi się kurde kilka razy cały postęp w Animal Crossing zjebał w ten sposób. :maruda:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Dogy »

To fakt, ale za to długo trzyma w sleep mode jak nie masz włączonej żadnej apki.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Tyle tylko,że Vita trzyma i z apką, i z wifi. ;) No i ładuje się na maksa dosłownie w pół godziny. Ale uczciwie i w miarę obiektywnie musze stwierdzić, że Vita to absolutny majstersztyk jeśli chodzi o hardware.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Sobies »

Właśnie sprawiłem sobie Borderlands 2 na PS Vite z PSS. Cena 99 zł. Całkiem niezła cena za gre + 6 DLC. Nigdy nie grałem w Borderów specjalnie z myślą o wersji na Vitę (kiedy ją ogłoszono, od razu wiedziałem, że na kompa nie kupuję)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Sobieś, daj znać jak wygląda sprawa z framerate'em. Czytałem, że gra niemiłosiernie tnie, ale może to się zmieniło z jakimś patchem.

Natomiast na eshopie sporo promocji w związku z mundialem.
Obrazek
Sqpek kiedyś zachwalał, a sam zawsze chciałem zagrać. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Voo »

Czy na obecnych konsolach Nintendo jest jakiś odpowiednik PSN? Tzn. czy i na 3DS i WiiU logujemy się za pomocą tego samego konta, mamy dostęp do tego eshopu i tam jest oferta i na stacjonarkę i handhelda, widzimy znajomych, możemy sobie wysyłać zaproszenia do gry online itd.?

Latem tego nie zrobię bo i tak mam deficyt czasu ale na jesień, jakoś październik/listopad kupię sobie/nam DSa. I chyba jednak tego 2DSa bo raz, że tańszy a dwa, że strasznie mi się podoba i wygląda jak konsolka z przeszłości ;) W recenzjach ludzie podkreślają, że jest bardzo wygodny do grania. Ale to jeszcze zobaczę, bo może się jakaś okazja na zwykłego trafi. Może wreszcie przejdę wszystkie Zeldy na DSa i 3DSa ;)

W międzyczasie odkurzyłem PSP i zacząłem od nowa ...FFIX. Teraz przejdę, jak bumcykcyk ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Dogy »

Voo pisze:Czy na obecnych konsolach Nintendo jest jakiś odpowiednik PSN? Tzn. czy i na 3DS i WiiU logujemy się za pomocą tego samego konta, mamy dostęp do tego eshopu i tam jest oferta i na stacjonarkę i handhelda, widzimy znajomych, możemy sobie wysyłać zaproszenia do gry online itd.?

Może wreszcie przejdę wszystkie Zeldy na DSa i 3DSa ;)
Tak, jest eshop, jedno konto na WiiU i 3dsie, widzimy znajomych itd. :)

Plus masz na eshopie wszystkie Zeldy z GB : Link'a Awakening, Oracle of Seasons i Oracle of Ages ;) wszystkie mocno polecam.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Matko, ile ten Borderlands ma rzeczy do ściągnięcia. :D Tak, tak, skusiłem się, kolejna gra do kolejki. :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Sobies »

Sorki, że Ci nie napisałem :) Ogólnie to są spadki fps-ów widoczne. Mało jeszcze pograłem, ale moim zdaniem za grę którą płaci się 99 zł to mamy zabawy na dziesiątki jak nie setki godzin.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Wow, cross save działa. :D Co ciekawe, pomimo tego, że gram postacią z DLC, a także robię quest z DLC, a nie mam żadnych DLC na Ps3, wszystko śmiga. Magic!
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Sobies »

Podobno w tym tygodniu ma pojawić się kolejny patch poprawiający fps'y i sterowanie.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Kurde, nie odpalałem Animal Crossing jakiś tydzień i masakra jest. Zwierzaki się wyprowadzają, kwiaty zwiędły, wszędzie chwasty. Damn! Przynajmniej mi hydrant wybudowali. :p

