Królowie szos

... wszystko co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Moje jedyne doswiadczenia z Dustera to wielkie ostrzezenie, zeby nie wchodzic w zakrety za szybko bo sie moze wywrocic - wydrukowane permanentnie na oslonie przeciwslonecznej :P
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Z tym, że z tym grillem nowym, Audi zrobiło się dla mnie hmm.. utylitarne? Gdzieś zgubili (moim zdaniem) tą bezczelność, z którą marka buła dotychczas kojarzona. Patrzę np. na nowe Q7 i widzę auto bogatego rolnika, którego wysłużony Passat już nie nadaje się do jazdy na pole.


Mam wrażenie, że część mózgu odpowiedzialną za spojrzenie na Audi mamy bliźniaczą.

Pierwsze Q7 było oryginalne, wielkie, masywne, bezczelne, budzące grozę na drodze (szczególnie jadąc z przeciwka) i świetnie prezentuje się do dziś. Trochę się postarzał, ale perłowy na czarnych felgach przytuliłbym w każdej chwili.

Nowe Q7 wygląda jakby... projektowali go ludzie z VW. Tyle :P

A Toyoty nie mają być ładne, mają być bezawaryjne. Nowa Corolla jest w miarę naturalnym jeździdełkiem, stara (E12) była znośna. Avensis II było charakterystyczne i do dziś nie straszy, ale nowa Avenka to dramat, głód i śmierć z wychłodzenia.

Insignia mi się podoba, tak stara jak i nowa. Bo ma w sobie coś oryginalnego, jakieś parcie pod prąd. Nawet rozważałem zamiast Mazdy 6, ale spojrzenie na gamę silników i dziwaczny bagażnik szybko mnie wyleczyło.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

https://m.autocentrum.pl/newsy/newsy/no ... e-zdjecia/

Wygląda jeszcze prymitywniej niż obecny. Ale wciąż fajny :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Wygląda jak kiosk ruchu na kółkach. Stara szkoła. Podoba mi się.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:Wygląda jak kiosk ruchu na kółkach. Stara szkoła. Podoba mi się.
+1

Mi się szczególnie zegary podobają, stylizowane tak jakby były z samolotu czy czołgu przeszczepione. O ile nie jest to czysty plastik-fantastik, to może się starzeć bardzo godnie.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Nisza ;) RX-8 zawsze kojarzył mi się z hipsterem z silnym parciem na bycie wyjątkowym, ale nie aż tak bogatym, żeby go było stać na prawdziwy samochód sportowy ;)

Z innej beczki -

https://images.cdn.circlesix.co/image/1 ... 359968.jpg

to wnętrze Megane IV, w tańszej wersji, bez ekranu dotykowego. Ostatnio miałem okazję się przejechać. Co mnie irytowało na potęgę? Spójrzcie na pokrętło po prawej, służące do ustawiania kierunku nawiewu (głowa, nogi, szyba, itd. wiadomo o co chodzi). Wokół pokrętła nie ma żadnych ikon. Trzeba kręcić i patrzeć na wyświetlacz powyżej jak zmienia się wyświetlana grafika ze strzałką i ludzikiem. Niby drobiazg a mnie wkurwiał. Dla mnie totalnie nieintuicyjne.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Myslalem, ze Wankla porzucili. Ciekawe.

Co do wnetrza Megane - ta konsola srodkowa wyglada jak totalna padaka. Jakis prototyp ktory wcale nie mial dobrze wygladac, mial tylko wszystkie przyciski zawierac. Padaka ze az przykro.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Świetne to wnętrze. Takie z połowy lat 90tych :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7437
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Pozazdrościli Dacii oldskulu. Co za brzydactwo.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Droższe wersje wyglądają imo ok, moim zdaniem średnia europejska. W końcu to tylko kompakt popularnej marki.

https://autodata24.com/i/renault/megane ... d9bb35.jpg
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Voo pisze:Droższe wersje wyglądają imo ok, moim zdaniem średnia europejska. W końcu to tylko kompakt popularnej marki.

https://autodata24.com/i/renault/megane ... d9bb35.jpg
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Drozsza wersja ok, ale to nic dziwnego ;).

