KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsolach)

... gry nie-PC

Moderatorzy: Zolt, boncek, Voo

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsolach)

Post autor: boncek »

Nie pamiętam dokładnie nazwy, najwyżej potem się zmieni. :p
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

Skończyłem wczoraj Borderlands 2 w coopie (dzieki batton :) ), jak na coopa przystalo zabawa przednia. Sama gra to więcej tago samego co w jedynce, co w sumie nie było takie fajne bo oznaczało masę biegania po tych samych lokacjach, bo misje są dużo dluższe i bardziej rozbudowane. Samemu raczej nuda na dłuższą metę, ale z ogarniętym kompanem świetnie spędzone kilkadziesiąt godzin.
Obrazek
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Killashandra »

Lego Marvel Superheroes - tyle godzin gry, a dopiero 50% zrobione.. odblokowanie wszystkich postaci będzie chyba graniczylo z cudem.
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Dogy »

Killashandra ty tu nie rozpisuj się o grach tylko spadaj do działu o ksiązkach napisać posta co ciekawego czytałaś ostatnio :D pamiętam ze starego (chlip) forumka ,że same fajne rzeczy dawałaś w swoim top10 :).

Ja kończę Fire Emblema na 3dsie w końcu, reclassowanie postaci to mega frajda.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Animal Crossing na 3DS, na Vicie rozgrzebane Muramasa Rebirth i kończę FEZ (granie w FEZ na Vicie wymiata!), na PS3 ciągle Ni No Kuni, ale nie wiem kiedy się za nie zabiorę, żeby skończyć. No i Earthbound jak znajdę czas (na emu - Wii albo komórka).
Obrazek
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Killashandra »

Dogy pisze:Killashandra ty tu nie rozpisuj się o grach tylko spadaj do działu o ksiązkach napisać posta co ciekawego czytałaś ostatnio :D pamiętam ze starego (chlip) forumka ,że same fajne rzeczy dawałaś w swoim top10 :).

Ale jeszcze nawet nie zaczęłam wspominać o Lego Przygodzie i Infamous na PS4! ;)
Do książek pójdę, spokojnie :-)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

W Infamous bym zagrał chętnie. W sumie jeden z powodów dla których zastanawiam się nad PS4. Ale rozsądek mówi, żeby zaczekać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Killashandra »

boncek pisze:W Infamous bym zagrał chętnie. W sumie jeden z powodów dla których zastanawiam się nad PS4. Ale rozsądek mówi, żeby zaczekać.

Na razie jest dość ograniczonyy wybór gier na PS4, więc jeśli masz kupować tylko dla Infamous to lepiej poczekać. Gra jest świetna wizualnie, ma fajna mechanike i wciągającą fabule, plus dodatkowe rzeczy, które można robić poza grą. Jeśli jest na inne platformy w ogóle dostępna to zapewne dużo na nich traci.
Ja na szczęście kupiłam PS4 za nagrodę za projekty z pracy więc nie jest mi żal że mam 5 gier na krzyż do pogrania ;). Chociaż warto też sięgnąć po NFSa i Tomb Raidera, który prezentuje się znacznie lepiej niż na PC.. jest też pare mniejszych gierek do kupienia na PSNie, ale sądzę, że warto poczekać aż cena samej konsoli spadnie, bo i gry są nieprzyzwoicie drogie.
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 367
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: skoob »

Miałem okazję pograć trochę w Infamousa u znajomego i fajnie się bawiłem, ale jednak nie nazwał bym tego sandboxem tak jak to jest gdzieniegdzie reklamowane. To jest raczej coś w stylu Mafii II; masz otwarty świat, w którym wykonujesz misje, ale poza tym to nie ma tam za bardzo nic do roboty :)
11.XI.2006
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Nie kupuj bonc. To naprawdę dobra konsola ale poza Infamousem: SS (sieg heil :D) i fajowym Resogunem to jest na razie maszynka do grania w indyki. Wszystko inne dostępne taniej na PS3 albo niespecjalnie warte uwagi. Na święta pewnie będą dobre zestawy w dobrych cenach, a w 2015 może pierwsza wersja slim.