Zmieniając temat wkręciłem się w Borderlands 2 na Vitę. Faktem jest, że nie jest to najlepszy port na świecie, ale nie działa to tak źle jak można by się spodziewać z recek. Zupełnie nie rozumiem narzekania na sterowanie, jedynie dałbym wyrzucanie granatów trochę dalej od krawędzi ekranu. W sumie zaskoczony jestem, że Iron Games nie zdecydowali się zmniejszyć rozdzielczości, tak jak to miało miejsce chociażby w Uncharted. Całe szczęście jednak.
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: hat »

Próbowaliście może grania na PS4 przez remote play na Vicie? Da się sprawnie grać w warunkach domowych?
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Ponoć daje radę, sam nie wiem bo nie mam Ps4.

Z innej beczki,
Here's a free download code for the Tomodachi Life: Welcome Version!

Yay!
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Sobies »

Kolejny zakup na Vitę to Soul Sacrifice Delta.

Obrazek

Teraz mam dwie ogromne gry (Borderlands 2 w który non stop gram i SS:D) Mam zabawy z Vitą na dobry rok :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Sobies »

Na Gamescom poza konferencją Sony na Vitę pokazano następujące tytuły, które zmierzają:

-peaper please
-risk of rain
-starbound
-axiom verge
-son od scoregasm
-nuclear throne
-final horizon
-bodycheck
-flame over
-dragon fin soup

Jak widać Vita, a właściwie PS Indie ma się dobrze :(
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Dogy »

Risk of Rain jest naprawde dobre!
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Dla mnie wypas! Nie wiem kiedy w to wszystko pogram. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6349
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Voo »

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... .html?bo=1

Przypomniało mi się, że chciałem sobie 3DSa kupić na zimę ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Straszne zamieszanie z tym new 3DS. Słuchałem NVC wczoraj i nawet oni do końca nie kumali czy to jest nowy sprzęt, czy tylko odświeżony, w co będzie można grać na nim itd. Ja się nie ukrywam ciut wkurwiłem, bo przecież dopiero co kupiłem XLa. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Sobies »

Myślę sobie czy nie aktywować znów na trzy miesiące PS+ Nie dość, że w tym miesiący dają Velocity 2X na VITE (tzn na PS4, ale jest cross-buy) + TxK o którym dużo pozytywów słyszałem to jeszcze wyszedł niedawno Don't Starve na Vitę który już zaklepałem kiedyś na PS4 i również ma cross-buy :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Sobies »

http://www.gram.pl/news/2014/09/10/wspa ... snia.shtml

Smutna wiadomość :( Jestem trochę zaskoczony, że ten dzień już nadchodzi... Z drugiej strony, w co obecnie ludzie mogą tam grać przez neta? Pewnie w Japonii jeszcze ta konsola żyje całkiem dobrze w sieci za sprawą swoich tytułów.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Virtue's Last Reward w obniżonej cenie zarówno na 3DSa - 54,50 zł jak i na Vitę - 39,27 zł (zauważyłem, że prawie zawsze obniżka jest na obie platformy). Obie wersje mają swoje plusy i minusy, ale u mnie padło na Vitę, bo wiadomo - cena. :p

Kto nie kojarzy, to jest to następca doskonałej 999 z dsa.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

Poszedł preorder na Super Smash Bros. 3DS! Yay ^^

Raz jeszcze wielkie dzięki Dogy za kod do demka. Skąd Ty je w ogóle dostajesz to nie wiem. :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: Dogy »

Nie ma sprawy ;). Pewnie też zamówię niebawem, tym bardziej ,że cena na ultimie bardzo fajna - 149zł.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Handheldy (PSP, Vita, DS, 3DS)

Post autor: boncek »

No właśnie na Ultimie zamawiałem. Wiem, że jeszcze jakieś sklepy mają deal z tym nowym dystrybutorem, ale nie pamiętam jakie.
Obrazek
ODPOWIEDZ