I wygooglalem Dacie Duster w podstawowej wersji - wyglada lepiej niz to Megane podstawowe :P.
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: Królowie szos

Post autor: Mithrandir »

Kurwa. Czwarty raz mnie przytarli w ciągu roku, i ani razu nawet kartki z przepraszam. Ludzie to chuje, przynajmniej w Warszawie.

Sorry, musiałem się wyżalić.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Mithrandir pisze:Kurwa. Czwarty raz mnie przytarli w ciągu roku, i ani razu nawet kartki z przepraszam. Ludzie to chuje, przynajmniej w Warszawie.

Sorry, musiałem się wyżalić.
U nas w Norwegii jeden ubezpieczyciel wprowadzil oferte w Kasko gdzie szkody parkingowe nie z Twojej winy nie zjadaja znizek. Moze cos takiego w Polsce tez jest?
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Ale jak udowodnisz, że przytarcie jest nie z twojej winy? :)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Voo pisze:Ale jak udowodnisz, że przytarcie jest nie z twojej winy? :)
W Norwegii ludziom ufajo ;)
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: Królowie szos

Post autor: Mithrandir »

LLothar pisze:U nas w Norwegii jeden ubezpieczyciel wprowadzil oferte w Kasko gdzie szkody parkingowe nie z Twojej winy nie zjadaja znizek. Moze cos takiego w Polsce tez jest?
U Was w Norwegii na straganach z owocami za sprzedawcę wystarcza skarbonka, a za skorzystanie z górskiego schroniska płacisz SMSem :roll:

Jak widać na załączonym przykładzie w Polakach komuna siedzi jeszcze bardzo głęboko, AC z takim zapisem musiałoby kosztować fortunę.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3510
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

Ponieważ moje opony zimowe nie nadadzą się już na następny sezon postanowiłem przeprowadzić mój szatański plan przestawienia się na wielosezonówki (z posiadania auta zmieniania kół co sezon nienawidzę najbardziej, w góry nie śmigam i w ogóle prawie wyłącznie okolice Wrocławia).

Tylko na jakie marki opon patrzeć w rozsądnej cenie? Chcę kupić jakieś nówki rozmiar 205/55 R16.

I kiedy taki zakup najtaniej? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Królowie szos

Post autor: Kalten »

Ja mogę polecić Michelin CrossClimate. Śmigam na nich od trzech lat i jestem zadowolony. Następne też będą takie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Wracając na momencik do wnętrz to 508 nie musi się swojego wstydzić :D

http://ocdn.eu/images/pulscms/MjA7MDMsM ... f0e24.jpeg

http://ocdn.eu/images/pulscms/MDE7MDMsM ... f2d1e.jpeg
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Nie w moim stylu trochę, ale coś w tym jest fajnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Jak dla mnie elegancko. Odważnie ale bez przesady.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Taki news - Solaris najprawdopodobniej bedzie sprzedany hiszpanskiej firmie CAF. Dzisiaj Solaris jest w 100% w rekach Olszewskich. Wyglada na to, ze sprzedane bedzie wszystko.

Biorąc pod uwage, ze od momentu kiedy to Krzysztof Olszewski mial wylew i zupelnie zniknal, sprzedaz zupelnie przestala rosnac (ślamazarzy się w górę, a nie skacze jak to bylo wczesniej), to jest to chyba bardzo dobra decyzja. Probowala sil jego zona, potem CEO byl Ryszard Petru, jakis wazniak od Daimlera/Mercedesa i teraz znow Solange.