Gdyby nie zupełny przypadek i okazja nie z tej ziemi sam pewnie kupiłbym właśnie w grudniu najwcześniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Dogy »

Podbijam, warto poczekać jeszcze z PS4.
Jestem ciekaw jak będzie Last of Us się prezentowało w wersji na ps4, na pewno przejdę, jeszcze jakby była opcja importu pucharków z wersji ps3 to by było genialnie :) .
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Wątpię, że będzie. Dead Nation nie ma tego, widnieje jako inna pozycja z dopiskiem Apocalypse Edition. Z LoU spodziewam się podobnego zabiegu.
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

Pograłem chwilę w Resident Evil 6 i jestem pod wrażeniem, nareszcie mozna jednocześnie chodzić i strzelać, aż trudno sie przyzwyczaić :D .
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

www.nintendo.pl - w końcu! trzeba było Czechów, żeby w końcu ktoś temat Nintendo w Polsce ogarnął. Czekam na powrót sprzętu i gier do sklepów.
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

Naprawdę myslisz że to coś zmieni na naszym rynku? Nintendo przegrało w Polsce juz wiele lat temu i moim zdaniem nie ma zadnych szans na zaistnienie. Dla przeciętnego zjadacza konsolowego chleba nie ma zupelnie nic do zaoferowania, a ta garstka fanów wielkiego N nie pociągnie sprzedaży Wii U.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Nintendo mogłoby u nas powalczyć ale musiałoby wejść jakimś naprawdę wielkim pierdolnięciem cenowo-growo-okazyjnym. Zrobienie strony .pl i łaskawe wrzucenie sprzętu do sklepów niczego nie zmieni.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Czy zmieni to nie wiem, bo Nintendo problemy ma wszędzie, nie tylko u nas, i musi zmienić strategię (podobno na E3 ma się pojawić nowy system), ale uważam, że brak produktów Nintendo na półkach sklepów w 40 milionowym kraju należącym do UE to trochę jednak obciach. W dodatku ceny konsol N ostatnio są strasznie wywindowane, a oficjalny dystrybutor jednak sprawi, że się unormują, a na rynku wtórnym na bank spadną. Dodatkowo mnie osobiście cieszy, że będzie jakiś support, może w końcu też w Polsce zacznie funkcjonować Club Nintendo, a z czasem nawet dostanę polskie menu w 3DSie.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

To nie jest kwestia łaski czy nie. Problem polega na tym, że Nintendo nie ma oficjalnej placówki w Polsce, tylko daje licencję na dystrybucję zewnętrznym firmom. Pech chciał, że dwie poprzednie były tak niepoważne, że doprowadziły do sytuacji kiedy to największe sklepy same podjęły decyzję o bojkotowaniu produktów Nintendo, stąd ich brak. ConQuest entertainment a.s. działa już od jakiegoś czasu na rynku czeskim w temacie Nintendo i ponoć juz współpracuje z niektórym, internetowymi sklepami, które sobie tę współpracę chwalą (m.in z Ultimą).
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Łaskawe w sensie tego co Ty piszesz czyli w końcu unormują trochę rynek i będą tu oficjalnie.

Po prostu nie wróżę im sukcesu w kraju, do którego wchodzą cichaczem, a w którym panuje PS/XBox :)
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

Zabawne jest jest to że jak w 98 roku kupowałem Nintendo 64 sprowadzone z dojczlandu w zaprzyjaźnionym sklepie konsolowym za jakies dramatyczne pieniądze to PSXa kupowalo sie mniej więcej w tych samych warunkach. Kilka lat póżniej tamże kupowałem Dreamcasta, który mniał już nawet dość prężną dystrybucję w Polsce, to GameCube ciągle trzeba było samodzielnie wozić z Berlina. Mijają lata i wszyscy idą do przodu, a Nintendo w naszym pięknym kraju to nadal egzotyka dla najbardziej zatwardziałych fanów.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Miejmy nadzieję, że coś się w tym temacie poprawi. Gdzieś czytałem, że to chyba właśnie Nintendo Europe zależało na poprawie dostępności sprzętu w Polsce, a jeżeli tak jest, to należy tylko się cieszyć i mieć nadzieję, że będzie lepiej.

Inna sprawa, że od lat dla Nintendo Europa, poza UK, to rynek drugiej kategorii.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Halaster »

Dzis chyba bedzie konsola kupowana.

Jak tylko wytrzezwieje.
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4979
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Zolt »

dwie godziny później stwierdził, że kupi przed wytrzeźwieniem. "Jak nie teraz, to nigdy" ;]
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Niedobrze, pijany nie myśli trzeźwo i kupi XBoxa :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4979
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Zolt »

jakbyś przy tym był, o xpudle mówił.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Dogy »

[*]
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Halaster »

Titanfall jest fenomenalny..
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Dogy »

Ale jest na PC też :P

Tak czy siak gratki :) !
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Trochę tu pusto, to napiszę kilka zdań. ;)

Steamworld Dig
Przeszedłem w zeszły weekend - mega gra, polecam. Osobiście grałem na Vicie, bo była po prostu tańsza niż na 3DS (jakoś 12zł w promocji vs chyba 39zł). Całość zabrała mi jakieś 6 godzin, jak dla mnie idealna długość na ten tytuł. Całość to taki Dig Dug wymieszany z Metroidem. Fajny klimat, ładna grafika. Jak dla mnie spokojnie mocne 8/10. Dobre indie.
8/10

Muramasa Rebirth
W końcu ją przeszedłem. A w zasadzie tylko połowicznie, bo jest jeszcze druga ścieżka do ogrania, ale to jakoś później, bo troszkę mnie ta gra wymęczyła na koniec. Ale nie mogę napisać, że jest zła czy coś, po prostu ostatnio nie mam za bardzo czasu na gry 20+ i pod koniec grałem z dużymi przerwami. Sama gra jest śliczna, bardzo śliczna nawet. Daje jakoś..
7/10

Final Fantasy 4
Grałem na Vicie. Wersja na PSP. Co ciekawe grałem na początku na PSP, ale potem kupiłem grę na Storze. Przesiadka jest odczuwalna, gra po prostu wyglądała duuużo lepiej. Proporcje te same, więc ekran wypełniony cały, a piksele w tej grze nie przeszkadzają (od razu wyłączyłem mipmapping). Do tego PSP nie wyświetlało pełnej palety, więc gra na Vicie ma dużo lepsze kolory.
Co do samego fajnala, to całkiem nieźle się trzyma czwóreczka. Fajna historia, dobre, krwiste postaci, sporo twistów. Jedynka pamiętam na maksa mnie zmęczyła i szybko dałem sobie spokój (to taki w sumie zlepek side questów), ale tutaj jest bardzo ok. Dla fanów jrpg pozycja obowiązkowa. Teraz czeka mnie FFVI, ponoć najlepszy fajnal. Ocena hmm.. mocne
8/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Killashandra »

boncek pisze:
Przeszedłem w zeszły weekend Steamworld Dig - mega gra, polecam. Osobiście grałem na Vicie, bo była po prostu tańsza niż na 3DS (jakoś 12zł w promocji vs chyba 39zł). Całość zabrała mi jakieś 6 godzin, jak dla mnie idealna długość na ten tytuł. Całość to taki Dig Dug wymieszany z Metroidem. Fajny klimat, ładna grafika. Jak dla mnie spokojnie mocne 8/10. Dobre indie.


Zdecydowanie zgadzam się z oceną, właśnie kończę Steamworld Dig na PS4 i jest bardzo sympatyczna. Z tym że ją raczej bym to opisała jako platformowy Minecraft ;)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Czy ja wiem, platformowy minecraft to raczej Terraria imho. Tutaj nie masz craftingu, nie możesz nic budować. Po prostu kopiesz w dół i zbierasz minerały. Dig Dug jak w mordę strzelił. Czy tam inny Boulder Dash. ;) Nawet podobne mechanizmy są (spadające kamienie np.).

edit - o, jeszcze mi się PP Hammer przypomniał.
Obrazek
Awatar użytkownika
Killashandra
Wzgórza Łodzi
Posty: 557
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:11
Lokalizacja: Łódź

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Killashandra »

boncek pisze:Czy ja wiem, platformowy minecraft to raczej Terraria imho. Tutaj nie masz craftingu, nie możesz nic budować. Po prostu kopiesz w dół i zbierasz minerały.


Obrazek

No właśnie, zbierasz minerały i możesz sobie ulepszać narzędzia do kopania :P Minecraft!
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Pff! ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

Wiecie co, tak sobie pomyślałem, że dawno nie widziałem na forum ...relacji i wrażeń z nowego sprzętu :P

Z tego co kojarzę to przybyło trochę pudeł stacjonarnych i przenośnych a nikomu nie chce się skrobnąć choćby słowa, poza fotką w ostatnio kupionych ;) Gdzie te czasy gdy tematem była jakość ekraników w DS albo głośność napędu w Xboxie :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Trochę o 3DSie naskrobałem w handhealdach. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Dogy »