Pozyjemy, zobaczymy. Jedno jest pewne, Solaris nie bedzie juz tak calkiem "polski".

https://www.transport-publiczny.pl/wiad ... 58990.html
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

TEN Ryszard Petru?
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:TEN Ryszard Petru?
yup

http://www.rp.pl/artykul/1114386-Petru- ... laris.html

ale cos namotalem, bo byl przewodniczacym rady nadzorczej, a nie CEO. Jeden pies ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Cud, że nie zbankrutowali.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

https://www.bbcpolska.com/video/?v=610726

Bardzo fajna seria na BBC Brit o zarabianiu milionów na samochodach. Żadnych utytłanych kolesi z tatuażami. Tylko marynarki, sukienki i klimaty concourse delegance ;) Fajnie się ogląda, pozazdrościć ludziom ciekawej pracy.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Tadam... Po 25 latach zakończono produkcję Punto.

Mówta co chceta ale udał się ten samochód Włochom. Ojciec miał I generację, ma III generację, sporo znajomych miało lub ma Punciaki i wszyscy je lubią i cenią. Proste, niezawodne samochody.

http://m.auto-swiat.pl/zdjecia,r3k3vx
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

A ja wolałem Uno :)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7437
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Punto Evo było dopiero po face liftingu. Najpierw się nazywał Grande Punto. Amatorzy z Auto Świata.

A samo auto fajowe. Zawsze mi się podobało.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Królowie szos

Post autor: koobik »

Wspaniały, dobry samochód.

Najbardziej podobała mi się II generacja przed liftingiem. Do dzisiaj zwraca moją uwagę.
Poza tym to kwintesencja masowej motoryzacji- dobrze wyceniony i solidny samochód. NIby tanie i słabo wyposażone, ale dla mnie to 3 klasy ponad Daciamii . Punto Coś na co (oczywiście z zastrzeżeniami, oczywiście zarabiający nieźle) mogłeś sobie pozwolić. Nowy samochód z salonu z klimatyzacją i fajnym wyglądem, tani w eksploatacji.


Czymś takim jest teraz dla mnie Tipo, te nowe to po prostu strzał w dychę. Boli mnie, że nie robi huraganowej sprzedaży, co znaczy, że taka motoryzacja odchodzi (a może się mylę)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7437
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Bo dobrze wyposażone Tipo nie jest chyba wcale tańsze od konkurencji. Trochę mu chyba jednak ciąży marka, bo według mnie to jeden z ładniejszych samochodów w klasie. Gdybym szukał czegoś nowego, na pewno bardzo poważnie bym się zastanawiał.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Wydaje mi się, że jesteśmy na takim etapie, że ludzi stać już na większe samochody, nowe lub używane. Punto było w pewnym momencie hitem jak segment B robił u nas za auta rodzinne. Do tego dochodzi moda na krosołwery. Duster jest najpopularniejszym nowym samochodem w Polsce kupowanym przez prywatne osoby. Dla porównania we Francji to Clio, Włoszech Panda, Hiszpani Sandero itd. czyli w zasadzie skromniej niż u nas (pomijam kwestie ilości sprzedanych pojazdow). Punto na dzisiejsze standardy było już za skromne i za zwyczajne. Tipo idzie tym tropem i jest samochodem dla osób, które nie chcą się "pokazać i pochwalić", mają w dupie stereotypy czyli dla nielicznych :D

A tak przy okazji to byłem dzisiaj nieco przypadkiem w salonie Toyoty. Ruch jak w markecie. 5 stanowisk sprzedawców, przy każdym ludzie, do tego sporo oglądających na sali. Są dość mocne wyprzedaże bo chyba do końca miesiąca trzeba się pozbyć nowych benzyniaków bez filtra DPF.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

No i MiTo do piachu. Szkoda, ładne autko.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

Dziś w końcu odebrałem od sprzedającego moje szwedzkie cztery kółka :)
Obrazek Obrazek
V60 T5 w wersji Ocean Race (2014)
No póki co nie do końca moje (leasing), ale jaram się jak własnym :)
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4979
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Królowie szos

Post autor: Zolt »

Graty!
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6347
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Królowie szos

Post autor: Voo »

Piękna fura, godna poważnej głowy rodziny. Jak znalazł na dwa foteliki na tylnej kanapie i dwa wózki w bagażniku ;)

Ech... jechałbym :)

Jaki silnik?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [75%] Spłacić kredyt [40%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

No właśnie ten bagażnik nie jest taki wielki znowu, raczej bym powiedział, że mógłby być większy - jest bardzo płytki pomimo ze nie ma koła na zmianę (nawet dojazdowki)..

A silnik 2.0 turbo w benzynie, 245 koni więc jeździ całkiem całkiem!
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4315
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Królowie szos

Post autor: Turtles »

Ojciec ma v60tylko w dieslu, faktycznie maly bagażnik
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Królowie szos

Post autor: koobik »

Halaster gratuluję!

Uwielbiam Volvo, to świetne samochody. Niesamowicie pomyślane. Chylę czoła za dojrzały wybór silnia (to nie jest ironia, to jest fakt)
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 606
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Królowie szos

Post autor: Alexandretta »

Gratuluję Volvo! Strasznie mi się samochody tej marki podobają, jeździłabym. Tylko ubolewam że wszystko od nich ma wymiary małego autobusu :P Tak, wiem, jest C30. Może kiedyś.

Ja za to ostatnio kupiłam Astrę H 1.4. Całkiem dobre jako standardowe miejskie jeździdło. Tylko mocy trochę za mało (90KM), jak bym miała kupować drugi raz to celowałabym w 1.6 jednak.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Dla mnie Volvo to tylko te nowsze modele. Nie moge zdzierzyc telefonu w konsoli srodkowej i pelnego cyferblatu :P
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7437
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Królowie szos

Post autor: Crowley »

Dla mnie Volvo to tylko te starsze. Nie mogę zdzierżyć kątów innych niż proste. ;)
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1938
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Królowie szos

Post autor: Halaster »

DOBRZE ŻE MI SIĘ PODOBA!

;)
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3510
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Królowie szos

Post autor: Gregor »

Ble, kombi :P
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Królowie szos

Post autor: SithFrog »

Fuj, kombiacz. No wiesz co Hal :P

Jasny środek to coś pięknego ;) Oby się nie psuł. Kumpel ma Volvo i za byle kawałek plastiku kasują go miliony monet ;)

Generalnie fajowe auto, świetny wybór Hal!
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Królowie szos

Post autor: snt »

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubish ... BfLdN.html

Tylko Dziku!

Wysłane z mojego LG-M160 przy użyciu Tapatalka
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Królowie szos

Post autor: Counterman »

Drogi pamiętniczku!

Z cyklu "Jestem debilem". W zeszłym tygodniu na parkingu ktoś rozwalił mi prawe lusterko. Dobra chusteczka z tym, takie życie. Kupiłem sobie używane lusterko i pojechałem do warsztatu wymienić. Po czym w warsztacie dowiedziałem się, że kupiłem lusterko nie do tego modelu auta. Brawo kurwa ja. Kupowałem przez allegro, więc jest prawo zwrotu, ale znowu będę się z tym bujał. Bleh.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Re: Królowie szos

Post autor: LLothar »

Counterman pisze:Drogi pamiętniczku!

Z cyklu "Jestem debilem". W zeszłym tygodniu na parkingu ktoś rozwalił mi prawe lusterko. Dobra chusteczka z tym, takie życie. Kupiłem sobie używane lusterko i pojechałem do warsztatu wymienić. Po czym w warsztacie dowiedziałem się, że kupiłem lusterko nie do tego modelu auta. Brawo kurwa ja. Kupowałem przez allegro, więc jest prawo zwrotu, ale znowu będę się z tym bujał. Bleh.
Byloby zle. gdyby sie okazalo, ze wsteczne kupiles ;)
ODPOWIEDZ