Ja o PS4 też pisałem, o Wii U chyba też ;)
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Dogy »

Pograłem ostatnio dosłownie 30 minut w :
Obrazek
Żal było kończyć ale spieszyłem się na autobus,
Ta gra to mega fun!
Mechanika jest bardzo fajna, humor świetny (trochę, hmm.. supernaturalowy :D)
No i strzelanie sprawia dużo przyjemności, plus design piekła jest całkiem fajny, gra wygląda nieźle jak na 2011r. Napisze więcej jak trochę pogram :).
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

Od tego całego gadania ostatnio, podcastów-srastów etc. coś mnie napadło i nabyłem dzisiaj nowe PSXE. Pierwszy egzemplarz prasy tematycznej u mnie chyba od ...przejścia PSXE pod skrzydła nowego wydawcy czyli od jakich 3 lat. Rzut oka na skład redakcji i widzę, ze w 3/4 to te same twarze co 5 czy 8 lat temu. Zobaczymy, czy da się to nadal czytać ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

Teraz to są redaktorzy przez duże R i piszą felietony przez duże F. Dużo felietonów, z których co drugi zalatuje banałem na milę. Sam nie wiem po kiego grzyba to kupuję co miesiąc. Pewnie dlatego że ciągle nie mogę się wyleczyć z czytania papierowej prasy :P

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Dogy »

Mam już Mario Kart 8, mistrzostwo! :D

Obrazek

Replaye są naprawde epickie :
http://kotaku.com/luigi-isnt-the-only-t ... 1585436622
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Halaster »

Jak tylko mam chwilke wolnego a moja baba jest niedostepna to napieram w Titanfalla - to dla mnie pierwsze podejscie do sieciowego fpsa na konsoli (poza lokalnym coopem w cod u kolegi) i musze przyznac ze gra jest po prostu fantastyczna.

Co prawda wciaz nie przyzwyczailem sie w stu procentach do celowania padem (kto wymyslil autoaim??), ale za to ten tryb sie swietnie sprawdza jesli chodzi o poruszanie sie, a w tej grze to absolutna podstawa. Mam juz 46 level (z 50) i wciaz mi sie nie nudzi! Mapy sa wielkie i rozbudowane, ale nie wszystkie tryby IMHO sie sprawdzaja - ja gram glownie w hardpoint domination.

Rozumiem ze na forum sami plejakowcy i nintendowcy wiec nikt nie gra poza mna? ;)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Ja tam w multi za dużo nie gram, ale nie pamiętam, żeby np. w KZ czy Battlefield był auto-aim (w multi, bo w singlu to co innego). W KZ chyba dało się go włączyć, ale opcjonalnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Halaster »

Tutaj z tego co widzialem sie nie da wylaczyc - z jednej strony niby to troche pomaga takim losiom jak ja, ale z drugiej czuje sie jak jakis niepelnosprawny.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Halaster pisze:czuje sie jak jakis niepelnosprawny


Kupiłeś XBoxa, to normalne w tej sytuacji ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

Gram sobie w South Park: Kijek Prawdy. Spodziewałem się jajcarskiej popierdółki, a tu dostałem świetny turowy erpeg. Mnóstwo broni i wyposażenia, do tego naprawdę fajnie dopracowany i przemyślany turowy system walki. No i oczywiście tony southparkowego humoru, jest pysznie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3984
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2181
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: peterpan »

Ile realnie musiałbym wydać na używaną PS3 i znośny telewizor do niej?
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1130
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

Niedawno znajomy kupił przez tablicę uzywaną slimkę 320 giga z dwoma padami plus kilka gier za 750 zł. Wydaje mi się że to rozsądna cena. Co do TV to sie nie wypowiadam, bo się nie znam :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

Telewizor 40-42 cale można wyrwac Samsunga lub LG za circa 1200-1300. Więcej imo nie potrzeba ani do PS3 ani do TV. Ostatecznie można sobie podłączyć do monitora, jeśli ma przynajmniej te 20parę cali i siedzimy blisko.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 367
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: skoob »

Voo pisze:Ostatecznie można sobie podłączyć do monitora, jeśli ma przynajmniej te 20parę cali i siedzimy blisko.

Ja tak właśnie miałem przez pierwszy rok posiadania ps3, była podłączona razem z komputerem do monitora 21 cali. Co ciekawe o wiele lepiej mi się grało na tym monitorze, niż później na telewizorze 46 cali :D
11.XI.2006
ODPOWIEDZ